Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Chcu znizit populaciu aj preto, lebo uz vedia mnohe odvetvia nahradit robotnikov robotmi, automatizovanou prevadzkou, a stroj nikdy nemeska, nestazuje sa atd. A preto uz nepotrebuju ludi, tak im pichaju vakciny. Dosiahli vlastne to, ze si ludia (otroci) uz pytaju smrtelne injekcie dobrovolne.

  • Haha 2
  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Tomáš napísal:

Chcu znizit populaciu aj preto, lebo uz vedia mnohe odvetvia nahradit robotnikov robotmi, automatizovanou prevadzkou, a stroj nikdy nemeska, nestazuje sa atd. A preto uz nepotrebuju ludi, tak im pichaju vakciny. Dosiahli vlastne to, ze si ludia (otroci) uz pytaju smrtelne injekcie dobrovolne.

Najväčší zisk nemajú výrobcovia. Tí nasadzujú roboty, aby znížili náklady a boli konkurenční na trhu. Najväčší zisk majú obchodníci a tí potrebujú trh, teda čo najviac kúpyschopných ľudí. Načo by si obchodníci decimovali počet zákazníkov. Robotníci vo fabrikách nie sú pre obchodníkov až tak solventnou skupinou. 

Väčšina priemyselného tovaru sa už dávno vyrába v Číne a prináša bohatstvo len pre tých, ktorý tento tovar distribuujú a predávajú v EU, USA a v podstate na celom svete.

Kedysi sa z rozvojových krajín na západ dovážali suroviny a polotovary. Finálne výrobky získali pridanú hodnotu vo vyspelých priemyselných krajinách. Akú pridanú hodnotu dnes môžeme dať mobilom, počítačom, autám, technológiám a ostatným výrobkom dovezených z Číny? A kde, pri takomto obchodnom salde, na nákup vziať prostriedky?

Je to také jednoduché. Peniaze sú iba papieriky, ktoré sa dajú vytlačiť. Ich hodnota je založená iba na viere, že hodnotu majú. Ak dnes vo svete ešte väčšina obchodov prebieha v dolároch, ropa, plyn, suroviny... tak tieto "papieriky" dôveru majú. Dôveru v dolár posilňuje aj vojenská sila USA. Pokušenie tlačiť nové "papieriky" je pre USA pochopiteľne neodolateľná. No skôr, alebo neskôr Číne dôjde trpezlivosť a možno raz budeme zo dňa na deň prekvapení tak, ako svet a ekonomiku prekvapil vírus Covid z Číny. Na takúto hrozbu však vakcína neexistuje.

Tak skoro to však ešte nebude. Čína zatiaľ stále ťaží s vedeckého a technologického pokroku západu, často aj nelegálnym spôsobom.   

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Tomáš napísal:

Chcu znizit populaciu aj preto, lebo uz vedia mnohe odvetvia nahradit robotnikov robotmi

na to si davaj zvlast pozor, lebo teba by v robote nahradil aj zopsuty robot

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 hodinami, Tomáš napísal:

Chcu znizit populaciu aj preto, lebo uz vedia mnohe odvetvia nahradit robotnikov robotmi, automatizovanou prevadzkou, a stroj nikdy nemeska, nestazuje sa atd. A preto uz nepotrebuju ludi, tak im pichaju vakciny. Dosiahli vlastne to, ze si ludia (otroci) uz pytaju smrtelne injekcie dobrovolne.

Ty sa nemusis bat, teba by nahradil aj tamagoci. 

Zase citas infovojnu? Alebo si sa stretol s niekym osvietenym? Kto je otrok? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 1. 5. 2021 at 13:55, dead napísal:

informator, ty moj hlupucky chudacik :smile:

Pokial viem, tak koalicni partneri nemali nic proti Sputniku V, chceli iba to, aby vakcina presla rovnakym schvalovacim procesom, ako vsetky ostatne, ktorymi sa u nas ockuje. Vakcina sa diskreditovat neda, je to organicka zlucenina v ampulke. Diskredituju sa naopak ti, co ju tu na partizana doviezli, rovnako tak vyrobca, ktory k nej dva mesiace nie je schopny poslat potrebnu dokumentaciu.

Ale ty sa tym nenechaj rusit, to su len fakty -nic pre teba.

chapem tuto tvoju odpoved, ako povinnu jazdu, na dokazanie nestrannosti rozhodovania EMA v pripade vakcin....tak sa snaz, aby si si zasluzil tych 5 minut slavy....  :clap:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

 

Záujem o očkovanie je nízky a miera zaočkovania nedosiahne 38 percent.

Dnes to na tlačovej konferencii odhadol Róbert Suja, generálny riaditeľ Národného centra zdravotníckych informácií.

Od štvrtka sa do očkovacej čakárne zaregistrovalo len 135-tisíc ľudí, dohromady čaká na prvú dávku vakcíny 258-tisíc osôb.

"Sme hlboko pod kritickou hranicou zaočkovanosti a ak s tým niečo neurobíme, o niekoľko týždňov môžeme zatvárať očkovacie centrá. Obávam sa, že sa nedostaneme ani na číslo 1,8 milióna zaočkovaných," uviedol Róbert Suja.



Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22649878/koronavirus-na-slovensku-minuta-po-minute.html

 

Tak snad toto nebude pravda, lebo to bude pruser. Ja sa registrovat budem, az ked budu zaockovani ti co to potrebuju(stari,chori),alebo velmi chcu. Teda dajme tomu o mesiac. Snad je takych ako ja vela ludi,a ciganov sa podari nejak presvedcit na ockovanie. Oni sa nemaju ako zaregistrovat, nemaju maili. Zrejme teraz ani potrebu. Oni na dovolenky nechodia. U nich planuju asi vyuzit aj jednodavkovy JJ.

Ak stredoskolaci a vysokoskolaci nechcu sediet dalsi rok doma, ti musia byt zaockovani do nohy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, propaganda  idiotov a uplne chybajuca kampan nesie vysledky.   Ale tvoja uvaha je chybna,  ak sa zaregistrujes tak nikoho nepredbehes ( teoreticky),   pridelovanie je podla krajov a v nich podla kriterii ako je vek, choroby.

Na vychode tak ockuju uz aj 30 rocnych lebo starsich prihlasenych nemaju.

A cast ludi caka na to az sa zacne Pfizerom ockovat,  antikampan na Astru fungovala.   Ale nastastie ten pride v slusnom mnozstve takze tych co sa chcu ockovat, tych zaockuju do konca juna. 

A potom pride problem.  Mame prilis vela idiotov a tak sa budeme trapit s lockodownami podla situacie. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 19 hodinami, tyso napísal:

aha, zda sa ze rusi nie su schopni dodat dokumentaciu, tak ich trolovia  robia tlak na EMA :) ,  zaujimave

Ono je to skor tym, ze ludia ako informator automaticky spochybnuju vsetko. Cely svet je hlupejsi, ako ich sedliacky rozum.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 45 minútami, tyso napísal:

Ale tvoja uvaha je chybna,  ak sa zaregistrujes tak nikoho nepredbehes ( teoreticky),   pridelovanie je podla krajov a v nich podla kriterii ako je vek, choroby.

Na vychode tak ockuju uz aj 30 rocnych lebo starsich prihlasenych nemaju.

 

Chory by mal aj tak dostat Pfizera a starsieho by som nemal predbehnut. Len mi vadi, ked mi daju termin 22heho a kvoli komplikaciam by som nemohol robit. Resp.by sa mi blbo robilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 hours ago, dead said:

Ono je to skor tym, ze ludia ako informator automaticky spochybnuju vsetko. Cely svet je hlupejsi, ako ich sedliacky rozum.

No,  je schopny spochybnit vsetko,  ale  aktivne spochybnuje to co sa k nemu dostane cez ruske kanaly. Tie nahadzuju temy,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, dead napísal:

Ono je to skor tym, ze ludia ako informator automaticky spochybnuju vsetko. Cely svet je hlupejsi, ako ich sedliacky rozum.

 

pred 22 minútami, tyso napísal:

No,  je schopny spochybnit vsetko,  ale  aktivne spochybnuje to co sa k nemu dostane cez ruske kanaly. Tie nahadzuju temy,

och, ake mile pateticke prispevky....som sa pokochal ich intelektualnou vyskou...... :))))))

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Poisťovňa mi oznámila, že ma identifikovali ako chronicky choru :odpadnem: a tým pádom mám možnosť byť prednostne objednaná na očkovanie proti covid-19 

Zatiaľ neplánujem keďže plánujeme druhé dieťa.

 

 

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, alarm napísal:

To si si vyžiadala, alebo ti to nejak samosato prišlo?

Samo od seba mi prišiel mail. Nikam som nepísala ani sa nezaujímala. Aj kamarátke čo má kardio problémy dlhé roky prišla taká výzva. Ja mám Dôveru, ona neviem 

pred 23 hodinami, Sniper napísal:

Jak chronicky chorú... čo ti je?

Dúfam že sa nenahnevas, ale svoj zdravotný stav detailne na internete rozoberať nebudem :smilieee:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://dennikn.sk/2376584/kam-by-stary-clovek-chodil-mobilne-ockovanie-si-ludia-chvalia-kazdy-treti-ma-barlu-alebo-palicu/?ref=mpm

Je dobre ze za starcami idu. Z odhlahlych dolin aj do okresneho mesta je 20-30 km. 

Tento Matovicov bratranec je asi jediny slusny clovek v OLANO. Som rad ,ze ma doteraz nesklamal.

95% co maju na ockovanie daju doktorovi a sestricke 5% na ine zabezpecenie. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovic tvrdi, ze vraj sa Sputnikom bude ockovat uz najblizsie dni.

Hovori, ze cez vikend rokoval s Rusmi, a oni mu to ockovanie povolili. ;) 

Akurat zabudol napisat, kto ho na taketo rokovania splnomocnil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vsak preto tam bol ten smajlik,  ze co nam ma co Rusko povolovat, co budeme tu pouzivat. Keby povedali, ze preberaju plnu zodpovednost za vedlajsie ucinky Sputniku, ktory nam predali,  to by bolo nieco ine.

Matovic sa tam ohana este otestovanim z certifikovaneho laboratoria z madarska, o ktorom zatial ministerstvo zdravotnictva nic nevie. Aj keby vedelo, ako tu uz ale bolo napisane, je to vedlajsi test, rozhodne jeho pozitivny vysledok neznamena, ze vakcina je natolko ucinna a hlavne bezpecna, aby sa mohla zacat pouzivat ako liek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov