Jump to content

Rusko - ukrajinský konflikt

member2793
Sniper
Message added by Sniper,

Toto je téma o aktuálnom rusko-ukrajinskom konflikte

Ruská invázia na Ukrajinu (02/2022)

Mapa Ukrajiny https://en.wikipedia.org/wiki/File:2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg

Recommended Posts

aj tu klames,  neobhajoval som to. Len som povedal ze to nie je vrazda.  Stale je to vojnovy zlocin.   Cize necitas a tak nedokazes povedat co hovorim.  To je tvoj svet, v ktorom mas pocit ze mas pravdu,  

• 4 weeks later...
pred hodinou, Sniper pridal:

Čo na to chcimírovia?

"Ľahkú" otázku..

Keď "chči válečníci" tvrdia, že "rusovi nemožno veriť, ani nos medzi očami" (v podstate súhlasím..)

Prečo im mám veriť, akurát takéto príšerné keci?

pred 11 hodinami, alamo pridal:

Prečo im mám veriť, akurát takéto príšerné keci?

A keď pred vyše dvoma rokmi tvrdili, že tanky na ukrajinských hraniciach sú len súčasťou vojenského cvičenia a nehrozí žiadny útok a americké tajné služby varovali Zelenského, že Rusko sa pripravuje na inváziu, komu si veril?

alamo,   nemusis verit, mas pocuvat.  Ak toto je v beznej ruskej debate, tak snad chapes ze uz davno su za hranicou,  "toto nechceme".   To ci sa to udeje samozrejme nie je na beznych rusoch,  o tom rozhodne Putin.  Ale snivaju o tom.
Ale realne na Putinovom zozname jeziskovi  je najprv pobaltie a potom Polsko (a to znamena aj Slovensko ako juzne kridlo).  Ale najprv musi vyhrat na Ukrajine.  Ale keby mal moznost, tak na Finsko zautoci.

A tak to porovnaj s verejnou debatou na zapade, kde nikto s napadom zautocit na Rusko neprisiel. 

A v prípade, že by sme sa do budúcich 20 rokov žiadneho útoku Ruska na Fínsko nedočkali, potom to ako budeme hodnotiť?

ze aspon Finsko to vyhralo, nie ? Ved stale je mozne ze Rusko prehra a bude mier. 

• Upvote 1

Hovorí sa tomu: Nech sa stane čokoľvek, my máme stále pravdu. 

• 2 weeks later...

alamo, ako je dnes s prielomom fronty, das nove informacie ? 

• Upvote 1

Uz im asi dochadzaju vojaci. 

Ked uz na Sachaline musia ponukat 4 000 euro.

• 3 weeks later...

Ocakavana Ruska ofenziva neprisla, na Kryme to hustne, Ukrajinci sa ho snazia vycistit pre lietadla, ktore sa chystaju coskoro nasadit. Optimisti hovoria, ze by coskoro mohol prist zlom vo vojne. No nadej umiera posledna.