Skočiť na obsah

Rusko - ukrajinský konflikt


member2793
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper,

Toto je téma o aktuálnom rusko-ukrajinskom konflikte

Ruská invázia na Ukrajinu (02/2022)

Mapa Ukrajiny https://en.wikipedia.org/wiki/File:2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg

Odporúčané príspevky

Neviem ci ich trapia peniaze. Tie gulicky prelezu aj ocelove platy tlmenia auta.

Sergej ma krasny prednes. Ako Slovan sa ktomu mozem vyjadrit. Ja stojim za Ukrajincom, aby ich co najmenej bolo poznacenych vojnou. Kolko zabiju russov je mi jedno. Cim viac, tym bude pokoj dlhsie.

https://www.novinky.cz/clanek/zahranicni-evropa-lavrov-zapadu-recituje-puskina-je-to-mezi-nami-slovany-40413361

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nad russom sa cudujes kazdy den vojny naco to robi? Vie ze prehra. To je kazdy den. A potomvcera recitoval jegor, dnes.

ty si madar, neznamena ze nepoznas nasu rec, ale ze si sprostejsi ako russ(ci opacne).

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

https://www.lidovky.cz/svet/valka-na-ukrajine-rusko-zelenskyj-mir-vojaci-boje-donbas.A221105_083220_ln_zahranici_vag

Rusko mír nechce, když posílá další a další vojáky na smrt, míní Zelenskyj

Ja si zase myslím, že Zelenskyj je.. pán premiér Matovič..

Rusi mier chcú.. Akurát nechcú ho "zadarmo"..

Ak by chcel mier Zelenskyj, musel by im zaň "zaplatiť".

Mier vypukne vtedy, keď bude jasné kto ho "zaplatí".

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej, s ruskou verziou "mieru" máme skúsenosti od Augusta 68. Ďakujeme, stačilo.

 

Ukrajina Rusko Online: Irán po prvý raz priznal, že dodal Rusku drony

Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/23061484/ukrajina-rusko-vojna-online-minuta-po-minute-5-11-2022.html

Takže predsa ruSSi klamali, Iránci klamali... Ako inak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vtrhnem k tebe do domu, znásilním ženu, decká pošlem niekam za Ural, ukradnem ti zo dvora pšenicu, vymontujem poistky, odstavím vodu a plyn, zvyšok domu zbombardujem a za vyhrážania jadrovým útokom ti poviem, že poď ideme jednať o mieri ty sfetovaný nacista. Dohodnuté?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo s coho usudzujes ze putin chce mier? pretoze on moze jednoducho stiahnut vojska a bude mier. 

A problem je ze rusko je dnes absolutne nedoveryhodne, nikto  neveri zmluvam s nim. Aka je garancia ze rusko len nechce oddych, dozbrojenie a naslednu vojnu? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper

Takže chceš pokračovať vo vojne?

@tyso

Nemôže.. Putin nemôže stiahnuť vojská, bez toho aby dosiahol nejaké územné zisky.

Neviem či by ho potom nechali aby si prestrelil glozňu sám, alebo by mu niekto "pomohol".

Toto sa mu samozrejme zisťovať nechce.

Je mi ľúto.. Putin rozhodne nikdy sám od seba nespraví nič, čo by tebe urobilo radosť. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je jeho problem, nie nas. Ale takto postupoval Hitler a mier nebol ani ked dostal cele cechy. bohuzial mier nebude kym bude pri moci. jednania o mieri to len zhorsia. 

ak prehra na ukrajine, tak rusko bude bez armady, zo sankciami a to ze to bude pre rusko horsie je fakt ale je to najlepsia zo zlych moznosti ake dnes su.  Alebo sa dockame vojny v europe.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@tyso

Ale nepovedal si, že "chceš vojnu".

Vieš.. Bez toho aby si povedal že "chceš vojnu", nijakú nevyhráš.

Takto v reále dosiahneš, iba ďalší Afganistan.

Tý istý "generály", tie isté výsledky. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechcem vojnu ale alamo ty smerujes k velkej vojne aj u nas. taki ako ty nas zaviedl do svetovej vojne, kedze chceli mier a odmietli zastavit hitlera. 

a ty sa mylis vzdy takze vieme ze toto hrozi.

A aku vidis paralelu s afganistanom?  ten predsa hrozi len rusom,  z okupovanych uzemii bud vyzenu ukrajincov ako z donbasu alebo budu mat nekonecnu partizansku vojnu. U ukrajincov vojna konci vyhnanim rusov. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@buky

On sa tento postup volá "výpalníctvo".

@Sniper

Naopak.. Pochopil som,  že máš akýsi problém..

Nevieš dať na jednoduchú otázku, jednoduchú stručnú odpoveď.

Nevieš čo chceš.. Dosiahneš trt..

 

@tyso

Ja ti tvoje debiliny vyvracať nemusím..

Nepýtal si sa ma, čo chcem ja.

A "veštec" si fakt mizerný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A kruciš..

Citát

https://fontech.startitup.sk/spravy/konecna-pre-armadu-ukrajiny-krajina-nema-peniaze-za-starlink-musk-odpojil-vyse-tisic-terminalov/

Na Ukrajine SpaceX odpojil cez 1 300 terminálov Starlink, kvôli nezaplateným účtom, informuje CNN. Na Ukrajine tak utrpí armáda stratu pripojenia k internetu, čo predstavuje problém v situácii, kedy boli ostatné mobilné aj internetové siete zničené. Elon Musk pritom povedal, že k tomuto nedôjde.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2000 vojakov hladaju svojho velitela ,je opity v stane.. Oni sa len cvicia, na Ukrajine ich vycvicia Ukrajinci.

To druhe video. To prve s arestovicom som nevidel. Kedy Ukrajinci vyhraju tu vojnu, ked pozabijaju tie russka prasata. Aj tie co sa buria. vsetky russke prasata vstupujuce na Ukrajinu so zbranou, ci sposobovat Ukrajincom nepohodu musia byt zabite.

Ja nepodporujem nenavist voci russom. Vsetky russke prasata co zo zbranov pridu na Ukrajinu, zabite musia byt. Tie ktore sa vzdaju nemusia byt zabite.

Opovrhujem niekym co je na Slovensku a nie ze ma nazor a podla seba pouziva logiku. Opovrhujem s nim. Ked pride na vojnu to uz bude ine.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://www.lidovky.cz/domov/rusko-balet-tanecnik-sergej-polunin-tetovani-putin-neonacismus-vystoupeni-kromeriz-cirkev.A221104_113127_ln_domov_hma

Tuto russku zver samozrejme nechcem vidiet v EU. Nech si tancuje tam kde sa im Putin paci. Medzi russkimi nazcistami. Mozno ani v Jekaterimburgu nebude moct tancovat,ale to je vec Jekaterimburgu.

Nieco z diskusie.

Cesta do hlbín ruskej duše.

Veľmi ma oslovil už 30 ročný rozhovor s Jegorom Gajdarom (sovietsky a ruský ekonóm, politik, 1992 premiér Ruskej federácie, bol hlavným ideovým tvorcom ekonomických reforiem 90 rokov v Rusku - pre Rusov mimoriadne ťažké časy):

„Rusko má dve cesty:
1. Rusko môže prejsť tieto ťažké roky ('90), nazhromaždiť skúsenosti demokracie, svojich chýb, poučí sa z nich a stane sa normálnou civilizovanou európskou krajinou, najprv chudobnou, potom postupne bohatnúcou ..

2. a môže sa zamotať vo svojom smútku, uveriť vo svetové spiknutie, začať loviť svojich nepriateľov, hľadať vrahov doma a pôjde po ceste Nemeckej ríše, po 1 sv. vojne ..

obe možnosti sú možné ... všetko závisí od nás (Rusov)“

---

druha cesta je lahsia, pre lidrov aj malych ludi...nasledky pre vsetkych brutalne, ale v case ked sa treba zatat a robit spravne veci na to nemali dost sil.

Nieco ako Alomo je neuveritelny odbad.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, alamo napísal:

@Sniper

Naopak.. Pochopil som,  že máš akýsi problém..

Nevieš dať na jednoduchú otázku, jednoduchú stručnú odpoveď.

Nevieš čo chceš.. Dosiahneš trt..

Ja nemám žiadny problém, to len ty máš divné predstavy o mierových jednaniach a druhým píšeš, že nevedia čo chcú. S takýmto alibistickým kotkodákaním uspeješ skôr pod statusmi Republiky a im podobných pošahancov, ako tu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov