Jump to content

OH Tokio 2021

game
 Share

Recommended Posts

podivný termín si vyžiadala corona - obrovské prípravy OH 2020 sa nakoniec uskutočnia r. 2021 - obrovské investície, obrovské nadšenie dobrovoľníkov nakoniec prinesie nejaké ovocie.... otváracia ceremónia je obmedzená, všetko je prispôsobené corone, české plážové volejbalistky už sú nakazené vírusom.... uvidíme... športovci sa tiež pripravovali, držme im palce...

OH v Tokiu sa uskutočnia od 23. júla do 8. augusta 2021

OH Tokio 2021.png

Dnes sme pozerali olympiadu - atletiku. Dobra sutaz diskarov, ti svedi sa vedia inak radovat. Ak tem vitaz ma ozaj 160 kil rozpatie ruk 220 cm.  Baletka - oni ho tak prezyvaju, so 160 kilami nemal jeden preslap, iny borec mal dve z troch, ale na nom bolo vidno ze svoje telo nema pod kontrolov. 

Potom Poliaci vyhrali zmiesanu stafetu 2 muzi 2 zeny. Ten posledni poliak ma mozno najslabsi cas na 400m ,ale to vyhral,jemu to nedala s nejakym naskokom kolegyna, ci s hadicapom. Len poliak zacal utekat. Proti lepsim a vyhral.

Finale 100 m zien 10,61 to je asi druhy najlepsi cas zien. Volko to zabehol za 10.40. Jecky raz zabehla za 10,49.

Este mame v hre Zapletalovu, ma ist v druhej drahe , co jej ako vassej pretekarke nevyhovuje,asi nikomu ten ostrejsi obluk. Do finale sa asi nedostane ,ci isto ale verim,ze urobi slovensky rekord.

Pocul som nedavno ze su preteky biatlonistov. 

https://revuca.dnes24.sk/revucki-biatlonisti-zahviezdili-na-majstrovstvach-sr-kto-sa-postavil-na-stupienky-foto-372265

Toto je z pred roka.  Ale nejake preteky tu boli aj asi dva,tri tyzdne dozadu. Ak slovensko sa musi spoliehat na Revucu to je pruser. Pritom v Revucej je v tomto sporte vela sikovnych mladych(tych vitazov podla mena poznam(ich rodicov nepoznam -ale asi aj zene kolygina,ci niektori su mi aj rodina. Teda Revuca Biatlon to robi dobre.

• Thanks 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

• Similar Content

• game
      By game
      priveľa pozornosti sme im doteraz nevenovali, kopu jej berie corona... takže posledné výsledky boja o prezidentské kreslo 4.11.2020 vyzerajú takto:

Joe Biden má 77 rokov... Donald Trump 74
      predbežné výsledky sú tesnejšie, než sa predpokladalo: https://www.webnoviny.sk/prezidentske-volby-v-usa-trump-vs-biden-online-minuta-po-minute/

zdroj ilustrácie: https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=usa+prezidentské+voľby

• dead
      By dead
      Sud povedal, ze nacek je nacek. Kotleba (nemal samostatnu temu?) dostal 4 roky a 4 mesiace (zatial nepravoplatne)
    • electric blue
      By electric blue
      edit.: zdroj FB a Aktuality. g.
    • Sniper
      By Sniper
      Téma možno nadčasová, ale podľa štatistík a grafov to vyzerá, že stojíme nad priepasťou. Vlastne už do nej padáme. Pod vplyvom pandémie koronavírusu sa trhy rútia strmhlav dole a straty sa počítajú na stovky miliárd dolárov.

A to vírus nakazil zatiaľ len necelých 135 000 ľudí z cca 8 miliárd a aktuálne je chorých ani nie 70 000. Kam až padnú trhy, keď chorých budú milióny?
    • Sniper
      By Sniper
      Voľby sa nám blížia a nielen na sociálnych sieťach to aj vidieť, ako súčasná vláda pracuje pre ľudí, až slzička dojatia sa mi zaleskla v oku.

Pozrite sa, vláda už aj na živnostníkov myslí :) Na presne tých, ktorých doteraz tie svine len zdierali.

V ankete môžete hlasovať, keďže oficiálne ešte nie sú strany prihlásené k voľbám, tak nie sú ani konkrétne menované. Sú pomenované tak, ako si zaslúžia a dovtípiť sa viete. Vybral som tie, ktoré majú aspoň nejaké preferencie.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy