Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

kua, mas moznost konecne prispiet normalnou informaciou.  Ja som si to vyhladaval minuly rok v auguste a kludne to moze byt inak.  Co tak sa teraz posnazit a zistit ako to je naozaj ?   Ano, mozem si to najst,   ale mas sancu prvy krat dat nieco naozaj k veci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Štúdia: Corona, ktorá sa zotavila s miernym priebehom, mohla byť na celý život imúnna Po takmer roku boli protilátky stále v krvi a kostnej dreni predtým infikovaných ľudí, ktorí mali iba mierne príznaky. Berlín - Corona sa vzchopila s miernym priebehom byť na celý život imúnny. Uzdravení ľudia, ktorí mali len nepatrné príznaky, majú protilátky v krvi stále aj takmer rok po chorobe, píšu vedci v časopise „Nature“. Počet protilátok by sa po infekcii rýchlo znížil, ako je známe z predchádzajúcich štúdií. Protilátky však nikdy úplne nezmizli, čo by mohlo viesť k celoživotnej imunite. Vedci však upozorňujú, že ľudia, ktorí mali po infekcii ťažký priebeh, môžu byť menej chránení kvôli veľkému počtu zápalov, ktoré môžu viesť k „chybnej imunitnej reakcii“. Proti tomu zasa skutočnosť, že častým dôvodom závažného priebehu môže byť to, že títo infikovaní ľudia majú v tele veľa vírusov. To by mohlo viesť k dobrej reakcii imunitného systému.

https://www.berliner-zeitung.de/news/studie-corona-genesene-mit-mildem-verlauf-koennten-lebenslang-immun-sein-li.161414

 

a presne tak to bolov prip. mojich znamych . ti co mali tazsi priebeh cakali vecsie mnozstvo a prd

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 minútami, tyso napísal:

kua, mas moznost konecne prispiet normalnou informaciou.  Ja som si to vyhladaval minuly rok v auguste a kludne to moze byt inak.  Co tak sa teraz posnazit a zistit ako to je naozaj ?   Ano, mozem si to najst,   ale mas sancu prvy krat dat nieco naozaj k veci.

ty mas prilezitopst sa prvy raz nezhovadit . ked jediny tok tvojich info je z googl.( a z hlavy nic nevies , neovladas)

naco reagujes ked sam nemas ziadnu aktualnu studiu ktory by garantavola vyssie mnozstvo protilatok po tazsom priebehu kovid .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://mykysuce.sme.sk/c/22707079/o-vakcizuzku-je-na-kysuciach-enormny-zaujem-desiatky-ludi-nezaockovali.html

Tito ludia nemali zaujem o vakcinaciu? Nemal som ja? 4 krat som sa prihlasil do Revucej raz(do okresu RS) da Hnuste(tam mi zmenili termin z 21 na 19.7 - vtedy sla zena s otcom do bystrice na vysetrenie).

naposledy som sa prihlasil do revucej a vyhodil JJ. Aby ma neposielali do BB. Neprisla pozvanka,zrejme nemaju zaujem. Ja tam pojdem aj tak. V revucej aj inde maju zaujem,len na nich tento stat serie. Tenisovy kolega je starsi ako on teda musi mat 44+11+ prihlasil sa do Revucej nedosla mu dosial pozvanka. tenisovy kolega isiel bez registracie, to co som pisal je o jeho bratovi - je zrejme starsi od neho a ciastocny invalid. T.Kolega mu  bratovi aj volal pod sa zaockovat. Ze dasa.

Zaockovany nard50+ je tolko kolko je od 51 - 70 %. Skonci to na 60- 70%. v tejto kategorii. Kde sa vcera najviac ockovalo - v Za nad  2000 a  vTrnave 400? preco? kolko bolo v BA. To si ti najinteligentnejsi kolko bolo bratislavcanov?  A preco? uz sa zaockovali ti co mali zaujem. 

V meste Revuca je zaockovanych 30-37% - je tam sipka.To iste ma Mokra Luka a este lepsi su v Revuckej Lehote. Uz dalsia dedina je Lubenik, Jelsava(0-20). Kde sa ti ludia maju ockovat? Je naSlovensku dedina a velka(cez 3000 ludi) kde je zaockovanych 2,5% - sami romovia. Na co je na ten je.nuty zakokon? Co im zakaze? Si pri pre davku,koho chcete sikanovat? Ci roma vyhodis z restauracie?  Rom -cigan.  Nevyhodis ani mna nieto roma. 

Co ten debolny lengvarsky spravil preto aby tie cervene obce neboli? General? Keby som nepotreboval zubara co mi vytrhne osmicku sa ani nezaockujem.

 

 

 

 

ockovanie.png

ockovany ku vcera.png

Ockovanost na slovesku.png

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, electric blue napísal:

mnozstvo protilatok nie je podmienene tazkym priebehom kovidu . niekedy je to dokonca naopak

Fajn a teraz skusme pre zmenu nejake fakty a nie to, co sa ti v noci prisnilo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 hours ago, electric blue said:

ty mas prilezitopst sa prvy raz nezhovadit . ked jediny tok tvojich info je z googl.( a z hlavy nic nevies , neovladas)

nuz mila sp,  neskromne si myslim ze moj vseobecny prehlad z hlavy je tak o dva rady lepsi ako tvoj.   Ale to nie je podstatne, v diskusii ide o spravnost faktov a spravnost argumentacie.  Spravnost faktov overenych spravnym pouzitim googlu je tiez o dva rady lepsi ako nespolahliva pamat.  To ludia vedia od vynalezu pisma, vyhladat informaciu v knihach  je lepsie ako ju skomolit.

A druhy tvoj problem je v spravnosti argumentacie,  v tvojom prejave su asi vsetky mozne argumentacne chyby ake existuju. 

A kedze svoju neschopnost stale pripominas, tak si to asi naozaj neuvedomujes.   Co je skoda, konkretne tvoja.

A k protilatkam:  je to pomerne mala studia na 77 pacientoch s miernym az tazsim priebehom,  a ano naznacuje ze IGg klesaju pomaly a tak skutocne je pravdepodobne ze ochrana je dostatocna aj po miernom priebehu covidu.  Pocet 77 im klesol na 18, kedze ostatni sa nechali ockovat.  Data maju pomerne velky rozptyl a aj ked maju stredne silnu korelaciu, tak to nie je uplne definitivny zaver. Ale ano, odnasam si informaciu ze nemusi byt pravda ze silnejsi priebeh znamena silnejsiu imunitnu ochranu.  Problem je ze ochrana imunglobulinom g klesa s casom a pokial sa nevytvori imunita na urovni T a B lymfocytov, tak sa ochrana strati.  Preto som pytal studiu  SKUTOCNYCH reinfekcii, nie len sledovania IGg.  Dalsi  dovod je ten ze zrejme pocet reinfekcii je vysoky ( aspon podla niektorych studii az 20 percent a dost zavisi od konkretnej varianty covidu ci protilatky zaberu alebo nie napr. https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.12.28.424451v1 ).

Ale to je zrejme nad tvoje sily.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Preco nepojdem do BB  Lebo chcem aby sa ockovalo v RA. Aby sa na nu ne.ebalo. Keby platilo,ze je dvolezite ockovanie  napadne vas jediny dovod,preco nezaockovat romov v kamenanoch a dat im 30 eur matovicovich? Ci Siveticiach? Ci ozdanoch. Pre nich su asi dolezitejsie tie ockovacie centra vykradnu odtial peniaze. v Revucej je to v strednej skole co patri pod BB kraj. A ma volaju 3krat do BB? Vzdy som dal len RA,raz RS. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@tyso tvoje invektivy ignorujem, len dokazujes ze nezvladas :-) takze hlboky v srdci smiech ..

omyl ty nemyslis , predstav si, su ludia ktori dokazu vysypat vedomosti este aj zo spanku . bez googl. to nie je tvoj pripad

 

Citát

Ale ano, odnasam si informaciu ze nemusi byt pravda ze silnejsi priebeh znamena silnejsiu imunitnu ochranu. 

a nabuduce nekotkodakaj

pred hodinou, smiley napísal:

Fajn a teraz skusme pre zmenu nejake fakty a nie to, co sa ti v noci prisnilo...

bambulko , davam ta do ignore .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak sa smejeme dvaja :)   Kludne zabavaj dalej,  ak ti to vyhovuje sluzit ako vzor neschopnosti,  je to tvoja volba. A kedze ma nepoznas, tak zase strielas mimo.  Vysypat dokazem cokolvek,  ale okrem toho to viem aj overit. To je ten vyssi level, ktory nechapes.

a mozes aj mna dat do ignore? Aj na sasa treba mat naladu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game

Citát

ale aj debil si naďalej lebedí meter odo mňa. bez rúška, samozrejme, a dnes som sa dozvedela, s akou bohorovnou informáciou sa podelil s lekármi, prečo sa nedá očkovať: on už prekonal covid. a basta.
traja lekári si s ním nevedia poradiť.

dava si aspon spravit kovid testy (?)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Evropská léková agentura: Vakcína Janssen může vzácně způsobit nervové onemocnění GBS

Citát

Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA) ve čtvrtek oznámila, že zařadila nervové autoimunitní onemocnění Guillainův–Barrého syndrom (GBS) mezi možné vzácné vedlejší účinky vakcíny Janssen proti covidu-19 od firmy Johnson & Johnson. EMA přitom analyzovala 108 případů tohoto onemocnění, nahlášených celosvětově ke 30. červnu.

https://www.irozhlas.cz/zivotni-styl/zdravi/vakcina-johnson-johnson-evropska-lekova-agentura-ema-gbs-vedlejsi-nezadouci_2107222327_onz

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak koľko tých obetí priniesol Covid a koľko očkovanie? informator akosi pozabudol odpísať, možno išiel stanovať pred parlament. Stačia mi čísla zo Slovenska.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby si bol ty jedina obet . alebo niekto z tvojej rodiny, tvojich blizkych by mal celozivotne tazke nasledky . a my by sme povedali hold smola [emoji3] proste sa mu nepostastilo ... benefity ockovania prevysuju negativa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 23. 7. 2021 at 14:13, electric blue napísal:

aj sputnik je vrazdiaca vakcina? :biggrin:

kazda vakcina ma vedlajsie a aj mozne smrtelne nasledky....neviem, preco by mal byt Sputnik V nejakou vynimkou.....aj ked ja osobne ho povazujem za ovela mensie zdravotne riziko, ako vakciny, ktore sa teraz "dobrovolne" testuju za vydatnej natlakovej agitacie nasich "vedeckych elit"....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj toto veľa napovie [emoji3]

Nízka vzdelanosť, vysoká nezamestnanosť či podpora ĽSNS a Smeru. To sú spoločné charakteristiky obcí s nízkou zaočkovanosťou

https://dennikn.sk/2476889/nizka-vzdelanost-vysoka-nezamestnanost-ci-podpora-lsns-a-smeru-to-su-spolocne-charakteristiky-obci-s-nizkou-zaockovanostou-mapy-a-grafy/

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 hours ago, electric blue said:

keby si bol ty jedina obet . alebo niekto z tvojej rodiny, tvojich blizkych by mal celozivotne tazke nasledky . a my by sme povedali hold smola emoji3.png proste sa mu nepostastilo ... benefity ockovania prevysuju negativa
 

A tych obeti na covid ti nie je luto ? Ti si to zasluzili ci ako ?   A aby sme ostali doma,  tak pri infekciach uz nebudme podavat ATB ? Ak zacne particka dezolatov vykrikovat o ich skodlivosti, tak nechame ludi umierat ?  Pretoze ATB maju tak sto krat horsie vedlajsie ucinky.  A lekarov co ich predpisuju bude luza nahanat a kricat ze vrahovia?

Pretoze sloboda ?   A nezda sa ti to ani trochu sialene ze ?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, tyso napísal:

A tych obeti na covid ti nie je luto ? Ti si to zasluzili ci ako ?   A aby sme ostali doma,  tak pri infekciach uz nebudme podavat ATB ? Ak zacne particka dezolatov vykrikovat o ich skodlivosti, tak nechame ludi umierat ?  Pretoze ATB maju tak sto krat horsie vedlajsie ucinky.  A lekarov co ich predpisuju bude luza nahanat a kricat ze vrahovia?

Pretoze sloboda ?   A nezda sa ti to ani trochu sialene ze ?

a kto ta nuti tie ATB uzivat?....mas nad sebou gilotinu?....si sialenec... :(((((

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

presne....jakobini zacali s porobou, ale kedze je to vysoko progresivne, tak agitatori svetlych zajtrajskov sa predhanaju z receptom, ako porazit nevzdelanu a spiatocnicku luzu, ktora sa sprava ako dobytok a preto ju treba nekompromisne umravnit.....pravo na porusovanie ustavnych prav maju drzo vyarendovane, takze vsetko je vlstne legalne a v sulado zo zakonom....kde som uz nieco podobne v historii zachytil?.....ze by fasizmus, nacizmus a komunizmus?....ale na druhu stranu sa tesim...robite to dobre, pretoze takto si postvete velku cast obyvatelstva a mozno sa mi splni tajny sen....bud rozpad europskeho zalara narodov, alebo aspom nase vystupenie s toho spolku vrahov....takze do predu lavou sialenci... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pisem to, co pokladam za potrebne napisat....ty pises nejake slohove prace zo zakladnej?.....by ma zaujmalo ci ich pises sam, alebo ti ich niekto predklada na klavesnicu....reagujem iba prispevok na ktory odpovedam....to si ma usvedcil z nejkeho klamstva?....mas pravdu, ked tvrdis, ze ockovanie ochrani ockovaneho, tak aky strach z neockovancov?....a kolektivnu imunitu v tomto pripade tu nedavaj, lebo vacsiu vedecku blbost som uz dlho nezachytil....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, tyso napísal:

A tych obeti na covid ti nie je luto ? Ti si to zasluzili ci ako ?   A aby sme ostali doma,  tak pri infekciach uz nebudme podavat ATB ? Ak zacne particka dezolatov vykrikovat o ich skodlivosti, tak nechame ludi umierat ?  Pretoze ATB maju tak sto krat horsie vedlajsie ucinky.  A lekarov co ich predpisuju bude luza nahanat a kricat ze vrahovia?

Pretoze sloboda ?   A nezda sa ti to ani trochu sialene ze ?

 

tupec byls tazan? este si ma nedal do ignore chudacik ? si to velmi navrhoval .

pred 5 hodinami, informator napísal:

kazda vakcina ma vedlajsie a aj mozne smrtelne nasledky....neviem, preco by mal byt Sputnik V nejakou vynimkou.....aj ked ja osobne ho povazujem za ovela mensie zdravotne riziko, ako vakciny, ktore sa teraz "dobrovolne" testuju za vydatnej natlakovej agitacie nasich "vedeckych elit"....

z akeho dovodu by mal sputnik predstavovat ovela mensie zdravotne riziko ?

Citát

Štúdia Pfizer, ktorá je len 39% účinná proti infekcii deltou, ale do značnej miery predchádza ťažkým chorobám, navrhuje izraelská štúdia

Posledné údaje izraelského ministerstva zdravotníctva naznačujú, že vakcína Pfizer Covid-19 je pri prevencii infekcie a symptomatických chorôb variantom Delta oveľa menej účinná ako predchádzajúce kmene koronavírusu, čo je v rozpore s inými výskumami naznačujúcimi vysokú úroveň ochrany pred nákazlivým variantom ako krajiny po celom svete bojujú s novými vlnami infekcie. Celý kurz vakcíny Pfizer-BioNTech bol podľa izraelského ministerstva zdravotníctva účinný iba na 39% pri prevencii infekcií a 41%

pri prevencii symptomatických infekcií spôsobených variantom Delta Covid-19, čo je v porovnaní s predčasnými odhadmi 64% spred dvoch týždňov . Údaje založené na údajoch od nešpecifikovaného počtu ľudí medzi 20. júnom a 17. júlom sú výrazne nižšie ako predchádzajúce odhady účinnosti vakcíny proti iným variantom, ktorých počiatočné klinické skúšky boli 95%.

https://www.forbes.com/sites/roberthart/2021/07/23/pfizer-shot-just-39-effective-against-delta-infection-but-largely-prevents-severe-illness-israel-study-suggests/?sh=27b79f02584f

  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov