Skočiť na obsah

Prezidentské voľby SR 2019


game

Prezidentské voľby 2019  

14 členovia hlasovali

  1. 1. Za koho zahlasujete?

    • Bugár Béla
      0
    • Čaputová Zuzana
    • Drobová Gabriela
      0
    • Harabin Štefan
      0
    • Chmelár Eduard
    • Kotleba Marián
      0
    • Krajniak Milan
      0
    • Menyhárt József - vzdal sa kandidatúry 20.2.2019 - nehlasovať
      0
    • Mikloško František
      0
    • Mistrík Robert - kandidatúry sa vzdal 26.2.2019 - nehlasovať
      0
    • Šefčovič Maroš
    • Švec Róbert
      0
    • Tauchmannová Bohumila
      0
    • Zábojník Juraj
      0
    • Znášik Radovan
      0
    • Martin Daňo
      0
    • ani jeden


Odporúčané príspevky

Ja uz tiez neriesim politiku. V nike ma slabsi kurz Harabin ako Sevcovic. Tie volby su podla mna jasne. Neriesim politiku,lebo ma to len nasieralo - pozeram sa na kopce,vedla slniecka, na redkovky. Mam sa pozerat na Pellegriniho, Sevcovica? Fica? ten uz vdaka oho skoncil - aj sam si to uvedomil.

 

Zavolim za Caputovu a koniec slovenska politika pre mna.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja neviem..vcera si len tak polihujem, TV bezi ako kulisa..a tam zrazu toto

 

no skoro som s gauca spadla. No do riti pamat mi este sluzi a nie som prvovolic, takze som neverila vlastnym usiam..to tu fakt plati -Povedz, ze si krestan a mozes vsetko?..vsetko zabudnute..Som krestan, kto je viac? fuj hnus toto.

 

a ludia, fakt niekto moze volit chlapa co si vezme k formalnemu obleku a kravate button-down koselu???  :w00t:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a toto chce niekto voliť? :hedge:
akože vážne? jemu už preskakuje z toho jeho ega.

ovšem na toto mnoho voličov počuje, a ešte keď zastupuje od včera aj kresťanov, musí byť najneodolateľnejší kandidát  :w00t:

 

....

Na základe infozákona sme zistili, že tých 1 500 migrantov tu nie je.

Tu nie je? No tak choďte po celom Slovensku a vyvráťte to tvrdenie ministerstvu vnútra a pýtajte sa obyvateľov v tých oblastiach, kde žijú. Ja to viem, kde sú a pátrajte po tom. Ja to zverejním v pravý čas a pôjdem tam na návštevu.

Stále sa bavíme o migrantoch. Sú najväčším problémom na Slovensku?

Samozrejme, že sú, lebo tu ide o dlhodobý cieľ, o výmenu kresťanského slovenského obyvateľstva migrantským moslimským obyvateľstvom.

 

Dobre tomu rozumiem, že to považujete za väčšiu hrozbu ako to, že nefungujú školstvo a zdravotníctvo alebo je tu rozbujnená korupcia?

Pozrite, toto sú ciele globalistov spoločne. Najprv než sa zníži populácia, LGBTI agenda, homomanželstvá, ktoré by mali adoptovať naše deti, z týchto zväzkov sa nerodia deti, potom máte tých 40 000 mŕtvych, to je genocída národa, aby sa znižovala populácia, a tendencia je znížiť úroveň školstva, idiotizovať národ a potom takto zdevastovanú populáciu vymeniť a nahradiť moslimskou migrantskou rodinou.

....

 

Štefan Harabin, kandidát na prezidenta, trvá na najväčšom probléme pre Slovensko

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game,  bojim sa ze nie je hlupak.   On vie ze klame a je mu to jedno,  Vzdy bolo,   vie ze na tieto klamstva zozenie volicov a  bude si robit co chce a Harabin chce pomstu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skvelé. máme sa tešiť na prezidenta Harabina?

aj tak mám už hodne dlho podivné pocity, že tu ešte budeme prekvapení. a hodne.

 

ako som už kdesi písala, pocjopím voličov Kotlebu - z ich hľadiska. pochopím, že Ficovcov začínajú mať aj vlastní voliči trochu v zuboch, ale voličov Harabina aj keď im dokážem odpustiť, že sú prípadne mladí a nepamatajú /hoci väčšina ich zjavne nie je až taká mladá/... ale neznalosť nie je ospravedlnenie za to, aby toto pustili na Slovač. Nie. :nono:

 

 

a na Markíze takto :doh:

V nedeľu sa na Markíze vysielala prezidentská debata s obsadením Čaputová, Šefčovič, Harabin a Kotleba.

Diváci mohli po relácii hlasovať na web stránke televízie o tom, ktorí z kandidátov sa im páčil najviac. V ankete získala Čaputová 11 483 hlasov a hneď po nej Marian Kotleba s počtom 9 434 hlasov. Tretie miesto obsadil Šefčovič s 3 676  hlasmi, a posledný bol Štefan Harabin, ktorý dostal 2 395 hlasov.

 

markízácky prieskum: Kotleba druhý

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skvelé. máme sa tešiť na prezidenta Harabina?

aj tak mám už hodne dlho podivné pocity, že tu ešte budeme prekvapení. a hodne.

 

no, Harabín môže ešte prekvapiť ... teda mňa nie, len aby verejnosť nebola prekvapená - minimálne v prvom kole

 

 

ale voličov Harabina aj keď im dokážem odpustiť, že sú prípadne mladí a nepamatajú /hoci väčšina ich zjavne nie je až taká mladá/... ale neznalosť nie je ospravedlnenie za to, aby toto pustili na Slovač. Nie. :nono:

 

to je trochu o inom. chybný je spôsob akým k nemu pristupujú médiá, moderátori prezidentských debát, protikandidáti a aj hlavy politického mainstreamu ... celé zle ... oni mu totiž voličov ešte naháňajú, aj keď majú opačný úmysel... poznám tých ľudí, ktorí to mienia hodiť pánovi H, viem ako myslia a aj prečo mediálnu kampaň vnímajú ako dôvod prečo ho voliť...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Keď je niekto apriori proti prijímaniu PRISŤAHOVALCOV..

Tak je automaticky "Harabinovolič"?

Za túto situáciu si sami môžu tý, ktorý o tejto veci nechcú, pripustiť nijakú verejnú debatu..

Dokonca aj na tomto fóre..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z profilu niektorých kandidátov je zrejmé, že sú to čistí oportunisti. V každej dobe sa hlásia k tomu „presvedčeniu“, ktoré im prináša prospech. Či už vstúpiť do KSČ a „vyrovnať“ sa s náboženskou otázkou v duchu stalinských perzekúcií, študovať v Moskve, podieľať sa na mečiarovom „valci“. Dnes je výhodnejšie hlásiť sa k hodnotám kresťanstva, demokracie a pritom koketovať s veľkým ruským „bratom“. To dosť vypovedá o morálnom profile kandidátov a nijako ma to neprekvapuje. Takýto ľudia sa vždy uchádzajú o moc. Horšie je, že v tomto národe stále nachádzajú reálnu podporu k dosiahnutiu svojho cieľa. Je to žalostné svedectvo o morálnom stave národa, o nás samých, voličoch. Heslo volieb, kto chce kam, pomôžme mu tam...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tyso..

Tak trochu áno..

Tak napríklad téma "Multikulturaluzmus", je tu furt neviditeľná..

Tu máte výsledky "fórumáci"..

Sú to VAŠE výsledky.

..

Mno.. Aj tu som dal hlas "Čaptavej"..

Spokojný?

A dodržím to a v realite..

A dokonca som si dal tú námahu, že som zašiel na obecný úrad a vybavil som si voličské preukazy na obidve kolá..

TAK PROSÍM VÁS.. AJ VY SA NAD SEBOU ZAMYSLITE!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tyso..

Keď už máš také tie jedovaté poznámky..

Prosímťa mohol by si mi vysvetliť?

Vzhľadom na to.. Že ty osobne si tu tvrdil..

Že keď Béla Bugár vstupuje do vlády s Andrejom Dankom..

Tak v podstate "zachraňuje Slovensko pred chaosom.."

Áno to si tvrdil.. Malo by to byť dohľadateľné..

Prosímťa.. Pred čím to vlastne zachraňuje Béla Bugár Slovensko dnes?

Keď stále zotrváva s Dankom.. V tej istej vláde?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tvrdila som to aj ja.

Ked kazdy mnadaval na volicov Bugara, a podaktori partaci ani tu neodolali a nevedili bugarovcom prist na meno... bola som tu aj ja kvoli tomu pomenovana vselijako pestro...

nasli sa tu ovsem dve tri biele vrany, co to videli inac...co tvrdili, ze Bugarovi zostala tato jedina moznost aby tam a vtedy poskladali vladu, na ktoru dokaze niekto rozumny aj dohliadnut.

 

Ovsem nikto nepocital s elementom zvanym Danko, a este pomenej pocital s tym, ze sa pan Fico uplne vyvrati z podoby...

Tam uz ani Bugar nezmoze nic.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja ako Bugarov volic nevycitam Belovi to, ze isiel s Ficom do koalicie. Vycitam mu to, ako sa tam sprava, ze mlcal vtedy, ked mal rozpravat a rozpraval vtedy, ked mal radsej mlcat. Ze to, co sa tu teraz deje sa nesnazil zastavit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto je viac, než dokážem zniesť...
https://www.facebook.com/thajdusek/videos/10216078589054664/?fref=mentions&__xts__[0]=68.ARBLzyoZVMCBIwHlWOo3MF-UD0ElDMTkMm2STQwKDdaH5HRuWc1ZJB5kYTH3tj-2rNoMsh062SMaaculhW85A-VP0O9AorHNhTOpyfYu3wSNbp062L7QyQFdVC14Gp1JFh63ndc3iLC6KHsidY537MlK_Dlx6j30kzImCRgztlstvQVZXanIE74qJYwfeXIdlIFqoRNbK62yHNne734QExEtLS97FE1N7gsziqXZP58q0N8de2NlNPaVADgw64nFnh0HPbHO15eOt8UgqjVErtFUQdT40Y1LSSLMjI-Zmq6Ax3I4y4_-TPjLZF7n44Ie1LJMYzbGqEZ3PumeQsWIhDYyEyO2QtYLB7rTRWWxnAtdItvfuLXV3Q62nn3PxLQzfA&__tn__=K-R
 

budúci nádejný prezident sa práve pridáva k Smeru s rumba-petfľašami...
kedysi v 90. rokoch opitý pán Jeľcin predvádzal podobné kúsky, ale odvtedy sme už dúfam trochu ďalej...
ešte nedávno sa dištancoval, že je síce smerák, ale bude nestranný za každých okolností... celá tá sála ho teraz bude voliť, lebo im predviedol šamanský tanec?

prečo mi je zrazu na grc? :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mam uz tej kampane plne zuby, preteka to cez dekel. V kazdej diskusii kandidatom kladu rovnake otazky, vsetko uz bolo niekolkokrat povedane. Harabin s Kotlebom navyse zo seba nie su schopni vymacknut viac ako dve temy (LGBTI a migranti)

 

Toto som odfotil pred tyzdnom na Orave:

post-42-0-82956900-1552501883.jpg

 

Dnes si zsa balim veci do roboty, vratane volebneho preukazu. Idem tam niekomu do****t statistiku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.......... On vie ze klame a je mu to jedno,  Vzdy bolo,   vie ze na tieto klamstva zozenie volicov a  bude si robit co chce a Harabin chce pomstu.

 

ukaz politika, ktory neklame a nepodvadza....a o akej pomste to tu pises?.....

 

 

Z profilu niektorých kandidátov je zrejmé, že sú to čistí oportunisti. V každej dobe sa hlásia k tomu „presvedčeniu“, ktoré im prináša prospech. Či už vstúpiť do KSČ a „vyrovnať“ sa s náboženskou otázkou v duchu stalinských perzekúcií, študovať v Moskve, podieľať sa na mečiarovom „valci“. Dnes je výhodnejšie hlásiť sa k hodnotám kresťanstva, demokracie a pritom koketovať s veľkým ruským „bratom“. To dosť vypovedá o morálnom profile kandidátov a nijako ma to neprekvapuje. Takýto ľudia sa vždy uchádzajú o moc. Horšie je, že v tomto národe stále nachádzajú reálnu podporu k dosiahnutiu svojho cieľa. Je to žalostné svedectvo o morálnom stave národa, o nás samých, voličoch. Heslo volieb, kto chce kam, pomôžme mu tam...

 

o sebe nepises......asi, si myslim.....hm......nejaka dalsia elitna ideologia?.....kazdy opacneho rangu, je podla tvojho popisu reality postihnuty debilitou......a co je na tej tvojej stranke take pravdovravne, ked vsetci za riekou su teda akesi stado tupcov?......mozno ze ten putac na urcitom reklamnom "bilborde"....spolu proti zlu.....tebe ukazuje iny azimut, ale mne zasa iny azimut.....kedze to zlo tam nie je presne urcene, tak teda si to kazdy vysvetli podla seba.....ja napriklad bojujem proti zlu nevolenim Caputovej....takze bojujem proti zlu, ale tu sa nejak vidi opacne....hm...preco asi?...

 

skvelé. máme sa tešiť na prezidenta Harabina?

aj tak mám už hodne dlho podivné pocity, že tu ešte budeme prekvapení. a hodne.

 

ako som už kdesi písala, pocjopím voličov Kotlebu - z ich hľadiska. pochopím, že Ficovcov začínajú mať aj vlastní voliči trochu v zuboch, ale voličov Harabina aj keď im dokážem odpustiť, že sú prípadne mladí a nepamatajú /hoci väčšina ich zjavne nie je až taká mladá/... ale neznalosť nie je ospravedlnenie za to, aby toto pustili na Slovač. Nie. :nono:

 

 

vsetko dal do pravdy tu pisuci ideolog (tyso) v tomto svojom prispevku

 

https://www.freespace.sk/tema/6149-prezidentsk%C3%A9-vo%C4%BEby-sr-2019/strana-7?do=findComment&comment=273336

 

.....skratka mylit sa je ludske :) ....hm...mozno aj Harabin sa svojho casu zmylil a teraz staci uznat vinu a vsetko je v poriadku....ci nie?....a mne, ako volicovi Harabina, nemusis nic odpustat, pretoze ja volim od poslednych prezidentskych volieb iba to co poznam a v tomto pripade je mne prijatelnesi Harabin ako taky Sefcovic...o Caputovej ani neuvazujem z dovodu, ze je pre mna uplne naznama, ale podla jej doterajsieho ucinkovania na verejnosti (teda z jej prezentacie), by som ju navolil aj keby mne osobne bola znama uz x rokov....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.....skratka mylit sa je ludske :) ....hm...mozno aj Harabin sa svojho casu zmylil a teraz staci uznat vinu a vsetko je v poriadku....ci nie?....

 

svojho času? :)

mýlil sa v kuse, nie svojho času - je to jeden z veterných kohútov, ktorý sa dokonale dokáže otáčať po vetre, a voliči mu to papajú... to je skutočne podivuhodné - starí páni pozabúdali, alebo radi zabúdajú, neviem, tak dobre, nebudem ti odpúšťať nič, a trochu si zopákneme pána Harabina:

KSČ - HZDS - SMER - albánska mafia, trestné oznámenia o veľké peniaze na každého a na všetko, atentát s lustrom v posleneckej lavici, ... a to je len ukážka : ) ... najväčší problém Slovenska podľa najväčšieho znalca práva na Slovensku nie je školstvo, zdravotníctvo, ale 200 000 migrantov, ktorí smerujú rovno na Slovensko - a s týmto chodí po Slovensku... ja, a pardon, zabudla som, že bol tiež birmovaný a zastupuje všetkých kresťanov Slovenska :)

 

dear, voľ si koho chceš, mne by tento pán zostal v krku ako kuracia kostička :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale iste, mýlil sa kdekto, pán Harabin sa mýli v kuse, kadiaľ vietor tade plášť :)
mimochodom, mám taký neodbytný pocit, že si zo svojich voličov robí pekný dobrý deň tými svojimi konšpiračnými témami, dokonalý znalec zákonov tak starý ešte nie je, aby mu začalo hrabať :)

 

hoci... z miestneho sociálneho domova poznám taký príklad, a mladší... smutné to je :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak pan predmier sa vo "vyhradenom" case vyjadril k volbam

ak si niekto mysli, ze ze to bolo ucelove, iste sa nemylil, hoci cca do 3/4 prejavu to vyznievalo dost neutralne; akonahle vsak zaplietol do viet nutnost mat v cele statu skuseneho politika, uz to nabralo jasny SMER

 

http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/14070/183631

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov