Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Zo štatistík je zrejmé, že antivaxeri sú prevažne ľudia z nižším vzdelaním a tým aj spoločensky menej uplatniteľní. Napriek tomu sa práve oni obávajú následkov očkovania. Je to paradox, lebo sa hovorí "Kde nič nie je, tam ani čert neberie".  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A este dodatok,  Pfizer zodpoveda za vakcinu presne tak ako vsetci vyrobcovia vakcin pouzivanych v EU.  Nema zodpovednost ak dodrzal vsetky vyrobne postupy, dodal kvalitu ako bola slubena.   To nie je zbavenie sa zodpovednosti, to je realita. Vakcina spusta imunitnu odpoved organizmu a to je jej ciel.  V niektorych pripadoch ta skutocne vlastna imunita moze zabit a vieme to,   to je na posudeni lekara.  Ale v takom pripade ta covid zabije uplne urcite, jedina  ochrana je izolacia.  Ak nie su ziadne priznaky toho ze si v takom stave, tak je to osud.  Nevieme co by sa dalo spravit aby sme taketo riziko eliminovali,  preto zomieraju mladi sportovci s chybami srdca,  normalne vysetrenia nezistili problem ale vysoka zataz ich zabije.  Vieme trochu pomoct technikou, pri ockovani vieme povedat ze alergicka reakcia pride do par minut a potom sa da pomoct adrenalinom, vieme povedat ze po ockovani aj ked nie su ziadne priznaky tak treba par dni odpocivat a v pripade problemov volat zachranku ( trombozy su dobre liecitelne ak sa zachytia hned ).  Ale nikto nevie dat garanciu ze sa nic nestane. 

Ale to sa neda ani pri beznych liekoch co volne predavaju. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 13 hodinami, tyso napísal:

eto vase delo.  ak kricis proti opatreniam, proti vakcinacii  tak tu mas vysledok. nevyhovaraj sa na tych ktorych nepocuvas. 

mas dobrych ucitelov v tom, ako sa mas spravat, ked si zniecoho obvineny......zo svojho zlyhania treba obvinit ineho.....tak sem teda daj nejake moje vykriky, ze nesuhlasim z opatreniami a som proti vakcinacii.....

pred 13 hodinami, Sniper napísal:


Ty si zamieňaš príčinu za následok, pretože ten tzv. "holocaust" na ktorý sa odvolávaš, je výsledkom tvojej tupoty a tupoty tebe podobných. A s tým slovom opatrne, používať ho v tomto kontexte je z tvojej strany vrcholom arogancie až chrapúnstva.

ja vzdy pomenuvam veci pravym menom a je my jedno, ci s tym mas problem.....arogancia a chrapunstvo je pracovna metoda pandemickeho konzilia, teda vlastne mord party Mengele....""ked sa ta zima opyta, co si robil v lete""....toto sa hodi na "odvedenu" pracu konzilia SK......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 9 hodinami, informator napísal:

ked sa ta zima opyta, co si robil v lete""....toto sa hodi na "odvedenu" pracu konzilia SK......

Ale najviac to pasuje na ludi, co sa cez leto nedali zaockovat, vsak? A este budu mat tu drzost teraz mudrovat, ze co mali lepsie spravit ini...

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja vzdy pomenuvam veci pravym menom a je my jedno, ci s tym mas problem.....

Ja nemám problém žiadny a to, že ty si natoľko ješitný, že si nepriznáš vlastné chyby a teraz musíš znášať následky vírusu, je už tvoj problém.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, smiley napísal:

Ale najviac to pasuje na ludi, co sa cez leto nedali zaockovat, vsak? A este budu mat tu drzost teraz mudrovat, ze co mali lepsie spravit ini...

na rozdiel od pandemickej mord partie, ktora ma pracovat na eliminovani nasledkovv pandemie, resp. robit opatrenia na to, aby sa nestalo to, co teraz (nedostaok zdr.prac. a vybavenie zdr.zariadeni), si obcania, co sa z nejakej priciny nedali zaockovat v lete, nie vinny z nenaplnenia si svojej pracovnej povinnosti.....oni iba vyuzili svoje pravo vyberu.....alebo aj mord parta Mengele si to takto nejako tiez vybrala podla svojho prava vyberu a nechala napospas obcanov SK?......tak pri kvalite clenov pandemickeho konzilia som nachylny tomu verit.......

Sniper

co ma tu stale obvinujete vsetci z mojich chyb, ktore si mam priznat......tak sem daj nejake tie moje chyby v tejto casti, ktore som mal udajne spravit a nechcem si ich, pre svoju jesitnost,  priznat.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty si sa informator tiež slobodne rozhodol sa nezaočkovať (aj keď si nemal žiadnu zdravotnú príčinu k neočkovaniu) tak patríš do skupiny, ktorá je ZODPOVEDNÁ za tento stav, pretože očkovanie efektívne znižuje prenos aj úmrtnosť. Nepochybujem o tom, že tomu nerozumieš ako pravdepodobnosti. nadávanie ti ide, nikdy si však nič rozumne nenavrhol k riešeniu.

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


Do nemocníc pribudlo 18 pacientov, dosiahli sme tým kritickú hranicu 3 200 hospitalizovaných.

Na JIS je 288 ľudí, podporu umelej pľúcnej ventilácie potrebuje 269 osôb. Viac ako 83 percent z hospitalizovaných pacientov s ochorením Covid-19 nie je zaočkovaných.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22788709/koronavirus-slovensko-lockdown-covid-delta-online-minuta-po-minute-24-november.html

Vyzerá to tak, že mierime do tvrdého lockdownu. Treba poďakovať všetkým arogantným egoistickým informátorom, ktorí sa rozhodli, že sa nedajú zaočkovať, lebo si veľmi potrpia na svoju osobnú slobodu a teraz všetci budeme "slobodne" trčať doma až do Vianoc. Ďakujeme.

IMG_20211120_105758.jpg
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, nedal si zaockovat, siris klamstva, nedrzal si ROR. A kedze mas prilis vela spoluidiotov, tak to ziadne zdravotnictvo nezvladne.  Spravil si vsetko preto aby to nezvladlo  a obetoval si tomu aj vlastne zdravie. Tak sa teraz mozes tesit z vysledkov. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ľudia z nízkym IQ sa obyčajne bránia očkovaniu. Parazitológ Flegr nestráca humor:

https://www.youtube.com/watch?v=9c_LVPoqoIk

Covid spôsobuje pokles mentálnych schopností, takže Covid si vyrába blbcov, ktorí sa už nebudú ochotní očkovať.

Niečo na tom je.  Je dokázané, že paraziti sú schopní ovládať mentálne vlastnosti hostiteľa. Ja som už bohužiaľ Covid prekonal... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, informator napísal:

oni iba vyuzili svoje pravo vyberu

No tak teraz by za svoju ZLU volbu mali niest aj zodpovednost a minimalne sa aspon ospravedlnit, ked kvoli nim kolabuje zdravotnictvo a umieraju nevinni. 

Co malo konzilium spravit? Osobne prefackat kazdeho dezolata, aby prisiel k rozumu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Flegr hovori o celoplošnom testovani pcr testami, že to je možné previesť a lacno. ja som písal o tom tiež v súvislosti s pandémiou jednalo sa o RT Lamp testy. No a zjavne tu niečo nefunguje dobre v tomto štáte a aj inde, ak to je možné, tak štát znova znemožnuje efektívne kroky proti pandemii. Jedine čo vedia potom urobiť je to, že zavedu lockdown tesne pred katastrofou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 56 minútami, robopol napísal:

 Jedine čo vedia potom urobiť je to, že zavedu lockdown tesne pred katastrofou.

Krivka infikovaných v Rumunsku a Bulharsku je už za vrcholom. Zrejme aj u nás sa to zlomí. Potom sa budú chváliť, ako účinne zabral lockdown. 

coronavirus-data-explorer.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tono,  zlomil sa po zavedeni lockdownu.  Odkial beries optimizmus ze sa to u nas zlomi bez lockdownu ?  Urcite sa raz zlomi ale vidime uz koniec ?

 

Bulharsko 21.10  lockdown,  trvalo 3 tyzdne kym zabral, rumunsko rovnako

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na rozdiel od slovenska to neurobili na poslednú chvilu, však on dočasne zaberie, ale stoji to dost penazi. Iba slovaci su taki hlupi, že všetko robia až príliš neskoro.

tyso,

lockdown zabera skor ako 3 tyzdne, odčitaj si vrchol od zavedenia a 3 tyzdne to nebudu. Ved teraz je to mesiac a už su dole,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, tyso napísal:

Bulharsko 21.10  lockdown,  trvalo 3 tyzdne kym zabral, rumunsko rovnako

Rumuni počas locdownu nezatvorili obchodné centrá, kiná, fitnescentrá pre zaočkovaných.  Zaočkovaných tam vtedy mali 35%. Bol to aspoň stimul, odmena pre zaočkovaných. A krivka je tam teraz už za maximom. U nás všetkých hodili do jedného vreca, čím opäť demotivovali neočkovaných.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaviedli zakaz vychadzania po 20:00,  to potom uz kina a fitka nemusis zatvorit :)  A kedze tam bol len rezim OP tak sa zavru aj same. Ale ako to tam funguje, ako prisne to dodrziavaju netusim. 

A k nasim,   prave skolabovali realne nemocnice.  To uz potom nie je velmi priestor na ladenie. Pred tromi tyzdnami to bolo mozne skusit ale teraz to bude boliet viac.  A rovnako sa uz minul priestor na motivaciu,  kym sa neuvolnia nemocnice tak sa mozeme bavit len o povinnosti ockovat nie o tom ako to nastavit. 

5 hours ago, robopol said:

lockdown zabera skor ako 3 tyzdne, odčitaj si vrchol od zavedenia a 3 tyzdne to nebudu. Ved teraz je to mesiac a už su dole,

ok, mozes to odcitat presnejsie,  teoreticky by to malo byt tak 10 dni ( menej ako dva tyzdne) ale dost sa bojim ze u nas bez zavretia skol to nebude stacit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 dni je to zhruba.

jasne hlavne to ma zmysel zavriet po 20 hod zákaz vychádzania ( stanné pravo mohli vyhlasit), a deti môžu prenášať vírus ďalej v skolach. Tož toto sedliacka logika tymto idiotom nikdy nebola dost dobra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, tyso napísal:

informator, nedal si zaockovat, siris klamstva, nedrzal si ROR. A kedze mas prilis vela spoluidiotov, tak to ziadne zdravotnictvo nezvladne.  Spravil si vsetko preto aby to nezvladlo  a obetoval si tomu aj vlastne zdravie. Tak sa teraz mozes tesit z vysledkov. 

ano, nedal som sa zaockovat....ale to nie je z dovodu ignorancie, ale je to z dovodu principu...

daj sem nejake mnou sirene klamstvo....inak si klamar ty...(co asi aj si)....

o akom nedorzani ROR tu melies?......mas vidiny?....

ano ja som presvedceny, ze za tento "pozehnany" stav je zodpovedna mord parta Mengele, teda pandemicka komisia SK.....

pred 9 hodinami, Sniper napísal:

Ďalší urputný " bojovník za slobodu" sa prebojoval až na cintorín

https://domov.sme.sk/c/22789797/antiruskar-antivaxer-covid-umrtie-koronavirus.html

Gratulujeme k dosiahnutiu vytúženého cieľa emoji122.pngemoji122.pngemoji122.png

tak to v zivote chodi....bojovnici za slobodu povacsine takto skoncia a nasledne su z nich hrdinovia.......nastuduj si dejepis... :)

pred 10 hodinami, robopol napísal:

Ty si sa informator tiež slobodne rozhodol sa nezaočkovať (aj keď si nemal žiadnu zdravotnú príčinu k neočkovaniu) tak patríš do skupiny, ktorá je ZODPOVEDNÁ za tento stav, pretože očkovanie efektívne znižuje prenos aj úmrtnosť. Nepochybujem o tom, že tomu nerozumieš ako pravdepodobnosti. nadávanie ti ide, nikdy si však nič rozumne nenavrhol k riešeniu.

co branilo nasej pandemicke elite, aby cez leto zabezpecila nemocnice potrebnym personalom a technickym vybavenim?.....nespravili nic, ale ukazovanie na vinnikov im ide, ako sledujem aj tu, no ty mne ides nieco vycitat.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kde je ten mudrolin a "matematik" Kollar? Kedyže sa to  premorime, kde je ten vrchol slavnostny, čo tu veštil. Tak ak su na tom "takéto matematické legendy Slovenska" , tak nemám ani tušenia, čo si vlastne myslia obyčajní ľudia ako je tunak nepricetny informator.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

18 minutes ago, informator said:

aby cez leto zabezpecila nemocnice potrebnym personalom a technickym vybavenim?

technicke vybavenie je,   ale carovna palicka co vytvori zauceny zdravotnicky personal chyba.    To chce roky, nie dva mesiace.

A ak dufas ze si hrdina,  tak si len hlupak.  Ti v historii su len ako vystraha.   Ale to by si musel vediet citat tu historiu, ze ?   Alebo vies povedat mena hrdinov co bojovali proti vakcinacii ? Sotva,  historia si pamata Pasteura, nie hlupakov co hrdinsky zomreli pre vlastnu hlupost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov