Skočiť na obsah

Parlamentné voľby 2020


Sniper

Parlamentné voľby 2020  

13 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorú svorku budete voliť?

    • smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr!
      0
    • Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane
      0
    • Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých!
    • zabávača Danka
    • Kokotlebu
      0
    • Boriskove rodiny
    • Bélov charakter
      0
    • hlinených križiakov
    • iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter)
      0
    • Kiskuuuu!
      0
    • Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával
      0
    • .. a nech už idú do prdele všetci!!!


Odporúčané príspevky

Prva tajnicka vylustena co su zac?

 

Ja som ich volil.

 

[N] Blahová, Natália

 

[N] Rajtár, Jozef

 

[N] Galko, Ľubomír

 

Je mi jedno cim sa im vyhrazali. Toto boli klauni. Mozte doplnit dalsich, bez tychto troch ta schodza by nepresla.

 

Mozno to este smarim Sulikovi. Kdh Majernik mal navrh,mimo parlamentu,ze chce nieco pritvrdzovat k interupciam - to ja volit nebudem.

 

Ze si nevymyslam.

Galko k mimoriadnej schôdzi: „Pred malou chvíľou sme s kolegami z Demokratickej strany zahlasovali za otvorenie mimoriadnej schôdze NR SR. Sme v robote a sme pripravení pracovať a vysvetliť v rozprave, čo si o jednotlivých návrhoch smerákov myslíme. Z politických strán, ktoré si hovoria „demokratická opozícia“ s nami nikto nerokoval, nikto z nich nebol sa s nami dohodnúť na nejakom spoločnom postupe.“

 

---

Galko ak to vypali dnes zle ta fraska. Aj tak si skoncil.  Este uvidime, ci je to hovado a ake velke jeto hovado. Budem ho dnes pocuvat.

 

----

Sou skoncila do zajtra, mozes pracovity Galko vysvetlovat.

 

Andrej Danko pre blokovanie rečníckeho pultu prerušil mimoriadnu schôdzu do stredajšieho rána. Pult zablokovali poslanci z PS/Spolu, ktorí chceli, aby o zákonnosti schôdze rozhodol Ústavný súd.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 hned to ma dosledky. Dnes si ho uz nevypocujem,ale hlavne ,ze dnes zapracoval. Pani Blahova tiez,dakujem pan Rajtar vy vy vy Vytecnik. Co su to za ######, kto nieco podobne si da do strany? Len debil Sulik.

Predseda Demokratickej strany Michal Kravčík vyzval poslancov okolo Ľubomíra Galka, aby odišli z kandidátky DS. Podľa neho sa rozhodli podieľať na volebnej korupcii.

 

„Moju dôveru definitívne stratili a žiadam ich o odchod z volebnej kandidátky Demokratickej strany,“ napísal na Facebooku.

 

Galko si v robote preco nepracujes? Ja som robotu kvoli tebe odlozil na zajtra. ###### nepracujes? 

 

Blahova ... kym tam bola tisko ako muska. Posunuli ju prec a brizgala na Sulika viac ako Kocner. Aj on ho potapal jemnejsie.

 

Dakujem pani Rajtar, Galko ap.Blahova. Ale zajtra si vas vypocujem. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Toto by demokrati nikdy nespravili
to mohli urobiť iba pomstychtiví zúfalci, krorí sa na DS prilepili a riešili si svoje boľačky, bez ohľadu na výsledok, komu tým poslúžili . Kedysi sme niektorým z nich fandili, teraz je škoda slín na odpľutie !

 

 

Toe je z diskusie. Co su to za ludia? Oni velmi dobre vedia co spravili a preco. On nerobi polroka, nie ze do poslednej minuty. Akeho volica chce oslovit? Smerci tu schodzu nechceli. Ani kotlebovci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jedná vec mi nie je jasna. V podstate sa nenašla ani jedna strana, ktorej zaujem by nebol len o rozkradani, podvodoch a mala aj solídny arzenal schopných ludi. Ani jedina za ten čas, čo existuje Slovensko. teraz tu mame akože "nečakane trieštenie" so stranami, ktoré sú skoro všetky pod 10%, čo znamná, že sa musia spájať ešte viac ako v minulosti.

 

Na túto záhadu ostáva len jedno vysvetlenie: Magori volia magorov a tam teda sa vytvorila dobrá konkurencia, vačši magor vyhráva.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekto si počkal na vhodný moment. Podľa mňa presne tak dobre načasované ako s kauzou Gorila. Nie je isto náhoda, že sa objavujú tie videá presne pred voľbami. Niekto ich asi mal dobre doma uložené pripravené na vhodné použitie.

Na druhej strane, ak je to pravda, tak potom by pán bývalý prezident mal odísť a vôbec nekandidovať. Na jednej strane sa hrá na svätuškára, zakladá Dobrého anjela a na druhej takéto ojxby. Ale čomu sa vlastne na Slovensku čudujem? Nehovoril niečo o mafiánskom štáte...?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a mal zostať mimo, ako prehlasoval na začiatku svojho prezidentovania, ne..ať sa do politiky.
"opozícia", keď to možno vôbec nazvať opozíciou, je ešte viac rozdrobená, Kotleba a vychcaný ochcaný Harabín si na tom mastia bruchá, a keby tam nebola Kotlebovská hrozba, tieto voľby by dopadli katastrofálne. a nechcem počuť ani slovo od slimaka, lebo voliť KDH, ktoré sa zasa se.ie do ineterrupcí a na tom stavia svoju potrebnosť pre túto krajinu, je des a nie voľba.
SNS rovnako, Matovič hrá svoje divadlá pre ľudí ako už celé roky, na Kisku sa vyťahuje kdečo, ale odprezidentoval a mal zostať mimo. darmo mi budete tvrdiť, že je - NIE JE koho voliť.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

proteus, kedze videa vznikli pred dvomi mesiacmi, tak ich nikto nemal ulozene.   Ciste prakticky,   nic nove neprinasaju,  len pripominaju kauzu ktora prebehla sudom. A pre mna su pripomienkou "utajenych svedkov" z cias Kapustu.

 

A o pravdu nejde,  ide ciste len o snahu  najst problem a odradit par volicov od volby.   Kisku som neplanoval a ani neplanujem volit, ale tieto videa ani nevnimam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ja mám isté pochybnosti o tom dobrom anjelovi Kiskovi :) Inak. ked sledujem nejaku nahodnú debatu, napr. duel neonacistu Kotlebu a Danka, tak obaja sa obvinovali z klamania, pričom je jasné, že pravdu nemôžu mať obaja. Mňa toto desí ako môže niekto príst pred kameru a klamat s pokojom angličana, pričom žiadne dôsledky tresno - právne to nema. Šak to je ta žumpa a problém, ako môžu proste títo hajzlici pokojne klamat, zavádzať a manipulovať bez následkov.

 

Určite v tomto štáte nie je koho rozumného voliť. Tie isté techniky, tá istá šaškáreň, tá istá žumpa mamrdov

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež som stále viac a viac presvedčený, že nie je normálne už koho voliť. Klamú, protestujú, robia šaškáreň z parlamentu. Toto už nie je normálne. Jedny sa boja, že stratia pozíciu, druhí zase sa trasú ako huspenina, aby sa dostali do parlamentu. Či chcú naozaj zmeniť Slovensko ukážu voľby a čas. Celá kampaň je však jedna veľká špina.

 

tyso, tu si už nie je nikto ničím istý. Už aby sa človek bál ísť na kávu, aby ho niekto nenahral :D Zákerné manévre sa dejú, každý si každého nahráva pre prípadnú kompro. Nechutné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobrého anjela natreli, ako syrokrem na chleba. Kiska na to ze je to inscenované video, istotne všetko je fotomontaž, videomontaž, asi to urobili počitačovou grafikou :) On podá tresné oznámenie a hrá sa na pátrača Kiska, bude to zrejme podvodniček, ničím sa nelíši, len retoriku ma inú, medové motúziky, demokracia, spravodlivosť, no jo herečka to je pekná...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to nie, SMER je iný level, brutal combat, toto video zrejme súvisí so Smerom, Kiska nie je čistý baránok boží, je to morálny prešľap, možno som prísny... Predstava, že by som volil prezidenta, ktorý vedel o všelijakých pochybeniach, zavrel si oci a siel si svoje, zároveň potom rečnil o morálke a anjeloch sa mi zda trocha choré...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://domov.sme.sk/diskusie/dpl/28097229/vysledky-prveho-prieskumu-v-case-moratoria-su-zname-dostanu-sa-k-nim-tisice-ludi.html

Cerveni kmeri 17,2

Blazon 16,4

Hlinkovi kamosi 10,4

Post scriptum 9,1

Bezpozemok 8,2

Inseminator 7,9

Excel 6,2

Panbozko 5,2

Had 4

Psik 3,8

Vizualne 3,8

Pre-zi-den-t 3,2

 

Najnovsi prieskum, su tam male chyby, vo vlakne je to vysvetlene, excel ma menej o desatinu, Stoziar o dve desatiny menej a trianon 2,9%. V diskusii je aj spravny graf.

 

Vo vlakne sa da najst aj cely prieskum.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A načo to riešiš? je úplne jasné, že tito voľby budú najtrieštivejšie, žiadna stabilita sa nečrtá. Politika je dnes umenie klamarov a marketingových rečí, kauz a to všetko pekne otupuje všetkých.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nech už ten cirkus konečne skončí, v TV prepnem na iný program keď riešia voľby, ale v robote pred tým nemám kam utiecť, a to je tam čistý cvokes - traja odskočili od Kotlebu, jeden sa chystá voliť Ha-ra-bí-na, dvaja Šachmatoviča, a ten najväčší Slovan/Kotlebovec sa teraz s nimi vadí 4x denne, a vysvetľuje im akí sú neorientovaní... do toho objavili XXL perverznosť nášho dôchodkového systému, keď taký čo v živote nerobil dostane vyšší dôchodok ako 2/3 pracujúcich, a s prekvapením zisťujú, že to nie je téma pre žiadnu stranu, systémovú ani proti systémovú ... no reku Dobré ráno Stará mama :P

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten cirkus skončí, ale predstava, že tí "neschopáci" sa po pol roku nerozpadnu je problém. Ved, ked si pozrieš tu plejadu, tak im by som nezveril do rúk ani zrýlovanie malej záhradky. jedná vec je odhodlanie a druhá schopnosti, výdrž. Sulík ma 1000 riešeni, azda jeden z mála v pozícii, čo ma nejaké skúsenosti v politike, už toho stihol vela, žeby zmudrel sa povedať nedá. Pričom sa ani nedá popriet, že smer ma za ušami a bola súčasťou oligarchov a zlodejín. Akákoľvek povolebná kombinácia znie desivo, aj desivá je.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlasím, a je mi vcelku jasné, že v budúcej vládnej koale sa nebudú schopní dohodnúť ani na tom aký je práve kalendárny mesiac, ale už mi je to vcelku jedno ... poslednú dobu už mi začína byť ľahostajných veľa vecí, a volebná kampaň moje znechutenie len zväčšila. Smer teda nemusím, ale keď som včera kdesi zachytil, že sa už začína riešiť či je Pelegríni homo alebo hetero ... to je suterén na kvadrát

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vas dvoch citat to je radost. jeden naco to riesim, a druhemu vadi ze premier je buzerant. Oboch to nezaujima. A vpraci kohoto maju zaujima snimi to ma tazke.

 

Ved ked Vas to nezaujima tu nepiste. Alebo piste ze vas zaujima,ze premier je buzerant. 

 

-

Moj dnesny odhad, asi to Matovic moze aj vyhrat. Ja mu to prajem a bol by to gol. My so zenou to rozdelime medzi SaS asi ja  a kdh ,zena. Ja KDH nemozem volit.Nemozem ani Matovica.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

slimák, také, že čítanie s porozumením, to asi nebude tvoja silná stránka, že? :D

však práve to mi pripadá absurdné, keď už sa začína prepierať aj sexuálna orientácia politikov, ako keby mala mať dopad na schopnosť riadiť štát. viem si predstaviť pracovné pozície, na ktorých je homo orientácia asi výhodou, napríklad prevádzkar v gay-klube, ale štát sa predsa neriadi ako gay klub, teda aspoň dúfam :D

ostatne, že má premiér nejakú poradkyňu pre všetko /sekretárku starajúcu sa o jeho sekréty/ sa stáva tradíciou - Mečiar mal Nagyovú, Dzurinda nevieme, najskôr niekoho z Bruselu, Fico mal na UV Troškovú, a či tam má Pelargónia nejakú svoju Trošku je mi dosť jedno :P

 

včera som mal v schránke leták LSNS, našiel som preň hneď využitie pri zakurovaní v kachliach, ale bohvieako teda nehorel, ešte aj na papieri Kotlebovci šetria :O

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game ved ho podpor. 

https://hnonline.sk/parlamentne-volby-2020/2098292-nazivo-vyhlasenie-bugara-k-aktualnej-politickej-situacii

 

Fico mu praje 2,99%,lebo podla Bugara je unaveny a s Matovicom sa neda. Hlavne ,ze ponuka druhej madarskej strane nejake posty ak bude vo vlade(ak bude v opozii nie). Nema ziadnu sancu sa dostat do vlady, teda neponuka nic. Nic neposlal predstavitelom druhej madarskej strany. 

 

Game, ako ini politici on to mieri na ich aspon potencialnych volicov. Zavol ho.

 

Clovek2 ak niekto zapiera nieco co je, je vzdy vydieratelny a nema tam co robit. Vlastne to vypoveda o jeho charaktere,ked tebe sa toto paci nech sa paci.


poslancov dochodcovia nezaujimaju , dalsie hlasovanie 12:35, komu to pomohlo viac? 


https://www.facebook.com/projektn.sk/videos/137382097484856/

 

V podstate ma pravdu. Smer to nechcel schvalit. To divadlo,je len kvoli galkovcom. Bolo smiesne, kollar mal plamenny prihovor,naozaj tam isiel na okraj a tomas mu faktickej, dakujem ze za tento zakon zahlasujete a chapem vas, preco ste taky vypeneny. Lebo ste nehlasovali za schvodzu. Tomas nehlasoval rovnako. Ten co to vymyslel, co to propaguje v mediach naposledy v markize, ten co otom blaci,za to nehlasuje rovnako ako TOMAS.

 

 

Asi nepreslo ani druhe hlasovanie. 

 

Na hlasovaní o skrátenom legislatívnom konaní o 13. dôchodkoch chýbali šiesti poslanci Smeru – Dušan Čaplovič, Martin Glváč, Igor Choma, Jozef Buček, Igor Federič, a Jozef Burian.

Zrejme chybali aj na druhom. Kto mal aky motiv, a Fica tieto porazky bavia? u na neho jeho vlastni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov