Jump to content

Futbal - deti

slimak
 Share

Recommended Posts

Vtom zapase nastupili v zaklade 5 hracov narodenych 2007(to su ti najmladsi, najstarsi su 2004), moj syn bol 6.ty. Relativne slabsi super. V takom zapase moze moj syn hrat. Trener supera  synovi povedal, dobre si hral skoda tej nepremenenej penalty. Starsi hraci od nas povedali aby to siel kopat Marek, co tam bol 10 minut na ihrisku(samozrejme ze to mal dat,ale ma zazitok,ci skusenost,nikdy nekopal v sutaznom zapase penaltu). Dva minuty predtym sa tiez kopala penalta. Co premenili.

Syn mi povedal,ze vraj trener isiel pre hracov smerom na BB aby ich povyberal(a doviezol) zo skoly a mohli hrat. Hralo sa v stredu.

• 2 weeks later...

Dnes nasi vyhrali 7:0, syn hral 12 minut. U syna  ja nechcem aby hral .lebo do subojov idu surovo, sa mozu zranit,aj na cely zivot. Zas chcem aby hral, lebo on sa tam subojom vyhne. A som si isty, aj ked som nevidel 5 ich zapasov, do utoku im pomoze. Inak syn je po mne a teraz rastie. Ja mam 1,8 m neviem ci bude mat 1,9,kludne moze. Dnes dal tri goly kamaratov syn. Dnes hrali so slbsim drustvom. Je to celkom zaujimava sutaz nasi skoncia ak sa budu snazit 2,3ti. Je tovyrovnane,vsetky tie druzstva so su v tabulke mozu prekvapit. Zobrat body lepsiemu.

Len so srandy pod nami su Cebovce, a sme snimi odlozili zapas. Cebovce vyhrali nad RS.

Prvy budu Krtis, RS,ci Cebovce.Nam davam 10% ,ale ak sa budu snazit 2,3ti mozu byt.

Tabulka.png

https://tv.pravda.sk/relacie/fair-play/epizoda/10573-kmotrik-otrok-futbalovej-lasky-s-weissom-chcu-petrzalske-repete?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rubrikovy_box

Slovanu gratulejm, ze sa zmatozili. Oni na jesen zahrali niekolko dobrych zapasov, ja si pamatam v Bazileji, nevravim ze tam hrali suprovo do utoku,ale hrali velmi dobre, mi bolo jasne ze su lepsi ako Bazilej(a ze Bazilej nema sancu,byt lepsi ci vyhrat). Aj proti Ferencvarosu aj Paok Solun vonku zahrali velmi dobre. 

Samozrejme som rad, aj kvoli bratislavskym fanusikom, ci divakom. Ci slovenskemu futbalu.  inak aj v Kosiciach sa bude na jar hrat ta ista sutaz, aj skor, v Kosiciach hrava Dnipro.

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/ssfz/zapas/669736/#zostavy

Syn je napisany v zaklade, ale striedali sa opacne, nabehol na druhy polcas. Dnes aj muzi hrali v ten isty cas vonku, teda asi dvaja hraci hrali za muzov. 

Neviem ci poznate relaciu Ina liga, chodia na zapasy nizsich lig a humorne to podavaju. Boli aj v Revucejna 6stu ligu? Tam hraju starsi, 35 rokov a oni hrali zapasy ako ziaci aj so Slovanom ci Zilinou. Potom 15 rokov nic,ziadna vychova deti. Tam mas skazdeho druheho rocnika po jednom, o dva tri roky tam z rocnika kazdeho budu aspon 3. Tam sa mozno nebudes vediet dostat.

Dve ine srandy,  nasi vyhrali asi 3 zapasy z 11tich, a ten co tu mlaku vymetal s lopatou z brankoviska bol prezident klubu.

https://sportnet.sme.sk/futbalnet/z/ssfz/zapas/669723/#tabulka 

Vsetky tie muzstva co su nad nami su lepsie ako my. Dnes sme prehrali s Cebovcami. 2:4 Pritom hrali ty starsi. 2007 sedeli. Cigan utocnik 2006?  Proste stymi 2004 a 2005 mame nato maximum.  Na zaciatku sezony som bol na nich pozriet,hrali celkom slusne a pekne. Na rok to bude lepsie.Lebo 2006 a 2007 oni maju mozno 10 hracov a dalsich 10 co hraju za ine kluby.

• 3 weeks later...

Bol turnaj 7 skol vo florbale, syn bol v brane a prehrali vo finale. Teda druhy. Dal mu gol brankar futbalistov MFK, skym hrava medzi nohy.

-----

Tie deti nikdy nehrali florbal, syn ano uz niekolkych tych turnajov sa zucastnil v minulosti, ale oni to netrenuju, v stredu turnaj v utorok nieco zahrali na telesnej. Syn bol, v brane. dostal 4 goly, mozno keby bol v obrane by nedostali tolko. menej ako 4 je uz len nula.

---------

Syn pomaly rastie zacina asi cm za mesiac(teraz ma cca 165pred rokom mal 145cm). Mozno o rok sa snim prestanem hrat na bitku(ja to uz ani nerobim) lebo ma premoze.