Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2019 (Slovensko)


game

Odporúčané príspevky

tak teda dnešné zápasy... :)

 

post-3-0-03189000-1558263003.jpg

 

 

Nemecko      -    USA           1 : 3

Rakúsko       -    Česko        0 : 8

 

Francúzsko  -    Fínsko        0 : 3

Švajčiarsko   -   Rusko         0 : 3


Slovensko si definitívne vo štvrťfinále nezahrá.  :slovakia:  len nech nezabudnú hrať prosím pekne úplne. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moc by som na Nemcov nevsadzal, po tom, co sme videli ich vyprask od Kanady. Nemci uz ani nemaju motivaciu nejako zvlast vyhrat. Vyhrali, co mali, na rozdiel od nas, a postupili. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemci nám nakombinovali nepostup, tak dnešné zápasy (irónia) :

 

post-3-0-96887200-1558343846.jpg

 

 

Francúzsko    -     V. Británia     3 : 4 PP

Švédsko         -     Lotyšsko       5 : 4

 

Kanada          -     Dánsko         5 : 0

Rakúsko        -     Taliansko       3 : 4    SN

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak mame sokujucu prehru Francuzska, ktore je o triedu lepsie ako VB. Bez svojho byvaleho trenara a po odchode generacie silnych hracov prisli nevyrazne vysledky a dnes aj nepochopitelny herny vypadok, a po vedeni 3:0 nakoniec prehravaju 3:4. Minuly rok sa takto porucalo Bielorusko, teraz Francuzsko. Nech je to pre nas mementom, ze staci jeden nie celkom vydareny sampionat, ked aj napriek solidnej a snazivej hre pride zopar tesnych prehier a muzstvo skonci posledne.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj, to memento.
a to, že nie sme ani náhodou nepriestreľný, a momentálne vôbec nie medzi najlepšími, už dlhčí čas... darmo sme hrali dobre, keď sme z toho nedávali góly... a keď sme prestali celé sekundy pred koncom hrať... každému sa to môže stať, ale slovensko sa v tom pláca dosť dlho. a tým chlapcom by som dopriala triumf aj doma. prečo nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a dnešné - držme aspoň palce.... nech hráme so cťou, aspoň :slovakia:

 

post-3-0-25078400-1558430389.jpg

 

 

Fínsko - Nemecko 2 : 4

Česko - Švajčiarsko 5 : 4

 

Slovensko - Dánsko 2 : 1 SN

Nórsko - Lotyšsko 1 : 4

 

Kanada - USA 3 : 0

Švédsko - Rusko 4 : 7

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A tak sme sa rozlucili so sampionatom i Lacom Nagyom. Coskoro poslednym hracom z velkej generacie. Teraz je to na novej generacii a to veru nie je co oslavovat :)

:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pauzujeme, my už nadobro pauzujeme, 39 ročného Nagya sme vyprevadili so cťou a so cťou a rozhodujúcim gólom v SN sa vyprevadil aj on sám.

 

zajtra štvrťfinále:

 

post-3-0-85422700-1558532842.jpg

 

 

Kanada - Švajčiarsko 3 : 2 PP

Rusko - USA 4 : 3

 

Fínsko - Švédsko 5 : 4 PP

Česko - Nemecko 5 : 1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes to bola tragedia, Svajciari prisli o vyhru 4 desatiny sekundy pred koncom, Svedi nejaku minutu a pol. Vela nechybalo, aby sa obrat podaril aj Amikom. A ako vrchol vsetkeho, Cesi nic nehrali a Nemcurov rozmetali 5:1. To sme tam kludne mohli byt aj my :D

 

:slovakia: :slovakia: :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak sa nám to pekne zúžilo, včera na pokračovanie niektorých šťastie opustilo... alebo posledné sekundy zápasov - to je pre tieto MS akási červená niť, ktorá sa ťahá celými MS - posledné tri sekundy rozhodujú o osudoch :)

 

v semifinále nás zajtra čaká:

 

post-3-0-48117700-1558683651.jpg

 

 

a hľa, zaujímavé výsledky pokračujú:

Rusko     -     Fínsko   0 : 1

 

Kanada   -     Česko     5 : 1

 

 

o tretie miesto hrá zajtra o 15:45  Rusko - Česko.... tak to som zvedavá... psychicky sú obaja silní, žiadne padnutie do seba...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konečná, vážení... dnes čakajú posledné dva zápasy, zaujímavo to končí :)

 

post-3-0-76208300-1558859528.jpg

 

 

o tretie miesto:

 

Rusko      -     Česko      3 : 2    SN

 

 

finále - čo ma prekvapuje hodne, o Fínsku sa takmer nehovorilo, pekne potichučky bez veľkých cavykov a psychických problémov sa prepracovali do finále... a budú tam, uvidíte....

 

20:15  druhé miesto zlato

 

Kanada   -     Fínsko       1 : 3

 

já to vedela.... hovorila som... Fíni pekne tichučko a šup, sú tam!!!!

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak a mame to za sebou...

Az sa znovu raz bude rozhodovat o MS u nas v BA a KE, som si isty, ze finsky hlas uz mame isty :D

Keby mi niekto pred MS povedal, ze posledny zapas odohraju timy, ktore sampionat otvorili, a ze skonci rovnakym vysledkom, tam by som sa zasmial. No, a stalo sa :D

Nas moze teraz tesit aspon to, ze sme s majstrom a vicemajstrom odohrali kvalitne zapasy a v oboch nam k uspechu chybalo trochu viac... rozvahy. Najviac nas ale moze mrziet spackany zapas s Nemcurmi. Neda sa povedat, ze Nemcuri boli slabsi, naopak, okrem vybuchu s Kanadou odohrali velmi dobre zapasy a pravom sa dostali do play off. Svajciari detto. Maju vynikajuce muzstvo a nasim prvym cielom by nemalo byt pomyslat na postup, ale dostat sa herne na uroven Nemecka a Svajciarska. Az dosiahneme tento krok, mozeme si dat ciele vyssie, pretoze nateraz je ucast v play off objektivne nerealna :)

Rusi v zapase o bronz doslova utrpeli vitazstvo s Cechmi. Ich herny vykon, nezaujem a treningove tempo bolo az nehodne tohto zapasu, a dokonca sa zdalo, ze chcu cim skor prehrat, aby mohli ist co najskor domov, ale ich brankar bol proti. Vasilevskij odohral vynikajuci sampionat a zasluzil si mozno ako jediny z Rusov cennejsi kov nez bronz.

A Cesi su bez medaile. Opat. Uz to ani nie je vtipne. Ale vlastne je :D

Takze, tak ako vzdy, vidime sa buduci rok :)

:ahooj: 

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • game zamkol túto tému
Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov