Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

ano,  to som si vsimol u informatora, zlomky mu nejdu.  Nechape ako pracovat s pravdepodobnostou,  nechape ze je rozdiel v ruskej rulete ked ma nabite 5 zo 6 nabojov a 1 zo 6.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 hodinami, alamo napísal:

Tak tieto vakcíny si už akurá môžete "vetknout"..

Kam?

To je na vašich osobných preferenciách a vkuse..

aj blisty by z toho vyrobili oveľa dramatickejší článok, keby bolo skutočne o čom...
ešte aj pre tento článok v tom istom článku blisty píše

Citát

Boris Cvek
To, že je nějaká varianta odolná proti očkování, neznamená nutně, že je infekčnější. Ještě k tomu snížení 3x: představte si, že pro účinnost proti viru musíte mít nějakou hladinu protilátek (a možná dokonce na protilátkách tolik nezáleží, ale důležitější může být buněčná imunita) X... představte si, že máte v krvi 100X. Takže pokud tyto protilátky jsou 3x méně účinné proti nové variantě, pořád máte 30X, tedy jste naprosto chráněn, dokonce máte 30 krát více, než potřebujete. Ale samozřejmě to může být i naopak: můžete mít výchozí hladinu nižší, než je třeba k ochraně.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 2. 7. 2021 at 6:19, alamo napísal:

Tak tieto vakcíny si už akurá môžete "vetknout"..

Kam?

To je na vašich osobných preferenciách a vkuse..

u tu pritomnych elitnych sialencov si hlupak, takze ti odporucam prisposobit sa davovej psychoze z ich strany a plavit sa s prudom.....ak chces mat pokoj a na osobnom nazore ti radsej pre "pokoj v rodine" nebude zalezat....prajem ti stastnu plavbu... :)

Dňa 2. 7. 2021 at 9:00, tyso napísal:

alamo,  tak ciste logika.   Ak ta vakcina chrani pred  inymi mutaciami tak je stale uzitocna.  A k clanku,   ide o mutaciu  epsilon a ked si precitas  clanok v science magazin, tak nic tak dramaticke netvrdi.   Tvrdi ze tato  mutacia neutralizuje 14 z 35 protilatok, ktore sa tvoria po mRNA vakcinach.   Znizuje ich ucinok ale  nie je uplne neucinna.

A chapem ze tvoje alarmisticke pudy museli byt nadsene ale zatial sa to  nestalo.  Ale moze sa to stat, a ano bude nas potom cakat zmenena vakcina a preockovanie.  Snad potom uz bude menej paniky.

pise kto?...vraj "cista logika".....konecna pointa, ako zo zaverov nejakeho prelomoveho zjazdu progresivnej odnoze komunistov... :(((

Dňa 2. 7. 2021 at 10:03, robopol napísal:

.......premorit sa? zomriet?

prisposobit sa a prezit......to je nie dobry recept?

Dňa 2. 7. 2021 at 10:03, Sniper napísal:

Mňa najviac pobaví, že keď sa zaočkuje milión ľudí a 100 z nich sa nakazí, tak antivaxeri vykrikujú, že vakcíny nefungujú. Na otázku koľko ľudí by sa nakazilo, keby ten milión nebol zaočkovaný, už odpovedať nevedia.

a ty to vies?......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak toto, co si napisal, je ovela zhovievavejsia diagnoza, ako tu rozsirena diagnoza sialenstva.....pocnuc aj tebou...a nemaj obavu nie si v tom kolektive jednotka, iba si clenom.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator  tak par uplne zbytocnych poznamok :

sic "prisposobit sa a prezit......to je nie dobry recept?"

Prisposobenie v epidemii znamena  dodrziavat ROR,  lockdown a pod. Teda presne to proti comu protestujes.   A ak je vakcina, tak sa nechat zaockovat.   Teda, ty sa nevies prisposobit a nemas dobry recept.  Zvysujes riziko svojej smrti alebo postihnutia.  To sa vola hlupost nie prisposobenie.

A samozrejme   odpoved kolko ludi by sa nakazilo a zomrelo bez ockovania je jednoducha,   to je take nasobenie zlomkami co neovladas.  Ale to ze ty to nevies, to neznamena ze to nikto nevie. 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a co take si predstavujes ty pod evoluciou ?   Svoje pravo zomriet ?  Z pohladu evolucie si ty uz nepodstatny, svoje geny si odovzdal.  Tu teda nejde o evoluciu ale o humanizmus a krestanstvo ako protiklad tvojmu fasizmu.    A my si na rozdiel od teba cenime ludsky zivot, aj tvoj.   A to ze sa snazis aby cim viac ludi zomrelo povazujeme za nemoralne. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

co ty sa tu odvolavas na krestanstvo....ty evolucionista....hras na niekoho city?.....a ano, ako pises...svoje geny som odovzdal, tak z mojej strany je vsetko tak, ako ma byt....preto som za dosledne dodrzovanie slobody jednotlivca a kazdy sa musi prisposobit tak, ako sa rozhodne...niekto ako ty, niekto ako ja, niekto si ani nevsimne, ze je nejaky problem a pod.....ja zasa povazujem za nemoralne znasilnovat spolocnost a rozdelovat ludia na nasich a cudzich.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz,   ja nehram na city,   na rozdiel od fasistu povazujem zivot za cenny.   A na rozdiel od teba chapem vztah medzi slobodou a zodpovednostou.  A tiez mam na rozdiel od teba moralku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 8 hodinami, informator napísal:

prisposobit sa a prezit......to je nie dobry recept?

No vsak prave tym ockovanim sa prisposobujeme, aby sme prezili.

Inym sposobom to nejde, ak nakazu ziskas nezaockovany, je to ruska ruleta.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, tyso napísal:

nuz,   ja nehram na city,   na rozdiel od fasistu povazujem zivot za cenny.   A na rozdiel od teba chapem vztah medzi slobodou a zodpovednostou.  A tiez mam na rozdiel od teba moralku. 

tvoja moralka sirenim vymyslov o mojej osobe . otras

pred 11 hodinami, dead napísal:

Dunnig-Krugerov-informatorov efekt

v urcitom zmysle je to este stastie , aj to ze regulerne nasiera polku fora.  pretoze existuju aj prudko inteligentni . ktori si dokazu vyargumentovat hocico , a este to aj znie racionalne . a este aj ovladaju na jednotku asertivny pristup :-) . informator by nepresvedcil ani skolkara . ten sluzi niektorym na mydlenie ega

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to ty nemozes vediet ci mam za sebou prvu vakcinu alebo nie . ale to ze si patologicky cucas z prstu , to si teraz mozu precitat vsetci :-) navyse , ten kto este nie je na freespace zaockovany je zrejme podla tvojho debilizmu odporca ockovania :hufi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevies odpovedat? pytam sa co si precital medzi riadkami . mas moznost ukazat a dokazat svoju schopnost , tak prosim

daj to cierne na biele

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, smiley napísal:

No vsak prave tym ockovanim sa prisposobujeme, aby sme prezili.

Inym sposobom to nejde, ak nakazu ziskas nezaockovany, je to ruska ruleta.

ano....aj to je jeden zo sposobov.....ten pouzijes ty (mozno), niekto pouzije iny sposob prisposobenia sa  a niekto to necha tiect samospadom, pretoze sa citi v bezpeci aj bez nejakej zvlastnej upravy.....ruska ruleta je to vzdy, pretoze to je individualny proces....

 

pred 8 hodinami, electric blue napísal:

informator by nepresvedcil ani skolkara .......

ja nepotrebujem presvedcit skolkara, toho treba vychovavat k samostatnosti, ani dospelych sialencov, co ich ako skolkarov nikto neviedol k samostatnosti a zamorili svojou sialenostou zdravotnicky a skolsky system, ale ich treba pozbavit svojpravnosti, aby nenicili zivot svojim sialenym bluznenim okoliu a ludom respektujicim slobodu jedinca....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To čo treba robiť som tu už písal x krát.

Tak fajn.. x+1..

TREBA KONTROLOVAŤ HRANICE.

Táto nákaza, nie je obyčajná chrípka. Nie je možné naučiť sa s ňou "žiť".

Hľadáte nejaké rýchle zázračné riešenie "Boh zo stroja", teraz ním má byť očkovanie. 

Nezaberie.

Neviete zaočkovať celý svet za "týždeň ".

Vírus sa bude šíriť inde a mutovať, zmutovaný sa bez kontroly hraníc vráti a zase budeme v sračkách až po uši. 

A to dovtedy, kým sa nezačnú kontrolovať hranice.

A čo bude s očkovaním, akurát vexernadšenci presvedčia ešte viac ľudí žw nefunguje.

To už je osud slniečkárov, dodrbať všetko na čo siahnu a zo všetkého od nadšenia spraviť kravinu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov