Skočiť na obsah

MS v ľadovom hokeji 2019 (Slovensko)


game

Odporúčané príspevky

a dnes....

prichádza Nemecko na nás.... v akom stave máme psychiku? toť veľká otázka.... :hmmm:

:slovakia:

 

post-3-0-78920800-1557930558.jpg

 

 

 

USA - V.Británia 6 : 3 VB prichádza veci na chuť : )

Švajčiarsko - Nórsko 4 : 1 Švajc je jasný už roky, žiadne prekvapenie

 

ale teraz to príde, Nemci tiež nie sú v posledných rokoch len tak hocikto... finger crossed, dears....

 

Nemecko - Slovensko 3 : 2

Rusko - Taliansko 10 : 0

 

 

A je to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Už som niekolkokrát zachytil, že Nemci sú tí, ktorých by sme mohli "nahradiť" pri postupe. Nikde sa nespomína podla mňa ovela pravdepodobnejšia možnosť, a to, že ak postupime, tak na úkor USA. Predpoklady sú. že vyhráme ostatné zápasy a Kanada si nedá zobrať body od USA. V tom prípade my máme dva prehraté zápasy, USA tiež, ale my sme ich porazili... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prehrali sme najdolezitejsi zapas :(

 

Nemcom stacilo hrat 5 minut. Myslim, ze u nas bude problem v psychike, pretoze tu minutu pred koncom sa uz proste nehra hura hokej.

V podstate uz nie je sanca dostat sa dalej, Fini a Nemcuri si uz mozu valat sunky, Kanadu cakaju len Amici, Amikov Kanada a inak si obaja tiez uz mozu valat sunky. 

 

Ak obhajime minulorocne 9. miesto, mozeme byt radi. Uvidime, co tato prehra s nami spravi do dalsich zapasov.

:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemci sú pre nás už rovnaký strašiak ako česi, rusi, kanada, švajčiarsko....

že tá psychika je nejaká ... cezgeneračne nákazlivá či čo ... :hmmm: nj ... dajme chlapcom aspoň smajlíka... :slovakia:

 

dnes:

post-3-0-07451300-1557992740.jpg

 

 

Kanada - Francúzsko 5 : 2

Švédsko - Rakúsko 9 : 1

 

žiadne prekvapenia... každý hral, ako sa čakalo

 

Fínsko - Dánsko 3 : 1

Česko - Lotyšsko. 6 : 3

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano. to sedí.
mimochodom, boli to tí istí hráči, ako v prvom zápase? -_-
 

Ramsay kdesi hovoril, že aj teraz by im nakázal robiť to isté, čo im kázal včera.... ja ti nevim karle... päť sekúnd pred koncom zastať a nechať zápas dohrať nemcov? :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj napriek zlým výsledkom v bodovaní tím, ktorý máme nepôsobí zakríknuto tak, ako to bolo niekolko posledných rokov. Hrajú dobres ú bojovní, draví. moc nám to síce nepomôže, ale na hokej sa dá pozerať. Bez ohladu na to, ako to teraz dopadne, tak na rok budú zrelší, a asi si to vychutnáme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

žiadalo by sa povedať, že hrajú dobre...

no nie, mužstvo, ktoré hrá dobre, nemôže dva krát po sebe stratiť zápas v poslednej minúte :(

napriek tomu im fandim a napriek vsetkym obavam, co som mal pred turnajom mozem konstatovat, ze (aspon) sa na to da pozerat ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nehrajú zle, ale dva totálne zbabrané závery za sebou sú takou amatérčinou, čo by sa nemalo stávať ani v dedinskej lige na rybníku, nieto na MS v A kategórii. Ja snáď takéto niečo ani nepamätám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

čo čítam a počúvam, toto hovorí každý, aj tu, aj vonku... nehrajú zle.

len tie závery.

nikto im nepovedal, že hokej sa hrá do poslednej sekundy, či čo... stovky zápasov videl každý divák, kde v poslednej sekunde zmenili priebeh zápasu... toto je to čudné, to vedia aj hráči.

mimochodom, myslím, že Ramsay a nové poriadky veci zlepšili... ale rok nestačil.... ešte to potrebuje popracovať.

 

a od maličkých detí začať... pred týždňom tu boli malí Rusi, celá hromada nadšených chlapčekov, o ktorých sa starajú od mala, pretože hokej je hodne drahý šport, a náročný... hrali s našimi malými a majú nové tréningové programy (náš vynález, od jednej firmy) a je to zložité - dokonca čína a rusko a kdekto ich od nás kupuje, sú maximálne účinné.... len akosi k našim sa nechcú dostať....ja neviem.

šport nevyrastie sám od seba... žiadny, vedenia športových zväzov už by sa mohli zobudiť, nielen platy brať. už dávno nie sme na hokejovej špici, nejaký dôvod to predsa má. .

 

 

tak ideme na dnešok.... pámboh s nami a zlé preč

 

post-3-0-37935900-1558087264.jpg

 

Francúzsko - Slovensko 3 : 6 ako málo stačí k radosti :) :slovakia:

Rakúsko - Nórsko 3 : 5

 

Fínsko - V. Británia 5 : 0

Česko - Taliansko 8 : 0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bavím sa, ako všade už vypracovali desiatky analýz, v ktorých je do najmenších detailov prepočítané aké kombinácie víťazstiev a prehier nám dokážu zaručiť postup :D Rok čo rok, rovnaká pesnička :D A pritom stačilo vyhrať dva zbabrané zápasy alebo aspoň ten s Nemeckom a mohli nás od tých priblblých analýz ušetriť.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je to, čo milujem na slovenskom hokeji: keby ten vyhral, tak toto, keď tamten prehrá, tak hento, ten musí prehrať, aby sme my, ten musí vyhrať, ... slovenský hokej rozhodne bystrí slovenské mozgy a čo si nepamätá národ zo školy, používa priamo v praxi... kombinácie, variácie...

potom tu niekto má námietky voči nepotrebnosti školskej matematiky... je niečo krajšie na slovenskom hokeji, než kombinácie, variácie, permutácie a podobná háveď? :)


no posunieme sa o kúsok ... dnešné zápasy - je ich hromada :)  :slovakia:

 

post-3-0-36435600-1558171418.jpg

 

 

Dánsko       -      USA             1 : 7

Lotyšsko     -      Rusko          1 : 3

 

Kanada      -       Nemecko      8 : 1

Taliansko    -       Nórsko         1 : 7

 

no a včileky, jak hovoria záhoráci:

 

V.Británia    -      Slovensko     1 : 7

Švédsko     -      Švajčiarsko    4 : 3

 

 

hin se ukáže :)  ukázalo... :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konecne sme sa aj my mohli potesit z vela golov :D

Uz sice nepostupime, ale posledny zapas by sme si mohli nielen uzit, ale najma vyhrat, uz len kvoli Lacovi Nagyovi, pre ktoreho to bude posledny zapas :)


:slovakia:  :slovakia:  :slovakia:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dobre, kombinátori zlatí, tak ako sme na tom teraz? či ešte nijako? :)

Dnes som zapas uz nepozeral. Nezaujimal ma. Chlapci si to sami domrvili,teda ich mi ani luto nieje , skor fanusikov, co chodia na stadion, ci co to sleduju v telke, fan zonach. 

 

Odpovedet na tvoju otazku. Nemaju ziadnu sancu. A to bolo davno(pred zapasom s nemcami) jasne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov