Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

pred 31 minútami, informator napísal:

tak potom treba porusit vsetky normy, zakony a prepisy a zaviest pravo silnejsieho....toto mne vychadza podla tvojej definicie angazovania sa a nepotrebnosti...

Ako sa angažuješ ty. Píšeš príspevky, z ktorých jasne cítiť tvoju frustráciu z politickej garnitúry, ktorá je v súčastnosti na Slovensku pri moci. V politike EU nachádzaš paralely s "diktatúrou proletariátu" len v EU si dnes podľa teba Bolševické  praktiky osvojili Neomarxistický liberáli. Variácia na túto tému sa opakuje takmer v každom tvojom príspevku. Si presvedčení o svojej pravde a dokazuješ to na konkrétnych príkladoch. Myslíš si, že ak niekoho presvedčíš o svojej pravde, zmeníš tým politiku? Ak by si tu aj kohokoľvek usvedčil z jeho omylu, nič sa predsa nezmení. A ak by si mal aj pravdu, čo podľa mňa nemáš, budeš cítiť nejaké zadosťučinenie? Ver mi, že nie.        

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Sniper napísal:

...........je to takto lepšie, ako nebyť zaočkovaný. Kto odmieta očkovanie ako židovský komplot, tak keď sa nakazí a skončí v nemocnici, nech pošle selfýčko.

hoci nerad, ale trochu ti mozno pokazim tvoj velky optimizmus.... :) 

Citát

Marr, ktorý chytil Covid po dvojitom očkovaní

 

https://translate.google.com/translate?hl=sk&sl=en&u=https://www.bbc.com/news/health-57640550&prev=search&pto=aue

...mozes potom aj ty poslat selficko?.... :)))))

pred 25 minútami, Tono napísal:

 Myslíš si, že ak niekoho presvedčíš o svojej pravde, zmeníš tým politiku? Ak by si tu aj kohokoľvek usvedčil z jeho omylu, nič sa predsa nezmení. A ak by si mal aj pravdu, čo podľa mňa nemáš, budeš cítiť nejaké zadosťučinenie? Ver mi, že nie.        

takze plati co som navrhoval?.....pravo silnejsieho je to prave orechove a ziadna "demokracia", nech je akakolvek, nic nevyriesi....hm....tak potom zacinam banovat za komunistickym riesenim problemov.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže informator našiel až jeden prípad zaočkovaného, ktorý si myslel, že na Covid už nemôže ochorieť.

tlap.gif

 

Ale skromne si myslím, že tých pár prípadov zaočkovaných je stále lepšie, ako tie milióny mŕtvych nezaočkovaných.

Ešte taká otázka, čo si ty vlastne predstavuješ pod 90% účinnosťou očkovania?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, informator napísal:

.pravo silnejsieho je to prave orechove a ziadna "demokracia", nech je akakolvek, nic nevyriesi....hm....tak potom zacinam banovat za komunistickym riesenim problemov.....

Nie, veď som napísal, že "A ak by si mal aj pravdu" Ale nemáš! Snáď mi nechceš tvrdiť, že mira slobody jedinca je dnes na Slovensku porovnateľná s dobou za totality. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to kto vymyslel preboha ?

Očkovaní budú môcť cestovať neobmedzene. Ľudí, čo odmietajú vakcínu, čaká karanténa

 

Citát

Cestovanie bude mať opäť nové pravidlá. Krízový štáb po rokovaní prišiel s návrhom, aby boli očkovaní zvýhodnení pri návrate domov. Prechádzame z teritoriálnej cestovnej mapy do individuálneho princípu.„Má to zvýhodniť ľudí, ktorí už sú zaočkovaní, alebo sa v blízkej dobe nechajú zaočkovať. Pre týchto ľudí sa rušia akékoľvek reštrikcie na cestovanie. Keď sa vrátia, nebude potrebné, aby absolvovali karanténu a nebude ani potrebné, aby sa testovali PCR testom,“ tvrdí štátny tajomník na ministerstve zahraničných vecí Martin Klus.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

ved co sa da upravit na vakcine, ktora je odskusana a overena okrem ceny resp. vysky zisku?....a tato vakcina je preto nejako lacnejsia, pretoze dostala obrovska miliony na vyskum od EU....takze ma to svina o to lacnejsie..

informator , ty to mas dopletene . praveze narozdiel od inych vakcin je predavana bez zisku .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper precitaj si cely text

 

Citát

Cestovanie bude mať opäť nové pravidlá. Krízový štáb po rokovaní prišiel s návrhom, aby boli očkovaní zvýhodnení pri návrate domov. Prechádzame z teritoriálnej cestovnej mapy do individuálneho princípu.„Má to zvýhodniť ľudí, ktorí už sú zaočkovaní, alebo sa v blízkej dobe nechajú zaočkovať. Pre týchto ľudí sa rušia akékoľvek reštrikcie na cestovanie. Keď sa vrátia, nebude potrebné, aby absolvovali karanténu a nebude ani potrebné, aby sa testovali PCR testom,“ tvrdí štátny tajomník na ministerstve zahraničných vecí Martin Klus.

stale nic? :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Sniper presne tak znevyhodnit . lenze aj zaockovany moze byt prenasac virusu :smile1: 

ty premyslas len v intenciach , tak im treba . ale uz na fb citam v komentaroch pod dennikomn , ak sa roznesie delta , tak budu zato zodpovedni ti zaockovani . pretoze nezaockovani budu v karantene a otestovani .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 minútami, tyso napísal:

ako harabin? Alebo ti co sa vykaslu na karantenu, pretoze slovensko? No jo svet je jednoduchy.

uz konspirujes?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto opatrenie je nezmyselne, az mi je zle z týchto blbcov, čo sa brania zaviesť očkovanie povinne, alebo znevýhodniť tých neockovaných platením si testovania Ag (ak teda patria do kategorie vhodných na očkovanie).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Má to jednu chybičku..

Treba na to zákon a  musí zaň zahlasovať dostatok poslancov..

Fuj.. demokracia..

Citát

https://slovensko.hnonline.sk/4407202-kollarova-sme-rodina-nezahlasuje-za-vladny-navrh-ktory-ma-zvyhodnit-zaockovanych

Kollárova Sme rodina nezahlasuje za vládny návrh, ktorý má zvýhodniť zaočkovaných

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a vysvetlíš nám to ako to funguje alamo u povinného očkovania, ktoré existuje na iné choroby, či aj tam potrebujeme poslanca Kollara? Ja píšem, že najlepšie riešenie je povinne očkovanie.

O ohrození na zdraví dnes budú rozhodovať politici, či odborníci?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

COVID-19 nie je normálna chrípka..

Najorv chcem vidieť to čo funguje zaručene, chcem vidieť funkčnú  KARANTÉNU - kontrolu hraníc..

Inak sem dôjde k zavlečeniu nových variet, a všetka predošlá námaha vrátane očkovania vyjde na vnivoč..

Bez kontroly hraníc, nemá zmysel ani očkovanie..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ma zmysel, ale povedz mi odkedy majú nejakí politici, či hlupáci, neodborníci rozhodovať o opatreniach proti ohrození na zdraví? pretože to je ohrozenie a spadá to kľudne pod iné choroby kde je POVINNÁ vakcinácia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

lenze aj zaockovany moze byt prenasac virusu :smile1: 


Môže, ale nie v takej miere ako nezaočkovaný, to by potom očkovanie nemalo zmysel pri žiadnej epidémii. Očkovanie zabezpečuje, že sa nákaza neprejaví formou ochorenia a imunitný systém pomocou protilátok zabráni vírusu napádať bunky a využívať ich genetický materiál na klonovanie, čím sa zabráni jeho šíreniu. To ale neznamená, že zaočkovaní by nemuseli dodržiavať opatrenia.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, robopol napísal:

toto opatrenie je nezmyselne, az mi je zle z týchto blbcov, čo sa brania zaviesť očkovanie povinne, alebo znevýhodniť tých neockovaných platením si testovania Ag (ak teda patria do kategorie vhodných na očkovanie).

ked nad tym tak premyslam . mozno keby dali ako povinne . nikto by nebol zvyhodnovany ani nezvyhodnovany . proste by sa to bralo ze kazdy z populacie raz pride na radu a bude zaockovany . tymto by politici prestali nezmyselne delit spolocnost . a mozno velka cast hoaxarov by sa uz aj rada dala zaockovat , ale nechcu si to priznat .a keby mali povinne tak by vytrubovali ze museli :biggrin:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, problem je ze sa mylis. Nie je mozne tesne uzavriet hranice, musis urobit vynimky na nakladnu dopravu inak by sme skoncili bez potravin.  Museli by sme byt ostrovna krajina, kde posadka pocka tyzden az potom bude vykladat.  A tak cela ochrana hranic moze jedine oddialit cas kym sa virus rozsiri u nas. A otazka znie, co s tym casom ? K comu nam pomoze? A dnes jedine co sa da spravit je zaockovat v tomto case co najviac ludi. A je jasne ze toto je trest pre neockovanych, ak zaberie tak bingo. Lenze casovo to nesedi , ti co chcu ist von a nechcu sa ockovat to uz nestihnu. A tak to neprinesie vysledky ale vzbudi vasne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Práve teraz, Sniper napísal:

 


Môže, ale nie v takej miere ako nezaočkovaný, to by potom očkovanie nemalo zmysel pri žiadnej epidémii. Očkovanie zabezpečuje, že sa nákaza neprejaví formou ochorenia a imunitný systém pomocou protilátok zabráni vírusu napádať bunky a využívať ich genetický materiál na klonovanie, čím sa zabráni jeho šíreniu. To ale neznamená, že zaočkovaní by nemuseli dodržiavať opatrenia.

 

aj od ockovanych chcu neg. test ak idu do nemocnic na OP a atd, ci?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my alamo môžeme akurát tak tebe vysvetliť, prečo má byt očkovanie povinné a že tu nejde o demokraciu, ale ochranu životov ak si to doteraz nevedel.

a sa stavím, že ty očkovaný nie si a ani neplánuješ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov