Skočiť na obsah

Ako to je - koronavírus 2019-nCoV


game

Odporúčané príspevky

ano slimak,
som rada, že si si to všimol.

toto je skutočne úplne iná téma než "ako žijete v čase karantény".

táto téma ja v srandičkách a KONŠPIRÁCIÁCH, od začiatku je tu a postujú sa tu KONŠPIRÁCIE a premúdrelé blbosti vypotené premúdrelými mozgami ohľadne coronaviru.

a tých je hodne. nebudeme to postovať predsa do serióznej témy. hoci ty tam trieskaš všetko doradu.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak a tu to máme.... jedna pani doktorka z balkóna:

 

 

a jeden doktor exluzívne:

 

ked som dal do temy o corone rozhovor dr.Shivu v nejakom mediu, tak sa Slimak pyytal, kto je ten doktor....no a tu je v tom interviu povedane, ze tento doktor bvinil Fucciho s pandemie....takze za vsetkym stoji Velky brat.... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podporuje... tak ako všetky špekulácie okolo z každej strany.
za všetko môžu Rusi, za všetko môže Čína, za všetko môže CIA, za všetko môže WHO, .... ktorýkoľvek doterajší vírus sa mohol zvrhnúť.
dokonca sa mi celkom... ok, poviete, že nenormálne, tak nech je to teda nenormálne - nakoniec pozdáva, že si ľudstvo odkúšava, aké to je.... len popri spojenectve sú vzájomné obviňovania podivné.
nejaký americký senátor navštívi prísne strážené laboratóriá v číne, kedysi, a príde so správou, že Číňania tam robia úplne nenormálne veci.... to mu otvorili všetky tajné dvierka a zavesili na nos zrovna americkému senátorovi... toto sú také kecy, že z toho hory zelenajú.
a takýchto je na mraky.
 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prisne strazene je nieco ine ako tajne a vojenske :),   ide o civilne laboratorium s najvyssim stupnom biorizika a ziadali o americky grant.  Ale to nie je dokaz  ze im nieco uniklo,   problem je ze dnes je uz mozne robit geneticke manipulacie a tak sa neda vyvratit ze to nebolo umele.  Ale sanca ze to uniklo z labaku je tak milion krat mensia ako ze to naozaj preskocilo z nejakeho zvierata na cloveka.  To sa deje pravidelne.  Moze sa to stat kdekolvek, napriklad aj u nas ked nadsenci skumaju populacie netopierov. 

Nieco pravdy je na tom ze keby Cina reagovala inak,  tak to mohlo skoncit ako lokalna epidemia.  Ale to je skor miestny bordel a snaha zatlkat,  nie snaha skodit. 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo naisto nebudeme vedieť nikdy a stať sa to mohlo skutočne absolútne kdekoľvek.
Mr. Trump môže aj po vzore Chruščova trieskať topánkou, a mať veľkohubé požiadavky, skôr to pripadá ako ke´d zlodej kričí chyťte zlodeja.

veľkohubé nepravdy z amerických úst nikdy nevyšli, všakže.

 

toto je ten kameň, o ktorý zakopáva ľudstvo.... bol potrebný vírus, aby si ľudia uvedomili, že sú jedno ľudstvo na jednej Zemi.

a keď sa do toho začnú miešať politici, konšpirátori a idioti, je jednota a spolunáležitosť v perdeli. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nedávno som robila poriadok medzi svojimi dokumentami a našla som tam nejaký zošit s poznámkami z marca 2010. Boli to poznámky z nejakej prednášky pre chovateľov. A tam mi skoro oko vypadlo, lebo som tam mala poznámku, že mačka môže mať FELV a neviem aké ešte ďalšie choroby, a korona vírus. všetky tie choroby sú na človeka neprenosné a všetky tie vírusy sú pre človeka neškodné. mačka na FELV hynie, na koronu nie, tú prekoná bez väčších ťažkostí. 

Takže s koronou vlastne už sme sa stretli, tá stvorená prírodou je neškodná. Takže sa s tým v labáku pohrali.

A videla som video, kde MUDr. Peková, česká lekárka, autorka lacných, rýchlych a spoľahlivých testov na COVID-19, hovorila - skúsim to rozumne skrátuť - v tom zmysle, že vírusy sa v labákoch používajú na manipulácie s génmi, nakoľko inak sa do buniek nedá dostať. Tie vírusy, ak chceme pôsobiť na konkrétne gény u konkrétnych živočíšnych druhov, musia byť špecifické, vírus X, špecifický pre napr. bunky pečene u myší, nebude použiteľný na prácu s génmi pre plúca u myší ani u ničoho iného, a už vôbec nie pre iné živočíšne druhy. Skrátka, s COV sa tiež hrali neviem, za akým účelom, až sa dohrali, bol umelo vytvorený. A to nie je poráve populárny výrok.

Nuž, nech si myslí kto chce, čo chce, keby som nemala tie svoje 10-ročné poznámky, nevenovala by som tomu veľkú pozornosť, ale takto si tiež myslím, že to bolo zmanipulované, umelo vytvorené, a neviem, či mám veriť verzii, že sa to len vymklo z rúk, alebo že je tam nejaký zámer. Tiež som videla články, nechce sa mi ich hľadať, kde sa píše, že sa COV-19 objavil tam, kde sa prišli zabávať vojaci z amerických základní. 

isté je, že ho tu máme, a  nechcem radšej vedieť, čo nás ešte čaká. A kto to využije vo svoj prospech.

 

Mimochodom, minulý týždeň sme vzali Ninku von, a vyjadrila sa, že už sa teší na leto, ked sa bude dať chodiť plávať v jazere. Vravím jej: Ale neviem veru, či sa aj kúpať budeme môcť, asi tam budú bacile. A ona že: Babka, ve´d oni sa tam všetky utopia. 

Nad touto informáciou sa mi len podlomili kolená :)  :)  :) 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ludia si to ale neuvedomili,  skor naopak.  

večný problém ľudstva.

 

nepoužíva tú sivú hrču v tej guli na krku. raz na to zakape. dobre mu tak.

 

Takže s koronou vlastne už sme sa stretli, tá stvorená prírodou je neškodná. Takže sa s tým v labáku pohrali.

A videla som video, kde MUDr. Peková, česká lekárka, autorka lacných, rýchlych a spoľahlivých testov na COVID-19, hovorila - skúsim to rozumne skrátuť - v tom zmysle, že vírusy sa v labákoch používajú na manipulácie s génmi, nakoľko inak sa do buniek nedá dostať. Tie vírusy, ak chceme pôsobiť na konkrétne gény u konkrétnych živočíšnych druhov, musia byť špecifické, vírus X, špecifický pre napr. bunky pečene u myší, nebude použiteľný na prácu s génmi pre plúca u myší ani u ničoho iného, a už vôbec nie pre iné živočíšne druhy. Skrátka, s COV sa tiež hrali neviem, za akým účelom, až sa dohrali, bol umelo vytvorený. A to nie je poráve populárny výrok.

Nuž, nech si myslí kto chce, čo chce, keby som nemala tie svoje 10-ročné poznámky, nevenovala by som tomu veľkú pozornosť, ale takto si tiež myslím, že to bolo zmanipulované, umelo vytvorené, a neviem, či mám veriť verzii, že sa to len vymklo z rúk, alebo že je tam nejaký zámer. Tiež som videla články, nechce sa mi ich hľadať, kde sa píše, že sa COV-19 objavil tam, kde sa prišli zabávať vojaci z amerických základní. 

isté je, že ho tu máme, a  nechcem radšej vedieť, čo nás ešte čaká. A kto to využije vo svoj prospech.

coronavírusov je hodne,

 

napriek všetkému stále nie je nič isté. nikdy nič nie je isté, a hlavne nie vo svete vírusov.

sme na začiatku poznatkov.

vlastne pri každej epidémii vždy len lomíme rukami a robíme rýchle výskumy, vírusy vždy prekvapia.

 

ani s chrípkovým sa neihruškajú každý rok schválne, a mutuje a preskakuje kam chce a ako chce a len útrpne čakáme už pár desaťročí na veľký skok.... vieme trt....

 

hlavne stačí čítať erudovaných epidemiológov a virológov, keď každý jeden tvrdí už tri mesiace niečo iné. a ešte aj menia svoje názry s novými poznatkami a podľa práve populárnych konšpirácií... tiež mnohí z nich nie sú imúnni voči politike... s vírusmi nikdy nič nie je isté. možno sa niekto niekde hral. a možno to bolo na opačnom konci sveta, alebo na tom úplne inom konci. nemyslím, že sa to dozvieme.

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

večný problém ľudstva.

 

nepoužíva tú sivú hrču v tej guli na krku. raz na to zakape. dobre mu tak.

coronavírusov je hodne,

 

napriek všetkému stále nie je nič isté. nikdy nič nie je isté, a hlavne nie vo svete vírusov.

sme na začiatku poznatkov.

vlastne pri každej epidémii vždy len lomíme rukami a robíme rýchle výskumy, vírusy vždy prekvapia.

 

ani s chrípkovým sa neihruškajú každý rok schválne, a mutuje a preskakuje kam chce a ako chce a len útrpne čakáme už pár desaťročí na veľký skok.... vieme trt....

 

hlavne stačí čítať erudovaných epidemiológov a virológov, keď každý jeden tvrdí už tri mesiace niečo iné. a ešte aj menia svoje názry s novými poznatkami a podľa práve populárnych konšpirácií... tiež mnohí z nich nie sú imúnni voči politike... s vírusmi nikdy nič nie je isté. možno sa niekto niekde hral. a možno to bolo na opačnom konci sveta, alebo na tom úplne inom konci. nemyslím, že sa to dozvieme.

 

 

 

pravda. na istotu vieme prd. Moja rpedošlá šéfka hovorievala, že bude, ako nebolo, a aj tak bude všetko inak. A platí to aj na túto situáciu. Dnes platí A, zajtra už bude platiť B. A pravdu, ako je to celé, a kto sa s tým hrá a prečo a čo si od toho sľubuje, sa asi fakt nedozvieme, a keby sme sa to nebodaj dozvedeli, asi by sme si dlho nepožili.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alebo to ide bez konšpirácií a vírus nikto nebantoval a preskočil sám z nudy, kdesi je medzičlánok, ktorý ešte nenašli. nájdu ho. doteraz ho nakoniec vždy našli... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby nemuseli byť tie obmedzenia, ani by to nikto neriešil, podobne ako to bolo so SARS-om, s chrípkami rôznych druhov, ebolou,  a neviem s čím ešte. Ľudia by si nad tým len chvíľu lámali hlavu a potom by to hodili za hlavu a venovali pozornosť iným témam. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Doteraz som nevidel ziadne konspiracne video. Vlastne ani toto som este nedopozeral.

 

U nas lekari nechcu davat ludi zbytocne na umelu ventilaciu. A v Taliansku to mali nariadene. 

 

https://peertube.sebesdileni.cz/videos/watch/dc8ae209-001a-4bfb-a792-8c59441c1723

 

https://video.sme.sk/c/22390248/rozhovory-zkh-infektolog-sabaka-a-covid-19-video.html

32 minute rozprava nas lekar o umelej ventilacii.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Video plné konšpiračných bludov videli aj Slováci. Denník N vysvetľuje, prečo sa Mikovitsová mýli.

https://dennikn.sk/1889216/konspiracne-video-judy-mikovitsovej-o-koronaviruse-videli-miliony-facebook-aj-youtube-ho-odstranili/?ref=list

 

Vcom sa myli,ci klamala, mne jedno sa nezdalo, ze ziadna vakcina nieje ucinna proti RNA virusu - priklad virusu chripky. 

 

Hovorí, že nosenie rúšok aktivuje nový koronavírus, že očkovanie proti chrípke zvyšuje pravdepodobnosť ochorenia na COVID-19 o 36 percent alebo že povinné očkovanie pre všetkých by len v Spojených štátoch amerických zabilo prinajmenšom 50 miliónov ľudí.

 

Dvakrat som si to pozrel,vcera na triezvo ,ze by toto tvrdila?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V predošlom príspevku som sa mýlil, ide o zarovnanie kódu, k´d je vzájomne posunutý, sú vložené isté časti kódu na začiatku 16 pre vírus RATG13

 

tento odkaz hlada spojitosti pri výrobe SARS2 z dvoch netopierych vírusov ako tempatu:

3https://nerdhaspower.weebly.com/ratg13-is-fake.html?fbclid=IwAR1pCWYWxFs47zrZaesTVr5SY53k5_XyLhz8u6LQcf3Z1-cilB6alSEzWfU

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Čo myslíte, odkiaľ pochádza koronavírus, z Číny alebo z Ameriky?

https://www.globalresearch.ca/coronavirus-covid-19-made-in-china-or-made-in-america/5706272

Čo myslíte, načo potrebujú mať Američania biolaboratóriá rozmiestnené po celom svete?

https://www.hlavnydennik.sk/2020/04/26/preco-maju-usa-biolaboratoria-po-celom-svete-a-co-s-tym-ma-koronavirus/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 hodinami, 1vladimir napísal:

Čo myslíte, odkiaľ pochádza koronavírus, z Číny alebo z Ameriky?

https://www.globalresearch.ca/coronavirus-covid-19-made-in-china-or-made-in-america/5706272

Čo myslíte, načo potrebujú mať Američania biolaboratóriá rozmiestnené po celom svete?

https://www.hlavnydennik.sk/2020/04/26/preco-maju-usa-biolaboratoria-po-celom-svete-a-co-s-tym-ma-koronavirus/

Hlavné správy sú kritizované za poskytovanie priestoru na šírenie konšpiračných teórií, zaujaté spravodajstvo[13][14], dezinformácie,[15][16] vojnovú a prokremeľskú propagandu.[17][18][19][1][4][20]

Denník šíri aj dezinformácie ohľadom slovanskej kultúry, napr. že je staršia ako v skutočnosti alebo lepšia ako ostatné kultúry. Táto forma ovplyvňovania prostredníctvom kultúrnej identity je súčasťou ruskej informačnej vojny.[21]

V roku 2016 napríklad recyklovali hoax, že „Putin vytláča dolár zlatým rubľom“, pričom tvrdili, že Rusko ako odvetu za západné sankcie prestane robiť obchody v dolároch, čím zasadí tvrdý úder Američanom. Tento hoax šíril už dva roky predtým dezinformačný Aeronet.cz a bol medzitým vyvrátený. Hlavné správy článok po pár dňoch stiahli.[17][1]

Hlavné správy šírili lživú správu, že pozorovatelia OBSE potvrdili na Ukrajine nelegálne transplantačné stanice; článok po kritike vymazali (podozrenia vyvrátila aj ruská agentúra RIA), avšak opravu nikdy neuverejnili.[17]

Z českých médií prebrali správu, že cudzinci v Plzni zabili správcu ubytovne, avšak zamlčali v tom čase známu informáciu, že útočník podľa polície pochádzal z Lotyšska. Namiesto toho článok podfarbili fotkou, na ktorej policajti odvádzajú arabsky vyzerajúceho muža.[1]

V apríli 2017 šírili dezinformácie ohľadom chemických útokov v Sýrii.[22] Tvrdili že útok bol nafingovaný organizáciou "Biele Prilby", aby vytvorili zámienku pre medzinárodnú intervenciu západnej koalície pod vedením USA. Opierali sa o tvrdenia predstavenej katolíckych rehoľníčok napriek tomu že BBC s nimi nesúhlasí. [23]

V novembri 2018 sa ukázalo, že od 2015 pre Hlavné správy pod pseudonymom Eugen Rusnák píše Rus Jevgenij Paľcev, ktorý udržiava kontakty s pracovníkmi ruskej mediálnej skupiny Rossija Segodňa (Rusko dnes, kam patrí aj agentúra Sputnik), financovanej Kremľom. Návštevy Sputnika potvrdzujú fotografie Miloša Zverinu z januára 2018, podľa ktorého Paľcev „preberá články z týchto médií“. Európsky parlament pritom agentúru Sputnik označil za jeden z nástrojov, cez ktoré sa Kremeľ snaží „spochybniť demokratické hodnoty, rozdeľovať Európu, získavať domácu podporu a vytvárať dojem zlyhávajúcich štátov vo východnom susedstve “.[4]

Fungovanie Hlavných správ, takmer žiadnu editorskú spätnú väzbu a slabé overovanie faktov zmapoval publicista Jakub Goda, ktorý istý čas pod falošným menom pre tento denník písal.[24][25]

Zmienky v komunikácii Mariana KočneraUpraviť

Ako „akcionár“ Hlavných správ sa v komunikácii s Norbertom Bödörom, synom šéfa bezpečnostnej služby Bonul Miroslava Bödöra cez aplikáciu Threema v marci 2018 označil podnikateľ Marian Kočner, v roku 2019 obvinený z objednávky vraždyinvestigatívneho novinára Jána Kuciaka s partnerkou. Kočnerovo vyhrážanie sa Kuciakovi Hlavné správy v roku 2017 prezentovali v článku s titulkom „Kočner pohrozil presstitutovi z Aktualít: Začnem sa zaujímať o tvojich rodičov a rodinu“. Kočnerova komunikácia vyvoláva podľa Martina Hanusa z denníka Postoj podozrenie, že „Hlavné správy minimálne od istého času nenadržiavali Kočnerovi iba z plezíru“. Redakcia Hlavných správ reagovala stanoviskom, že Kočner mal o kúpu Hlavných správ záujem, no jeho ponuky neboli akceptované.[26][27]

https://sk.m.wikipedia.org/wiki/Hlavné_správy

 

ja myslím ze asi tolko k tvojim úzasnym zdrojom z ktorych čerpáš rozumy :hufi:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
Dňa 5. 8. 2020 at 2:49, electric blue napísal:

 

ja myslím ze asi tolko k tvojim úzasnym zdrojom z ktorych čerpáš rozumy :hufi:

V dnešnej dobe Vám nepovie pravdu nikto a preto je treba čerpať informácie z viacerých zdrojov.

Konšpiračná teória neznamená že je nesprávna, ale iba že je v rozpore z oficiálnou teóriou. Ktorý z politikov sa dobrovoľne prizná k podvodom, ktorých sa dopustil? Podľa Vás sú všetky články investigatívnych novinárov klamstvo, lebo sú v rozpore z oficiálnym vyhlásením politikov. Aký máte dôkaz, že oficiálne vyhlásenie WHO i politikov ku koronavírusovej pandémii je pravdivé? Češi hovoria, že na každom šprochu je pravdy trochu. Nikto nebude vymýšľať konšpiračné teórie tam kde existujú jednoznačné dôkazy.

Môžete mi vysvetliť, prečo bola v Taliansku najväčšia úmrtnosť práve v tej časti Talianska, kde majú Američania vojenskú základňu?

Prečo nikto nezverejní štatistiku všetkých úmrtí za prvý polrok a neporovná ju z úmrtnosťou v predošlých rokoch za rovnaké obdobie? Je dosť pravdepodobné, že mnohý ľudia u ktorých je ako príčina smrti udávaný koronavírus by zomreli aj bez koronavírusu. Naozaj došlo k zvýšeniu úmrtnosti? 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

BA je cervena zona a ked tam ides bud na navstevu alebo za pracou, tak pri navrate nepotrebujes ziadne obmedzenia a povinnost testu....CZ je uz tiez cervena zona a tam plati pravy opak toho, ako v tej "nenazratej na Dunaji".....rozdielne virusy?....podla tejto "svejkoviny" od klauna z TT asi ano....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov