Skočiť na obsah

informator

Odporúčané príspevky

truc prezident sa ponizil?.....ide vyjednavat z Madurom a politickom rieseni.....je to blbecek, tak ako som aj tvrdil a iny koniec to ani nemohlo mat...prevrat bez podpory obyvatelov nikdy nemoze byt uspesny....a ze tu podporu ma mizivu, je zjavne aj z tohoto jeho jednania.....som zvedavy, ake ustupky mu Maduro "ponukne"....podla mna jediny bod o privatizacii ropneho priemyslu mu Maduro neodobry.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

venezuelska vlada sa udakne pripravuje na odovzdanie kontroly nad statnou ropnou spolocnostou PDVSA rusom ((Rosnef)

 

 

 

Rusko je pripravené prevziať kontrolu nad najväčšími zásobami ropy na svete

 

 

to su mi veci.... :)

 

https://oilprice.com/Geopolitics/International/Russia-Ready-To-Seize-Control-Of-The-Worlds-Largest-Oil-Reserves.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

scenar v Bolivii, je napadne a "nahodne" podobny scenaru vo Venezuele....

 

 

https://zurnal.pravda.sk/spolocnost/clanok/533964-bolivia-a-co-dalej-s-matkou-zemou/

 

 

.....a vlastne je to scenar "legalneho" prevzatia moci v celej juznej amerike.....za vsetkym su ale "uslachtile" ciele siritelov liberalnej, rozumej konzumnej, "demokracie"

 

 

 

 

Nie je žiadnym tajomstvom, že pôsobenie korporácií ako Shell, Chevron alebo Texaco v afrických a juhoamerických krajinách býva neraz sprevádzané vraždením alebo vyháňaním pôvodného obyvateľstva
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov