Skočiť na obsah

Opakuje sa iba móda alebo všetko?...


informator

Odporúčané príspevky

a co sa pytas ?  To ze sa trestne stihanie zastavuje smrtou ?   To nevies ? U nas sa mrtvi nesudia a tak sud nema ako rozhodnut o zabaveni majetku. Rovnako nebude odsudeny a tak jeho zene patri vdovsky dochodok.

 

robopol : https://www.tvnoviny.sk/domace/2016862_psychiatricka-o-samovrazde-inteligentny-clovek-ktory-ma-premyslene-co-robi-to-vie-lahko-zakryt

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze kazdy mozny pachatel trestnych cinov si svoj nelegalne nahanobeny majetok osvoji tym, ze spacha samovrazdu a jeho blizky si mozu plody jeho prace uzivat beztrestne dalej....alebo toho mozneho pachatela da niekto odpravit a rodina sa s nim "dobrovolne" o ten majetok podeli.....no ale kedze tu sa pravdepodobne jednalo o obvineneho, ktory mal byt, ci bol, dolezitym moznym svedkom o praktikach konkurencnej mafistickej skupiny, tak je velmi divne, ze si ho terajsia mafianska vladna klika lepsie nepostrazila, ale nechala ho napospas.....ci uz aby sa sam zlikvidoval, alebo ho nechala zlikvidovat sama.....podla mna je to iba divadlo a dufam, ze sa to aj dostane na verejnost...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je slaby dôvod na to, aby človek dokazal popriet pud sebazachovy. jedna vec je zbran a a aktualny skrat, potom sa to stane, ale obesiť sa vyžaduje pripravu a smrt nepride okamžite, je to zložitejšie.

Samozrejme su to špekulácie, ale nemyslim si, že je racionalne sa zabit v base preto, aby nezabavili majetok Lučanského. To nie je ani logické, takto by človek nekonal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

samozrejme do hlavy som mu nevidel, detaily nepoznam. Je to jedno z vysvetleni, uplne uspokojive asi nikdy nebude.  ak vysetrovanie neprinesie nic prekvapive, tak to sa nikdy nedozvieme nic definitivne. 

Ale z profesneho hladiska ho cakala uz len hanba, ak myslel na rodinu a ako sa o nu postarat, tak mne to istu logiku dava.  Ale ako hovorim, zrejme to nikdy nebudeme vediet naisto

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 11 hodinami, tyso napísal:

Ale z profesneho hladiska ho cakala uz len hanba, ak myslel na rodinu a ako sa o nu postarat, tak mne to istu logiku dava. ............

preco by ho z profesneho hladiska cakal hanba?......si presvedceny ze robil to z coho bol obvineny?.....ak to robil, tak o akej hanbe to tu pises?.....taky clovek nema ziadnej hanby, a preto ja som osobne presvedceny, ze smrt maju na svedomi ine osoby, ci uz osobne alebo psychickym tyranim.....ale ak uz spominas to profesne hladisko, tak je tiez mozne, ze sa mohol citit tak ponizeny, ze s toho tebou spominaneho profesneho hladiska, sam spravil to, co spravil......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dokazy su presvedcive,   policajny prezident priamo plateny  mafiou.   To ze tebe sefovia zatajuju realitu, to je tvoj problem.   Za starych cias  by mu polozili pistol s jednym nabojom na stol.  Keby veril  ze na sude dokaze svoju nevinu, tak by zabojoval ale  dokazov je privela. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak su(boli) dokazy tak presvedcive, tak predsa takeho cloveka si vysetrovatel resp. prokurator musi tak ochranovat, ze z neho nespusti oci ani na sekundu....tu to bolo opacne.....tak aky dolezity bol Lucansky?...podla mna nebol. ale sa ho potrebovali zbavit...a tak aj robili vsetko pre to, aby sa stalo, co sa stalo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zbavit sa ho potreboval tak jedine fico, ale neverim ze ho zabili.  Mozno sa mylim ale to je jednoducho aj na mna prilis fantasticke. Ano, to ze nedohliadli na to aby sa nezabil je smola, ale ked to uslo aj pri goringovi, tak si to uplne neviem predstavit ako by to slo. inteligetny clovek planujuci samovrazdu ? jedine zvieracia kazajka a blazninec ale on blazon nebol.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nad to dnes zaklincoval....hlada sa dalsi kajucnik a dostane aj odmenu a anonymita je zarucena....

https://ereport.sk/nad-reaguje-na-spravu-ktoru-oznacuje-za-hoax-suvisi-s-unikom-fotiek-z-operacie-lucanskeho/

obesit sa na teplakovej bunde, je prakticky nemozne v case 10 minut....a to sa tu nebudem rozpisovat o inych mojich pochybnostiach....aby som tiez nedopadol ako Lucansky, na nejaku cinku a nedostal teplakovu bundu... :(

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak ked uz zasa tu operujes mojimi "sefmi", tak a co ty tvoji?.....mas zatlkat?....tiez prikaz?.....mas nieco ineho okrem zarucenej samovrazdy?.....aha, ty si bol pri nom, ked to robil....ze sa divim, kde beries tu istotu.... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, informator napísal:

..a to sa tu nebudem rozpisovat o inych mojich pochybnostiach....aby som tiez nedopadol ako Lucansky, na nejaku cinku a nedostal teplakovu bundu... :(

Mas pravdu, davaj si pozor. To, ze si paranoik este neznamena, ze po tebe nejdu :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak je to paranoja, tak je to vdaka presstitutom podobnym typu Vagovic a Todova.....v ich mobilizacnych clankoch sa to len hemzi hladanim vnutornych nepriatelov..... nejaky taky podobny snazivci boli aj v patdesiatych rokov pri zavadzani ludovej "demokracie"....ako vravim...opakovanie je matkou mudrosti a dnesny agitatorsky udernici robia pracu aj v akcii "Z".....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, ale sa dost napadne podobaju clankom o kulakoch a ich podvratnej cinnosti v oblasti organizovaneho neplnenia povinnych kontingentov a dalsich protistatnych a protiludovych cinnostiach......v predstavivosti sa medze takymto medialnym progresivcom-snazivcom nekladu, tak sa predvadzaju ktory nad ktoreho....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pises formou progresivca-snazivca......ale ano v niecom mas pravdu.....milsi mi je "zlodej", ako manipulator presstitut, pretoze "zlodej", ktoreho takyto bojovnik proti korupcii tymto onalepkuje, je v drvivej vacsine iba obetou toho novinarskeho idiota a je iba pomocka pri plneni kontingentu toho bojovnika za "ocistu" spolocnosti.....zodej je u mna iba osoba, ktorej to bolo preukazane v konani organom na to urcenym....tomu sa vravi pravny stat, co ale tebe sa nepaci a radsej mas praktiky medialneho sudu na "objednavku" spolocnosti...urcitej samozrejme....a ty sa este tu ohanas slovom nemoralny hajzlik na moju adresu?.....ale co by som ineho cakal od takeho progresivca-snazivca, ako pracu v akcii "Z"....... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jasne, preto tu odkazujes na prestitutku teleki, ta je priamo platena lexom a priamo mu sluzi. Ale kedze sluzi tvojim panom, tak ma generalny pardon. Tvoja amoralnost je skutocne dychberuca.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je mozne ze je na vyplatnej listine Lexu....a preto je automaticky radena medzi siritelku hoaxov, a presstituti z hlavneho prudu su samizdatovi pisalkovia.....neprekvapujes iba sa viac a viac zabaras do bahna progresivcov-snazivcov....to nie je z tvojej strany amoralnost, ale agitacna hrdost.....obhajues tu manipulatorov a vladnych gangstrov.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov