Skočiť na obsah

Sniper

Odporúčané príspevky

Táto téma možno bude podobného zamerania ako téma Uhádnite postavu a film, ale tu sa bude vážne pýtať. Ak poznáte dej filmu, ale neviete ako sa volá, tu sa to snáď dozviete.

Chcel by som si pozrieť jeden film, ale neviem ako sa volá. Išlo o to, že v budúcnosti ľudia objavili cestovanie časom a podnikali rôzne exkurzie do minulosti. Bola tam len jedna podmienka, že v minulosti nemôžu nič zmeniť, lebo by to ovplyvnilo budúcnosť. Stalo sa však, že počas nejakej výpravy niekto prišlapol motýla alebo čo a keď sa vrátili do svojej doby tak svet bol úplne zmenený, ľudia boli úplne iní, mestá iné, proste všetko. O tomto filme som parkrát počul, ale neviem ako sa volá. Kto vie odpovie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hľadám tento pre spolužiačku

 

thriller

na obale od filmu by mali byť niejaké zvieratá vyrezané z kríkov

v deji sa jedná o niečo také že rodinak príde do niejakého nového domu (hotela?) a postupne sa začnú objavovať na záhrade zvieratá vystrihané do okrasných kríkov

navzájom sa obvyňujú, až na konci ani nevedia kto je v rodine blázon a kto normálny

malo by sa jednať o dvojdielny film

 

?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ja hľadám názov jedného filmu. Bolo to ako keby thriller s prvkami sci-fi. Bolo to už dávno, mala som asi 12 rokov či koľko.

 

Jedni sa nasťahovali do domu. V strede /asi kuchyne/ mali taký kruh a keď doňho niečo vložili tak sa to pohlo na druhú stranu. Mysleli si, že sú to duchovia. Na vesmírnej lodi potom prišli mimozemšťania a tí sa premenili na veľké pavúky. Tie vraždili. Jeden z toho domu zabil - postrelil pavúka a našiel v nich diamanty /mám taký dojem že aj vo vajcach ktoré tie pavúky znášali/. Asi to boli väzni, ktorí utiekli z nejakej vesmírnej bane, lebo potom na konci filmu tí mimozemšťania po nich prišli /nejako ich zavolali ale už si napamätám ako/.

 

Nebolo to ani dabované. Neviete niekto náhodou ako sa to volalo ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Filmbox, Hallmark neviem či tento mesiac alebo ešte minulý rok. Zabudol som zistiť si názov. K filmu toľko.

 

Pekné prostredie, parita chalanov a jedno dievča sa člnkujú na lodke. Jeden chalan (tlstejší) zbil jedného z bratov ktorí sú na loďke a tí sa mu chcú pomstiť. Nakoniec si to rozmyslia až na jedného. Po hádke končí tučko vo vode, utopil sa. Včetko je natočené na kamere ktorá mu padla do vody. Nakoniec sa hádajú čo budú robiť, či sa priznajú alebo budú hrať akože sa nič nestalo. V závere ten jeden chalan uteká, ostatný sa idú priznať matke mŕtveho.

 

Nevie niekto?

pozrel by som si začiatok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem ako sa to volá, ale ja mám taký drobný problém s pamäťou. :lol: Často si neviem spomenúť na dej, stanicu alebo čas filmu ktorý som pozeral včera.

 

Toto som len skúsil či niekto nevie, ale ak budem mať čas, prelúskam sa programami.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Takže ak mi aj niekto poviem názov hľadaného filmu, nebudem to môcť potvrdiť, pretože som ho nikdy nevidel :lol:

Moja mamina hovorila že bola kedysi za komančov v kine na horore(možno drsnejší thriler) v ktorom bola scéna, ako sú ľudia na lodi a vyťahujú nejaký kýbel na lane a v tom kýbli sa objaví ľuďská hlava.....to je všetko. Nehovorí to niekomu niečo?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmmm, z tych spominanych filmov zial nic nepoznam...

 

Ale rad by som sa opytal na jedno ruske sci-fi. Vide som ho hrozne davno a pametam si scenu s velkou kovovou vecou (podobna skrini - na vrchu sa zuzovala), ktora mala na vrchu pomaly sa krutiacu vrtulu a letela nizko nad pustou. Chlapik co z nej vystupil mal taky maly zvoncek, ktorym neusale cinkal...co to kua bolo?????

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmmm, z tych spominanych filmov zial nic nepoznam...

 

Ale rad by som sa opytal na jedno ruske sci-fi. Vide som ho hrozne davno a pametam si scenu s velkou kovovou vecou (podobna skrini - na vrchu sa zuzovala), ktora mala na vrchu pomaly sa krutiacu vrtulu a letela nizko nad pustou. Chlapik co z nej vystupil mal taky maly zvoncek, ktorym neusale cinkal...co to kua bolo?????

 

 

film sa vola Kindzadza.

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Kin-dza-dza!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kórejský film

chlapík vraždí ženy a potom do nich pchá rôzne vecičky

dvojka policajtov to vyšetruje svojskými metódami

všetkých vypočúvaných bijú hlava nehlava

- za každú cenu chcú, aby sa niekto priznal a oni to mohli uzavreiť

jeden z nich používa kopačku s rozbehom rovno do hrude

obuté má samozrejme kanady

film sa končí pri(v) železničnom tuneli

 

doteraz neviem či sa jednalo o drámu, komédiu, . . .

bola to taká zvláštna zaujímavá všehochuť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vie mi niekto prosim povedat film co tu je?

 

Pokial myslim spravne tak tam su zastrihnute nejake dokumenty, a jeden film (okrem poslednych sekund),

ktory by som chcel vediet co to je zac :lol: Ani v diskusii nikto nevedel, prelistoval som to tam a ziadny prispevok ohladom toho co to je za film

 

Ak bude vediet niekto tak velke diky!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ahojte ludkovia. Pocujte ked som siel do Prahy tak v Student Agency buse davali jeden fakt pekny film ale neviem presne ako sa volal. Proste islo tam o to, ze jeden chlapik sa mu narodila krasna dcerka. Ale matka mu hned este zdrhla ako sa vracali z spitalu. Kazdopadne on sa o nu staral sam az do 7 rokov, kedze nastal tu problem. On mal sam nejaku poruchu vyvoja, ze on sam sa spraval ako 7 rocne decko aj ked bol uz dospely. A tak mu sud chcel zobrat tu jeho malu 7 rocnu dceru lebo, ze on ju uz viac nemoze naucit. Ale tak on mal nejaku pravnu spolocnicku, ktora sa mu snazila pomoct... A neveim ako to dopadlo. Malo sa to asi volat Ja som James alebo tak nejako. Velmi rad by som si ten film chcel este raz pozriet doma v klude. Fakt sa mi velmi pacil... Viete jeho nazov v sk aj eng zneni?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov