Skočiť na obsah

Očkovanie - Covid19


electric blue

Odporúčané príspevky

Nikto nekontroloval AG testy. Ale dnes a zajtra ich ani mat nemusis(neviem,ci by nas pustili do nemocnice aj v stredu zrejme ano). Na samotne ockovanie to mat nemusis - ved je to nezmysel. Moj otec ho nemal, asi ani on sa nikdy nebol testovat.

Ak si nejaku rezervu 5 -10 minut nechat,tak ak sa v nemocnici nevyznate, kym najdete to ockovacie miesto. Ale isto zoberu cloveka co pride aj o 2 mozno 7 hodiny neskor. Len dopredu sa predbehnut asi neda.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tu je este nieco k vakcinacii....

Citát

Vo viedenskej všeobecnej nemocnici je „hustý vzduch“, kde sa lekári a predovšetkým zdravotné sestry mobilizujú proti očkovaniu vakcínou AstraZeneca. V online petícii adresovanej vedeniu kliniky, ktorú vo štvrtok ráno podpísalo už viac ako 500 ošetrovateľských pracovníkov, sa protestuje proti skutočnosti, že AKH v súčasnosti používa iba túto očkovaciu látku a už nie pôvodne zamýšľaný výrobok od spoločnosti Biontech / Pfizer. Vzbúria sa tiež sekcie zdravotníckeho povolania.

...ale pre nasich ucitelov je dobra.....

https://www.diepresse.com/5935875/aufstand-am-wiener-akh-gegen-astrazeneca-imfpstoff

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

"Jedna je zatvorená z dôvodu výskytu ochorenia COVID-19 ešte spred týždňa. Dve školy sme nemohli otvoriť z dôvodu neočakávaných dôsledkov očkovania. Až 66 zo 108 očkovaných učiteľov malo nepriaznivé dôsledky a nemohlo dnes nastúpiť do školy," povedal Martin Chren

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22595662/koronavirus-covid-automat-opatrenia-slovensko-minuta-po-minute.html

Zrejme si chcu vybudovat imunitu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://mynitra.sme.sk/c/22597784/v-nitre-zacali-ockovat-ucitelov-niektori-cestovali-z-velkej-dialky.html

Nechapem, v Roznave ockovali 75 +, sami stari ludia, niektori prisla aj sami(bez dovezenia, tlacenia na voziku). Cakali tam len ti co prisli skor,ako my o 20 minut. Posedeli sme 20 minut,ked prisiel na otca cas, bol hotovy do 10 minut, mali sme ist 9:26, sedeli sme do 9:24(v inej chodbe) uz volali cisla na registraciu 9:32, tak sme sa predbehli. 9:33 vysiel zaockovany z ordinacie s potvrdenim o prvom ockovanim, kde bol cas 9:32.

V Presove, ze su kvoli koronavirusu zavrete najake skoly. Vraj pravda je taka kvoli horucke a vyssej teplote po ockovani. Otec nemal ziadne priznaky po ockovani, samozrejme bol ockovany inou latkou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 14. 2. 2021 at 0:28, electric blue napísal:

@informátor neviem, ale Krajči sa vyjadril o vakcínach 

https://m.mojevideo.sk/4ky9

ja som regoval na vakcinaciu ucitelov "roztokom", proti ktoremu sa spisovala v tej rakuskej nemocnici peticia....

pred 1 minútou, tyso napísal:

slimak,  niekto mohol mat teploty, ale na Slovensku treba pocitat aj s tym ze sa volno vzdy hodi :)  

takze to bolo asi organizovane volno...nezhadzujes, uz aj tak posramotenu, vaznost nasich vzdelancov za katedrou?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 22 minútami, tyso napísal:

informator, ak tretina ucitelov veri podobnym sprostiam ako ty, tak uz nie je velmi co zhadzovat. 

ak ich o vedeckych objavoch v zdravotnictve presviedcaju taky Menegeleho nasledovnici ako si ty, tak aj tie dve tretiny su  uspechom....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hlavne, ze ten zdravy rozum maju osoby ako ty a tebe podobne Mengeleho zrudy...teraz je vidiet, do coho ste dostali obcanov a este nemate tu hanbu obvinovat niekoho ineho zo svojej debility na zaklade svojho "vedeckeho" umu....ze sa vobec este mozes ukazat na verejnosti a tu vypisovat svoje agitacne bludy....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty si navrhoval ze treba sa na to vyklaslat,   nejakych sto tisic mrtvych ludi ta predsa nemoze trapit.  A ty mas drzost nieco hovorit ?  Si nemoralne hovado,  nieco ako ucta k zivotu ci empatia ti je uplne cudzia.

A ked  hovorime o dnesnej situacii, tak to je dosledok nedostatocnej kontroly idiotov co  nedokazu sediet doma a rozpravaju ze je to len chripocka.  Spoznavas o kom je rec ?  Ale cakat ze mas nejaku hanbu v sebe je zbytocne,   ved inak by si nebol take hovado.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"nejakych" sto tisic mrtvych, pre vedecke vyskumy, nevadilo Mengelemu a nevadi ani jeho nasledovnikom v podobe terajsej finanncne nenazranej, tzv. vedeckej obci....ja som nikde nepisal  o tomto tvojom blude o mrtvych...uz ti prestal z tvojej "jedinecnosti" fungovat aj mozog?...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze si mengeleho nasledovnik,   ved fajn.  Mne z teba bolo vzdy  na vracanie.  Ty si tu obhajoval ze sa musime naucit zit s tym ze ludia umru ma covid.   A to je tych 100 tis mrtvych co ti nevadilo.   

A este ides  klamat ze si nic take nepisalo.    No jo, co sa divim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a čo si ty informator navrhoval? však si bol proti všetkým opatreniam, dehonestoval si ich, bojkotoval, teda si hovoril o prirodzenom premoreni kde ludia umieraju 10 až 100 násobne viac, to je ta tvoja ludova genialita? Ty tu vypisuješ o Menegeleho pokusoch, och aka parodia, človek bez rozumu a inteligencie, resp. na urovni dazdovky by chcel kritizovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Od ikvača ako si ty je to priamo vyznamenanie. Si smrad, čo sa potichu siri miestnostou, nikdy si nevedel jasne, korektne argumentovat, klames, odbiehas od otazok ani na jednu si nedokazal nic zmysluplne napisat, takže ja som rad, že to plati aj pre mna, lebo ty tvrdis vždy opak toho, čo je pravda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som navrhoval, že nech zazmluvnia sputnik, ale s tou podmienkou, že ak nebudu vakciny dodávané včas môžeme odstúpiť od zmluvy. No a neviem ako je to s účinnosťou a bezpečnosťou, kde sputnika nasadili. To sa však dá zistit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ta podmienka by tam bola zbytocna, pretoze rusi zmluvy dodrzuju, na rozdiel od tych nasich, ktore podpisali pocet dodavok urcite z vedomostou, ze to nebudu schopny splnit.....iba taky maly rozdiel medzi liberalnou "demokraciou" tu a liberalnou demokraciou v rusku...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov