Skočiť na obsah

Opakuje sa iba móda alebo všetko?...


informator

Odporúčané príspevky

neviem ako tu registrovaná "sešlost", ale ja sa začínam cítiť ako za za komunistov.....Matovič sa verajne vyhráža demonštrantom, novinari stoja na tlačovkách v pozore, opatrenia zo strany vlády sa robia na hrane ústavnosti, verejné a nehanebné zamestnávanie rodinných príslušníkov, ako poradcov a asistentov....a ďalšie rôzne prírodné úkazy pod kuratelou liberálnej "demokracie"....ak sa zavedú aj sociálne istoty z minulosti, tak budem pokojnejší..... :)

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ja som znechuteny, ale nie o tom som chcel.....mna zaraza spokojnost nasich liberalno "demokratickych" medii....myslim ich reakcie  a na konanie minulej vlady a teraz uvedomela cinnost Matovicovej skupinky....ja som samozrejme spokojny z niektorou vladnou agendou (aj ked nemusim ani jedneho z "vladcov"), no to su iba take okrajove temy....co nasi liberalno "demokraticky" novinari nemohli prezut za Fica a Danka, tak teraz s tym nemaju problem....je to neuveritelne zbabela novinarska povaha....za "hrobara" demokracie Fica a spol sa nejako viac rozkrikovali na temy rodinkarstva a zamestnavania na uradoch podla "odbornosti"...kto je komu blizsia rodina a kto komu kedy podrzal a pod. kvality....jasne su vsetci pokakany a ja sa s toho tesim, pretoze vsetku tuto "zmenu" maju na svedomi debilne predajne presstitutky, tak nech si to vyzeru do dna..... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

drvivej vacsine spolocnosti je jasne, ze nasi liberalny presstituti maju dvojaky meter.......staci si vsimat spravanie a kladenie otazok pri tlacovkach klauna z TT......ja viem, ze je to take liberalno "demokraticke", ale co si uvarili, tak budu mat k obedu......jedine, ze by dostali casom nejake "odskodne" formou vikendovych poukazov....im eurace urcite nesmrdia a etika im je tak vlastna, ako mne veganstvo :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nastala normalizacia....kua, tak ta liberalne "demokracia" ma tak vela podob, ako jej predchodkyna ludova "demokracia".....

 

 

 

Nový šéf rezortu zdravotníctva Marek Krajčí (OĽaNO) vyhlásil, že má nulovú toleranciu voči korupcii a začal postupne vymieňať ľudí vo vedení nemocníc, záchranných služieb, kúpeľov či Národného centra zdravotníckych informácií.

 

 

.......a to je iba jeden rezort...este pride na rad statna sprava, okresne urady, vnutro...sudcov uz "normalizuju"....sa nasmejeme tej choromyselnej progresivnej avantgarde, co tu teraz zacina davat veci do "normalu"..... :)

 

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/553074-krajci-zacal-upratovat-vymiena-nielen-sefov-nemocnic/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na názov témy "Opakuje sa iba móda alebo všetko?..."

mi úplne spakruky napadá: všetko.

nie je priveľa nového, čo možno primyslieť, ľudstvo si už odskúšalo kdečo. s malými zmenami sa opakujeme.

 

hlava a myslenie bežného človečenstva nestíha technológie, človek a jeho zabehané myslenie zostáva viacmenej rovnaké, aj v politike.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

takze je to tak, ako ma byt.....vravi sa, ze treba sa poucit z minulosti, ale tu som nepobadal akesi poucenie, ale iba bezbrehu tuzbu po moci a pomste......lebo fico, lebo danko....to boli argumenty progresivnej zmeny v politike na SK....sledovanie, udavcstvo a karierizmus vyhral nad zdravym rozumom...vladnu nam, vdaka medialnym predajnym ritolezom,  spolocenske netvory a zacinaju sa prejavovat...toto som predpokladal, ked som pisal, ze ja mam vacsi strach z opozicie (terajsej vladnej koalicie), ako zo strasiaka Fica a Danka....


a este som zabudol sem dat dokaz, ze som mal pravdu, ked som toto napisal.....no a potom som si tu nestacil fukat rany po slovnych atakoch na moju osobu....cas ukazal, ze viem dokonale predvidat.... :)

 

https://www.freespace.sk/tema/6164-parlamentn%C3%A9-vo%C4%BEby-2020/strana-3?do=findComment&comment=281818

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem preco sa tu nadava na liberalov, ked konzervativci maju v sucasnom parlamente pohodlne vacsinove zastupenie. prebudenych "hlboko veriacich" sektarov z OLaNO, k u r v y  a jedneho pasaka zo Sme rodiny, neonacistickych bitkarov od Kotlebu atd. Toto je konzervativizmus podla slovenskeho volica.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem preco sa tu nadava na liberalov, ked konzervativci maju v sucasnom parlamente pohodlne vacsinove zastupenie. prebudenych "hlboko veriacich" sektarov z OLaNO, k u r v y  a jedneho pasaka zo Sme rodiny, neonacistickych bitkarov od Kotlebu atd. Toto je konzervativizmus podla slovenskeho volica.

 

liberal je uz nadavka a nie ze niekto nadava na liberalov....len neviem kde beries istoru, ze v parlamente je vykvet konzervatizmu....podla ma tam je vykvet liberalnych uchylakov (SaS).....blaznov a poloblaznov (OLaNO).....podvodnikov a ustavnych zaskodnikov (Za ludi).....mafianov a tebou tebou oznacene k u r v y (Sme rodina)...ostatok je cast konzervativna a demokraticka.....

 

to len vdaka korone nedostal informator nove pokyny :) ,  

 

je po korone, tak cakam pokyny od teba..... :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

SaS-ka je strana liberalnych uchylakov a nie liberalov, pretoze iba liberalny uchylak moze navrhnut minimalnu mzdu podla regionov.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som nenapisal asi prvy krat na fore slovo Revuca.

 

Dodnes sa mi nezdalo,ze by v Revucej nevedeli zaplatit minimalnu mzdu. Na rok ak to poskoci na 650 to problem uz moze byt. Ti co to nevedia zaplatit - to riesia inak. 

 

Transparentna sutaz na vysadbu stromcekov pre Lesy SR - tam musel dat minimalnu mzdu,lebo by neuspel. Vraj. 

 

Celostatna minimalna mzda so asi u nas v okrese uz velmi priblizuje k regionalnej priemernej. Ja ani neviem ci mam viac. 

 

Od liberala by som cakal- nech minimalnu mzdu zrusi. Ved sloboda.

 

 

 
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To by bola fakt sranda..

Ako by na tom boli vlastne tý, čo za robotou dochádzajú skrz celé Slovensko?

Napríklad niekto kto býva, má trvalé bydlisko niekde v Hornej Dolnej na najstrednejšom Slovensku.. Kde líšky dávajú brú noc..

A dochádza za robotou na Záhorí.. Kde makám pre VW..

Napríklad Ja..

Akú by som mal minimálnu mzdu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To - ako ta kok.. bola podla miesta prevadzky. Myjava Myjavska minimalna mzda. 

 

Pilcik v Terchovej - moze mat vacsiu mzdu voci revuckemu - faktor turizmus. U nas ludom co sa nepaci mzda idu pilit do francuzska, nemecka, tam maju asi ake mzdy. 

 

https://www.noviny.sk/slovensko/530307-video-partia-lesnych-robotnikov-z-detvy-sa-lucila-so-statnou-karantenou-spievalo-52-negativnych-hrdiel

Tito robia co? Na polane mozno uz stromi niesu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hm..

Ak sa všetky firmy papierovo presťahujú do tej Revúcej. Tak budeme mať všetci mzdy, ako pilčík z Revúcej, hoci aj priamo v Blave..

Povedal by som..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, realne v ba za minimalku nepracuje nikto, tu ju mozu znizit aj na nulu a nic sa nestane. v revucej to bude inak, tam jej nastavenie priamo meni platy a pocet zamestnanych

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo, realne v ba za minimalku nepracuje nikto, tu ju mozu znizit aj na nulu a nic sa nestane. v revucej to bude inak, tam jej nastavenie priamo meni platy a pocet zamestnanych

ty vsevedko....na minimalnu mzdu je naviazanych kopu veci, takze nejde iba o zarobok....toto prekaza liberalnym uchylakom zo SaS-ky a evidentne aj tebe....vyklul sa s teba ekonomicky expert typu terajsieho nasho hlavneho finanncmajstra... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Netreba sa báť možno Saska s stranou bývalého prezidenta rozbijú aj túto koalíciu, a s tým umožnia cestu opozícií pelle-smer-sme rodina a v pohode zložia novú vládu. keď teraz vyštvú stranu sme rodina z koalicíí tak už určite snimi nebudu spájať znova.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vsetko tomu nasvedcuje, ze to takto planuju, ale vysledok moze zaskocit kazdeho a vsetko sa moe vyvinut inak....SaS a Za ludi sa velmi radi zbavuju zodpovednosti a lepsie sa citia v pozicii nezucastneneho, ale velmi kritickeho k spravaniu niekoho ineho....to je take liberalno "demokraticke".... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

vracia sa nam sem totalitna ideologia, ktora si teraz vravi liberalna "demokracia"......ozaj sa vsetko opakuje, iba sa to prefarbi do stravitelnejsej podoby.....medialna mafia dostala k moci debilov, mafianov, podvodnikov a narkomanov.....a na tomto fore ma svojich obdivovatelov a propagatorov....lebo Fico, lebo Danko, lebo fasisti (ktorych zatial nejako nevidno)..... ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov