Skočiť na obsah

Parlamentné voľby 2020


Sniper

Parlamentné voľby 2020  

13 členovia hlasovali

  1. 1. Ktorú svorku budete voliť?

    • smeráckych tunelárov, zlodejov a hlavne trhača faktúr!
      0
    • Sulíka alebo to, čo zo SaS zostane
      0
    • Matoviča, nech ich tam rozbije všetkých!
    • zabávača Danka
    • Kokotlebu
      0
    • Boriskove rodiny
    • Bélov charakter
      0
    • hlinených križiakov
    • iných maďarov (teda tých čo nemajú Bélov charakter)
      0
    • Kiskuuuu!
      0
    • Brblavého s tým potetovaným čo o LSD rozprával
      0
    • .. a nech už idú do prdele všetci!!!


Odporúčané príspevky

mno... takže ďalšia chyba vo výrobe :)

ja sa teraz hrám na čertovho advokáta, dúfam, že vám to došlo.... :)

je jedno, či PS, či Spolu, či váhajúci Kiska či Truban či ktokoľvek, prepálili to. spoliehali sa na ktoviečo. koniec koncov sa po voľbách objavilo pekných pár vcelku rozumných politických komentárov....
hovoria presne to isté: váhali, spoliehali sa, vôbec nepoznali meniace sa nálady a okamžité očakávania voličov... tie sa menili, stačilo zaváhanie a nie okamžitá odpoveď a vo voľbách to dostali pocítiť.

mimochodom... "keby sa nespájali" :)

lenže oni sa spájali zrejme práve preto, lebo sa necítili dosť pevní v kramflekoch, aby do toho šli sami... tak sa spájali.
keby...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dead si nechce uvedomit, ze ludia na slovensku nechcu to, co ponukali PS/Spolu a KDH (SNS neuvadzam, lebo to dopadlo zle nie z dovodu zlej politiky, ale skor z dobre mierenej likvidacie zo strany medii).....maju malu doveru aj k Sulikovcom a Kiskovcom....preto zvitazilo mensie zlo (ako som pisal, podla volicov),....no na druhu stranu zasa je zaujmave, ze napriek frontalnemu utoku medii na terajsie opozicne strany (Smer a LS NS) im to nejako likvidacne neuskodilo....v buducich volbach ocakavam narast ich volebnych percent....minimalne u LS NS....kopec volicov KDH, SNS a Vlast zahniezdia u nej....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dyk more, takze v pripade SaS, PS/Spolu, Kisku a KDH ludia mediam neuverili, avsak SNS media zlikvidovali. To je krasna konstrukcia :)

 

Pripominam, ze SNS bola zo spomenutych jedinou vladnou stranou, t.z, ze sa podielala sa na moci. V ich pripade nebolo treba media, stacilo sledovat agenturne spravy, Dankove tlacovky a monology na TA3 (to neni medium?)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Danko bol vdacny objekt a dokazoval to svojimi (ako aj ty pises) tlacovkami....ked k tomu sa dolozi aj medialna masaz, tak samozrejme, ze vysledok mohol byt len taky, aky bol....ja sa Danka nezastavam....v jeho pripade sa to mediam podarilo (aj jeho pricinenim), no a v pripade spomenutych preferovanych stran zo strany medii, sa to zasa mediam  nepodarilo a tiez  pricinenim zastupcov menovanych stran....a tym myslim aj strany terajsej koalicie, mimo Matovicovho cirkusu....alebo mediama pretlacane politicke strany slavili nejaky volebny boom?.....ja to vidim tak, ze prepadli na celej ciare....a ja mam s toho radost... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podla mna to Matovic celkom zvlada. Mozno bude aj dobry premier. To aku ma situaciu dnes a ju prezije dobre - mozno bude zvoleny aj druhy krat. Pred dvoma tyzdnami by som si nepomyslel(nevedel pradstavit),ze on moze byt premierom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

https://www.postoj.sk/72412/aspon-kusok-tej-nudnej-stranickej-politiky-prosim

 Tito co su v parlamente,vsetci 150 tam nemaju co hladat. Ja som za referendum a chcem aby malo sancu byt platne. Inak Matovica sa nezbavime.  Ale co potom,aj tak uz nemam koho volit. Ale to neznamena, ze Matovica musime trpiet. Matovic musi ist prec. Nemal program,dal si ho schvalovat na FB, naposledy sa pytal ci chceme Sputnik. Ten idiot ani nepoznal svojich kandidatov.  A idioti ich volili. Viete kolkych ste si zvolili tenistov? Inak je tam dalsi sportovec. Viete vobec kto tam je?

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/578297-chcete-rusku-vakcinu-sputnik-v-lobuje-za-nu-matovic/

Odpovedal mu nejaky matovolic? Nie preco? Ja byt jeho volic ho vyhodim na hnoj.

Dnes sa mi zda najnormalnejsia strana Za Ludi, a ta sa pri idiotoch rozpada. Ved inak ani nemoze,ako fungovat medzi idiotmi,zlodejmi a inymi podivnmi? 

To referendum musi byt platne, treba nan ist. Matovica musime dat dole. 

Opozicia je velmi slabucka,ziadna nieje. Jedine Sulik.Posledne tri tyzdne aj Remisova,ktrej su rozpada strana. Aj to je pruser,ze tu ziadna opozicia nieje. Jej predstavitelia sa boja basy a cusia. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Nikdy nebol a uz nebude klerofasistickejsi parlament ako dnes. 

Citát

 

Takzvaní konzervatívci nemajú v tomto parlamente žiadne slovo. Ukázalo sa to už mnohokrát, naposledy pri hlasovaní o Tarabovom a Gyimesiho zákone o štátnych symboloch. Sú roztrúsení po všetkých parlamentných stranách (teda okrem SaS), z ktorých sa však žiadna neprofiluje ako rýdzo konzervatívna, teda nemajú oporu v straníckej agende. Ďalší konzervatívni poslanci sa potulujú parlamentom ako nezaradení a viac než konzervatívne otázky ich trápi ich politická budúcnosť. Toto všetko je samo o sebe dosť ťažká pozícia pre nejaký politický boj a teraz si k tomu ešte pripočítajme neustávajúce progresívne tlaky z Bruselu a fakt, že liberáli na Slovensku prakticky ovládli mediálny mainstream. Inými slovami, nevidím tam relevantnú silu, ktorá si môže klásť podmienky. Pre mňa osobne je tento stav asi najväčším sklamaním povolebného vývoja. Od proklamovaného „najkonzervatívnejšie parlamentu za dlhú dobu“ som naozaj očakával trochu viac ako neustálu defenzívu voči progresívnym úderkám.

https://standard.sk/263325/krok-k-homosexualnym-manzelstvam-sas-moze-prejst-partnerske-spoluzitie/

 

Ja len najkonverzativnejsi volici a ich zastupcovia maju tak 20% na Slovensku. Raz naseres a budes srat do smrti. Kto vyhra v BB kraji ten bude zostavovat vladu. Ja klerofsistov uz nikdy volit nebudem. Hlinove KDH som za klerofasistov nepokladal. Ale nikdy KDH uz volit nebudem.  Volim normalnych krestanskych demokratov(ti ani neprejdu) a obcania ini - klerofasistov, no dobre. SaS moze volit pricetni len z Bratislavi. Z BB nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Je ozaj  carovne,akych mame politikov. Ci uz Sulik vystupi z koalicie ,ale vzdy sa do nej moze vratit. Ci teraz dam navrh na odvolanie vlady,ale do dalsej .. ci dalsiu mozem podporovat. Ci bude uradnicka.    Mne u Sulika vadi ,ze nevie odhadnut situaciu a ludi. 

Dnes ako fnukali Klus, Seliga, olajnacky liberali, ze sa vzdy da dohodnut. A odsunut hlasovanie o odvolani vlady  na januar, pekne fnukal aj Nad(ponukol funkciu).   To v lete nechapali, ze musia rokovat?

Ale najlepsi je poslanec Kollar zo Zaludi, dnes nezaradeny,ale uz je predseda strany SPOLU.  On ako rozhodne, ci je za pad vlady, ci nie, snem, ci republikova rada strany Spolu.

On bol zvoleny za stranu Za Ludi(volicov ma odtial), nie Spolu. A koho sa co ma pytat stranikov Spolu? Ci Dzurindu? Inak to je prvy poslanec, co odisiel z koalicie. Mozno po Cepcekovi(poslanec Olano), ten tam ani nenastupil.

 

No je normalny tento nas parlametny system? Poslanec kandiduje za dve strany, ak si to vsimnu tak ho z jednej kandidatky skrtnu. Uz je vtretej strane. Poslankina Tabak odvolavala mikulca,lebo je nepise pekne esemesky. No a tento Kollar? On sa nebude rozhodovat podla ziadneho snemu, ci ineho organu Spolu - aky zmysel ma pre stranu Spolu drzat tuto vladu? Pocuvne Dzurindu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tato vlada davno padla. 

Citát

 

Ján Štrasser, spisovateľ

Udalosť týždňa

Vo štvrtok 8. 12. 2022 sa začal pád vlády Slovenskej republiky. Buďme presní: pád tejto vlády sa začal 1. marca 2020, keď OĽaNO vyhralo parlamentné voľby vysoko nad rámec svojho intelektuálneho i ľudského potenciálu a premiérom sa stal trumpoid Igor Matovič. Pád vlády sa začal, keď Kiska horko-ťažko doviedol Za ľudí do parlamentu a nechal ich napospas Remišovej. Pád vlády sa začal, keď sa do parlamentu nedostali PS/Spolu, KDH a Maďari, ale dostali sa doň fašisti. Pád vlády sa začal, keď sa Matovič rozhodol hyenizovať Sulíka a podložil sa pod Kollára. Pád vlády sa začal, keď navrhla parlamentu zvoliť za generálneho prokurátora Žilinku. Pád vlády sa začal, keď Ficovi došlo, že chaos vo vláde ho môže opäť vyniesť k moci, treba sa len tvrdšie populizovať a fašizovať. Či už v utorok vláda padne, alebo nie, de facto už padla. A s ňou aj slušné Slovensko. Treba dúfať… nie, treba urobiť všetko pre to, aby v najbližších voľbách vstalo z popola.

https://dennikn.sk/3145543/pad-vlady-to-je-ako-s-eutanaziou-trapit-sa-a-pomaly-zomierat-alebo-risknut-ficov-navrat-udalosti-tyzdna/?ref=tit

 

Este dam tlacovku demokratickych saskov. Co robili v lete? Co robili na jesen?  Hlasovali za nezmyselne zakony?  Co chcu zmenit? Dasa to? Veru nie. Mali sancu v lete nieco ukazat. Dnes tam co traposia?  Traja odvolavajuci sa nedostanu na hlasovanie, a v januari aj tito budu vysmiaty ako leco.

https://www.ta3.com/clanok/253587/tb-ministra-zivotneho-prostredia-j-budaja-a-dalsich-poslancov-o-tom-ze-buducnost-slovenska-je-v-rukach-demokratov

Verejne Seliga chce rokovat a ti dalsi 14 a doteraz rokovali? Ci dosial im to nevadilo? Ani nie. Zapad svojej vlady mozu aj tito 14,15. Zo zaludi su tam2 z 3 poslancov? Teda suhlasi o tom pani predsednicka  strany?

Vyriesme to vklude. Ked bude cas - ste skoncili. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Máme možnosť vidieť, ako sa chovala opozícia v rámci pandemických opatrení a postoj k vojne na UK. Ak sa republika beztrestne rozkráda vo veľkom, tak je to ťažký zločin. O áno, šak nech sa naďalej rozkráda, bude aj tak  lepšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Citát

Všetko, čo potrebuje občan vedieť, je, že vládna moc mala na výber - ísť do volieb a spýtať sa občanov, čo a ako chcú alebo ísť za Borgulom, Kuffovcami či Tarabom a spýtať sa, koľko chcú.

"Protikorupčná vláda" si neomylne vybrala to druhé.

To je z diskusie pod clankom na SME.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov