Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Dňa 3. 10. 2021 at 7:51, Sniper napísal:

Ty si uvedomuješ, že pokým sa tu odbavíš vypísaním jedného príspevku cez dva a pol monitora, tak už si mohol mať pichnutú najmenej jednu dávku? A aj v októbri to ide dokonca bez registrácie a je to otázka max 15 minút. Ušetril by si si hodiny filozofovania na internete, ktoré aj tak k ničomu nevedú. Tak opatrne s tým káblom.

ale su ludia ktori sa napr. kvoli roznym kontraindikaciam nemozu zaockovat -.a pre tych by tie studie boli velmi smerodajne . a za dva a pol , toto je diskusne forum. tak diskutuje . co tu ma ine robit??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja nemám na mysli tých, tých sa to samozrejme a logicky netýka. Ja mám na mysli tých dementov, ktorých je plný internet, čo vrieskajú, že sa nedajú zaočkovať, nedodržiavajú opatrenia, vykrikujú, že vláda nič nerobí a tlieskajú Ficovi, Blahovi, či inému smeráckemu dementovi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper okay. aj z ekonomickeho hladiska, keby sa potvrdilo ze po prekonani kovidu ma clovek porovnatelnu imunitu ako po ockovani . usetrilo by to peknych par milionov . co ak sa mozno bude v buducnosti za preockovanie platit . potom budes inak hovorit :biggrin:

Roman Prymula: Je možné, že za přeočkování se bude platit. Popsal systém, jak bude fungovat

Citát

Zdravotníci ve čtvrtek aplikovali druhý nejvyšší počet dávek vakcín proti onemocnění covid-19 za jeden den, bylo jich 85.621. Celkový počet vyočkovaných dávek se blíží čtyřem milionům, lidí s ukončeným očkováním je téměř 1,1 milionu. V současnosti se začíná čím dál více mluvit o přeočkování. To by podle epidemiologa Romana Prymuly (57) mělo být uplatněno jednou do roka. A není vyloučeno, že by si ho lidé v budoucnu mohli hradit. "Možné je všechno, uvidíme, jak to bude potom nastaveno," nevyloučil bývalý ministr zdravotnictví možnost, že vakcína nebude hrazena z veřejného pojištění.https://zivotvcesku.cz/roman-prymula-je-mozne-ze-za-preockovani-se-bude-platit-popsal-system-jak-bude-fungovat/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som zaočkovana, vďaka Bohu že môj manžel rozmýšľa rovnako. Rovnako aj jeho aj moja rodina, takže nemíňame energiu na argumentovanie. 

Vo firme v kancelárii kde pracujem, 17 ľudí, všetci zaočkovaní, každý pretože chcel. Detto množstvo ľudí v tej firme. 

V mojom okolí množstvo zaočkovaných ľudí. 

V rodine máme aj lekárov, ktorí dali zaočkovať aj svoje deti.

Nepočujem o žiadnych vedľajších účinkoch. 

Akurát širšia rodina, niektorí jednotlivci, na rovinu povedané "jednoduchší", podľahli naozaj hlúpym informáciám, niektorí doteraz neveria na covid a to sme mali v rodine aj strýka, ktorý bol vo veľmi vážnom stave. 

Raz darmo, niektorým ľuďom asi treba iba okúsiť...

Smutný je len fakt, že dezinformácie šíria aj lekári. A to len preto, lebo majú "pocit". Lenže mať názor je niečo iné ako mať vedomosť. 

Takého som zažila pri druhej dávke, chcel podpisovať výhradu vo svedomí.

Môj gynekológ, ktorý sa zúčastňuje pravidelne na konziliach a vzdeláva sa aj v zahraničí, mi na toto iba povedal, "žiaľ, sú medzi nami aj hlúpi lekári"

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Covid uz  nejako dobojujeme,  ale co sa bude diat dalej s antivakcermi ? Zacnu hromadne odmietat aj ockovanie deti ?  Skutocne sa spolocnost rozdeli na normalnych a dezolatov co nam donesu obrovsku detsku umrtnost ?  A odmietanie vedy ako takej ?

Skutocne skonci zapadna civilizacia na  "alternativnych faktoch" ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 19 hodinami, Sniper napísal:

Ja mám na mysli tých dementov, ktorých je plný internet, čo vrieskajú, že sa nedajú zaočkovať, nedodržiavajú opatrenia, vykrikujú, že vláda nič nerobí

keby len to, dnes som počula správy, že napádajú pojazdné očkovacie strediská, rozbíjajú, bijú a snažia sa podpaľovať... veď toto je už úplne choré.

áno, @tyso: oni to už robili aj pred covidom, zo srandy som predtým pred rokmi prezerala občas mimibazar - áno, ten... ale kvôli tomuto som tam už pár rokov ani nenazrela, doktorkou lekárkou bola každá zaslúžilá matka, ktorá preliezla či nepreliezla nejakú učňovku.... des, svrab a neštovice na nich. presne toto robili - verili každému debilovi, kto bezmenne písal hovadiny na net, a ten to vedel vždy lepšie ako lekár. a matky odmietali dať očkovať deti. toto začalo už dávno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zacalo, ale bola to mala skupinka, podobne ako ti co veria na plochu zem a astara serana.  percenticka.  Ale teraz tu zrazu mame 50 percent populacie.   To je skutocna epidemia hluposti a to je uz vazny problem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, tyso napísal:

Covid uz  nejako dobojujeme,  ale co sa bude diat dalej s antivakcermi ? Zacnu hromadne odmietat aj ockovanie deti ?  Skutocne sa spolocnost rozdeli na normalnych a dezolatov co nam donesu obrovsku detsku umrtnost ?  A odmietanie vedy ako takej ?

Skutocne skonci zapadna civilizacia na  "alternativnych faktoch" ?

nie kazdy kto odmieta kovid vakcinu je zakonite antivaxer. aj ked ruka ruku myje . niektori sa len boja

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

PCR testy včera odhalili 1 509 nakazených, z nich takmer 71 percent nebolo zaočkovaných.

Z antigénového testovania malo pozitívny výsledok 538 ľudí, viac ako 74 percent z nich nemalo za sebou očkovanie.

Celkový počet hospitalizovaných s koronavírusom alebo podozrením naň sa výrazne zvýšil: o 70 na 858, plne zaočkovaných nie je takmer 83 percent.

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22760986/koronavirus-na-slovensku-covid-delta-online-minuta-po-minute-12-oktober.html


Kde je informator? Dlhšie sa tu neukázal. Nie je napojený na nejaký ventilátor, ako každý iný nezaočkovaný?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


V Canberre bolo do piatka úplne vakcinovaných 76 percent obyvateľstva vo veku nad 12 rokov. Vzhľadom na vysokú mieru zaočkovanosti majú voľný pohyb všetci obyvatelia austrálskeho hlavného mesta.
https://domov.sme.sk/c/22762994/koronavirus-na-slovensku-covid-delta-online-minuta-po-minute-15-oktober.html


A u nás antivaxeri akurát len vykrikujú ako ich táto fašistická vláda strašne terorizuje. No keď má niekto v hlavách nasrané, tak môže akurát fakt len vykrikovať.
  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, Sniper napísal:

 


A u nás antivaxeri akurát len vykrikujú ako ich táto fašistická vláda strašne terorizuje. No keď má niekto v hlavách nasrané, tak môže akurát fakt len vykrikovať.

 

zdielam :-)

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano na severe to dost zle, maju tam tolko nakazenych ako Revuca od polovice januara do zaciatku marca,potom to dost zacalo klesat. Myjava mala poslednu dobu dve 0.  nebol to naposledy najpremorenejsi okres? Este po Revucej. Aprily bordovy? ci ake v tedy boli farby.  V incidencii je Revuca na urovni  Bratislavi. V nemocnici nikto. Lebo nema kto za poslednych 60 dni boli pozitivny asi 6 na 65 rokov.  Samozrejme ak sa to nevivnie inak,co moze - ako ze ta nakaza nepride ani na juh ani na zapad. Tak mozno to nebude take zle. Z gemerskych okresov je dnes najlepsia Roznava.  Inak to je jediny okres co sa vedel zlepsit - dalsie dve brezno a revuca tiez sa zlepsili - ale oni boli pohorseni kvoli Roznave.

Dnes podla cisiel je polka,resp 2/3 BB kraja cierna - teda sa to so severu na juh prelieva. Neprechadza to cez Vernar(inak aj Poprad z Kezmarkom su zatial OK), Brezno a Revuca. Teda tie cisla co maju na severe,a oni nemusia dnes kulminovat budeme mat vsade. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 29. 9. 2021 at 7:23, Sniper napísal:

Ináč ja som si všimol, že tí, čo sa odmietajú dať zaočkovať, v jednom kuse na niečo brblú, sťažujú sa, frflú, nič im nie je dobré, na všetko pindajú, čím to asi bude emoji3.png

a aky je rozdiel medzi nimi a tebou?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, tyso napísal:

a inak ako,   mas kazdy den orgazmus z toho ako umieraju nezaockovani ?  Si nadseny zo smrti ludi ku ktorej si prispel ?  To musi byt teraz raj pre takych narusenych ako si ty. 

aj ti cvrklo z rozkose?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov