Skočiť na obsah

Prezidentské voľby SR 2019


game

Prezidentské voľby 2019  

14 členovia hlasovali

  1. 1. Za koho zahlasujete?

    • Bugár Béla
      0
    • Čaputová Zuzana
    • Drobová Gabriela
      0
    • Harabin Štefan
      0
    • Chmelár Eduard
    • Kotleba Marián
      0
    • Krajniak Milan
      0
    • Menyhárt József - vzdal sa kandidatúry 20.2.2019 - nehlasovať
      0
    • Mikloško František
      0
    • Mistrík Robert - kandidatúry sa vzdal 26.2.2019 - nehlasovať
      0
    • Šefčovič Maroš
    • Švec Róbert
      0
    • Tauchmannová Bohumila
      0
    • Zábojník Juraj
      0
    • Znášik Radovan
      0
    • Martin Daňo
      0
    • ani jeden


Odporúčané príspevky

mala som podobné typy, Č. nad 30, Š. 20, ale čo som mala obavy, to boli nevyspytateľní Harabinovci... keď dokázali tomuto človeku po tridsať rokoch ešte uveriť čo len jediné slovo, tam sa dalo čakať čokoľvek.

len 4 percentá - to nie je tak moc, preto som mala obavy.

 

a čo som kdesi čítala, kdesi hore na Záhorí volili masívne Kotlebu... rozum zastáva. -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To bude asi tým, že si porovnávaš čísla z TSK s celým Slovenskom.

 

Treba sa ich zbavitl, ci su V revucej, trencine, v Ziline, si stropvkove.A im treba pomoct. Posadit ich do basy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a čo som kdesi čítala, kdesi hore na Záhorí volili masívne Kotlebu... rozum zastáva. -_-

 

ak si dobre pamatam vysledky po jednotlivych obciach, tak v ramci Slovenska zvitazil Kotleba v 145 obciach

 

co ma prekvapilo, tak napr. Donovaly - Čaputová 60%, Mikloško na druhom ieste 15%

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Č. je prvá s takým rozdielom, aký rozdiel ešte v prezidentských voľbách medzi dvomi postupujúcimi kandidátmi nebol.

 

zostáva otázka, koho budú voliť konšpirátori a extrémisti v druhom kole.

 

 

ráno sa v RTVS stretli Č. a Š. a Š. okamžite prebral velenie á la Smer, zrejme to má naordinované, ale zrejm eje to už aj o jeho egu: od prvej minúty debaty útočil na Čaputovú.

vyhradzoval sa voči všetkému - voči Bratislave, utečencom, liberálom, útočil na všetko. takto zrejme bude vyzerať jeho dvojtýždňová agitka.

 

otázka zostáva - čomu naletia voliči konšpirácií, bohatierskych rozprávok a extrémizmu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nie som konspirator a ani extremista a budem volit urcite Sefcovica....co som aj uz bol napisal, ze ak sa do druheho kola dostane tato dvojica, tak volim Sefcovica, nakolko uz nevolim mne  nezname osoby....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám pár otázok:

 

  1. Kšeftovič je nakoľko známy? Pred ani nie dvoma mesiacmi o ňom väčšina Slovenska ani len netušila
  2. Prečo by som mal voliť trójskeho koňa, ktorého jediným účelom je pretlačiť Fica na post ústavného sudcu?
  3. Prečo Kšeftovič v Bruseli prezentuje úplne iné názory ako pred kamerami na Slovensku?
  4. Aký je on kresťan, keď KGB a komunizmus sú mu bližšie ako Ficovi korupcia?

 

Ani si odpovedať nemusím, Kšeftovič je pre mňa absolútne nevhodný a nedôveryhodný kandidát na prezidenta. Nech radšej točí videá ako sa napcháva rezňami, to mu ide najlepšie.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rad odpoviem...

 

ad 1. vsade uvadzam, ze nevolim mne nezname osoby...poucenie od Kisku....

 

ad 2. kedze Sefcovic je mne ovela viac znamy, ako pre mna neznama Caputova, tak ja nevolim trojskeho kona...toho by som volil v osobe Caputovej...

 

ad 3. ja sa teraz riadim tym, co verejne Sefcovic pomenoval a Caputova sa nevyjadrila tak, ako by som ja ocakaval...

 

ad 4. aka ja Caputova krestanka?....ale toto nie je pre mna az tak podstany fenomen.....nerozhoduje ani u Sefcovica...

 

takze aj ja reagujem ako ty....akurat v opacnom garde......len dufam, ze Caputova (ak bude vyhra aj druhe kolo) casom nezacne riesit statne zakazky jej stranickeho sefa.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,   si dobry moralny kompas.  To co volis ty by nikto slusny nemal.    Tak si spravne oznacil Harabina a teraz Sefcovica.  Vsetko je jasne, kto nesleduje politku tak sa moze na teba spolahnut.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lyziarske stredisko. Pozri si Demenovsku dolinu, obec s tristo obcanmi,teda sto aktivnych volicov mozno a Caputova tam ma 400 hlasov. Ale aj ine dediny kde mas vleky aj  na Liptove(Vazec a vedla Strba), na Horehroni - Telgart a Polomka vyhrala Caputova inde Sefcovic. Iste podobne budu na tom Mlynky,ale to si idem pozriet. Tak Dedinky a Mlynky pre Sefcovica,Stratena a Hnilcik,pre Caputovu, zrejme  tam prespavajuci lyziari niesu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

našla som jedno vyjadrenie jedného z politológov:

Po Kiskovi by bol zmenou Šefčovič, nie Čaputová, hovorí analytik

a Č. aj Š. vyhodnotili prvé kolo a vycítili túžbu voličov po zmene, obaja chcú vyhrať. je to v rukách voličov.

 

na druhej strane

Týždňový newsfilter: Čaputová pomôže aj svojej strane, Smeru je Šefčovič na nič

Š. ako horko ťažko nájdený nominant Smeru zatiaľ nepresvedčil, keď začal tancovať podľa smeráckej muziky, akosi mu to nešlo.

mimochodom, zosivený Fico od volieb nebol na verejnosti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V poslednej dobe pozerám, hlavne na fb, že ľudia v kuse zdieľajú dajaké hovná na Čaputovú. A hlavne sú to voliči Harabína a Kotlebu. V prvom kole som jej tiež hlas nedal. Ale druhé kolo je isté. Jediné čo ma znepokojilo, je že 50% občanov serie na voľby a viac ako 20% ( z tých čo boli voliť, dali hlas Kotlebovi a Harabínovi) 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

este jeden fenomen som si u oleb vsimam v poslednych hodinach - namiesto agresivity placu - slziacke fotky nad buducnostou Slovenska, vlajka v ciernych farbach atd. ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informátor

A vôbec ti nevadí, že Šefčovič ešte celkom nedávno ako eurokomisár presadzoval "homosexualizáciu spoločnosti"..

Kritizoval mládež za to, že myslí viac národne ako proeurópsky..

Presadzoval a obhajoval, povinné kvóty na prijímanie prisťahovalcov..

Bol za ešte rozsiahlejšie okliešťovanie suverenity a zvrchovanosti Slovenska..

Všetky tie jeho "drísty", sa dajú použiť práve naňho..

Chameleón je to..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... a je neznámy.

pred nejakým mesiacom - dvomi, keď ho vytiahol smer ako z zajaca z vreca, prakticky nikto netušil, že nejaký Šefčovič je a pracuje v EÚ.

je stále presne taká neznáma, ako bola Čaputová. O nič viac o ňom nevieme... v podstate nakoniec len jedno, po prvom kole volieb:

 

po tom, ako prešiel do prvého kola, sa k nemu nevyjadril ani Pellegrini, ani Fico, schovávajú sa a niet ich.

 

na druhej strane po prvom nedeľňajšom útoku v RTVS na Čaputovú si dal oddych a viditeľne ubral - o Smere a Ficovi pán Šefčovič viditeľne hovoriť nechce.

 

mimochodom, tí triezvejší politológovia a komentátori a dokonca zahraniční - pretože ho sledujú ako eurokomisára aj tam - mu odporúčajú nešaškovať a viac sa predvádzať ako nezávislý človek. uvedomili si to aj v Smere, neveľmi sa k nemu priznávajú po tej hrôze, čo predvádzal na mdž.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

Bodaj by neubral..

Veď keby to s "pronárodnými" hnojometmi rozkrútil naplno..

Smrdel by s toho aj on..

To by sa mu k Beuselskej EÚ kariére, vzorného eurohujera bolo ťažko vrátiť.. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to je predsa jasné... ľudia už priveľmi nezaberajú na smer a na Fica už vôbec nie... ten robí teraz najlepšie, čo pre Šefčoviča robiť môže:

zostať v závetrí a radšej sa neukazovať a nepriznávať k ničomu a k nikomu...

 

už sme videli voľby v druhom kole, ktoré sa úplne obrátili... ono sa to dialo a môže diať znovu,
keď vyhrá Š., je odložený na 5 rokov v reprezentačnej a pritom dôležitej funkcii, keď prehrá, bude asi chcieť spät, prečo bu nechcel - ale že z nich niekto kandiduje na prezidenta, to sa predsa vie aj v EU, aj to, ako.

 

mimochodom, pre väčšinu ľudí, aj politikov, nie je celkom jasné, prečo to na naliehanie smeru vôbec na poslednú chvíľu Š. prijal.
 

...

Asi mnohých by zaujímala odpoveď na otázku, prečo sa uznávaný eurokomisár a podpredseda Európskej komisie rozhodol ísť do tohto rizikového podniku a kandidovať. Ja som sa s ním občas stretával a nikdy som u neho nezaznamenal ani skrytú túžbu po prezidentskej funkcii. Vieme, že Smer mal dlho vyhliadnutého iného kandidáta, ktorého stále prehováral. Maroš Šefčovič ponuku prijal až veľmi tesne pred samotnými voľbami. Mne jeho motivácia nie je celkom jasná. Myslím si, že je natoľko inteligentný a skúsený, že si musel uvedomovať, že ide o veľké riziko.

Prečo do toho teda išiel? 

Neviem, prečo toto riziko podstupuje, pretože nie je náhoda, že mal Smer problém získať kandidáta, že Miroslav Lajčák odmietol, že sa k tomu nemal žiadny z popredných politikov Smeru. Tým bolo nepriamo priznávané, že ísť do volieb so značkou Smeru nie je najväčšou výhodou. Takže preto si myslím, že Maroš Šefčovič sa stal obetnou figúrou. Z jeho vystupovania sa zdá, že si možno robí nádej, možno ide o bojovníka, ktorý sa tak ľahko nevzdáva, ale…

...

https://dennikn.sk/1415410/madaric-sefcovic-je-dobry-kandidat-ale-ma-smolu-za-koho-dnes-kandiduje/?ref=tema

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nas Sefcovic mozno nevyhra.Bol by som rad. Asi ano ,ale ja pojdem volit Caputovu.Nam vy  vo velkych mestach mozte pomoct vy. je vas viacej.

 

Aj ked som ja mohol niekoho prehovorit, aj to nejde.  Pomozte nam. Nie pelegrinmi vyjazdami.  

 

 

Proste ja a moja zena sa prida  - ona bola ta prva - ucitelka bolo v strajku . *bola pred bonanapartem.m ona strakjuje Aj v Revucej aj kde mu ju zroboty mozo vyhohodit. Nevyhodia ju neviem ci je tataka dobra ako ucitelka - ale nespriaviato. Moznozno jekamaratka s riaditelkov, mozno je to dobra ucitelka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Chudaka Sefcovica mi je az luto a zrejme uz lutuje aj on sam, ze musel klesnut na uroven slovenskej politiky. Na zaciatku boli tradicie a rezne, potom mu naordinovali hru na presvedceneho krestana, ked to nezabralo, skusali pritvrdit a ked nevychadza ani to, hraju sa na zmierenie. Sefcovicova kampan odhaluje jednak to, ze je zlym hercom (co nie je myslene ako negativum), ale predovsetkym vyzlieka do naha vsetkych zainteresovanych a my vidime hodnotovu vyprazdnenost smerackej politiky. Tu cely cas charakterizovalo pretahovanie kulis cez javisko v divadle. Teda, nie ze by sme to nevedeli, ale to co sme so Smerom zazivali desat rokov, teraz stihli zhrnut a predstavit za par dni. Treba uznat, ze ukazali vsetko, co mali na sklade, divaci tlieskaju ..a citia sa trapne aj za nich.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov