Skočiť na obsah

SARS-CoV-2 - COVID-19 - koronavírus


slimak
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper
Sniper
Správa bola pridaná používateľom Sniper,

V tejto téme sa venujte diskusii o pandémii. Táraniny o tom, ako máte kvôli Covidu sopel, píšte do témy Ta tak sme my - Corona moja.

Odporúčané príspevky

Ja si myslím, že najdôležitejšie kritérium je počet hospitalizácií a tam s prehľadom neočkovanci dávajú na frak zaočkovaným. Inak Delta tvorí už okolo 98% prípadov, bez toho by sme boli už za tým.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clsla nepustia....mas pravdu....len neviem, preco mne to pripomina pocet trestanych za komunistov z clenskej zakladne a mimo clenskej zakladne....neclenov bolo ovela viac, co pachali trestnu cinnost......ti uvedomeli budovatelia svetlych zajtrajskov, boli predsa preverene kadre, takze mozne zlyhanie bolo vzacne...... :)))))

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 13 minútami, informator napísal:

len neviem, preco mne to pripomina pocet trestanych za komunistov z clenskej zakladne a mimo clenskej zakladne....neclenov bolo ovela viac, co pachali trestnu cinnost......ti uvedomeli budovatelia svetlych zajtrajskov, boli predsa preverene kadre, takze mozne zlyhanie bolo vzacne.

napadlo mi, že si zabudol napísať, že tých, čo protestovali posielali do uránových baní a umierali tam... to je podľa tejto tvojej logiky smrť neočkovaných...
či nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, tyso napísal:

informator, ty mas lysohlavky?  zomieraju ludia  co sa odmietli ockovat.  Mal by si mat predsa oslavu, zomieraju starsi, chori, sem tam mladsi a takto si to chcel. Tak oslavuj. 

preco by som mal nieciu smrt oslavovat?.....co som nejaky nekrofil zdruzeny v liberfasistickom bloku LGBT.....atd....

si uvedom, ze si totalne neschopny akceptovat slobodne rozhodnutie nejakej svojpravnej osoby......aku mas istotu, ze by tie osoby nezomreli aj po tvojom nasilnom vakcinacnom cine ?......niesol by si za to zodpovednost?....no asi nie, pretoze by si im dal podpisat lajster svedciaci o tvojej nevine.....horsieho sialenca, ako ty, len tak bezne neuvidim.....

game

teraz ich verejne selektuju, ako zidov v case holokaustu.....ci nie?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 minútami, informator napísal:

teraz ich verejne selektuju, ako zidov v case holokaustu.....ci nie?....

ale áno... konšpirátori sa činia, už mám hovadín okolo konšpirácií o covide dosť aj doma.
dosť. ty si slabý odvar.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

si nekrofil, len sa to este hanbis nahlas povedat.  Ale od zaciatku podporujes co najviac umrti.    To je rozdiel medzi tebou a LGBT, ti smrt neoslavuju a nechcu.

A mam teda slobodne akceptovat ze umyselne siris klamstva  aby sa ludia neockovali,  nechranili sa a robili vsetko preto aby ich co najviac zomrelo ?

Tak ty zase akceptuj ze to pravdivo pomenujem. Ja nemam ako zabranit tvojim klamstvam, mozes to zobrat ako akceptaciu.  Ale rozhodne nie suhlas.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pytala si sa, tak som odpovedal.....ak nechces pocut tuto nemilu pravdu, tak sa teda nepytaj.....a bolo to iba prirovnanie, no na teba to zjavne posobi, ako cervene sukno....ci nie?....

pred 1 minútou, tyso napísal:

A mam teda slobodne akceptovat ze umyselne siris klamstva  aby sa ludia neockovali,  nechranili sa a robili vsetko preto aby ich co najviac zomrelo ?

Tak ty zase akceptuj ze to pravdivo pomenujem. Ja nemam ako zabranit tvojim klamstvam, mozes to zobrat ako akceptaciu.  Ale rozhodne nie suhlas.  

pomenuj moje klamstva.....co si spravil ty na zabranenie sirenia covidu?......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

13. 8.  som dostal  druhú dávku. Zatiaľ žiadne vážnejšie negatívne príznaky. Ja to beriem tak, príroda má vlastné pravidlá a homo sapiens sa snaží proti epidémii bojovať. Ak sa niekto odmieta očkovať mal by odmietnuť aj pľúcnu ventiláciu.

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, tyso napísal:

vacsinou ich menujem, tak sa nauc citat.  Praudu si este nepovedal.

jasne....tvoja pravda je podlozena faktama vychadzajucich z pravdepodobnosti....takze ziadna pravda, ale fatamorgana....moja je podlozena faktom, ze kazdy sa ma rozhodnut slobodne.....ako ten, co podstupi vakcinaciu a ako aj ten,  co sa rozhodne ju nepodstupit.....kazdy slobodne nieco riskuje....a to je fakt, nie ako tvoja pravdepodobnost....

pred 59 minútami, game napísal:

ale kdepak... som z toho smutná. toť vsjo.

a smutok mas s coho?......z rozhodnutia sa neockovat nejakych osob z roznych pricin, alebo z buzeracie a natlaku vakcinacnej lobby?

buky

slobodne rozhodnutie, alebo ta niekto nutil?......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 10 hodinami, informator napísal:

kazdy sa ma rozhodnut slobodne.....ako ten, co podstupi vakcinaciu a ako aj ten,  co sa rozhodne ju nepodstupit.....kazdy slobodne nieco riskuje....

Nezaockovany slobodne riskuje peniaze a zdravie nas ostatnych zaockovanych, pretoze ak sa bude musiet ist liecit do nemocnice, tak sa mu na to peniazmi poskladame my. A ak takych bude prilis vela, tak bude v ohrozeni nasa zdravotna starostlivost. Okrem toho nas nezaockovany ohrozuje este aj samotnym sirenim nakazy: 1 nezaockovany to siri rovnako ako zhruba 5 zaockovanych.

Momnetalne 90% covid pacientov v nemocniciach tvoria tito nezaockovani paraziti (pri zruba rovnako velkych populaciach zaockovanych a nezaockovanych).

Ked si sa slobodne rozhodol ty , tak sa chcem slobodne rozhodnut aj ja, ci ti to liecenie zaplatim a ci sa budes liecit na moj ukor - preco obmedzujes moju slobodu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, buky napísal:

Ano očkovacie slobodné rozhodnutie, napojenie na pľúcnu vetiláciu  už nie. 

takze si podpisal, ze v pripade tvojej osoby, odmietas sa dat pripojit na plucnu ventilaciu......tiez slobodne rozhodnutie...

pred hodinou, smiley napísal:

 

Ked si sa slobodne rozhodol ty , tak sa chcem slobodne rozhodnut aj ja, ci ti to liecenie zaplatim a ci sa budes liecit na moj ukor - preco obmedzujes moju slobodu?

 

ak prekopas cely zdravotny system, tak  sa potom mozeme spolu bavit o nejakom plateni niekoho niekomu.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, informator napísal:

takze si podpisal, ze v pripade tvojej osoby, odmietas sa dat pripojit na plucnu ventilaciu......

Dal som sa očkovať preto lebo je štatistika, ktorá dokazuje, že na pľúcnej ventilácii skončí oveľa menej ľudí ako bez. Ak máš iné dáta, tak sem s nimi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://dennikn.sk/2538138/bratislava-uz-nebude-zelena-v-styroch-okresoch-bude-od-pondelka-po-21-hodine-obmedzeny-pohyb/?ref=tit1

Mame novu omalovanku. Kvoli Roznave na tyzden ku nam nepride Kovacova,ale ty su aj tak cerveny,kvoli Krupine. Nasi uz v Krupine hrali. Ale dalsie kolo hrame v Poltari a to by sa mohlo odohrat ak RV nebudu mat viac pozitivnych ako 93,dnes su na 107 a maju klesajuci trend,co by sa mohlo stat. Poltar nemoze mat viac pozitivnych ako 5 (dnes maju1)a my nemozeme mat viac ako 20 pozitivnych (minuly tyzden aj tento je to 5-6). Konkretne boli 2 pozitivny na PCR a 3 na AGtesty. Od 5.9 do 15.9 urobili v Revucej 366 PCR testov a pozitivni 4 a 1188 AG testov pozitivni 5. Spolu 9 ludi za 11 dni. Zrejme oni beru datum od 5.9 do 11.9.

Realne omalovanka bez pravidla okres max o1 stupen a zolikov za zaockovanych nad 50. by vyzerala ako to maju data bez patosu.

https://databezpatosu.sk/vyskyt-covid-19-po-okresoch-na-slovensku-podla-ag-testov/

Pozor to je ku vcerajsiemu dnu,ale maju do dobre pocitane. V Krupine a podstate aj na okoli, to uz maju odpiskane.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, buky napísal:

Dal som sa očkovať preto lebo je štatistika, ktorá dokazuje, že na pľúcnej ventilácii skončí oveľa menej ľudí ako bez. Ak máš iné dáta, tak sem s nimi.

ahaaaa.....takze skonci menej ludi, ale to neznamena, ze tam neskoncis aj ty.....takze dal si alebo nedal si poziadavku, ze nechces byt zapojeny na ventilaciu?....

pred 23 minútami, Sniper napísal:

Odhad ministerstva: Na konci mesiaca pribudne denne 3000 nakazených

Čítajte viac: https://domov.sme.sk/c/22743359/koncom-septembra-by-denne-mohlo-pribudnut-aj-tritisic-infikovanych.htm

to mohlo by pribudnut, je predpoklad asi na zaklade toho, ze v tom mesiaci sa budu povinne testovat aj slobodne zaockovany...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 18 hodinami, informator napísal:

ahaaaa.....takze skonci menej ludi, ale to neznamena, ze tam neskoncis aj ty.....

Je to menšia pravdepodobnosť, alebo máš iné fakty, ktoré dokazujú niečo iné ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov