Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Ani mne to absolútne nič nespravilo. A Covid tak isto. Myslel som že mám len nádchu a vyriešil som to paralenom. Keby práve vtedy neboli tie povinné testovačky ani neviem že to mám. Len médiá lúbia všetko preháňať. Ukazujú ludí na prístrojoch a také. Keďže covid je príbuzný tým všelijakým prechladnutiam, nádcham, chrípkam, tak odkedy som očkovaný nemal som nič z toho.

Ja som nikdy nebol originál antiwaxer len môj najlepší kamoš je tvrdý antiwaxer a konšpirátor (jeho to totálne pohltilo) tak chvílu som ho podporoval ale aj to štýlom že ja som sa veľmi hneval na tie opatrenia zo začiatku tak hlavne preto. A s očkovaním som bol tak že mi to bolo jedno lebo ja som na tie miesta kam to treba nechodil, tak reku načo mi to bude. Bral som to tak že neponáhla to.

spacer.png

spacer.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som zatiaľ našťastie po vakcínach  neodpadla ..  ani nikto z blízkych .. po prvom aj druhom očkovaní som mala  len zvýšenú teplotu, príznaky málinko ako na chrípku, znamená, že vakcína účinkovala..  po dvoch dňoch som bola fit.

som rada, že som sa nechala zaočkovať ,  aj moji najbližší ..

Covid .. to nie nejaká chrípočka..  je to vážna vec..  poznám aj ľudí, ktorí to veľmi zľahčovali, že čo, taká chrípočka, že netreba sa očkovať, hoci mohli a mali..  žiaľ dnes sú nebohí a to viacerí mali niečo len po - 30 tke.  

manžel už má termín aj na tretie očkovanie, ja sa zaregistrujem na očkovanie vo februári.. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odomňa to ešte nikde nikto nepýtal ani test ani že či som zaočkovaný… Takže pre mňa to bolo skôr také ako keď si človek čo nevychádza z republiky vybaví cestovný pas… Alebo človek čo nejazdí po diaľniciach si kúpi diaľničnú známku… Ale je tam ten pocit že mám to lebo môže sa to zísť. Lebo čo ak náhodou…

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ked tu nikto nechce pocut pravdu, musim to sem dat.....EU sa siri totalita a darmo sa tu vsetci zastancovia tejto formy "demokracie" ospravedlnuju zaujmom ochrany obcana......zapadna zdegenerovana spolocnost sa dostala do stavu klinickej smrti a do toho tahaju aj vychodnu europu....

Rumunský Europoslanec Christian Terhes

https://www.facebook.com/100000980863875/videos/995655221297683

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 16. 1. 2022 at 13:00, iskra napísal:

Covid .. to nie nejaká chrípočka..  je to vážna vec..  poznám aj ľudí, ktorí to veľmi zľahčovali, že čo, taká chrípočka, že netreba sa očkovať, hoci mohli a mali..  žiaľ dnes sú nebohí a to viacerí mali niečo len po - 30 tke. 

A ono to navyse nie je iba o tom, ze prezijem/neprezijem. Velka cast ma po prekonani kovidu (aj bez zavaznejsieho priebehu) zdravotne nasledky, pricom niektore z nich su trvale.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 12. 1. 2022 at 21:05, informator napísal:

nechcel som to tu pisat, ale ked inak nedas.....spoluleziaci na oddeleni bol tri mesiace po druhej davke a tri dni na to, co som ja bol z nemocnice prepusteny, tak on zomrel....som sa to dozvedel pred tyzdnom, ked som isiel k nemu na dohovorenu navstevu, ktoru sme si naplanovali 18.10 22 ked som odchadzal domov.....jediny co bol zjeho rodiny ockovany a jediny co dostal covid...zena a dve dcery (27 a 32) bez ujmy na zdravotnom stave...teda tak to bolo pred tym tyzdnom....

Mas ale aj uplne opacnu prihodu:

Zomrela česká speváčka Horká, ktorá sa zámerne nakazila koronavírusom
 

Citát

Hudobníčka sa ešte minulý piatok v príspevku na Facebooku hrdlo hlásila k tomu, že sa nakazila. Tvrdila, že covid má už za sebou a že znova bude môcť chodiť do divadla, kina, sauny či ísť na dovolenku. "Život je tu pre mňa a pre vás taktiež," napísala v piatok svojim fanúšikom. O dva dni neskôr však covidu podľahla.

Stava sa teda aj jedno aj druhe a ta zasadna otazka je, ze ako je ktore caste.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no este dodajme ze informator je klamar,  a tak jeho texty treba posudzovat ako "malo doveryhodne". Ale v case ked lezal v nemocnici ( predpokladam november)  zomrelo nezaockovanych 1224 a ockovanych 214.

Ale tu nevieme ani to na co zomrel, ani ci bol naozaj jediny ockovany v rodine.  Ale urcite zamlcal aspon to ze v tom case tam zomrelo plno dalsich neockovanych. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, smiley napísal:

Mas ale aj uplne opacnu prihodu:

Zomrela česká speváčka Horká, ktorá sa zámerne nakazila koronavírusom
 

Stava sa teda aj jedno aj druhe a ta zasadna otazka je, ze ako je ktore caste.

ja v tom vidim zufaly cin jednej osoby, ktora sa sposobom (v tomto pripade tragickym) umyselnym nakazenim sa covidom, chcela zaradit naspet do spolocnosti, ktora jej znemoznovala slobodne zit a zakazovala jej volny pohyb, hoci si v tej spolocnosti platila dane a vsetky odvody, co spolocnost od nej pozadovala....takze nech si sypu popol na hlavu budovatelia plazivej progresivnoliberfasistickej totalitnej splocnosti a ich agitatorske akcne skupiny....s Palacha spravili hrdinu a tu je to mozno nieco podobne.....gratulujem, vy Mengeleho netvory..... : (

pred 5 hodinami, tyso napísal:

no este dodajme ze informator je klamar,  a tak jeho texty treba posudzovat ako "malo doveryhodne". Ale v case ked lezal v nemocnici ( predpokladam november)  zomrelo nezaockovanych 1224 a ockovanych 214.

Ale tu nevieme ani to na co zomrel, ani ci bol naozaj jediny ockovany v rodine.  Ale urcite zamlcal aspon to ze v tom case tam zomrelo plno dalsich neockovanych. 

nie ,oktober a nezomrel tam v tom case nikto......o tomto som sa dozvedel az skoro po dvoch mesiacoch.....a co sa tyka toho jeho ockovania a ockovania u neho v rodine, tak to mne osobne povedal on, ked som tam s nim bol hospitalizovny....klamat nemam dovod, pretoze nechcen sklznut na uroven tvoju a dalsich aktivistov s tvojej ideologickej stajne!!!!... : (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len ti neverim, kedze klames pravidelne.

A ta osoba uverila klamstvam a to je tragicke,  podobne ako sekta nahovara svojich clenov na samovrazdu tak ty siris klamstva aby ludia zomierali. A dari sa ti to,   klames ze je to sloboda ale je to ohrozovanie zivota. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no veru, palach sa upálil na protest, a tá speváčka sa nakazila. 

Ale fakt mi to už lezie krkom. toto nikam nevedie. Už sme tu mali nákazy od výmyslu sveta, a vždy sa to utriaslo, vždy to prehrmelo. Onedlho budeme musieť von chodiť v skafandroch a nechať sa pichať každého pol roka až do zblbnutia, ak sa budeme chcieť dostať aspoň do autobusa a do obchodu. Mám toho už plné zuby. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

kto okrem vaxerov a farmafiriem este siri klamstva?......ked niekto nesuhlasi z natlakom do ockovania a chce sa sam rozhodnut slobodne a chce zit zivot,  za ktory si aj dopredu plati formou dani, tak to je uverenie klamstvam?.....vlastne aj mas pravdu....mozno uverila klamstvam o demokratickej a slobodnej spolocnosti v ktorej zila bez porusovania zakonov a plnenia si si svojich obcianskych povinnosti a preto chcela aj vyuzivat to, na co mala mat zo zakona pravo.....rozhodovat sa sama o svojom tele....no nemohla, tak sa stalo, co sa stalo....toto uz z vas, iniciatorov tejto vrazdy, nikto nezmyje.....ste vrahovia a fasisiticke hyeny, ktore svoje "uslachtile" ciele schovavaju do balenia, ze vsetko ""robime pre zdravie a ochranu obcana"".....vrahovia!!!!! ...: (

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zase klames, vdaka tvojim klamstvam umieraju ludia,

vilma, aj toto sa utrasie. len vdaka informatorom zomrie viac ludi a je to horsie. Ale skonci to, a momentalne to vyzera nadejne. Ale okrem zrud ako informator nikto nirmalny nechce zomriet ani aby zomreli jemu blizky ludia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, informator napísal:

ja v tom vidim zufaly cin jednej osoby, ktora sa sposobom (v tomto pripade tragickym) umyselnym nakazenim sa covidom, chcela zaradit naspet do spolocnosti, ktora jej znemoznovala slobodne zit a zakazovala jej volny pohyb, hoci si v tej spolocnosti platila dane a vsetky odvody, co spolocnost od nej pozadovala...

Covidom by sa ale nakoniec aj tak nakazila, aj keby nechcela. Iba by to bolo o nieco neskor: neimunizovany clovek nema sance uniknut omicronu. Svoj rozsudok smrti si teda pospisala uz svojim rozhodnutim sa neockovat. Ty si rovnako hlupo nezmyselne ohrozil na zivote, len si mal viacej stastia.

A predstav ze aj lekari a sestricky si platia dane a odvody a chceli by sa konecne zaradit naspat do spolocnosti normalne pracujucich ludi (ahoj Game :flowers:). A miesto toho, aby si konecne oddychli, tak im este umyselne pridavaju pracu idioti, ktori sa rozhodli aktivne sa nakazit covidom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Trochu off-topic, ale nevedel som, kam to strcit.

Dňa 24. 6. 2021 at 17:06, electric blue napísal:

Djokovič sa k otázke očkovania nechce vyjadrovať - rozhodnutie pre alebo proti očkovaniu „súkromné“ Novak Djokovič komentoval možné očkovanie proti koróne v rámci turnaja ATP v srbskom Belehrade. Svetový rebríček najskôr obnovil svoje želanie, aby na turné ATP nebolo povinné očkovanie. "Dúfam, že nebude povinné hrať na turné ATP. Som absolútne proti," povedal Djokovič pre online portál "Tennis Majors".https://www.eurosport.de/tennis/atp-belgrad/2021/djokovic-will-sich-nicht-zu-impf-tema-aeussern-entscheidung-fuer-oder-dagegen-privat_sto8290369/story.shtml

Nesympatizujem z jeho antivaxerskym postojom, ale viacej mi vadi postup Australskych uradnikov a politkov, ako aj tvrdenie, ze bol vyhosteny kvoli tomu, ze porusil pravidla a nebol zaockovany.

Sud nekonstatoval, ze jeho migracne papiere ohladom covidu by mali dovodom na vyhostenie. Viza pravoplatne nestandartne zrusil az minister zahranicnych a v jeho odvovodneni by ste marne hladali slovo "nezaockovany":

Citát

Statement regarding Mr Novak Djokovic

Today I exercised my power under section 133C(3) of the Migration Act to cancel the visa held by Mr Novak Djokovic on health and good order grounds, on the basis that it was in the public interest to do so.

https://minister.homeaffairs.gov.au/AlexHawke/Pages/statement-regarding-mr-novak-djokovic.aspx

Vyhlásenie týkajúce sa pána Novaka Djokoviča.  Dnes som využil svoju právomoc podľa paragrafu 133C ods. 3 zákona o migrácii a zrušil som vízum, ktoré má pán Novak Djokovič, zo dôvodov vseobecneho zdravia a dobreho poriadku a na základe toho, že je to vo verejnom záujme.

S takymto vseobecnym odvovodnenim moze minister vyhostit prakticky lubovolneho cudzinca, podobne ako Zilinka moze paragrafom 363 stopnut lubovolne vysetrovanie.

Zaujal ma tento blog, ktory spominal analoguiu s inym vyhostenym cudzincom, ktory tiez najprv vyhral sud, ale potom bol deportovany politickym rozhodnutim. Blog bol napisany este pred rozhodnutim ministra, takze to este autor nevedel, ze to aj v tomto pripade dopadne rovnako: https://dennikn.sk/blog/2679567/co-ma-spolocne-egon-kirsch-s-novakom-djokovicom-vykopli-ich-oboch-z-australie/

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 18. 1. 2022 at 0:25, tyso napísal:

zase klames, vdaka tvojim klamstvam umieraju ludia,

Dňa 18. 1. 2022 at 8:21, smiley napísal:

Covidom by sa ale nakoniec aj tak nakazila, aj keby nechcela. Iba by to bolo o nieco neskor: neimunizovany clovek nema sance uniknut omicronu. Svoj rozsudok smrti si teda pospisala uz svojim rozhodnutim sa neockovat. Ty si rovnako hlupo nezmyselne ohrozil na zivote, len si mal viacej stastia.

vrahom sa neda verit a kazdy vrah ma svoje dovody, aby sa vyvinil zo svojho cinu a ospravedlnil to okridelnym vyrokom,  ze vrazdi v zaujme ochrany zdravia....a uz aj sa pouzila  aj kristalova gula....."aj tak by sa bola nakazila v case a bola by zomrela iba trochu neskor"........to ma byt ozaj fakt alebo poplasna sprava??.......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 17 hodinami, informator napísal:

...."aj tak by sa bola nakazila v case a bola by zomrela iba trochu neskor"........to ma byt ozaj fakt alebo poplasna sprava??......

Je to jednoducha matematika, aj ked pre teba nedosiahnutelna. Omicron je natolko infekcny, ze s nim pride kazdy do kontaktu na 99%. Staci sa pozriet na krajiny, kde uz prebieha omicron vlna, ake tam maju pocty infikovanych. Uz aj v susedom Cesku su na desatisicoch denne - a to je len zaciatok.

Takze je to naozaj fakt, len ty si zase nedokazes dovidiet ani na koniec nosa...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

19 hours ago, informator said:

vrahom sa neda verit a kazdy vrah ma svoje dovody, aby sa vyvinil zo svojho cinu a ospravedlnil to okridelnym vyrokom,  ze vrazdi v zaujme ochrany zdravia

veru, toto plati na teba ako usite. Si klamar a neda si ti verit.  Ale  hovoris ze vrazdis v mene slobody,   nepomylil si sa ? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, smiley napísal:

Je to jednoducha matematika, aj ked pre teba nedosiahnutelna. Omicron je natolko infekcny, ze s nim pride kazdy do kontaktu na 99%. Staci sa pozriet na krajiny, kde uz prebieha omicron vlna, ake tam maju pocty infikovanych. Uz aj v susedom Cesku su na desatisicoch denne - a to je len zaciatok.

Takze je to naozaj fakt, len ty si zase nedokazes dovidiet ani na koniec nosa...

rozumiem.....istota je, ze ked dostanes covid, tak ten kto nan zomrie, je iste ,ze zomrel na covid a ine problemy nemaju na to dosah...

pred 8 hodinami, tyso napísal:

veru, toto plati na teba ako usite. Si klamar a neda si ti verit.  Ale  hovoris ze vrazdis v mene slobody,   nepomylil si sa ? 

akurat s tym podstatnym rozdielom, ze ja nikoho do nicoho nenutim a nikomu nic nezakazujem.....to robis ty a tebe podobny, co je u vasej komunity zasluzny cin.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sp: ??  k comu je to,  coho sa to tyka ?

12 hours ago, informator said:

ze ja nikoho do nicoho nenutim a nikomu nic nezakazujem

Nie, len siris klamstva s cielom zabijat.  Ani Jago nikoho nenutil zabijat.   Takze sa nevyhovaraj,   tvoja vina je jasna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tu mas dalsie "klamstvo" z mojej dielne, aby si mal zasa o com rozsirovat svoje vrazedne poslanie.....

Citát

Sputnik V chráni lepšie proti omikronu ako Pfizer, uvádzajú autori predbežnej štúdie

....inak je mi s tvojej neunavnej snahy pokracovat v nasili,  sireni chaosu a strachu na zvracanie.....ale pokracuj dalej, pretoze ludia uz zacinaju mat dost takych neuplnych vedeckych kapacit, ako si ty a tvoji chlebodarcovia...

https://vat.pravda.sk/clovek/clanok/614168-sputnik-v-chrani-lepsie-proti-omikronu-ako-pfizer-uvadzaju-autori-predbeznejstudie/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov