Skočiť na obsah

Prezidentka Zuzana Čaputová


alamo

Odporúčané príspevky

Kamarat bol este len obchodnik(zastupca - mal cast sveta pokryvat,teraz je riaditel) - a na porady vyrobcov ziaruvzdornych materialou chodil do Bruselu(ked sa jednalo o ich legislativu, ci ja neviem co - co ich trapilo a zaco chceli zalobovat). Tam boli dalsi zastupcovia ostatnych europskych firiem. Nerobilo sa to v Bratislave. Keby sa malo riesit Slovensko sa zidu na Flipri.  Ked bola stredna europa sa opili na Hunteri na Revucke. Obe miesta su  cca 5 km od Revucej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kam patris ?   Brusel je moje hlavne mesto ale aj tvoje,  mozes nesuhlasit, mozes protestovat ale realitu nezmenis.      Smutne je to ze to nechapes. 

v občianskom preukaze mám napísané "Slovenská Republika", jej hlavným mestom je Bratislava - pokuď strana a vláda nestanoví jinak :D z toho celkom logicky vyplýva, že Brusel nie je mojim/našim hlavným mestom

 

 

Smutne je to ze to nechapes.

čo na tom mám chápať, zóna voľného obchodu predsa nijaké hlavné mesto nepotrebuje, rovnako ako nepotrebuje ani tú imitáciu parlamentu, ktorá tam sídli. a samozrejme sa podľa toho budem riadiť aj vo voľbách, čiže strany Bruselských vlezdoprdelistov sú pre mňa nevoliteľné, rovnako ako je pre mňa nevoliteľná Čaputová /aby som sa vrátil k téme/

 

 

A kto si teda ?

kto som? podľa súčasných západných štandardov, ako príslušník majority, heterosexuál, pracujúci, abstinent a nedrogujúci, a ešte k tomu chlap snažiaci sa riadne vychovať svoje deti, som prototyp nepriateľa spoločnosti...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"Trójska kobyla.."

:D

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Caputova-se-s-beznymi-lidmi-rada-foti-ale-ve-skutecnosti-Komentator-duma-nad-zakulisim-jeji-opevovane-cesty-tramvaji-590310

Sice se s běžnými lidmi a v běžných situacích velmi ráda fotí a prezentuje, ale ve skutečnosti je trojskou kobylou Visegrádské čtyřky, která jde naopak proti zájmům většiny občanů a proti zájmům Slovenska jako suverénní a svobodné země. Kráčí ve stopách svého předchůdce pana Kisky, přičemž jeho stopy ještě více a hlouběji prošlapává.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kto som? podľa súčasných západných štandardov, ako príslušník majority, heterosexuál, pracujúci, abstinent a nedrogujúci, a ešte k tomu chlap snažiaci sa riadne vychovať svoje deti, som prototyp nepriateľa spoločnosti...

 

Nedajbože ešte by si bol kresťan, to už by ťa mali na zozname medzi prvými.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je na slovensku zakazana otazka,   nesmie povedat ine ako Bratislava.  Ale realne to zavisi s kym sa bavis,   ak sa bavis s ludmi co sa staraju o zahranicnu politiku alebo o s ludmi co sa bavia o medzinarodnom obchode ci menovej stabilite tak ti Brusel chapu ako prirodzene miesto kde sa to deje. 

 

som nevedel ze p.Caputova je expertka na zahranicnu politiku a zahranicny obchod, no a ze je experke aj na menovu stabilitu doteraz nepisali ani v extremistickych plakoch SME a N..........a ze sa o tom chodi bavit este aj do Bruselu z osobama, co zdielaju jej "zberatelsku" uchylku doteraz asi vedela iba SIS....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale na to, aby si ľudia zase raz povedali že voliť hizlíkov ako Fico, Danko.. Matovič.. atď..

Znamená voliť "menšie zlo"..

Je Čaputová celkom dobrá..

tyso

Brusel chapu ako prirodzene miesto kde sa to deje.

V Bruseli sa "to" nedeje.. Akurát trt makový..

Tam sa iba reaguje..

Pliesť si reflexívne pohyby s aktívnym pohybom, je fatálna chyba.

Reagovať na udalosti a aktívne ich tvoriť sú dve rozdielne veci.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

od toho ma poradcov:)

 

takze nie je expert na nic, co si popisal, teda sa nemoze bavit s nikym na odbornej urovni.....maximalne tak na urovni enviromentalnej...... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nehľadala som, je mi to ukradnuté, len z nejakého dôvodu to na mňa vyskočilo na fb...
veľmi podnetná skupina zrejme, niekto by sa mohol obetovať prihlásiť sa :)
majú vyše 44 tisíc členov, to už je nejaký protest :)

post-3-0-75283800-1565015348.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

suhlasim s tym popisom aktualneho videnia p. Caputovej v urade prezidenta, ale kedze tato pani nie je pre mna viac ako pouzity baliaci papier, tak pridat sa k nejakej skupine, co je v opozicii voci nej, je pre mna nemozne, lebo sukromne osoby maju pravo na sukromie a ona je pre mna iba sukromna osoba s cudnym pozadim jej advokatskej praxe.....ja nemam prezidenta a ani prezidentku....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

suhlasim s tym popisom aktualneho videnia p. Caputovej v urade prezidenta, ale kedze tato pani nie je pre mna viac ako pouzity baliaci papier, tak pridat sa k nejakej skupine, co je v opozicii voci nej, je pre mna nemozne, lebo sukromne osoby maju pravo na sukromie a ona je pre mna iba sukromna osoba s cudnym pozadim jej advokatskej praxe.....ja nemam prezidenta a ani prezidentku....

zato taký Lukašenko, Trump, ... to sú vzory :)

 

nemýľ sa, tiež som mala výhradu, ale prezidentku máme, aj ty aj všetci, je tam, vo funkcii, to sa odškriepiť nedá, že áno...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zato taký Lukašenko, Trump, ... to sú vzory :)

 

nemýľ sa, tiež som mala výhradu, ale prezidentku máme, aj ty aj všetci, je tam, vo funkcii, to sa odškriepiť nedá, že áno...

 

a co maju tieto dve persony spolocneho s Caputovou a mojim nazorom na nu?........nemal som prezidenta ani pred nou a prezil som celkom dobre.......som nedockavy, ako tvoja prezidentka zareaguje na svojho stranickeho kolegu a poucovanie studentov v oblasti podnikania pomocou pomocky s pouzitim "euforie" po uziti drog... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

s tej p.Caputovej sa vyklula aj prognosticka....alebo justicne organy sa riadia jej pokynom?......uz teda nie sme mafianskym statom ale statom z fungujucou demokraciou.... :(

 

 

 

 

https://domov.sme.sk/c/22203110/kovaca-mladsieho-by-vymenoval-aj-kiska-caputova-ocakava-ze-jeho-obvinenia-zrusia.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

a toto, milý informator, tiež  ie je podľa tvojho gusta? čokoľvek, len keď to povie ona. doteraz to tak bez výnimky u teba bolo :janie:
 

Rovnosť zostáva viac na papieri, ako preniká do reality, povedala prezidentka Zuzana Čaputová v prejave k 30. výročiu Novembra.

„Hoci sme si ako občania rovní, základná životná skúsenosť príliš veľkého počtu ľudí je taká, že ich dôstojnosť a práva nie sú plne rešpektované.“
Zdôraznila tiež, že čelíme polarizácii a kríze dôvery.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konecne verejne priznala, ze liberalna "demokracia" je pokracovatelkou ludovej "demokracie"....odsudzovanie za nazor, kriminalizovanie oponenta, snaha PS/Spolu o nejake ministerstvo pravdy, justicia a statne organy v moralnom rozklade, dokazatelny kriminalnici verejne  a bez stipky sebareflexie kandiduju za politicke strany...skratka, ako spieva klasik... "kto je svina prezije"....za bolsevika sa taketo veci aspom tajili na verejnosti (aj ked uz mam pochybnost, ze taketo hnidy boli v zastupitelskych a statnych organoch), no teraz su taketo moralne spodiny cebritami....to sme to dopracovali..... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov