Skočiť na obsah

Parlamentné voľby 2020


Sniper

Parlamentné voľby 2020  

13 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorú svorku budete voliť?

    • smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr!
      0
    • Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane
      0
    • Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých!
    • zabávača Danka
    • Kokotlebu
      0
    • Boriskove rodiny
    • Bélov charakter
      0
    • hlinených križiakov
    • iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter)
      0
    • Kiskuuuu!
      0
    • Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával
      0
    • .. a nech už idú do prdele všetci!!!


Odporúčané príspevky

Voľby sa nám blížia a nielen na sociálnych sieťach to aj vidieť, ako súčasná vláda pracuje pre ľudí, až slzička dojatia sa mi zaleskla v oku.

 

Pozrite sa, vláda už aj na živnostníkov myslí :) Na presne tých, ktorých doteraz tie svine len zdierali.

 

Smršť opatrení sociálneho balíčka, ľuďom zostane viac peňazí

 

Už na budúci rok totiž stúpne nezdaniteľná časť z 19,2-násobku na 21-násobok životného minima, teda 4 414,20 eura. Teraz si možno z daní odrátať niečo vyše štyritisíc eur. Výška nezdaniteľného minima na manželku či manžela sa však nemení. Ide o návrh novely zákona o dani z príjmu z dielne poslancov koaličnej strany Most-Híd, ktorý má zo sociálnych opatrení popri zvyšovaní penzií a vianočných dôchodkov najzásadnejší dosah na štátnu kasu. Poslanci na návrh SNS schválili aj zníženie daní z príjmov z 21 na 15 percent pre firmy s obratom do 100-tisíc eur a tiež dobrovoľné športové preukazy. Smer presadil zvýšenie rodičovského príspevku pre ľudí, ktorí boli nemocensky zabezpečení, na 370 eur mesačne. Ostatní budú poberať 270 eur mesačne – teda o 50 eur viac ako v súčasnosti.

 

 

V ankete môžete hlasovať, keďže oficiálne ešte nie sú strany prihlásené k voľbám, tak nie sú ani konkrétne menované. Sú pomenované tak, ako si zaslúžia a dovtípiť sa viete. Vybral som tie, ktoré majú aspoň nejaké preferencie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pamätám si, ani nie za pol roka budú voľby znovu, a vtedy keď som vychádzal z volebnej miestnosti, mal som celkom dobrý pocit, že bude zmena. Vtedy som si hovoril, že ak by to nevyšlo, tak o 4 roky ten ryšavý potkan už padne. Ale zároveň som sa vydesil že to už budem mať 42 rokov :unsure: Vyšlo to takmer, ale to by Zradoslav a Harakter sa museli inak rozhodnúť. Aj keď to už vlastne bolo jedno, opozícia by vládu zložila len veľmi tesne a aj to len s pomocou koktavého Danka.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mr. harabin neštartuje? :) :hmmm: 

toto panoptikum, čo tu dnes je a smeruje k voľbám, je vskutku...

ako vraví D'Ady, pod šialenými lídrami sú poschovávaní rozumní ľudia, miestami... len tí lídri sú prefláknutí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes to fico tiez pekne oznamil - emailom,ze premier(je to kratsie ako jeho meno) bude cislo jedna na ich kandidatke. Vcera sa asi opat ozral,vynadal na verejnosti a dva tyzdne sa neukaze. 

 

Tato krajina je uplne v prdeli.

 

Aky je rozdiel medzi stranou Fica, Sulika a Matovica..dajme tomu danka, ci bugara? O com im ide? o miliony z rozpoctu? Asi hej o prachy. Aky vyznam je im to platit? Na co to je?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa mňa ich motiváciou nie sú iba prachy pre seba. Motivuje ich aj to, že rozhodujú o rozpočte celej republiky. A to im dáva pocit dôležitosti. Ale nie je to s našimi politikmi tak zlé. V Egypte chceli faraóni, aby ich pokladali za potomkov bohov. V tomto kontexte sú naši politici omnoho skromnejší. Ale uznajte, jesť v parlamente tatranky, to nie je len urážka bohov, ale aj predsedu parlamentu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uvažoval som nad OĽaNO, ale Matovič ma trochu zmrazil, keď niečo splietal o spoločnej kandidátke s SMK... zachytil som to len okrajovo. Po futbale v Budapešti, kde sa ukázalo, že nacionalizmus u Maďarov nie je len v rámci hnutia 64 žúmp, som hlboko sklamaný, myslel som, že tieto trenice postupne zmiznú so vstupom do EÚ, ale nezmizli. OĽaNO s SMK nie sú pre mňa prijateľní.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o tej spoločnej kanditátke SMK a OLANO som prečítala kdesi jeden nadpis... samotní členovia týchto strán sa proti tomu stavajú a vôbec to nechcú... takže to bude len plácnutie do vody....

v posledných mesiacoch takmer všetky správy prijímam cez nadpisy... keď ich človek sleduje pravidelne, ani k tomu netreba komentár.
neviem, kde informator nabral, že ja mám niečo s Matovičom, nikdy v živote som nemala a nie je pre mňa voliteľný.... bodka.

ale zatiaľ nie sú voliteľní ani ostatní, aj tu je bodka.

každý upratuje vo svojich stranách, kopú sa navzájom a vykopávajú zo strán, a mám toho aj z nadpisov plné zuby... myslím, že to je problém, že tých strán je na takúto malú krajinu priveľa, a ešte nenechavci zakladajú ďalšie.... br.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nebola tu tema preco ma politika nezaujima? Je streda , pondelok az dodnes bol v celku vyzivny.  Stiahli ste si gorilu? Ja nie, ale na denniku N bol rozhovor Hascaka  s Ficom to som si trosku popocuval. Lepsi rozhovor bol Trnka Kocner, to som si vypocul cele, aj zena polovicu pocula.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

srat na nich....dufam, ze sa vsetci navzajom medzi sebou vygumuju a nastane samoocistovaci proces, bez zasahov novodobych spasitelov ako trubkar and company, hlina a ta ostatna zmagorena verbez....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/529441-sledujte-nazivo-neurochirurg-steno-reaguje-na-vyhlasenie-narodneho-ustavu-detskych-chorob/

 

Ma to hodinu dvadsat ja som v 33 minute. Ta matka pre svojho syna urobila  co mohla, kazda byto urobila. Alebo malaby. Vtej casrti ze jej pomohol pravnik dobra dusa ,predbezne opatrenie a a nato potrebujes aj sudcu.  Teda musela narazit aj na normalnych ludi. Lekar, pravnik sudca.  Stane sa to , aj ja som to zazil.

 

Uz len tolko papierov co ma na tlacovke. Tusme .. 

 

Preco toto bolo medializovane? Komu to pomoze? Vdakabohu aspon tomu chlapcovi. Ale pomoze to aj dalsim detom? Ci to bude horsie? Vsetci tam pochybili a mali by sito uvedomit. Amali by robit to co maju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Kiska prijal Ficovu hru, že voľby budú o nich dvoch

 

https://dennikn.sk/1672169/newsfilter-kiska-prijal-ficovu-hru-ze-volby-budu-o-nich-dvoch/?ref=tit1

 

Je to velkymi pismenami ale podla mna to tak je. Zmensil som pismena.

 

Kiska chce porazit Fica opat.  A myslim,ze sa mu to aj podari.

 

Teda Kiskova strana bude mat viac percent ako Smer.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja budem zvedavý na tú budúcu vládu hlavne že akú dlhú bude mať životnosť , aj opozičnú keď sa im to podarí ale aj vládu zo smerom keď sa nejakým zázrakom udržia pri moci. Tá opozičná vláda podľa mňa nevytiahne ani 2 roky z jednej strany tam bude 5-6strán minimálne a viete predstaviť aby Matovič niekým vydržal 4 roky vo vláde aj aj Kollárova strana je dosť odlišná programovo od tých liberálnich strán. A čo sa týka smeru tak podľa mňa jedine s Lsns a Harabínom keď sa dostane do parlamentu alebo s Dobrou voľbou ale podľa mňa ani Harabín a ani Dobrá voľba neprekročia 5percent. Ešte može sa vyskytnúť aj tá situácia čo pred 4rokmy vyskytla že z niektorých z opozičných strán sa pričapne k smeru, kto by myslel že Hid a Sieť založia zo smerom vládu. A čo sa týka Hidu a SMK podľa mňa ani jedna neprekročí 5 percent.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ja som zvedavy.   Ja vidim dva scenare,  Fico s Kotlebom a SNS alebo zvysok opozicie.    Ale ten prvy zrejme povedie k tomu ze sa poslanecky klub SMERu rozpadne a nasledne sa pellegriniho cast spoji s opoziciou.  A opozicia sa mozno nedohodne, Matovic je prilis nevypocitatelny.  A tak treti scenar je uradnicka vlada a dalsie volby.

 

A Kollar sa samozrejme moze pricapit k smeru ale zatial to vyzera tak ze ani s nim to Ficovi bez Kotlebu nebude stacit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto mi hodne pripomína výpočty kto musí s kým kedy a čo, keď ide o slovenský futbal a hokej...

toto je ovšem vláda, krucinál. idú mi na nervy kompletne. a nie je ospravedlnenie pre nikoho.
a ani nie je otázka, kto spôsobil, že ľudia sú ochotný voliť hnedého Kotlebu a kohúta vo vetre Harabina. všetci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fico, danko a bugar maju pravdu, ze mozne koalicie kto s kym a za koho sa mozu vytvarat iba po volbach.....to dnesne bombasticke ukazovanie svalov zo strany "demokratickej" opozicie, je na mentalnej urovni toho blazna z TT.....smejem sa tomu, no uz to pomaly je do placu.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Matovic tam ma na kandidatke dobrych - volitelnych ludi kludne 4. Jemu ostalo z 19 dnes v klube 10 poslancov a to Budaj a  Grendel obaja(z inych stran) mali cez 13 000 hlasov. To na zvolenie staci v hocijakej strane. Prvych 10 preslo. 14,15 z Olano Grendel a Lipsic sa samozrejme aj prekruzkovali.

Teda jemu ostali 8 poslanci. Ktori maju ist na posledne miesta na kandidatke.  Minule sa 5 ti odtial prekruzkovali, aleci to daju vsetci 8 mi teraz?

 

CI je to normolne? Ci aspon o tom 50 hlasovali? Suhlasia. Uz odtialto ta nestabilita je. Lebo nevies posudit, ci ten co popularny, na tlacovkach, co ho volici vidia - co vie tarat aj hluposti pre volicov. Ale je to matovicov vyber. Zatajuje do posledneho monentu - mozno rovnako ako Fico.

 

https://www.nrsr.sk/web/Default.aspx?sid=schodze/hlasovanie/hlasklub&ID=43532

 

Tie smeracke nuly, bud uz kadia na Fica ,alebo kaslu na politiku. Je ich 9. uz zrejme oni v politike nebudeme pocut. Zrejme im nepresiel nejaky kseft. Su nizke na kandidatke ,ci niesu a nebudu.

 

Dankovi vsetci hlasovali ako on chcel a dal ich tam. Vraj Lubyouva ma 18. SNS nebude mat viac poslancov ako minule(15 - nik mu neodisiel), ale zas, tam sa velmi nekruzkuje,lebo tam nieje koho kruzkovat. Teda aj Lubyova ma sancu.  Tam sa prekruzkoval Farkasovsky a Titel. Dvaja znami ludia, na 6-7 miesto z dvadsiatky. S  8000 kruzkami inak to poradie v tej strane ostalo. Ale zas zrejme aj 150.ty dostal nejaku trafiku. Dostal ich do vlady.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Predvolebná kampaň" sa začala.

Neviem čo kto chce dosiahnuť.

Ale dosiahne iba to že Fico dostane auru "mučeníka za pravdu".

Proti blbosti ani Bohovia, nič nezmôžu.

NAKA obvinila Fica z hanobenia rasy a schvaľovania trestného činu

https://domov.sme.sk/c/22276482/naka-sa-ma-znova-zaoberat-ficovymi-vyrokmi-o-odsudeni-mazureka.html

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov