Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

:) tomu sa hovori kontext, ale to ti dnes skutocne nejdem vysvetlovat.  A ciste pravne, nejde o trufanie,u kolara navyse plati ze poziva mensiu ochranu ako verejny zivitel. 

A ani tebe nehovorim ze vrazdis a snad mi uveris ze nie koli chybajucej odvahe. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nech je kontext akykolvek . pokial sa nemylim, obvinovat niekoho z trestneho cinu je samo o sebe trestne . ale ako chces . naspät k teme

 

 

Citát

Česká lekárka šírila lži o očkovaní, hrozí jej osem rokov väzenia

Čítajte viac: https://svet.sme.sk/c/22706390/cesku-lekarku-obvinili-zo-sirenia-lzi-o-ockovani.html?ref=trz

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pravne okienko : Ak na zaklade okolnosti je zavaznost trestnehop cinu nepatrna tak ide o spravny delikt ( priestupok).   Navyse ty v tomto pripade nemas aktivnu legitimaciu. 

A opakujem, unikol ti kontext v ktorom to bolo pisane. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mojko, sto rokov mozes googlovat, napriek tomu to z teba pravnika nespravi :smile1: ale o tom som nechcela . od rana do vecera sa tu handrkujes . zmenilo to tvoje handrkovanie nieco?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Premiér: Boj opozície proti očkovaniu je slovenským fenoménom

https://www.teraz.sk/slovensko/premier-boj-opozicie-proti-ockovaniu/564617-clanok.html

Opozícia by si podľa Hegera mala vstúpiť do svedomia, prestať z témy vytĺkať politický kapitál a skončiť s hazardovaním s ľudskými životmi.


Najprv zavraždili novinára, teraz robia všetko pre to, aby odmietaním očkovania postupne vyvraždili populáciu. Nikde inde opozícia takto sprosto nezneužíva pandémiu ako tá naša, toľko nenávisti a túžby uzurpovať moc nemal ani Aďo.
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

virus nikoho nezavrazdil, pretoze za vrazdu sa poklada, iba ked niekto po zrelej uvahe  a planovane zabije....ale daj ten virus ohodnotit Kolikovej a mozno budes uspesny a potrestaju ho....

no na rozdiel od virusu, je vrahom kazdy, kto nuti niekoho do niecoho, aj napriek  tomuto riziku....takze moznym vrahom si aj ty....cisla tvojich moznych obeti si sam zrataj, pretoze mna sa netyka tvoja agenda....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

O vraždení si tu začal písať ty, tak som len reagoval v podobnom duchu.

Tak keď volíš alibistické odpovede formou naťahovania sa slovíčkami, spýtam sa inak:

Koľko ľudí na Slovensku a vo svete zabil vírus a koľko očkovanie proti Covidu?

Čísla, zaujímajú ma len čísla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sic "za vrazdu sa poklada, iba ked niekto po zrelej uvahe  a planovane zabije" vs. je vrahom kazdy, kto nuti niekoho do niecoho, aj napriek  riziku.

Nevadi ti ze si odporujes v dvoch vetach po sebe ?  Je ti jedno ze klames ?  Alebo to je ta sloboda klamat a podporovat zabijanie ludi co ta naplna uspokojenim ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 minútami, Sniper napísal:

O vraždení si tu začal písať ty, tak som len reagoval v podobnom duchu.

Tak keď volíš alibistické odpovede formou naťahovania sa slovíčkami, spýtam sa inak:

Koľko ľudí na Slovensku a vo svete zabil vírus a koľko očkovanie proti Covidu?

Čísla, zaujímajú ma len čísla.
 

ved tu mas odpoved....som ti ju hore napisal....

Citát

no na rozdiel od virusu, je vrahom kazdy, kto nuti niekoho do niecoho, aj napriek  tomuto riziku....takze moznym vrahom si aj ty....cisla tvojich moznych obeti si sam zrataj, pretoze mna sa netyka tvoja agenda....

tyso

a v com si odporujem?....ty retoricka anomalia.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vakcinacia je zabijanie po zrelej uvahe ?  Si zabity, ved si zaockovany.   Cize vies ze klames, 

ak chces niekoho smrt, tak je 1000x efektivnejsie ho vystrasit aby sa nedal vakcinovat.    Ak teda siris klamstva o vakcine vedome, tak chces smrt.   Si podla svojej definicie vrah ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes som videla fotky a čítala článoček o tých cezhraničných zúfalcoch, ktorí sa vybrali štrajkovať proti očkovaniu, aby mohli pendlovať cez hranice... parta zúrivých prevažne mužov, v postoji kovbojov...
ok, naša vláda a strany si na tom na miesto riešení zahrievajú politické polievočky, a pre tieto žabomyšie vojny a indiáni na nete sú SLováci takí zadubení na dnes... vlastne je to pre našincov príznačné, ale v 21. storočí za pomoci internetu sprostejú ešte viac.
keď som pozerala tú fotku 12 nahnevaných mužov, napadlo mi, že dvakrát sa dať pichnúť vakcínou, ktorá veľmi
pravedpodobne ochráni pred hnusným vírom, oni tam radšej budú stáť, dávať sa fotiť a tváriť sa krvilačne, radšej pôjdu štrajkovať a donekonečna vykrikovať o diskriminácii.... táto spoločnosť je chorá.

spolu so všetkými antivaxermi a slobodomilovnými demokratmi voliacimi celosvetovúú pandémiu pred jednoduchým očkovaním.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 55 minútami, game napísal:

ale v 21. storočí za pomoci internetu sprostejú ešte viac.

radšej pôjdu štrajkovať a donekonečna vykrikovať o diskriminácii.... táto spoločnosť je chorá.

Podľa:

image.png.97fb673d518377114876742f5f6ebeae.png

je ochota nenechať sa očkovať aj politickým manifestom. A nie je to len špecifikom Slovenska. V tábore voličov Joea Bidena je 70 % preočkovanosť, v tábore Donalda Trumpa 40 %. Nie je to len o inteligencii, alebo vzdelaní. Alebo áno? No potom si neviem vysvetliť negatívny postoj k očkovaniu niektorých lekárov.

A aby to nebolo také jednoduché, Matovič sa vraj ešte nedal zaočkovať. Na čo tak dlho čakal? Veď jeho zaočkovanie by bola najlepšia reklama a zadarmo.   

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 minútami, Tono napísal:

Nie je to len o inteligencii, alebo vzdelaní. Alebo áno? No potom si neviem vysvetliť negatívny postoj k očkovaniu niektorých lekárov.

ale je... a niektorí lekári by mali vrátiť školné... bez pardonu. :(

inteligentný, akokoľvek vzdelaný človek - a vzdelanie inteligenciu nezaručuje - dnes predsa nemôže myslieť vážne infantilné internetové protesty proti očkovaniu a o slobode rozhodovania sa komukoľvek, kto o tom vie houbelec, keď celý svet zachvátila nekončiaca pandémia - akémukoľvek očkovaniu, očkovaniu ako inštitúcii v ozdravnom procese ľudstva. 
tí ľudia nevedia, čo činia. očkovania zachránili milióny životov... je pravda, že bez očkovania by nás bolo menej.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov