Skočiť na obsah

Na politické (a iné prehnané) korektnosti raz zakapeme


game

Odporúčané príspevky

V amatérskom športe by nikto nemal predpisovať oblečenie. No profesionálny šport je biznis. Nikto neočakáva, že napríklad biznisman príde na obchodné jednanie v šortkách a sandáloch. Potom je logické, že v profesionálnom športe sa predpisuje oblečenie. Je to súčasť reklamy. Profesionálny športovci sú zamestnancami. Prečo sa nikto nedivý, že v reklame ponúka obnažená žena motorovú pílu?  Alebo, prečo mažoretky nevystupujú v teplákoch?

Pracoval som, ako technik a nikto mi nepredpisoval oblečenie, kravatu, ani žoviálny úsmev. No ak by som pracoval s ľuďmi, musel by som akceptovať požiadavky zamestnávateľa. No mohol so si vybrať.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 21 hodinami, smiley napísal:

Nuz, Brazilsky karneval je len show organizovana specialne pre turistov, o krestanskej Brazilii to vela nevypoveda.

Ale dajme tomu, ze ano: preco musia byt podla "Brazilskej mentality" len zenske sportove dresy a muske uz nie?

aj ten plazovy volejbal je iba schow, v ktorej sa nymfomanky a exhibicionistky z radov plazovych volejbalistiek prezentuju a ich ocumovatelky, ktore im zavidia ich vysportovane telo a zdravym prekypujuce tvary, im zavidia, a preto vyvadzaju, ako zmyslov zbavene....ale to je taka zenska povaha....zavidis druhym, co osobne sama nemas, tak to treba znicit, aby to nemal nikto.... :))))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mnoho ľudí športuje a navštevuje posilňovňu kvôli zdraviu. No táto investícia sa zúročí aj v spokojnosti so sebou samým. A ak má niekto vypracované telo, nedá si na seba "vrece", ktoré to zakryje. Opak je pravdou.:smile:

image.png.e98a5fb3d4619b5efda2f6dca598a268.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tento sxualny akt vyzera ovela horsie, ako moja malickost, preto mu nezavidim a drzim mu palce, aby mu to dlho vydrzalo.....ja sa potom pri nom aspom zviditelnim.... :)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tono, napriek všetkým vyrovnávacím harrasmentom a me too a volaní po rovnoprávnosti a a spúste ďalších podnetov... stále ženské telo a sem tam vystajlované pánskej predávajú spústu výrobkov... ale už sa to mení.
už to dávno nie je, čo bývalo.

ovšem s profesionálnym športom to nemá veľa spoločného, lebo to sú predpísané úbory - a ako vieme, keď na tom úbore čosi pozmenili a trochu viac zakryli, samotná federácia sa vzbúrila a rozdávala tresty...
ovšem niečo sa tam pohlo a je možné, že to nie je červík v jablku: čaká sa, čo na žalovanú federáciu súd.

tá fotka je smiešna... verím, že tie baby niektoré celkom radi ukazujú postavičku,  sú aj také, ale aby furt v kuse naprávali gumku v nohavičkách behom zápasu a trikrát si udreli do lopty, lebo nestíhajú aj loptu triafať aj gumičky vyťahovať zo zadkov.... a nemá to nič spoločné s Brazíliou ako takou, je to dávno medzinárodný šport so svojou pochybnou federáciou.

všetky ostatné športy majú spravidla rovnaký dres code pre pánov aj dámy.... toto je smiešne. a trápne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 25. 7. 2021 at 18:45, Tono napísal:

V amatérskom športe by nikto nemal predpisovať oblečenie. No profesionálny šport je biznis. Nikto neočakáva, že napríklad biznisman príde na obchodné jednanie v šortkách a sandáloch. Potom je logické, že v profesionálnom športe sa predpisuje oblečenie. Je to súčasť reklamy. Profesionálny športovci sú zamestnancami. Prečo sa nikto nedivý, že v reklame ponúka obnažená žena motorovú pílu?  Alebo, prečo mažoretky nevystupujú v teplákoch?

Pracoval som, ako technik a nikto mi nepredpisoval oblečenie, kravatu, ani žoviálny úsmev. No ak by som pracoval s ľuďmi, musel by som akceptovať požiadavky zamestnávateľa. No mohol so si vybrať.

Tono, je velky rozdiel medzi predpisovanim kravaty a mini-bikin.

Ze robis nieco za peniaze este neznamena, ze sa musis na prikaz vyzliect - to plati iba v najstarsom povolani.

Vsak aj casnicky by urcite nepochybne spravili ovela vacsi obrat v tangacoch hore bez, ale predsa ich do toho nemozes nutit len na zaklade toho, ze dostavaju peniaze - ich napln prace je v niecom inom.

Ja sa divim aj reklamam, kde obnazena zena predava motorovu pilu - a uraza ma to, ze si myslia, ze som natolko sprosty, ze to na mna zaberie.

Toto nariadenie vsak przni sport: pozri sa na Informatora, ktory v plazovom volejbale vidi iba nymfomanky a exibicionostky. A vsetko ostatne mu uplne unika. Podla mna plazovemu volejbalu aj plazovej hadzanej velmi prospeje zo sportoveho hladiska, ked zeny budu moct byt zahalene podla svojho uvazenia. Dockame sa lepsich sportovych vykonov, pretoze tam budu aj zeny, ktore vynikajuco sportuju, ale vadi im exibicia.

 

Dňa 25. 7. 2021 at 19:16, informator napísal:

aj ten plazovy volejbal je iba schow, v ktorej sa nymfomanky a exhibicionistky z radov plazovych volejbalistiek prezentuju a ich ocumovatelky, ktore im zavidia ich vysportovane telo a zdravym prekypujuce tvary, im zavidia, a preto vyvadzaju, ako zmyslov zbavene..

Neviem, ci ma vobec zmysel reagovat, pretoze ocividne premyslas penisom.

Cela tato diskusia zacala protestom sportovkyn (teda nie ocumovateliek) ktore napriek tvojim vlhkym snom neboli ani nymfomanky, ani exihibicionistky, a vylozene  nechceli vystavovat svoje vysportovasne tela a zdravym prekypujuce tvary.

Ktorej casti z "NIE" si neporozumel?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem cim rozmyslas ty, ale tiez to bude asi nieco podbne, ako ty podsuvas to mne......hm...ale mne je jedno v com tie nymfomanky a exhibicionistky vystartuju na ten piesok....nech si navlecu aj norske presivane nohavice....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

neviem do ktorej témy s tým ...

Citát

Migrant, ktorý spolu s bratom uniesol a znásilnil dvojicu žien, dostane od švédskeho štátu odškodné.

Švédsko mu vyplatí 840-tisíc švédskych korún (niečo cez 82-tisíc eur), pretože ho neprávom súdili ako dospelého.

Dvojica Sýrčanov prišla do Švédska pred rokom 2017 a bol jej udelený azyl. V roku 2017 sa obaja prisťahovalci dostali pred súd za znásilnenia a ďalšie zločiny. Prvú obeť uniesli a znásilnili, zatiaľ čo bola škrtená. Druhú obeť uniesli a umiestnili do pivnice, kde ju znásilnili a vyhrážali sa jej strelnou zbraňou. Oba prípady sa odohrali v Malmö.

Okrem toho mala dvojica migrantov na konte aj krádeže či vydieranie. Pôvodne boli cudzinci odsúdení na tri roky a tri mesiace väzenia, mladší brat sa však odvolal. Miestny súd mu následne trest zvýšil – na štyri a pol roka.

Mladý násilník sa však naďalej odvolával a vysvitlo, že ho počas procesu zrejme neprávom súdili ako dospelého. Podľa údajných rodných listov zo Sýrie mal mať mladší z bratov v čase, kedy znásilnil dvojicu obetí, iba 16 rokov. Tieto dokumenty boli známe už skôr, úrady ich však nepovažovali za dôveryhodné.https://dennikstandard.sk/teraz/106073/

M.Lasica vo filme "Vážení přátelé, ano" napísal na podnikový náborový plagát "možnost soulože v pracovní době za odměnu" lenže to bolo z recesie, ale toto je šialené...

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pokial pri vysetrovani doslo k preukazatelnej chybe, je spravne vyvodit dosledky. A naopak je velmi spolocensky nebezpecne podsuvat, ze obvineny alebo odsudeny nema ziadne prava a nechrani ho zakon.

Ti Syrcania maju byt spravodlivo odsudeni podla platnych zakonov. Pokial spravodlivost dosla ujmy, je spravne sa to snazit kompenzovat. Nesnazme sa vyliezt naspat na stromy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja len viem, ze bol odsudeny. Neviem, ci ju urcite znasilnil. Ty si pri tom bol, ze si si taky isty? Emocie treba dat nabok.

Prave som si pozrel dokument o BLM, kde incident s George Floydom stotoznili s lyncovanim cernochov v davnych casoch. Mal som cudny pocit s rozvasnenych protestujucich s transparentami "justice", pretoze skutocna spravodlivost bolo to posledne, o com im v tej chvili islo...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja vychádzam z článku, v ktorom sa píše, že ju znásilnil. Bolo to tam spomenuté viac krát. Z čoho vychádzaš ty, že ju neznásilnil? Z domnienky, že ak si to nevidel na vlastné oči, vrátane minimálne piatich svedkov, tak budeš o tom veľmi silne pochybovať pokým neuvidíš aspoň video záznam z uhla piatich kamier? Prebehol súd, či on bol súdený len na základe domnienky, že ju údajne znásilnil? Ty máš sestru alebo priateľku? Čo hovoria ony na tvoje názory, že obhajuješ magorov čo znásilňujú ženy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nuz nie vsetko musi byt pravda, co sa pise v clanku. A nie kazdy odsudeny je vinny - pozname justicne omyly. Ja nikde netvrdim, ze ju neznasilnil, len mam problemy kamenovat niekoho (odpad nema ziadne prava), o kom dokopy nic neviem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem či ste čítali moj komentár v Detektívkach... ale úplne vážne som sa vyžívala v juhoafrických krimi - tam majú politické a iné prehnané korektnosti ešte viac zašmodrchané než v celej Európe dokopy....

v samotnej krajine si musia dávať pozor na Afrikáncov (bielych pôvodných, to sú najmenej uznávaní občania), na dva vážne a viac menších kmeňov Čiernych, ktorí sú Čierni, a na Farebných, to sú potomkovia Indov a Sikhov a Ázijcov a skrátka Farební... a ešte sú tam Cudzinci, to sú novoprisťahovaný aušus z ostatného sveta, a ešte sú tam Turisti...
a to sú ešte len národnosti....

a... farební si medzi sebou hovoria brat a sestra, u čiernych je to urázka... urážka je aj, keď niekto hovorí vo svojom rodnom jazyku, jeden čierny, druhý čierny, afrikánec, farebný, nech je to ktokoľvek, patrí sa hovoriť v angličtine... :doh:
a ešte kdečo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

Neviem, ako sa dnes žije v Juhoafrickej republike. Kamarát tam bol na vedeckom sympóziu. Ubytoval sa v hoteli a pred svojou prednáškou si spomenul, že si ešte vytlačí nejaké dokumenty pre účastníkov sympózia. V hoteli na recepcii sa spýtal, kde by si to mohol dať vytlačiť. Povedali mu, že naproti hotela je tlačiareň. No cez cestu si musí zobrať taxík, lebo prejsť pešo, na druhú stranu ulice, je príliš nebezpečné. Všetky ďalšie presuny potom absolvoval iba v taxíku. Nuž čo, veď táto krajina konečne získala slobodu... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A mozno mu len do hlavy natlacili kaleraby, aby ho mohli skasnut taxikari.  :wink:

Nahe dieta z forky albumu Nirvany Nevermind po 30 rokoch podava zalobu za sexualne zneuzivanie: https://svet.sme.sk/c/22728515/odfotili-ho-na-kultovy-album-nevermind-american-teraz-zaluje-nirvanu.html

Ked rovnost pohlavi tak aj v zalobach za sexualne zneuzivanie - co su muzi horsi? K clanku su celkom vtipne komentare, ako uz vtedy ho vystihli ako cloveka hrabajucom po peniazoch (vid fotka k clanku). :zubiska:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď som chodil ešte na ZŠ, tak Južná Afrika sa nevykresľovala moc pozitívne, pretože bola súčasťou západného imperialistického bloku. Len viem, že už vtedy patrila medzi najpriemyselnejšie štáty Afriky. Ale HDP veľmi výrazne vzrástol až pár rokov po ukončení apartheidu, neviem čo bolo za tým, ak teda máme veriť štatistikám. Čo sa týka kriminality, tá vzrástla výrazne. Na CBS chodia krátke upútavky, kde juhoafrickí policajti ukazujú možnosti ako sa brániť voči prepadnutiam. Tá ich afrikánska angličtina je celkom srandovná, ale však si rozumejú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pamätám si nielen z čias Apartheidu... a pamatám dosť, dokonca natočený dokument, hodne vypovedajúci... dobre, Apartheid je preč...
po zmene režimu tam nastal neuveriteľný chaos.
čo si tiež pamätám, po čase sa tam vydal ktorýsi politický novinár tuším z Reflexu.
pofotil a napísal hodne obsiahlu reportáž, bolo to skutočne o tom, že pár rokov sa úspešná krajina zmietala v bordeli, čierni preberali vládu kdekade, a ono to nefungovalo, všetko podnikanie, hotely, čokoľvek išlo do s.ačiek.
nevedeli to robiť. a slovo čierny nie je dehonestujúce, oni sú Čierni.
Farební - to znamená niečo úplne iné, ako som písala vyššie.
Afrikánci sú bieli.
po tých desaťročiach sa už viacmenej pozbierali a veci znovu ako tak fungujú, ale politická a kdejaká iná korektnosť je niečo, čo tam skutočne kvitne.


@Tono pred tromi rokmi tam bol syn, v Kapskom meste a okolí a na Myse Dobrej nádeje a tam kdekade, turistické klenoty sa pozbierali, vybudovali, sú tam neuveriteľné miesta ako celý nový Waterfront... na druhej strane ich miestni upozornili na turistické chodníky okolo Botanickej záhrady a na Stolovú horu, kade neísť... a obísť problémy a nedať sa zabiť ani okradnúť, neodporúčali sadať do taxíkov, okrádajú turistov... vlastne nič nové v obnovujúcej sa krajine, kde každý hľadá svoje miesto na prežitie.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

Predávam, ako som kúpil. Píšem len to, čo mi povedal. Zrejme mal hotel zmluvu s taxikárom na dohadzovaní zákazníkov, cestu na letisko, atď.. Účastníci tiež absolvovali výlety mikrobusom, na tie neuveriteľné miesta. Sami by sa bez sprievodcu asi neodvážili. 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov