Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

tak im neschvalili vakcinu Sputnik V p.Mullerova......nie je schvalena centrom a co nie je odobrene centrom, je nepripustne aj v liberalnej "demokracii" nielen v monarchii.....keby zil Hasek, tak asi by to takto nejako napisal....  :)))

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, tyso napísal:

zase klames,   no jasne dezinformator.  Neschvalili NAKUP  vakciny, ktora nepresla SCHVALOVANIM.   Zjavne to vsetkych dezinformatorov co sa aj tak nechcu ockovat rozrusilo.

minister nemusi cakat na akesi schvalovanie...ma moc rozhodnut a schvalit nakup....ale ano, mas pravdu, zabudol som to slovo tam napisat....to sa nam vzdelancom stava niekedy....nie som Mengeleho vedecky klon, takze sa niekedy mozem zabudnut... :)))

a tiez mas pravdu, ze ma to rozrusilo, lebo aj ked som skepticky v ocakavani plusov vakcinacie, tak nie som nadseny, ze ludia umieraju vdaka takym "elitam".....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

sranda. polka sveta ho schvaľuje, kupuje, očkuje, tu sa ešte stále len sereme a je to desná sranda, medzitým ľudia umierajú.
a to nechcem a nemienim byť patetická, nie je týždňa, že by niekto v ohrozenom veku nepošiel.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 minútami, game napísal:

sranda. polka sveta ho schvaľuje, kupuje, očkuje, tu sa ešte stále len sereme a je to desná sranda, medzitým ľudia umierajú.

Vakcíny Sputnik nemajú dosť, ani pre vlastných obyvateľov. Tam ľudia neumierajú?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rusko je dnes schopne vyrabat  cca 500 tis. davok mesacne,  nemaju dost ani pre vlastnych ani pre kamaratov.  madari zatial dostali od rusov 80 tis davok, Slovensko ich dostalo viac ako 400 tis.    A velmi pravdepodobne limit budu ockovacie miesta, nie vakciny.  Uz od marca.   Cela dnesna afera je teda o snahe matovica zmenit temu, nie vyriesit problem,

A len tak bokom,  sputnik je ukazkou vsetkych konspiracnych problemov, schvalena ciste politicky,  pred tym ako prebehlo testovanie. Bez garancie, bez kontroly vyroby.    Keby sa to tykalo inej vakciny, tak by informatori skakali meter dvadsat od jedu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, tyso napísal:

Zase nevies citat ?   A nechapes co moze a nemoze minister a co sa vlastne udialo.  To sa vam nevzdelancom stava vzdy.

minister moze zo svojej kompetencie rozhodnut o nakupe...a co sa vlastne udialo?.....napis, nerob tajnosti...

pred 2 hodinami, dead napísal:

sranda, ako sa a priori odporca ockovania rozculuje, ako nam neschvalili neschvalenu vakcinu :smile:

este vacsia sranda je, ked sa odporca Matovica necha Matovicom oklamat

 

ty si tiez nejaky nevydareny pozorovatel.....aky som ja odporca vakcinacie?....ja som odporca povinnej vakcinacie....a mna ta hydra z TT neoklamala, pretoze mna moze oklamat iba ten, ktoremu doverujem a to nie je pripad toho liberalneho "demokrata", co teraz okupuje premierske kreslo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ockuju aj mladsich ucitelov, resp. moja zena ,bude mat 43 rokov, uci druhy stupen na piatok ma termin v Roznave(presne na cas ako otec). Pekne to vylezi cez vikend. A prave chcem orat . Nebude lezat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Já neviem ale strašne strašne pomaly to ide ani z vakcín nie je dosť , ani to nejak nestíhajú očkovať , neviem že čo z toho bude. Akorát včera som niekde čítal že s takým tempom budeme očkovať až do roku 2025 a aj vtedy bude len zaočkovaných cca 60percent občanov. A nebolo to na infovojna alebo na nejakých konšpiračných weboch. Nejak nie som z toho moc optimista , a nie z ohľadom vakcín ale z ohľadom očkovania. Dokonca viem aj o takom že je zaočkovaný a nerobí ani zdravotníctve a ani v školstve, len potrebuje covid pass kvôli letnej dovolenky, takže korupcia aj ohľadom toho tu prekvitá. A pritom veľa zamestnancov pacientov sociálnych ústavov a pod. ešte nie sú ani zaočkovaný. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zrejme aj malo vakcin, aj chaos.  Podla sprav bude do mesiaca cca 1,3 mil davok. Pri aspon polopricetnej organizacii by to malo znamenat ze dokazu zaockovat 65+.   A to by malo aspon zdravotnictvu pomoct. Do konca aprila tu bude 2,5 mil davok a to by znamenalo zaockovanie bud 50 percenzt prvou davkou alebo 25 percent komplent.  A to uz bude vidiet aj na cislach nakazenych.  Leto by uz malo byt o stalom poklese nakazenych a raste zaockovanosti,  A na jesen uz narazime na neochotu sa ockovat. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa ináč dokážu pobaviť diskusie všetkých tých internetových odborníkov, ani sa nedivím, kam speje táto civilizácia, keď toľko internetových odborníkov má proste len nasraté v hlavách. Najprv vidia v šírení vírusu nejaké spiknutie, potom nadávajú keď v snahe pribrzdiť šírenie je tu toľko obmedzení a internetom šíria hoaxy; a keď sa začnú distribuovať vakcíny, ktoré vrátia život do normálu, tak za tým vidia ďalšie spiknutie, odmietajú sa zaočkovať a šíria ďalšie hoaxy. Internet je dobrá vec, ale nemali by k nemu púšťať sedlákov s vysokou školou života, ktorí volia Hlas alebo Kotlebu a nikdy v živote neboli vo väčšom meste ako Pukanec.

Výsledky z Izraela a Británie ukazujú, že vakcíny fungujú a takto o rok už budeme fungovať viac menej normálne ako predtým. Škoda len, že voľby boli pred rokom a smerácka chamraď si to nevyžrala. Obrovská škoda.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto jedno je pravda že teraz obe tie SD strany budú poukazovať na Matoviča za to že musel robiť nepopulárne opatrenia. A získajú tým hlasy. Takto by tie nepopulárne veci museli robiť smeráci, a SAS+OĽANO by sa mohli venovať normálnym veciam. Bude sputník tak oné, pôjdeme sa očkovať a veľké bohaté firmy si to môžu dovoliť aby si očkovaciu látko zohnali sami na vlastnú päsť a zaočkujú nás skôr lebo je to aj zemepánov záujem aby jeho otroci boli zdraví.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty nie si otrok. Otrok nemohol nikam odist a ak usiel, tak ho zabili. Ty nie si prikovany retazou k amazonu. Kedykolvek mozes napisat vypoved a po dvoch mesiacoch sa pakovat hocikde inde. 

Keby nebolo tych zemepanov ako ich nazyvas, tak by si mozno ani nerobil a ak ano tak za minimalku. Ty si ten posledny co tu moze nadavat. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rec bola o tom ze firmy typu amazon si mozu kludne dovolit aj nakup vakcin odkialkolvek. Maju vlastne nakladne lietadla, celu logisticku siet. Mozu to urobit celoplosne ze na vsetky pobocky po celom svete si rozdistribuuju vakciny a zaockuju. Ved aj ockovanie proti chripke mame zadarmo, fasujeme vitaminy atd. Testovanie si firma organizuje sama, pekne sa testujem pocas pracovnej doby a nemusim pocas volna stat v rade niekde pred skolou v hnusnom pocasi. Firma samotna je bohatsia ako niektore staty tak si kludne tie vakciny kupia a my ich dostaneme ako zamestnanecky benefit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

USA zaočkovali 15% populácie. Denné prírastky nakazených významne klesajú. Napriek tomu známy virológ Fauci tvrdí, že rúška budú potrebné ešte aj v roku 2022

https://www.teraz.sk/zahranicie/imunolog-fauci-americania-budu-zrejm/529760-clanok.html

To neznie moc dobre, takže aj rok 2021 bude celý v riti. No čo, už to nejako prežijeme, horšie to myslím, že už nebude.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To aj v TV bolo že keď sa budú postupne uvoľnovať opatrenia, rúška pôjdu dole ako posledné. Pomáličky vyčkávame kedy nás zaočkujú. To bude aj dva tri roky ondiť sa lebo potom povedia že len vtedy zrušia keď všetci budú zaočkovaní, niekto nepôjde lebo neni povinné a kvôli nim aj zaočkovaní budú ďalej len tak nikde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov