Skočiť na obsah

Dokumenty - zaujímavosti


electric blue

Odporúčané príspevky

Otváram topic, kde ( mi) mozete kopčit rozne doku - videá , čokolvek  ? 

 

napr. 

 

( mimochodom tomuto chiropraktikovi zakázali činnost) 

 

xx

 

 

xx

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nekašlem, ale v poslednom čase idem radom, a pozerám na špecifické videá, ktoré sledujem spolu s veľkou partiu iných ľudí z celého sveta. to sem nepatrí.

ale videá ktoré bežia na viacerých fb stránkach, ktorými to prekladám, a ktoré mi práve trochu pomáhajú žiť, by sa tu nezniesli... sú to spravidla videá o ľuďoch, ktorý sa narodili chybní. veľmi chybní, veľmi rozdielni, tak neskutočne iní, že človeka to núti premýšľať, nakoľko si títo ľudia dokážu ceniť život, ako dokážu existovať...
to sú tak neskutočné príbehy, postavy, trápenie, život, že ich sila žiť človeka dokáže dostať cez prah malomyseľnosti. niekto sa na to nemôže ani pozrieť. niekto s tým musí žiť.
takéto videá sem dávať skutočne nemôžem.

tie druhé, ale spravidla sú to živé vysielania cez fb - nádherné čínske videá o živote a varení a prírody na tanieri a v komore tradične na vidieku... naopak: tak nesmierne skľudňujúce nádherné prívetivé láskavé videá, že to človek môže pozerať ako rozprávku... ale no, ja viem, je tam ukázaný aj život a robota a kdečo iné...
a koľkokrát na to narazím, zakaždým pozerám, aj čo som už videla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hľadala som, ale... upozornenie:  keď to zvládnete, kliknite, kto vie, že nezvládne, nekliknite.
žiaľ, títo ľudia sa narodili iní a žijú.len malá časť,  je toho oveľa viac, po celom svete.
nejaké promile ľudí a a fauny sa rodí chybne. pre najrôznejšie príčiny.

https://www.youtube.com/results?search_query=born+different

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

díky. tento tip komunikatívnych psychológov a psychiatrov môžem... kto pamätá Dr. Plzáka, Uzla... boli priekopníci.
a na padouchy a bývalé psychopaty jsem vysazená, v kvantách krimi a detektivek, tam ich volajú spravidla stále psychopati :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

gamka zial nepamätám, ale Honzák je fakt kapacita . narazila som na jeho názory ešte na stránke psychologia.cz. :) 

 

[ btw, medzi nami, čo ak som tiez psychopat? :biggrin:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • game zmenil názov na Dokumenty - zaujímavosti

Mnoho väzňov vo Fínsku žije v ′′ otvorených väzeniach," kde môžu vlastniť vozidlo, odísť do práce alebo školy a hosťovať nočných hostí. Krajina financuje vzdelávacie programy, kde sa väzni učia technologické zručnosti ako umelá inteligencia.

https://www.businessinsider.com/finland-prisons-technology-ai-online-classes-2020-8?r=DE&IR=T

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov