Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

tiez je mozne, ze by covid ani nedostal, ak by bol neockovany....


Ty vieš každý deň prekvapiť novou sprostosťou.


ja len, ze odkial vie Sniper, ze ten "slaby" priebeh je vdaka tomu, ze je arc.Babjak zaockovany.... 


Lebo presne rovnaký prípad máme aj v rodine.



prisiel starsi cigan a hned sa tam rutil do dveri,akurat ako sestricka,kto je dalsi ,ze ja, som ho predbehol


[emoji106]
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hej, sem tam sa mi to pritrafi, ze niekto moju odpoved nazve sprostostou, hoci ta moja odpoved je v poriadku...staci sa iba zamysliet........tvoje argumenty su predsa na zaklade pravdepodobnosi....ci nie?.....v com je potom ta moje pisana reakcia sprostostou?.....

vidim, ze homologizujes na dialku.....alebo je arc. Babajk ten tvoj pribuzny?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, tvoja odpoved je sprostost.  Ked ti lekar predpisuje liek, tak kona na zaklade pravdepodobnosti ze ti pomoze.  To ze tomu nerozumies,  to je nevzdelanost.  Ale ze napriek tomu pises, to je sprostost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ktorej tiez nechapes.    To je problem,  hovoris o veciach, ktorym nechapes,  Medicina, pravo, biologia atd.  A tak len opakujes to co ti posunuli tvoji sefovia. A to su klamstva sirene so zamerom.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako to suvisi ?  Ale inak v jeho veku je sanca bez ockovania na tazky priebeh asi 50 percent.  

Ale tu je dolezite ze vdaka ockovaniu ma protilatky a jeho T-bunky vedia produkovat specificky antigen a to znamena ze jeho telo sa ovela efektivnejsie brani infekcii.  A to znamena lahsi priebeh choroby.   Aj ked tomu nechapes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozrime sa na to z tej lepsej stranky: plosne ockovanie proti pravym kiahniam sme uspesne stihli este pred prichodom internetu, lebo tie mali ovela vyssiu smrtnost. Takze nam dnes zbytocne neumieraju miliony ludi rocne, zatial co by mudrlanti spekulovali, ze by niekto neochorel, ak by nebol ockovany.

Informator, v pravdepodobnosti, matematike a zakladoch medicinskeho liecenia sa beznadejne stracas. Nemusis chapat princip, kludne to ber ako nepochopitelnu magiu: mame viackrat dobre preukazane, ze plosne ockovanie zabera - aj ked ty nerozumies ako.

Asi nieco bude na tom Asimovom napade (Foundation) predkladat ludom vedu ako magiu, aby tomu lahsie uverili...

pred 12 hodinami, tyso napísal:

pozri si napriklad pribalive letaky. pozri si ich studie. 

No vsak som si poozrel som si jednu studiu  , presne ako radis, a vychadza mi s nej opak toho, co tvrdis ty. Zle chapem co sa tam pise? Alebo je zla ta studia?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

smiley,  nechce sa mi hadat ked mas svoju trollovaciu naladu.  Ved predsa mame realne vysledky testovania. 

napriklad vcera sa urobilo 16 664  Ag testov, a nasli 193 pozitivnych.    Co by znamenalo tvoje cislo ?  ze ich bolo 5000 ? alebo co presne ?  Ag testy mali podobny trend ako PCR,  nachadzali chorych a posielali ich do karanteny.

Podla udajov vyrobcu https://www.who.int/diagnostics_laboratory/eual/201019_final_pqpr_eul_0563_117_00_standard_q_covid19_ag_test.pdf?ua=1 

je senzitivita nad 90 percent,   a toto su testy u nas pouzivane.   Neviem ako vyberali ludi v studii,   nechce sa mi kontrolovat ich pracu,  Su to ine testy a v podstate ma to netrapi. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 hodinami, tyso napísal:

ako to suvisi ?  Ale inak v jeho veku je sanca bez ockovania na tazky priebeh asi 50 percent.  

Ale tu je dolezite ze vdaka ockovaniu ma protilatky a jeho T-bunky vedia produkovat specificky antigen a to znamena ze jeho telo sa ovela efektivnejsie brani infekcii.  A to znamena lahsi priebeh choroby.   Aj ked tomu nechapes.

a tak isto pri neockovani, je to 50% za a aj proti.....je to ciste osobne a nie globalne, ako tp tu ty sa snazis podat....co ale ty nedokazws priznat.....

pred 7 hodinami, smiley napísal:

Pozrime sa na to z tej lepsej stranky: plosne ockovanie proti pravym kiahniam sme uspesne stihli este pred prichodom internetu, lebo tie mali ovela vyssiu smrtnost. Takze nam dnes zbytocne neumieraju miliony ludi rocne, zatial co by mudrlanti spekulovali, ze by niekto neochorel, ak by nebol ockovany.

Informator, v pravdepodobnosti, matematike a zakladoch medicinskeho liecenia sa beznadejne stracas. Nemusis chapat princip, kludne to ber ako nepochopitelnu magiu: mame viackrat dobre preukazane, ze plosne ockovanie zabera - aj ked ty nerozumies ako.

rozumiem.....aj prave kiahne mali x mutacii pokial sme ich vyhubili....a ockuje sa proti nim kazdorocne x krat.....ano plosne znasilnovanie ludi ma svoje opodstatnenie....

system zalozeny na pravdepodobnostiach, je ako prieskum volebnych preferencii.....staci mala odchylka a vsetko je naopak.....s toho dovodu je pre mna nestravitelny......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 minútami, informator napísal:

rozumiem.....aj prave kiahne mali x mutacii pokial sme ich vyhubili....a ockuje sa proti nim kazdorocne x krat.....ano plosne znasilnovanie ludi ma svoje opodstatnenie....

keby sme konkrétne o tejto veci aspoň nejakých 50 komentárov nevenovali v Očkovaniach .... ale venovali, len teraz sa neviem rozhodnúť, robíš si prdel schválne, alebo si vybral náhodne niečo, a prihodil k tomu čokoľvek, čo prsty na klávesnici našli...

napísať väčšiu blbosť si už ani nemohol.

ešte raz:
buď rád, že WHO v povojnových rokoch vyhlásilo celoplošné svetové očkovanie, nebezpečne smrteľnej chorobe pravé kiahne podliehalo ročne niekoľko miliónov ľudí, vrátane smrti, častej slepoty a vážnych následkov.... ľudia a deti po svete sa očkovali LEN JEDENKRÁT: zaočkovaní boli všetci, celé populácie po celom svete. choroba porazená.

niekedy píšeš informator neskutočné táraniny. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 26 minútami, game napísal:

keby sme konkrétne o tejto veci aspoň nejakých 50 komentárov nevenovali v Očkovaniach .... ale venovali, len teraz sa neviem rozhodnúť, robíš si prdel schválne, alebo si vybral náhodne niečo, a prihodil k tomu čokoľvek, čo prsty na klávesnici našli...

napísať väčšiu blbosť si už ani nemohol.

ešte raz:
buď rád, že WHO v povojnových rokoch vyhlásilo celoplošné svetové očkovanie, nebezpečne smrteľnej chorobe pravé kiahne podliehalo ročne niekoľko miliónov ľudí, vrátane smrti, častej slepoty a vážnych následkov.... ľudia a deti po svete sa očkovali LEN JEDENKRÁT: zaočkovaní boli všetci, celé populácie po celom svete. choroba porazená.

niekedy píšeš informator neskutočné táraniny. 

kto chce pochopi a kto nechce, tak ako teraz ty,  pise od veci.....

pred 42 minútami, tyso napísal:

comu si nerozumel? ze ockovanie urcite pomaha ?  Alebo len musis dnes zaklamat aby si splnil kvotu? 

A to ze fakty su pre teba nestravitelne? Ano to je spolocna vlastnost vsetkych tebe podobnych. 

v com klamem...tak uz to sem konecne daj.....jedine, ze by si toto tvoje tvrdenie mal zalozena na pravdepodosti, ako vsetky tvoje pravdepodobne "fakty"...

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 minutes ago, informator said:

kto chce pochopi a kto nechce, tak ako informator,  pise od veci.....

informator aj tato veta bola klamstvo, kym som ju neopravil.  Praudu si este nenapisal.

Napriklad: tak isto pri neockovani, je to 50% za a aj proti.  

To je ciste klamstvo,   pri neockovani mas sancu 50% na tazky priebeh ( napriklad pri tvojom veku), s ockovanim mas tu sancu 5 %, teda 10x menej.    Napisal si teda uplne jasne klamstvo ako vzdy. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

prepac, ale ty si totalny hlupak.....uz som ti tu hore bol napisal, aby si to bral individualne a nie globalne.....rad tu pouzivas dopravnu situaciu na podporu tvojich debilnych argumentov.....tak ti sem jednu dam, kedze si v tom doma....pri pouziti zachranneho pasu, je pravdepodobnost smrti pri nehode cca 15%, ale to neznamena, ze tie pozitivne percenta (teda 85%) sa ujdu tebe.....tak isto, ked pas nepouzijes, nie je iste, ze budes v tom percentualnom vypocte a nevyhnes sa smrti......tvoje osobne vyhliadky v oboch pripadoch su 50 na 50.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vykaslite sa na ludi co sa nechcu ockovat. AJ tak stym uz nic neurobite.  Vcera nas v Revucej bolo 32 sa ockovat . 14 pfizer asi druhe davky a tiez ockovali aj jednodavkovymi JJ.  Na jar nemyslitelne, ze dve rozne davky naraz - inak tam sedeli dvaja za pocitacmi - co vsetky moje udaje tam maju - jedina co tam robila bola ta co to pichala. Sestricka - ta si dirigovala aj cakaren.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pobavilo,     to je totiz stary matematicky vtip.   Aka je pravdepodobnost ze nahodne zo sedmovych kariet vytiahnes cerveneho krala?  No predsa 50/50  bud vytiahnes alebo nie.

Nikdy som si nevedel predstavit ze toto zazijem v realite.  A tak len dodam,   ak vyskocis z lietadla  tak bez padaku mas sancu 99,999 percent ze sa zabijes,  ak s padakom tak mas naopak sancu 99,99 ze prezijes,  podla tvojej "logiky" je individualne a tak mas sancu 50 %.  napriek tomu si vsetci ten padak beru.  Asi by si ich nepresvedcil.

 

Slimak,  nerobim nic s tym ze sa informator nechce ockovat, len s tym ze siri klamstva aby sa ini neockovali. Co ich ohrozuje na zivote a tak aspon tu to maju komentovane.  Vadia mi jeho cielene klamstva, pohrdanie zivotom,  jeho kultura smrti, lzi, podvodov a kradezi. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja este ktomu ci je ci nieje zaujem. Dam len dve obrazky. V Revucej je rovnaky zaujem cez leto. Mozno su ludia v Revucej opozdenejsi - alebo sa nemali ani kde ockovat. Prvy obrazok je pocet ockovanych v revucej a druhy v Bratislave.

Teda vcera 32 v Revucej a do 200 Bratislave.

https://vedapomaha.sk/vizualizacie/vakciny/

Revuca.png

Bratislava.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, tyso napísal:

Nikdy som si nevedel predstavit ze toto zazijem v realite.  A tak len dodam,   ak vyskocis z lietadla  tak bez padaku mas sancu 99,999 percent ze sa zabijes,  ak s padakom tak mas naopak sancu 99,99 ze prezijes,  podla tvojej "logiky" je individualne a tak mas sancu 50 %.  napriek tomu si vsetci ten padak beru.  Asi by si ich nepresvedcil.

ako vies ze sa padak po sto metroch nerozpadne?....presne tak....vzdy je to 50 na 50.....aj ked iba jedno percento bude mat problem, tak ty ako osoba, nevies v ktorej skupine sa budes nachadzat....hm....prepac, ty vlastne vies.... :))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak akosi.....aj samovrah pri zoskoku z Nuselskeho mosta ma iba 50 % istotu, ze sa mu naplni jeho ciel.....a tak je to zo vsetkym, co chces spravit......nikdy nevies, do ktorej skupiny ta tie percenta dostanu....takze darmo sa tu nafukujes nejakou statistikou, ktora je sice pravdiva, ale je robena az po akcii testovaneho.....pred testom osoby je vsetko 50 na 50.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov