Jump to content

Rusko - ukrajinský konflikt

member2793
Sniper
Message added by Sniper,

Toto je téma o aktuálnom rusko-ukrajinskom konflikte

Ruská invázia na Ukrajinu (02/2022)

Mapa Ukrajiny https://en.wikipedia.org/wiki/File:2022_Russian_invasion_of_Ukraine.svg

Recommended Posts

pred 24 minútami, tyso pridal:

ake vojska NATO ?

Ukrajinské vojská NATO.

pred 24 minútami, tyso pridal:

Aki rusi ?

Vyzerá, že máš detailné poznanie ruskej mentality. Alebo nie?

sledujem ich diskusie,    Ak to budu ukrajinske vojska, tak to je ta garancia co chcu.   Bez takejto garancie alebo ineho odstrasenia sa ta vojna bude opakovat.

pred 12 minútami, alamo pridal:

"Slniečkári" ako vy dvaja, pomáhajú Ukrajincom jedine tak do hrobu.

Len rusofil sa podvolí russkej agresii.

Ja som sa snažil zobraziť Putina v póze dobyvateľa, ale môj talent na to zrejme nestačí

image.png.d3040194fe25bcfc898bf18f0185200f.png 

Übermensch by mal vyzerať skôr takto, len tie črty tváre sú pre ruskú propagandu príliš germánske:

Beznzvu.png.7737bae10afdd5a1aa969939a44b4fdc.png

skôr by sa hodili slovanské črty, niečo  v tomto duchu:

rus.png.ef373e6a0b12b7c23063e592764a9ee9.png

No nepoložil by Rus hrdinsky svoj život, za takéto ideály večnej ríše?

vsetci hovoria ze chcu mier, ale realne kazdy ma svoje ciele a mier je len sposob ako ich dosiahnut. Putin chce ukrajinu a keby to slo bez boja, tak by suhlasil. Nevedie vojnu koli vojne ale koli ukrajine.Na ukrajine zase nechcu aby ich putin znicil a tak budu bojovat kym to pojde. Nie su alamovia.

• Upvote 1

Ja nechcem russa na svojej hranici, preto prispievam na Ukrajinsku pomoc.  Je tu niekto co chce russa na hranici? Ja tam chcem Ukrajinca. A aby bol co najzivota schopnejsi, mu v tom pomahat budem.

Samozrejme,ze russ ho chce len zabit a co najviac mu ublizt, ci prist na hranicu k nam, ci az na cesku hranicu. Debil chce denacifikovat, a 60% slovakom mu vtom drukuje. Koho asi budu denacifikovat potom?

• Upvote 1

Dňa 15. 12. 2023 at 7:08, irb pridal:

Všetci chcú mier.

Hej ale rašisti si to vysvetľujú po svojom. Každý susedský štát treba zničiť alebo aspoň politicky tak ovládnuť, aby skákal tak, ako v Kremli budú pískať. Z celej ruskej hranice snáď len ten kúsok Nórska ďaleko na severe ešte nebol rusmi napadnutý. A to v tomto prípade počítam len 'moderné' Rusko (od zabalzamovania Lenina).

Kotkodákate na nesprávnom hrobe.

Za zlyhanie ofenzívy a prakticky zničenie Ukrajinskej armády je osobne zodpovedný pán hérečka Zelenskyj. Preukázateľne urobil rozhodnutia, vďaka ktorým zheblo viac ako 100 000 Ukrajincov úplne zbytočne.

Keby ste to s pomocou Ukrajine mysleli vážne, tak najprv trváte na tom aby ten sprostý balvan išiel od válu.

Kým retard Zelenskyj leští svojim zadkom prezidentské kreslo a montuje sa do velenia armády, každá ofenzíva odpadne rovnako ako tá posledná.

A pomoc pre Ukrajinu vojenskú aj finančnú, môžte s menšou námahou rovno spláchnuť do AHA, bude to mať rovnaký výsledok ako keď ju ďalej bude likvidovať Zelenskyj. 

Ty si mal byť minimálne generálmajor a nie robotník za pásom. Nakoniec pandémia koronavírusu a vojna na Ukrajine nám ukázali aký obrovský potenciál sa skrýva v našich fabrikách, krčmách a šenkoch.

@Sniper

Prezradím ti tajomstvo.

Keď sa deje nejaká nezmyselná k.k.tina, robotník od pása to zistí o rok skôr ako nejaký intelektuál.

Preto V. I. Lenin nazval západných intelektuálov,  užitočnými idiotmi. 

pred hodinou, alamo pridal:

Keď sa deje nejaká nezmyselná k.k.tina, robotník od pása to zistí o rok skôr ako nejaký intelektuál.

To je fakt, preto o 30% stúpol odchod do predčasného dôchodku :smile: 

pred 1 hodinou, alamo pridal:

Však som vravel, že ani len netušíme aké kapacity tam mrhajú talentom.

alamo,

to sedi lebo mu tu praudu zvestoval Blaha, ci Ficko, alebo Ficov Ficko. Tak robotník je vždy najskôr informovaný o praude, to dáva logiku predsa. Čo tam nejaký váhavý, dopletený intelektuál, ako by len ten mohol vedieť praudu.