Jump to content

Parlamentné voľby 2020

Parlamentné voľby 2020  

13 members have voted

1. 1. Ktorú svorku budete voliť?

• smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr!
      0
    • Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane
      0
    • Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých!
    • zabávača Danka
    • Kokotlebu
      0
    • Boriskove rodiny
    • Bélov charakter
      0
    • hlinených križiakov
    • iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter)
      0
    • Kiskuuuu!
      0
    • Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával
      0
    • .. a nech už idú do prdele všetci!!!

Recommended Posts

mno... takže ďalšia chyba vo výrobe :)

ja sa teraz hrám na čertovho advokáta, dúfam, že vám to došlo.... :)

je jedno, či PS, či Spolu, či váhajúci Kiska či Truban či ktokoľvek, prepálili to. spoliehali sa na ktoviečo. koniec koncov sa po voľbách objavilo pekných pár vcelku rozumných politických komentárov....
hovoria presne to isté: váhali, spoliehali sa, vôbec nepoznali meniace sa nálady a okamžité očakávania voličov... tie sa menili, stačilo zaváhanie a nie okamžitá odpoveď a vo voľbách to dostali pocítiť.

mimochodom... "keby sa nespájali" :)

lenže oni sa spájali zrejme práve preto, lebo sa necítili dosť pevní v kramflekoch, aby do toho šli sami... tak sa spájali.
keby...

• Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• slimak

91

• tyso

54

• alamo

51

• robopol

47

Top Posters In This Topic

Popular Posts

politika je biznis ako každý iný - ponúkali na politickom trhu tovar o ktorý nie je záujem /Trubanovci, Kiskovci/ alebo ktorý je už mimo trendov v spoločnosti, či sa ukazuje ako šmejd /KDH, SNS/, tak

Priznam sa, necely mesiac pred volbami este neviem, komu dam hlas, ale nakreslil som si cervenu ciaru, za ktoru v ziadnom pripade ani jednou nohou nevkrocim. Chcem tym povedat, ze ma ani nenapadne hod

To sú pekné také predstavy. Lenže tie by fungovali v normálne fungujúcej demokracii. V súčasnom stave je systém fungovania štátu tak kontaminovaný korupciou a finančnými skupinami oligarchov, že Kiska

Posted Images

informator

dead si nechce uvedomit, ze ludia na slovensku nechcu to, co ponukali PS/Spolu a KDH (SNS neuvadzam, lebo to dopadlo zle nie z dovodu zlej politiky, ale skor z dobre mierenej likvidacie zo strany medii).....maju malu doveru aj k Sulikovcom a Kiskovcom....preto zvitazilo mensie zlo (ako som pisal, podla volicov),....no na druhu stranu zasa je zaujmave, ze napriek frontalnemu utoku medii na terajsie opozicne strany (Smer a LS NS) im to nejako likvidacne neuskodilo....v buducich volbach ocakavam narast ich volebnych percent....minimalne u LS NS....kopec volicov KDH, SNS a Vlast zahniezdia u nej....

Dyk more, takze v pripade SaS, PS/Spolu, Kisku a KDH ludia mediam neuverili, avsak SNS media zlikvidovali. To je krasna konstrukcia :)

Pripominam, ze SNS bola zo spomenutych jedinou vladnou stranou, t.z, ze sa podielala sa na moci. V ich pripade nebolo treba media, stacilo sledovat agenturne spravy, Dankove tlacovky a monology na TA3 (to neni medium?)

informator

Danko bol vdacny objekt a dokazoval to svojimi (ako aj ty pises) tlacovkami....ked k tomu sa dolozi aj medialna masaz, tak samozrejme, ze vysledok mohol byt len taky, aky bol....ja sa Danka nezastavam....v jeho pripade sa to mediam podarilo (aj jeho pricinenim), no a v pripade spomenutych preferovanych stran zo strany medii, sa to zasa mediam  nepodarilo a tiez  pricinenim zastupcov menovanych stran....a tym myslim aj strany terajsej koalicie, mimo Matovicovho cirkusu....alebo mediama pretlacane politicke strany slavili nejaky volebny boom?.....ja to vidim tak, ze prepadli na celej ciare....a ja mam s toho radost... :)

Vilma Flinstonova

Truban so svojím vzťahom k robotníkom a postojom k tomu, kto by mal či nemal mať volebné právo, mi tam naozaj nechýba.

• Upvote 2
slimak

Podla mna to Matovic celkom zvlada. Mozno bude aj dobry premier. To aku ma situaciu dnes a ju prezije dobre - mozno bude zvoleny aj druhy krat. Pred dvoma tyzdnami by som si nepomyslel(nevedel pradstavit),ze on moze byt premierom.

slimak

teraz prvy krat pocuvam a vidim ministerku spravodlivosti. Hlas aj ako to rozprava, to bude ina sekera. Taku potrebujeme.

• 6 months later...
  • 4 months later...
slimak

https://www.postoj.sk/72412/aspon-kusok-tej-nudnej-stranickej-politiky-prosim

Tito co su v parlamente,vsetci 150 tam nemaju co hladat. Ja som za referendum a chcem aby malo sancu byt platne. Inak Matovica sa nezbavime.  Ale co potom,aj tak uz nemam koho volit. Ale to neznamena, ze Matovica musime trpiet. Matovic musi ist prec. Nemal program,dal si ho schvalovat na FB, naposledy sa pytal ci chceme Sputnik. Ten idiot ani nepoznal svojich kandidatov.  A idioti ich volili. Viete kolkych ste si zvolili tenistov? Inak je tam dalsi sportovec. Viete vobec kto tam je?

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/578297-chcete-rusku-vakcinu-sputnik-v-lobuje-za-nu-matovic/

Odpovedal mu nejaky matovolic? Nie preco? Ja byt jeho volic ho vyhodim na hnoj.

Dnes sa mi zda najnormalnejsia strana Za Ludi, a ta sa pri idiotoch rozpada. Ved inak ani nemoze,ako fungovat medzi idiotmi,zlodejmi a inymi podivnmi? 

To referendum musi byt platne, treba nan ist. Matovica musime dat dole. 

Opozicia je velmi slabucka,ziadna nieje. Jedine Sulik.Posledne tri tyzdne aj Remisova,ktrej su rozpada strana. Aj to je pruser,ze tu ziadna opozicia nieje. Jej predstavitelia sa boja basy a cusia.