Skočiť na obsah

Parlamentné voľby 2020


Sniper

Parlamentné voľby 2020  

13 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorú svorku budete voliť?

    • smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr!
      0
    • Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane
      0
    • Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých!
    • zabávača Danka
    • Kokotlebu
      0
    • Boriskove rodiny
    • Bélov charakter
      0
    • hlinených križiakov
    • iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter)
      0
    • Kiskuuuu!
      0
    • Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával
      0
    • .. a nech už idú do prdele všetci!!!


Odporúčané príspevky

 

https://hnonline.sk/parlamentne-volby-2020/2099737-najvacsia-predvolebna-debata-na-hntelevizii-danko-odisiel

 

No pozeram,ze nejaky skriatok. olano ma 1,65 to sa uz neoplati davat. Ja osobne este uvidim ako sa vyspim v stredu,vo stvrtok sadim si naSmer .

 

Tu diskusiu som si zapol,lebo,ze Danko znej odisiel.  Chcel som vidiet co ho vyrusilo. Po 18:00 odisli aj Drucker a ,Bugar.

 

Z tych ostatnych piatich mam vcelku dobry dojem - budu respektovat ako premiera Matovica - alebo dnes sa tak spravali - suhlasim s panom Matovicom. To co povedal, je pravda.

 

https://hnonline.sk/parlamentne-volby-2020/2100013-danko-napodobnil-slotu-podrazdili-ho-otazky-moderatora-a-opustil-diskusiu

 

Som si myslel ,ze bude zabavnejsi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Netreba predbiehat udalosti, ale zda sa, ze tieto volby budu zbytocne, dalsie zbytocne. V nedelu rano sa mozno zaradujeme nad poklesom Smeru a splachnutim SNS, avsak bude to radost kratka. Je v podstate jedno, ci budu Obycajni ludia povereni zostavovanim vlady, alebo  pat a pol percentnou stranou, pokial sa do Narodnej rady dostanu fundamentalisti ako Vasecka a Zaborska (na tych ma Matovic recht), je akekolvek zostavovanie vlady s OLaNO zbytocne. Kotlebovi s Ficom staci vytiahnut ktorukolvek "hodnotovu temu" a oni k nim pobezia ako psici s vyplazenym jazykom a budu pritom radostne vrtiet chvostom. Jednoduchi, lahko citatelni a este lahsie predvidatelni -obycajni ludia. Historia sa bude opakovat, s este kratsim trvanim ako naposledy.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže ja keď si prajem, aby v EU vznikla kompetencia "z večera do rána zastaviť všetko letecké spojenie s Čínou.."

Som "platený Rusmi"?

 

Takže za čo konkrétne, čo Sulo na EU v minulosti kritizoval by boli Rusi ochotný zaplatiť?

:D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, si len nekompetenty :)  nevies o com hovoris.    Sulik  chce slabu EU,  to je tiez rusky ciel.  A zrejme si to mysli rovnako uprimne ako ty,   z toho vyplyva jeho postoje k odmietaniu solidarity medzi clenmi, odmietanie spolocnej zahranicnej politiky atd. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

Ty nie si "konzertívec", si "pinďoš"..

Už som ti to zopakoval x krát..

Keď povieš "toto je zlé", nie je to žiadny argument, ty musíš pomenovať to podľa teba "dobré a správne" aby bolo s čím porovnať.

Bez toho iba "pindáš"..

Buď konkrétny, ako v čom, by sa mala správne prejavovať "silná EU" a "silná solidarita" medzi jej členmi"?

Aké problémy, by mal mať v kompetencii riešiť naozaj "silný štát"?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alamo,  pisal som o tom vela krat, tak sa mi to nechce opakovat :).   A teraz si sa nepytal preco ale na to co Sulik kritizuje a co z toho vyhovuje Rusom.   A ja ta nepresviedcam, ja len hovorim preco Sulika nebudem nikdy volit. Geopoliticka stabilia Slovenska je pre mna dolezitejsia ako nase dnesne slovenske domace problemy.  Tie ma stvu a dnes urcite ovplyvnuju moj zivot viac ale na rozdiel od Sulika vidim ze by to mohlo byt radovo horsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

A koho ty "tyso" vlastne budeš konkrétne voliť, v týchto voľbách?

;)

Zjavil si tu mnoho rád.. Ako by mal občan voliť..

Poradil si "normálne" a "dospelo"..

Ja som to potom sadisticky prekrútil na "občania voľte zodpovedne"..

:D

Takže povedz konkrétne.. Koho bude voliť "občan tyso"..

Ja som to povedal.. Verejne..

Nehanbím sa za to..

 

Takže "zjav" aspoň niečo konkrétne..

Ale navždy mlč..

:(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neradim :),  sam neviem.  Nemam jasneho kandidata a som dost znechuteny vyberom.   Posledne uvahy mam  o tom ze to hodim KDH, aj to len preto aby sa dostali do parlamentu, nie z nadsenia pre ich politiku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na sme píše Miklos zo záhrobia o tom ako idú voliči Mečiara voliť Smer. Musia to byť martania, pretože Pellegrini hovorí o potrebe zmeny. Ako keby Mikloš nemal žiadne prehrešky, keď sa nakoniec ten zlepenec rozlepil. Človek, čo urobil rôzne pochybenia (vrátane jeho strany) ide kázať a hneď do titulky SME.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez som uvazoval, ze to hodim KDH, cisto pragmaticky. Bolo by fajn, keby sa dostali do parlamentu. Ved preco by som sa nemohol zucastnit sutaze o podobu slovenskeho konzervatizmu. Nakoniec som to vyriesil inak, prehovoril som tri babky z bytovky (jedna by isla volit Kollara), aby volili KDH, Su to ludia, ktorych politika nezaujima a najskor by sa rozhodovali podla bielych zubov z usmevu na nejakom letaku, Kollar ani Pellegrini im vymenit ziarovku nepridu, tak som si povedal, preco by som za nich nemohol rozhodnut ja, nakoniec tetky rady dali na moj nazor. Mama bude (rovnako na zaklade mojho odporucania) volit SaS a kruzkovat Dostala, frajerka tiez. Ja som si vybral Bihariovu z PS / Spolu, mozno este dokruzkujem nejakych ochranarov. Tymto povazujem volby z mojej strany za vybavene.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozposielaju posledny preskum a na SMER je kurz 4,2 na vitaza.

 

07:00
1558
 
+9
07:00
1554
Smer SD

4.20áno1.17nie

 

 

https://domov.sme.sk/diskusie/dpl/28111344/vysetrovatel-zastavil-trestne-stihanie-v-kauze-dankovej-rigorozky.html

kopirujem od kolegu z inej diskusie:


Šašo - 19,1% - 39 kresiel
Hranol - 15,6% - 31 kresiel
Nacista - 9,8% - 20 kresiel
5g bieleho - 9,4% - 19 kresiel
Inseminátor - 7,2% - 14 kresiel
Podržbalónik - 7,0% - 14 kresiel
Uže - 6,6% - 13 kresiel
--------------------------------------------
Krížikár - 4,8%
Havko - 4,1%
Harakter - 3,9%
VÍ-ŤA-Z - 3,6%
Csabaikolbász - 3,5%
Kapitáň - 3,4%

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže.. Asi poruším nejaký zákon..

Keď sem tento odkaz prilepím..

Ale ten kto naň kliknete.. Tak ho porušíte tiež..

;)

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/slovensko-volby-parlamentni-andrej-kiska-robert-fico-smer-pruzkum.A200226_143044_zahranicni_dtt

Průzkum, který Slováci nemají vidět: Směr po 15 letech není nejsilnější

 

Aký majú vlastne zmysel takéto "moratóriá" v globalizovanom totálne prepojenom svete?

Nijaký?

Akurát ukazujú, že nám vládnu "šulini"..

Asi preto, že si to zaslúžime..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

len tam este pridajme skrytych volicov  a kotleba bude niekde na 14, a  harabin mozno v parlamente.  

 

Alamo,  ved hej.  Ale momentalne je velka sanca ze to US zrusi,  ved je jasne ze je to zbytocne a hlupe. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov