Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Muž († 34), ktorý hejtoval očkovanie proti covidu, sa nakazil koronou: Desivý odkaz krátko pred smrťou!

3478075.jpg

Zomrel po mesačnom boji s koronavírusom.

Stephen Harmon († 34) z USA, ktorý sa na sociálnych sieťach vysmieval vakcínam proti Covidu-19 a robil si žarty z pandémie, zomrel po mesačnom boji s vírusom.

Už v júni písal o vakcínach s iróniou: „Mám 99 problémov, ale vakcína medzi nimi nie je.“ Napriek tomu, že sa nakazil oronavírusom, opakovane tvrdil, že vakcínu odmieta. Veril, že ho jeho náboženské presvedčenie a Boh ochránia.https://www.cas.sk/clanok/2568795/muz-34-ktory-hejtoval-ockovanie-proti-covidu-sa-nakazil-koronou-desivy-odkaz-kratko-pred-smrtou/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 28. 7. 2021 at 6:18, electric blue napísal:

neviem si predstavit  lekarku ako s kamennym ksichtom hovori umierajucemu mladistvemu nez ho zaintubuje sorryy uz je prilis neskoro , umieras dovidenia . heh no to urcite

No pokial este stale nie si zaockovana, tak nam mozno potom stihnes este napisat, ze co povedali pred intubaciou tebe.

To "uz je prilis neskoro" sa podla mna nevztaje k smrti, ale k ockovaniu: ze ked je uz niekto chory, tak mu ockovanim nejde pomoct: ockovat sa musi pred ochorenim.

pred 20 hodinami, electric blue napísal:

Odborníci: Neočkujme děti, nejsou ohrožené covidem. Pravděpodobnější je, že se utopí

https://cnn.iprima.cz/odbornici-neockujme-deti-nejsou-ohrozene-covidem-pravdepodobnejsi-je-ze-se-utopi-27788

Stale ta najdolezitejsia vec: treba porovnavat riziko ockovania s rizikom nemoci, pretoze covid dostane kazdy, kto sa nezaockuje. A nie riziko covidu s rizikom utopenia  - aj keby to bola pravda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 15 hodinami, dead napísal:

ina informacia bude, ked zverejnia pomer nezaockovanych medzi hospitalizovanymi a mrtvymi

Slovensko ma tu vyhodu, ze tu oproti Britanii nebude ani treba vysvetlovat, preco je v nemocniciach polovica zaockovanych, co je dobre, lebo tento matematicky rebus by bol nad sily slovakov.

U nas je zaockovanych tak malo ludi, ze bude stacit uvadzat celkovy pomer nezaockovanych medzi hospitalizovanymi a mrtvymi, nebude to ani treba matematicky opravovat...

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Muž († 34), ktorý hejtoval očkovanie proti covidu, sa nakazil koronou: (...)
Zomrel po mesačnom boji s koronavírusom.

Tomu už ani Black Lives Matter nepomôže. Niečo by som napísal, ale to by som sa znížil na úroveň jemu podobných dezolátov, ktorí na úmrtia v ohľade Covidu reagujú takto: [emoji23]

Karma funguje a tak to má byť.
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

smiley, je fajn porovnavat rizika s niecim co poznas, kedze to inak ludia nezvladnu. 

Napriklad sp si nevie predstavit riziko ockovania a zjavne si ho vyznamne nadhodnocuje, pricom riziko ockovania je skutocne male, mensie ako pri odbere krvi ( ktore povazuje za zanedbatelne), u deti je riziko ockovania mensie ako utopenie.

Lenze tito “odbornici” to akurat doplietli, kedze rizika long covidu zdaleka take male nie su.  A inak   odbornik na ockovanie deti je snad detsky lekar alebo epidemiolog. 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Desi ma mnozsvo ludi z diplomami s mediciny a pribuznych odborov, ktori sa takto vyjadruju k ockovaniu. Ti mali predsa mali mat urcitu uctu k pravde a byt dostatocne mudri na to, aby vedeli, ze nevedia.

Ale vylakal ma svojho casu aj Flegr so svojou lajdackou predpovedou v televizii.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja sa obavam, ze sa to nebude dat rozlisit tak jednoducho:  mohli sa kedysi dopracovat k titulom aj poctivo, akurat to neboli premianti.

Neviem, ci to nie je skor produkt dnesnej doby, ked lajky su cenene viac ako pravda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

No pokial este stale nie si zaockovana, tak nam mozno potom stihnes este napisat, ze co povedali pred intubaciou tebe.

blbecku , ako prave infikovana kovidom by som urcite neprosila o vakcinu . ockovat sa moze dat len zdravy . ty tiez vsetko zozeries aj s navyjakom.

pred 12 hodinami, Sniper napísal:


Tomu už ani Black Lives Matter nepomôže. Niečo by som napísal, ale to by som sa znížil na úroveň jemu podobných dezolátov, ktorí na úmrtia v ohľade Covidu reagujú takto: emoji23.png

Karma funguje a tak to má byť.

https://www.businessinsider.de/wissenschaft/weil-er-die-impfung-verweigerte-brauchte-er-eine-lungentransplantation-d/

 

24 rocny odporca ockovania musel podstupit transplantaciu pluc

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len jedna malá poznámka - ale spústa kdejako ináč chronicky chorých sa očkovať môže... dokonca je to žiaduce, aby chorobu nedostali, aspoň nie v plnej sile...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

spacer.png

 Chcem podporiť ľudí čo štrajkovali proti vládnym nariadeniam. Nikto nás nemôže nútiť očkovať sa. Nebuďte zaslepený a nedovolte Sorosovi a jeho prisluhovačom aby vás ovládli!

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nikto nás nemôže nútiť očkovať sa. Nebuďte zaslepený a nedovolte Sorosovi a jeho prisluhovačom aby vás ovládli!


Akým spôsobom Soros ovláda zaočkovaných ľudí? Vysvetli. Od otca si ešte nedostal po papuli za svoje primitívne názory? Alebo od brata?
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som bol na druhej dávke, bola tam veľmi pekná sestrička, už len kvôli nej sa tam oplatilo ísť, dlhé čierne vlasy, modré oči, postava ako lusk, fajnový zadok, štíhle nohy [emoji847] Tomáš by sa už dvoril.

  • Páči sa mi to 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja predvčerom som bola na druhej dávke, očkovanie prebehlo plynule, k spokojnosti,  sestričky aj  p. doktorka boli milé.

včera som bola unavená, pobolievala ma hlava, dnes sa cítim ok.

pred 49 minútami, Sniper napísal:

Dnes som bol na druhej dávke, bola tam veľmi pekná sestrička, už len kvôli nej sa tam oplatilo ísť, dlhé čierne vlasy, modré oči, postava ako lusk, fajnový zadok, štíhle nohy emoji847.png Tomáš by sa už dvoril.

:biggrin: ... a keby ešte zdarma hamburger a kofolu, to by bolo uňo ňuňo :zubiska:

  • Haha 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 16 hodinami, electric blue napísal:

blbecku , ako prave infikovana kovidom by som urcite neprosila o vakcinu . ockovat sa moze dat len zdravy . ty tiez vsetko zozeries aj s navyjakom.

Fajn, takze by si pri intubovani hrdo mlcala a neziadala o vakcinu, lebo by si predsa vedela, ze nakazenemu uz nemoze pomoct. Otazka je, ci by si sa citila ako vitaz, ze si sa nenechala zaockovat pred nakazenim....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre ludia , ja som bola vzdy velmi tolerantna . vzdy. ale uz ma dezolati seru . este pochopim ked sa niektto sam za seba ( ked pride rec) vyjadri ze sa nechce ockovat . ale na aky hruby idu ovplyvnovat dajme tomu tych este nerozhodnych ?? preco to robi , co z toho taky clovek ma?

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Očkovanie sa stalo nástrojom politického boja. Keď čítam diskusie antivaxerov, tak tam nie je žiadna seriózna diskusia, ohľadne vedeckých argumentov. Iba klišé že je to experiment s neoverenou vakcínou na "ovečkách". O to viac je tam útokov na súčasnú vládu, ktorá porušuje osobnú slobodu, demokraciu, diskriminuje občanov a je na čase zbaviť sa jej. To je hlavné motto celej ich propagandy.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, Tono napísal:

Očkovanie sa stalo nástrojom politického boja.

na Slovensku rozhodne... všade inde je to o pandémii a zdravotníctve a svet smeruje k očkovaniam, len u nás je to politický boj o voliča...

včera mi jedna známa - teda nielen mne, čakala podporu širšej masy - napísala, že nebude riskovať s nedokonale otestovanými vakcínami, od toho si viac váži svoje zdravie... napísala som jej, že pretože si vážim zbytky svojho zdravia, som sa dala bez problémov očkovať, rovnako, ako sa očkujem už 21 rokov úspešne proti chrípke... a zostalo ticho.
myslela si zrejme niečo hodne nelichotivé, ale tí ľudia sú úplne zblbnutí... aj v mojom najbližšom okolí.... dá sa zaočkovať, a potom má zo zálohy blbé reči :gunner:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game

Citát

Štátny parlament: Všetky parlamentné skupiny propagujú očkovanie proti koróne - okrem AfD Všetky parlamentné skupiny v bavorskom štátnom parlamente opäť dôrazne propagujú očkovanie proti koróne - s výnimkou AfD. Rozpravu začala naliehavým návrhom a prijala jasnú kritiku. Všetky poslanecké kluby v bavorskom štátnom parlamente vyzvali ľudí na očkovanie proti koronavírusu. Minister zdravotníctva Klaus Holetschek (CSU) vyhlásil, že očkovanie je východiskom z pandémie - „a nič iné“. K odporúčaniu očkovania sa nepripojila iba AfD. Práve začala rozpravu o tejto téme - urgentným varovaním pred „očkovaním proti apartheidu v Bavorsku“. AfD požaduje: Nediskriminovať neočkovaných ľudí Poslanec za AfD Andreas Winhart pohyb svojho poslaneckého klubu odôvodnil „korónovou hysterikou“ a „fanatikmi očkovania“, ktorí zvažovali diskrimináciu očkovateľov „vopred vládnou poslušnosťou“. Podľa Winhardta základný zákon nerozlišuje medzi očkovanými a neočkovanými. Poslanecký klub AfD vo svojom návrhu vyzval vládu štátu, aby „nediskriminovala očkovaných ľudí, ktorí nie sú očkovaní proti Covid-19“. Diskusie nedávno vyvolali oznámenia premiéra Markusa Södera (CSU), že kluby a diskotéky v Slobodnom štáte budú od jesene otvorené iba plne zaočkovaným ľuďom. AfD bola vo svojej aplikácii skeptická aj voči takzvaným mRNA vakcínam, ako sú vakcíny od Biontech / Pfizer. CSU obviňuje AfD zo skresľovania faktov Z CSU prišla ostrá kritika smerom k AfD. Beate Merk obvinila politického oponenta z úmyselného prekrúcania faktov „s cieľom otráviť sociálnu klímu“. Poslanec zdôraznil, že v Bavorsku sú len ponuky nízkoprahového očkovania, ale žiadne povinné očkovanie. AfD uviedla absolútny počet podozrivých prípadov vedľajších účinkov v iných krajinách, nikdy to však nespojila s celkovým počtom očkovaných ľudí. Počet úmrtí na Covid a prípady „Long Covid“ neboli úplne uvedené. Slobodní voliči nevidia žiadny „očkovací tlak“ Zástupca slobodných voličov Fabian Mehring opäť dal jasne najavo, že neexistuje žiadny tlak na očkovanie „v právnom zmysle“ a nikto nehovoril o povinnom očkovaní. V Bavorsku sú tí, ktorí sa uzdravili, testovaní a očkovaní, na rovnakej úrovni. Poslankyňa Zelených Christina Haubrichová označila očkovanie proti koróne za „akt solidarity“. Cieľom je presvedčiť čo najviac ľudí na očkovanie.https://www.br.de/nachrichten/bayern/corona-impfung-landtags-fraktionen-werben-dafuer-afd-nicht,SdtYGw7

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už sa nehnevajte už som sa polepšil. Ondil som na kamaráta že načo ondí tú infovojnu a anti-vaxx keď sám neviem prečo by som nemal byť očkovaný a čo ma po Soros-ovi aj keby to vymyslel on. Tam je v USA ďaleko za oceánom. On sám povedal že už neni sloboda slova lebo im blokli antivaxxerskú skupinu. Blokli ich lebo šíria Hoax a to je zákonom zakázané. A na tých anarchistov akože antivaxerov som sa vykašlal a šiel som sa radšej dobre najesť, pozrieť bazáre, záložne. Zajtra bude veľké očkovanie tak sa idem postaviť do radu možno sa mi aj vakcína ujde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov