Skočiť na obsah

Opakuje sa iba móda alebo všetko?...


informator

Odporúčané príspevky

no skus jasnejsie,  stale mi nie je jasne co to je.   Co konkretne ti vadi,  co je inak ako v inych statoch a co to ma spolocne s 50 rokmi ? Zrejme tusis ze ta podozrievam ako obycajne z uplnej neznalosti a opakovania sloganu, ktory si dostal.

A pre uplnost, o vazbe rozhoduje sud, prokurator ju len navrhuje.  Po spravnosti teda je to problem prokuratora, specialneho a najvyssieho sudu. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem, co chces este.......co ti mam napisat?.....a ze o tom rozhoduje sud, tak to ovladam, nemusis ma tu poucat, akurat je to s tym rozdielom, ze prokurator da ziadost na zaklade svojich poznatkov, takze som dobre napisal, ze je to (bolo) iba medzi ML a prokuratorom....tvoje zabrzdenie nemusis davat az tak najavo.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no stale netusim co ti pripomina 50 roky.     a chapes ze rozhoduje sud? A ked uz, tak este tam mame vysetrovatela. Ale ja si vazne myslim ze nemas tusenie ako to funguje, tak ma kludne prekvap. zatial len vzdialene 50 roky tu pripominas ty ako agitator. Opakujes hesla a nevies nic

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vlastne to je dobre, ze netusis, pretoze ti tvoji budovatelia liberalnej "demokracie" mozu kadit na hlavu a ty este podakujes.....skratka si typ agilneho budovatela priehrady Mladeze.....sa necudujem , ze taky Vagovic a Todova (prestavitelia lavicovej medialnej zumpy) maju taketo typy najradsej......:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cize nedokazes sformulovat co chces povedat.  No musim povedat, ze to bola jedna moznost,  aj ked som si myslel ze tresnes nejaku svoju sprostost.   Tak nic,   vsetko je tak ako ma byt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 7. 1. 2021 at 16:09, informator napísal:

ja doteraz neviem presne zaco a z akeho dovodu bol ML v koluznej vazbe a ani ma to netrapi, to je(bol) problem jeho a prokuratora

Lucansky sa za vazbu moze (vlastne uz nemoze) podakovat predovsetkym svojim byvalym kolegom zo silovych zloziek. Makoovi, Slobodnikovi, Paksimu a Bohmovi. Na zaklade ich svedeckych vypovedi uznal sud koluznu vazbu ako opodstatnenu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Sniper napísal:

Kto ho teda zavraždil a prečo?

system.....ci uz svojpomocne alebo s pomocou niekoho iniciativneho, je vedlajsie....konecny vysledok je ten isty...preco?....to  ma nezaujma....

pred 28 minútami, dead napísal:

Lucansky sa za vazbu moze (vlastne uz nemoze) podakovat predovsetkym svojim byvalym kolegom zo silovych zloziek. Makoovi, Slobodnikovi, Paksimu a Bohmovi. Na zaklade ich svedeckych vypovedi uznal sud koluznu vazbu ako opodstatnenu.

takze tito pani "usvedcili" MLzo spoluprace z mafiou?.....potom su oni vlastne dokazatelne vinny zo spachania trestneho cinu.....neoznamenia niekoho z pachania trestneho cinu....ale ako vravim....mna nezaujma, za co bol ML v koluznej vazbe....nebol uznany ako vinny, takze zomrel nevinny clovek, ktory bol v koluznej vazbe ponechany napospas osudu.....za smrt nevinneho sa musi niest trestnopravna zodpovednot osob, co mali zabazpecit jeho bezpecnost a ochranu az do vynesenia rozsudku.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 8. 1. 2021 at 20:13, informator napísal:

....mna nezaujma, za co bol ML v koluznej vazbe....nebol uznany ako vinny, takze zomrel nevinny clovek, ktory bol v koluznej vazbe ponechany napospas osudu.....

Bol obvinený z obzvlášť závažnej trestnej činnosti a ML nebol hocikto. Okrem brania 500 000 úplatku aj z podielu na vražde podnikateľa (to som sa dozvedel z televízie)  Ročne dôjde vo väzniciach priemerne k 60 pokusom o sebevraždu. To ťa nezaujíma. On proste ťarchu samej nevinnosti neuniesol.

V Číne bol odsúdený vysoký predstaviteľ  Komunistickej strany  z brania úplatku vo výške 250 000 dolárov na trest smrti. Proti našim vrcholovým a skorumpovaným zlodejom obyčajný amatér.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to su take informatorove dusevne prdy. kedze uz nema co povedat a nove pokyny nedostal  tak skoncil s tym ze nechali svojmu osudu. Chudaka, v divocine, bez jedla,  zanechaneho svojmu osudu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 hodinami, buky napísal:

Bol obvinený z obzvlášť závažnej trestnej činnosti a ML nebol hocikto. Okrem brania 500 000 úplatku aj z podielu na vražde podnikateľa (to som sa dozvedel z televízie)  Ročne dôjde vo väzniciach priemerne k 60 pokusom o sebevraždu. To ťa nezaujíma. On proste ťarchu samej nevinnosti neuniesol.

V Číne bol odsúdený vysoký predstaviteľ  Komunistickej strany  z brania úplatku vo výške 250 000 dolárov na trest smrti. Proti našim vrcholovým a skorumpovaným zlodejom obyčajný amatér.

v číne fičí trest smrti ako na beziacom páse . inak o tej vrazde podnikatela , som nič v médiach nezachytila. musím pozriet :-) v tejto kauze je tazko sa vyjadrovat. no  v kazdom príp. platí prezumpcia neviny . tak ako vezba neznamená vinny . 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prezumpcia neviny je procesna vec, tu su dost zavazne indicie. na vazbu dost. A keby spolupracoval, tak mohol osvetlit vela. A este poznamka, jeho minule zasluhy su jasne, ale nebol by prvy ktory sa  pokazil. historia je plna prikladov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 6 hodinami, buky napísal:

Bol obvinený z obzvlášť závažnej trestnej činnosti a ML nebol hocikto. Okrem brania 500 000 úplatku aj z podielu na vražde podnikateľa (to som sa dozvedel z televízie)  Ročne dôjde vo väzniciach priemerne k 60 pokusom o sebevraždu. To ťa nezaujíma. On proste ťarchu samej nevinnosti neuniesol.

V Číne bol odsúdený vysoký predstaviteľ  Komunistickej strany  z brania úplatku vo výške 250 000 dolárov na trest smrti. Proti našim vrcholovým a skorumpovaným zlodejom obyčajný amatér.

vidim, ze si pravny expert.....

a v tej Cine ten odsudeny, radsej asi pockal na statny ortiel smrti, pretoze pravdepodobne bol setrny a nechcel minat svoju energiu na samovrazdu....alebo mu to nebolo umoznene.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, electric blue napísal:

 inak o tej vrazde podnikatela , som nič v médiach nezachytila. musím pozriet :-)

Bolo to dávnejšie, ešte bol policajným prezidentom. Bol obvinený spolu s Hrnčiarom. Išlo o výbuch  auta v Martine. Obaja podali trestné oznámenia. Asi bolo toho oveľa viac, keď to takto dopadlo.

Kočner - Rusko, keď nie covid, tak aspoň 19 :smile1:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

co mal kajucnik vycitky svedomai?....Bohm sa porucal na onen svet a nebolo to vinou covidu...p.Lucanskemu sa za nim asi cnelo...a ten cerstvy sef policie sa okamzite vyjadril, ze samovrah najskor "pravdepodobne" nechtiac zranil manzelku a potom si to namieril na seba....to co mu poslal samovrah nejaky manual o tom co spravil?....kto uz by tomuto vladnemu gangu styroch opic veril.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

SaS v preklade Sprosty a Sprostejsi sa v podani svojich gwnialnych pravnych "expertov" , menovite Dostala a Baranikaodhalili, ako vzorova skupinka totalitu obdivujucich chrapunov....

https://veci-verejne.sk/generalny-prokurator-pred-ustavnopravnym-vyborom-nrsr-pridajte-si-zvuk/

....v innom mediu som nenasiel cely zaznam.....to len, aby tu zasa niekomu nenaskocila husia koza.... :)))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to"E" tam ani netreba, pretoze gwniova zo Sprosty a Sprostejsi,to budu brat, ako znak ich odbornosti.....ty si ale iny level, tak nechapem, preco sa zastavas takych elitnych stranickych gwniov?......robis im medialnu agitacnu kampan?......ved to aj Procko je vo svojom hereckom odbore vacsi profesional, ako tito pravny zufalci v prave.... :((((

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nezastávam, domácu politiku nesledujem viac ako rok, pretože to nemá zmysel, keďže čokoľvek vláda urobí, experti z opozície všetko "odborne" skritizujú. Preto by som bol aj celkom rád, keby sa vymenila vláda, nech nám Smerohlas ukáže ako vie vládnuť v krízových rokoch. Už nám to raz ukázali a dopadlo to tragicky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ved tu ja neriesim nejaku krizu, ale odbornost tychto dvoch "odbornikov" na pravo z najodbornejsej politickej strany....uz vacsiu hanbu  touto ich elementarnou blbostou svojej rodnej strane nemohli spravit.....su akazkou milovnikov nejakej dalsej statostrany a menenia vsetkeho na objednavku spolocnosti dopredu premasirovanej medialnou kampanou.....na rulete sa zacina stale viac a viac opakovat to iste cislo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zda sa, ze liberfasisticky Urvalkovia, ktori tu sirili teror a sikanovania cez policiu a prokuraturu, budu odkazany na obhajcov.....padni komu padni.....pokus o navrat 50-tych rokov 20 storocia, tejto vladnej bandy svin, dostal necakanu trhlinu......:)))))elitny Urvalkovia su zaisteny a ak su tie dokazy o ich elitnej cinnosti dokazatelne pravdive, tak z basy sa dostanu mozno az po mojom funuse....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov