Skočiť na obsah

Opakuje sa iba móda alebo všetko?...


informator

Odporúčané príspevky

vlastne máš z časti pravdu. je to rozhodne výmena, ale je ešte väčší debil, než si ktokoľvek myslel.
história sa spravidla opakuje, s menšími väčšími obmenami, ale zrejme si iné nezaslúžime.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

smutnejsie na tom je ale to, ze debilmi su aj ti jeho koalicny suputnici.....nikto z nich nemal "odvahu" verejne deklarovat spolupracu (v tomto pripade) z opoziciou, ale sa drzia svojho sefa, ako hovno kosele.....nechapem, co ich moze tak spajat.....ze by tie eurace z bruselu?.....alebo ten klaun z TT ich ma vsetkych na USB kluci.... ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On 24. 7. 2020 at 19:07, informator napísal:

vracia sa nam sem totalitna ideologia, ktora si teraz vravi liberalna "demokracia"......ozaj sa vsetko opakuje, iba sa to prefarbi do stravitelnejsej podoby.....medialna mafia dostala k moci debilov, mafianov, podvodnikov a narkomanov.....a na tomto fore ma svojich obdivovatelov a propagatorov....lebo Fico, lebo Danko, lebo fasisti (ktorych zatial nejako nevidno)..... ?

kto konkretne je narkoman?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On 27. 7. 2020 at 20:06, dead napísal:

no nic, zasa trepes hluposti

preco ?....je hlupost, ked odpoviem na tvoju otazku podobenstvom?.....ked mas dve farby x a y, tak ktora je x?....no ta, ktora nie je y.....

On 27. 7. 2020 at 20:20, tyso napísal:

neprisiel agitacny tyzdennik, no jo dovolenky

vidim, ze uz mas abstinencne priznaky, ale vyckaj, tvoja vymodlena zmena v podobe terajsej koalicie a jej predseda, ti zaplni volne chvile a budes tym agitacnym materialom nasyteny.....potom mozes zasa tu pisat svoje ideologicke liberalno "demokraticke" poucky o svetlych zajtrajskoch....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

a znovu dalsie "dejavu".....snaha o rozklad odborov u Krajniaka a jeho inseminatorskeho sefa, bola svojho casu uz zdarne pouzita Hitlerom .....gratulujem novinarskej predajnej skupinke a mediam globalne, k vytvoreniu zivnej pody pre tento gang styroch.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Všetci sú debili, podvodníci, mafiáni, narkomani, fašisti ... Celé zle :smile1:

Zažil som Československo a môžem porovnávať. informator, teba však neviem nikam zaradiť. No, skús niečo pozitívne resp. nejakú pozitívnu skúsenosť, trebárs aj z iného štátu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, buky napísal:

Všetci sú debili, podvodníci, mafiáni, narkomani, fašisti ... Celé zle :smile1:

Zažil som Československo a môžem porovnávať. informator, teba však neviem nikam zaradiť. No, skús niečo pozitívne resp. nejakú pozitívnu skúsenosť, trebárs aj z iného štátu.

ked si prezil, tak by si mal konstatovat, ze je to to iste, akurat ovela sofistikovanejsie.......pozitivum vidim v tom, ze sa uz zacina vela ludom cistit zrak a zistuju to....

pred 1 hodinou, dead napísal:

ja mozno neviem jednou vetou napisat, co je liberalna demokracia, ale informator je kus vola

co je liberalna demokracia neviem jednou vetou napisat ani ja, ale co je to liberalna "demokracia" dokazem......tak isto ako aj ty dokazes napisat o mne ze som kus vola....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Liberalna demokracia ma jednú velkú slabinu, umožnuje totiž blbcom, aby volili blbcov, klamárov, mafianov, manipulatorov. Kedže informátor nie je príčetný človek a zvaľuje to na občianske práva a slobodu, tak problém je hlavne v tom, že takých informátorov - neschopných kvákačov a idiotov je v tejto spoločnosti priveľa. To je ten hlavny faktor toho ako to potom v krajine vyzera.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, informator napísal:

ked si prezil, tak by si mal konstatovat, ze je to to iste, akurat ovela sofistikovanejsie.......pozitivum vidim v tom, ze sa uz zacina vela ludom cistit zrak a zistuju to....

 

Komunistický režim nemal s demokraciou nič spoločné. Ano musím uznať, že táto doba nám dávala istoty v podobe sociálneho zabezpečenia a bola tu  menšia závažná kriminalita aj menej sebevrážd.  A to najpodstatnejšie, musel každý pracovať, inak bol pre spoločnosť príživníkom - geniálne. Momentálne sa mi nežije ľahko,  ale do tejto doby by som sa   nechcel vrátiť. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, robopol napísal:

Liberalna demokracia ma jednú velkú slabinu, umožnuje totiž blbcom, aby volili blbcov, klamárov, mafianov, manipulatorov. Kedže informátor nie je príčetný človek a zvaľuje to na občianske práva a slobodu, tak problém je hlavne v tom, že takých informátorov - neschopných kvákačov a idiotov je v tejto spoločnosti priveľa. To je ten hlavny faktor toho ako to potom v krajine vyzera.

aspirujes na este vyssi titul blba, ako je tyso....

pred 10 minútami, buky napísal:

Komunistický režim nemal s demokraciou nič spoločné. Ano musím uznať, že táto doba nám dávala istoty v podobe sociálneho zabezpečenia a bola tu  menšia závažná kriminalita aj menej sebevrážd.  A to najpodstatnejšie, musel každý pracovať, inak bol pre spoločnosť príživníkom - geniálne. Momentálne sa mi nežije ľahko,  ale do tejto doby by som sa   nechcel vrátiť. 

no ved ani ja sa tam nechcem vratit, co je aj dovod mojho poukazovania na to, ze liberalna "demokracia" v terajsom agitacnom podani, je cas nedavno minuly, akurat je system tejto "demokracie" ovela sofistikovanejsi....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Komunisti vedeli sociálne zabezpečiť len dve veci: bývanie, čo si dávali za prioritu prakticky odvtedy, čo sa dostali k moci; a prácu, pretože, kto nepracoval bol označený za sabotéra, ktorý vlastne takto pomáha imperialistom zo Západu poškodzovaním našej ekonomiky. Ostatné vymoženosti, ktoré ponúka dnešná doba, neboli vtedy k dispozícii, o mnohom bežní ľudia ani netušili, tak nemali na čo míňať peniaze. Stačilo "chodiť do roboty" a mať kde bývať. Inak ten život bol všedný a nič sa nemenilo celé roky. Keď prišli kolotoče alebo sa hral futbal proti Slovanu, tak to bol vždy sviatok. Dnes sa kolotoče krútia naprázdno a na Slovan príde 100 ľudí vrátane usporiadateľov.

Kriminalita bola všeobecne nižšia, ale aj to je hlavne uhol pohľadu. Vtedy neboli médiá na takej úrovni, že by nás vedeli hneď informovať o všetkom. Dnes niekomu prdnú nervy niekde na lazoch na východnom Slovensku a do polhodiny ťa o tom informuje policajný Facebook.

Ale súhlasím s tým, že liberálna demokracia tiež nie je žiadne terno. Vďaka luze sa do parlamentu dostali kotlebovce, smeráci a im podobné "ikony" čo skôr patria do Ilavy.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 37 minútami, Sniper napísal:

Komunisti vedeli sociálne zabezpečiť len dve veci: bývanie, 

Ale súhlasím s tým, že liberálna demokracia tiež nie je žiadne terno. Vďaka luze sa do parlamentu dostali kotlebovce, smeráci a im podobné "ikony" čo skôr patria do Ilavy.

To by dnes uvítalo množstvo mladých rodín.

Demokracia ma množstvo podôb a liberalizmus je celosvetovo na ústupe. Tiež nesúhlasím aby sa politika uberala liberálnym smerom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak by sa jeho rodina  ocitla v ohrozeni, tak Lucansky by sa asi nebol sam prihlasil na policii....takze skor sa citili ohrozeny osoby ktore mohol Lucansky nejakym sposobom usvedcit...to nie mozne ako vysvetlenie?.....a to este nikto nepreukazal, ze sa Lucansky sam a dobrovolne  pobral do zahrobia....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

existuje aj racionalnejsie, smrtou konci trestne stihanie, rodina nepride o majetok. A zratal si ze sa base nevyhne a to by sotva bolo prijemne. Podla mna si to zratal a spravil, ako racionalne rozhodnutie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov