Skočiť na obsah

Parlamentné voľby 2020


Sniper

Parlamentné voľby 2020  

13 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorú svorku budete voliť?

    • smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr!
      0
    • Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane
      0
    • Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých!
    • zabávača Danka
    • Kokotlebu
      0
    • Boriskove rodiny
    • Bélov charakter
      0
    • hlinených križiakov
    • iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter)
      0
    • Kiskuuuu!
      0
    • Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával
      0
    • .. a nech už idú do prdele všetci!!!


Odporúčané príspevky

Na opätovnom hlasovaní o skrátenom legislatívnom konaní chýbalo Smeru stále šesť poslancov. Za SNS chýbali dve poslankyne – Eva Antošová a Alena Bašistová. V druhom hlasovaní skrátené legislatívne konanie podporilo viac kotlebovcov ako v prvom, až deväť.

 

Kotlebovci ich podporili. Mozno to maju dohodnute na utorok. Je to aj tak jedno. Prezidentka to musi smarit pelegrinimu na hlavu.

Teraz riesia istanbulsky dohovor. Cita to chlapec so SNS - tiez nevie citat - nejde mu to do hrdla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz pocuvam rozpravu a istnabulskom dohovovre - Krajniak - ,ze mi co pijeme sme hovada. Ja som sa so zenou raz pohral pred 15rokmi,na posteli a skoncilo to sulozou. Raz som po zene hodil plastove hodiny. Nehodil som ich do nej do steny. Trosku sa rozpadli,ale zavesil som ich nazad aby som vedel ako sa nemam spravat,alebo kam nemam prist. To radsej na pivo,ci cigaretu.

 

Neviem co je nasilie na zenach. Matka od otca nikdy bitku nemala, raz ona jeho zbila. 

 

Ono je to lahke nedostat bitku. Ked mas normalneho partnera, a velke deti. Ja ako dieta som s otcom ked mal alkohol vsebe zapasil. Vyhral(medzi nami 40 rokov rozdiel - smaozrejme 20 rocny som bol silnejsi ako60 a opity). Ja som chcel aby som mal pokoj. Samozrejme nemal,ale chcel.

 

Neviem ako by som sa spraval,keby niekto bil zenu ci deti. Ako sused, ci co by som sa dozvedel. Ci by som zavolal policiu ci by som ho uzemnil ja. Podla situacii.

Ja to nepoznam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bugár podľa Maďarskej komunitnej spolupatričnosti „opäť ponúka niečo, čo nevie splniť“. „Dnešná panická reakcia Bélu Bugára svedčí o tom, že už aj predseda Mosta-Híd cíti: zostal bez partnerov a bez šance. Po tom, čo pravicové strany vylučujú spoluprácu s ním, sa už aj jeho koaličný partner Robert Fico postavil proti nemu.“

 

Andrej Danko ohlásil hlasovanie o diaľničných známkach. Ľudia majú hlasovať na Facebooku SNS o tom, či ich má strana podporiť. Čas majú do utorka do 10. hodiny, keď má parlament hlasovať aj o skrátenom konaní k 13. dôchodku. Podobnú anketu nedávno s 11 otázkami spustil Igor Matovič. Diaľničné známky nepodporí Most-Híd ani Sme rodina.

„Nebudem s nikým rokovať, kto chce, nech hlasuje, kto nie, nech nehlasuje,“ povedal Danko o utorkovom hlasovaní.

 

Banda idiotov a ich volicov.

V utorok ráno budú poslanci opäť hlasovať, či sa má zákon o 13. dôchodku prijímať v zrýchlenom konaní.

Nie všetci poslanci Smeru a SNS prišli v piatok podporiť návrhy sociálnych opatrení, ktoré chcú dve vládne strany schváliť týždeň pred voľbami. V piatok naobed mal parlament rozhodnúť, či zákon prejde v skrátenom konaní.

Nestalo sa tak: Smer a SNS nemali opakovane v sále dosť poslancov a nestačili im ani hlasy poslancov za Kotlebovu ĽSNS.

Ak návrh o zrýchlenom legislatívnom konaní neprejde, nemá podľa predsedu Smeru Roberta Fica význam o sociálnych návrhoch za zhruba 800 miliónov eur ďalej rokovať. Dva z troch návrhov sú súčasťou predvolebných sľubov Smeru.


Su tam aj ine hefty.

 

Robert Fico k 2. výročiu vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej povedal, že sa v krajine veľa zmenilo, lebo vražda bola zneužitá aj medzinárodne. „Keby nebola vražda, tak ja tu pred vami dnes stojím ako predseda vlády s 30 percentami podpory.

---

 

To je najsmutnejsie na tomto narode, ze co povedal je pravda.

 

-------------

 

Ale Danko nato ze vedia ze do parlamentu sa od nich nik nedostane - maju disciplinu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prepojenie na Smer?

 

Poslydny tyzden ides rokovat o 13.tom dochodku, zruseni znamok na dialnice - ako suhlasim dialnice niesu,tak zaco platit, pridavky na dieta. 100%. hore. 

Ja neviem ak buzerant si mysli ,ze to je normalne tak ok- mame tu 25% nezaradenych poslancov. Na poslednom hlasovani z tych 3 marcekovcov zostal len Marcek - kde sa podeli dvaja vzdy volici smeru?

 

 


Prepojenie na Smer?

 

Poslydny tyzden ides rokovat o 13.tom dochodku, zruseni znamok na dialnice - ako suhlasim dialnice niesu,tak zaco platit, pridavky na dieta. 100%. hore. 

Ja neviem ak buzerant si mysli ,ze to je normalne tak ok- mame tu 25% nezaradenych poslancov. Na poslednom hlasovani z tych 3 marcekovcov zostal len Marcek - kde sa podeli dvaja vzdy volici smeru?

 

https://www.zilinak.sk/prispevky/11470/dialnicny-obchvat-ziliny-patri-medzi-najdrahsie-useky-jeho-cena-rastie-aj-po-dokonceni

 

https://finweb.hnonline.sk/ekonomika/2073694-za-martinom-ma-vyrast-najdrahsia-dialnica-u-nas

 

Preco nie my nato nemame.

 

 


Prepojenie na Smer?

 

Poslydny tyzden ides rokovat o 13.tom dochodku, zruseni znamok na dialnice - ako suhlasim dialnice niesu,tak zaco platit, pridavky na dieta. 100%. hore. 

Ja neviem ak buzerant si mysli ,ze to j normalne tak ok- mame tu 25% nezaradenych poslancov. Na poslednom hlasovani z tych 3 marcekovcov zostal len Marcek - kde sa podeli dva vzdy volici smeru?

post-1625-0-48724200-1582296200_thumb.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nejako to dankovcom nevychádza. toto je program, s ktorým ešte chcel na rýchlo k voľbám?
nech idú do čerta.
nie je za čo stavať diaľnice, stavba pár sto kilometrovej diaľnice je u nás práca na dve pokolenia.
keď sa sem bez diaľničných známok vrúti ešte viac kamiónovej dopravy, ani opravovať tie diaľnice nebude z čoho. ovšem to nevadí, hlavne, že pán Danko vymyslel a ušetrí pár eur ľuďom, ale ako sa zdá, tých chudobnejších duchom na ich fb chodí pomenej.
urýchlene 13. dôchodok? isteže, niektorým dôchodcom sa skutočne zíde. má na to štátna kasa? tieto voľby dopadnú katastrofálne.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ako to mozu hodit na caputovu, ked to neschvalia?.....Caputova im to vrati aj ked sa jej to nedostane na stol?.....jedine ze by jej tam hodili neschvaleny zakon a ona im na ho truc schvali....:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekedy mám pocit že ten celý reality show v tom parlamentě je už vopred inscenovaný ,dva dni blokujú progresyvci schôdzu a keď bi už mohli rokovať tak dnes chýbajú poslanci zo smeru. Bugár predviedol svoj charakter zas :-)) úprimne povedané neviem že koho budem voliť ozaj neviem.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nic nie je v boji o vladne posty bez priciny a nic nie je robene formou nahody. Mne sa paci, ze sa ukazala psia povaha Belu a jeho "premostenia". "Socialny" aktivisti opozicie (Kollar a Matovic) sa tiez zmagorili a ukazali svoje socialne svaly . Ked sa jedna o politicke body, tak sa idu roztrhnut a ked pride na lamanie chleba, tak sa cukaju, ako "harakter" Bela, na retazi. V skratenom nie, ale ak sa schvali skratene, tak ano. Kua, tak to je ozaj taky mafiansko-idiotsky ping-pong. Ja osobne suhlasim s tym, co navrhol smer a aj s tym, co navrhla sns. Vobec to neohrozi verejne finanncie a za tym stoporenym nesuhlasom zo strany dalsich clenov "demokratickej" opozicie skor vidim nesuhlas s tym prepokladanym odmietnutim ID.....Ked sa tento paskvil odmietne aj za cenu toho vyssieho deficitu, tak pre mna to za tu cenu stoji a kludne moze byt aj vyssi. U mna maju hodnotove temy vzdy prednost pred finannciama.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Treba voliti kisku, ak ma  byt matovic premier tak to bude najvacsia hanba hanbovita, ten tlčhuba nim byt nemoze, saso, toto je upadok SR, treba vratit obcianske, aby volil aspon ten co ma IQ 110. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by to tak bolo a ten saso z TT by sa mal stat premierom, tak ja osobne mu to zo srdca prajem.....karma je karma....a co sa tyka IQ, tak mam obavu, ze IQ Matovica, je nasobne vyssie, ako IQ Kisku. Takze sumasumarum.....v celej "dmokratickej" opozicii sa to hemzi talentama na vsetko mozne, len nie na spravu veci verejnych, pretoze kazdy ma za sebou minulost, za ktoru by sa nemusel hanbit ani Stalin, ako za mlada "financmajster" bolsevikov-progresivcov. Nerozumiem terajsemu rozmyslaniu volica, ktory sa rozhodol dat prednost usvedcenym a aj dokazanym moralnym ci trestnym preslapom lidrov tzv. "demokratickej" opozicie pred terajsou politickou vladnou mocou. Nevravim, ze su to nejaky spasitelia, ale ked porovnam ich zivotopis zo zivotopisom ich moznych nastupcov, tak mam na tele husaciu kozu.Kriminalnikov, zlodejov a podvodnikov z nich spravili viac menej novinari (samozrejme ti "nasi"), no na rozdiel od opozicie nemaju dokazanu trestno pravnu minulost. Preto sa cudujem, ked sa casto objavuje v diskusiach, alebo aj v mediach, oznacenie volicov terajsej koalicia za ovce. Podla tejto socialnomoralnej studie, sa potom to v radoch volicov tzv. "demokratickej" opozicie, hemzi nielen ovcama, ale aj velkym poctom baranov.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

resumé: spústa ľudí bude voliť šašov a ministrany - zahodené hlasy, spústa bude voliť nevhodných len z trucu a bez použitia mozgu, spústa stále zostane pri smere, štvrtá spústa nemá koho voliť.
finito. voľby sú o týždeň.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak ma  byt matovic premier tak to bude najvacsia hanba hanbovita, ten tlčhuba nim byt nemoze, 

 

Neviem, prečo by mal byť Matovič, ako premiér, hanbou? Určite nemá osobnostné vlohy, ktoré sa očakávajú od vrcholového politického predstaviteľa. Ale zvládať "etiketu politického establišmentu", nie je za súčasného stavu hlavnou úlohou, pre premiéra na Slovensku. Miroslav Lajčák, ktorý sa uchádzal o prezidenta, bol od roku 1983 členom KSČ a vyštudoval medzinárodné vzťahy a diplomaciu na Moskovskom štátnom inštitúte medzinárodných vzťahov. Tam študoval aj Eduard Kukan, ktorý skončil v 1 kole v prezidentských voľbách v 2004 na tretom mieste, za Mečiarom a Gašparovičom. Lajčák a Kukan si v ruskej škole "rituálne tančeky" politikov profesionálne osvojili, ale aj tak v prezidentských voľbách neuspeli. Napriek tomu, boli v 2004 Mečiar a Gašparovič pre Slovákov akceptovateľnejší politici?. Nuž, ak je to tak, tak čo potom vyčítať Matovičovi. Problémom Slovenska nie je politická "uhľadenosť", ale korupcia. A na tú 4 roky upozorňoval práve Matovič. Dá sa predpokladať, že koalícia vytvorená s Matovičom, ako premiérom, by zrejme skončila predčasnými voľbami. Ale politickou hanbou premiéra je zneužívanie moci verejného činiteľa, a nie poukazovanie na korupciu. Aj keď boli Matovičove tlačovky dosť chaotické a  teatrálne. Ja neočakávam od premiéra "brilantnosť v rétorike", ˇ"štátnickú rozvahu", ani Dankovu apeláciu na "dôstojnosť". To vo mne evokuje skôr oportunistické správanie. Ja od premiéra očakávam potláčanie vplyvu oligarchov, zneužívanie moci justície, polície a opatrenia na obmedzenie korupcie. Bez toho žiadna demokracia fungovať nebude, aj keby mali kandidáti seba lepší volebný program. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tyso

 

Mal Mečiar schopnosť vládnuť? Určite áno, stačí si spomenúť na jeho "raketový nástup", keď odstavil VPN károv. A EU nás vďaka jeho vládnutiu odmietala prijať. Má Fico schopnosť vládnuť? Iste, veď je už tretí krát vo vláde. A každý, kto bol s Ficom v koalícii na to politicky doplatil. Schopnosť vládnuť nie je schopnosť udržať sa pri moci a slúžiť hlavne "naším ľuďom". Mala Radičová schopnosť vládnuť? Veď prišla o moc iba preto, že volebný mandát do občanov zahodila, pre rozpor so Sulíkom. To, čo drží súčasnú koalíciu pohromade nie je Ficova schopnosť lídra, ale snaha koaličných partnerov, zubami nechtami sa udržať pri koryte. Byť pri moci znamená rozhodovať o štátnych  peniazoch. A nepochybne nám preto bude táto vláda "obetavo slúžiť", do posledného dňa ich mandátu. Úspechy, ktoré Slovensko dosiahlo po 1989, dosiahlo nie vďaka politickým lídrom, ale často napriek nim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tono

 

dobre si to zhrnul, ale myslis, ze ak by nebola nejaka, byt mala, moznost na nejaku "levarnu", tak sa tak rychlo rodia rozne "socialne" vymozenosti pre plebs?....ak by vladne posty neboli tak lukrativne, s urcitostou mozem povedat, ze nema kto spravovat veci verejne a anarchia bude pokladana za demokraciu....ale inak prajem matovicovi ten trest za tie bohapuste klamstva, co siri odkedy je v politike.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tono, schopnost vladnut je len nutna nie postacujuca podmienka. potrebujeme totiz naozaj zmenu, a tak uvediem protipriklad radicovu. dobre umysly aj cestnost je nechybali ale schopnost ich implementovat ano. a ocakavania su velke, ak budu sklamane tak to bude pruser. a bojim sa ze matovic bude presne medzistupnom do pekla

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 a bojim sa ze matovic bude presne medzistupnom do pekla

 

Na Ukrajine si zvolili komika, v USA herca. V tom problém nevidím. Skôr v tom, že opozícia je roztrieštená už dnes. A Matovič by bol v takejto vláde iba rozbuškou. Ale prečo medzistupňom do pekla? Vyskúšali by si na vlastnej koži, že takto sa politika robiť nedá. A boli by nové voľby. To nie je nič tragické, v Taliansku celkom bežné.

 

V normálnej demokracii západného typu, je spektrum rozdelené na konzervatívne, liberálne, zelení a najnovšie radikáli. Takže obyčajne 4 strany dokážu uspokojiť očakávanie voličov. Lenže u nás sa politická strana zakladá skôr pre uspokojenie ega, než na presadzovanie programu. Ako je inak možné, že je u nás toľko politických strán s podobným programom.   

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Buď konkrétny, aké klamstvá? Že si načas nepozastavil živnosť?

 

o sebe klamstva nesiri (mozno iba neplni do botky to, co ziada od druhych), ale to je vzdy len a len o kriminalnikoch od susedov.....na niekoho to mozno zaberie a chyti sa na navnadu "bojovnika" za ocistu verejneho zivota.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predovšetkým preto lebo Matovic ma vsetky svoje aktivity postavené na kauzách a snazi sa z toho vytazit maximum. Program zbuchali na kolene v januari 2020 mam taký pocit z toho, čo osm videl.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predovšetkým preto lebo Matovic ma vsetky svoje aktivity postavené na kauzách a snazi sa z toho vytazit maximum. Program zbuchali na kolene v januari 2020 mam taký pocit z toho, čo osm videl.

 

Niečo z volebného programu 2012 – 2016 strany SMER

 

"Vláda bude dôsledne presadzovať preventívne a represívne opatrenia v boji s korupciou, minimalizovať tak množstvo korupčných príležitostí a nastaviť účinný sankčný systém. "

 

A svoj sľub splnila. Veď pokiaľ bol Fico premiérom, vyšetrovanie korupcie bolo vždy ukončené konštatovaním, že "skutok sa nestal". Teda žiadna korupcia na Slovensku nebola. Ale nejakého trénera tuším stíhali, za bedničku jabĺk.

 

Prečítaj si ich minulý program.

 

https://www.cas.sk/clanok/216881/11-smer-socialna-demokracia-smer-sd-volebny-program/

 

No kto by ich nevolil znova, už len kvôli tomu programu. Veď ten program nemá chybu ani dnes.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predovšetkým preto lebo Matovic ma vsetky svoje aktivity postavené na kauzách a snazi sa z toho vytazit maximum. Program zbuchali na kolene v januari 2020 mam taký pocit z toho, čo osm videl.

 

mám taký pocit, odkedy sa zjavil na našej politickej scéne. pamätáte si na to?

začal na ulici, čo politici dovtedy u nás nerobili, kritizovaním a poukazovaním, už si presne nepamätám čo, niečo s autami to bolo.... bolo to dávno.

odvtedy pán Matovič neustále poukazuje prevažne na ulici, v parlamente píše transparenty, pripichuje na vráta cedulky, robí všetko s veľkým divadlom... ok.

odkedy sa zjavil v politike, robí všetko čím verejnejšie, tým lepšie.

naposledy som pred pár dňami zazrela na mobile ako sľubuje, že všetko rozkradnuté dostane krajina späť a chodí s plagátmi a pricvakáva ich na brány. aj to je ok.

 

len som za tie desaťročia akosi nepočula, AKO. či len ja zle počujem.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov