Skočiť na obsah

Prezidentské voľby SR 2019


game

Prezidentské voľby 2019  

14 členovia hlasovali

  1. 1. Za koho zahlasujete?

    • Bugár Béla
      0
    • Čaputová Zuzana
    • Drobová Gabriela
      0
    • Harabin Štefan
      0
    • Chmelár Eduard
    • Kotleba Marián
      0
    • Krajniak Milan
      0
    • Menyhárt József - vzdal sa kandidatúry 20.2.2019 - nehlasovať
      0
    • Mikloško František
      0
    • Mistrík Robert - kandidatúry sa vzdal 26.2.2019 - nehlasovať
      0
    • Šefčovič Maroš
    • Švec Róbert
      0
    • Tauchmannová Bohumila
      0
    • Zábojník Juraj
      0
    • Znášik Radovan
      0
    • Martin Daňo
      0
    • ani jeden


Odporúčané príspevky

Povrava sa, ze o jedenastej na tlacovke Mistrik odstupi v prospech Caputovej.

 

Uz nejaky cas so znechutenim vnimam, ako rastie animozita medzi oboma tabormi. najprv to boli posmesky, cital som vsak uz aj nejake hejty. Skratka, svedkovia Mistrikovi a svedkovia Caputovej, asi to tak uz musi byt. Najprv som bol rozhodnuty, ze dam hlas Mistrikovi (lebo mal vyssie preferencie), neskor ma viac zaujala Caputova (lebo sa mi prisla taka uveritelnejsia), tymto pocinom by vsak Mistrik vytrel vsetkym zrak. Mal narok byt prvy, nechal sa predbehnut a ak sa teraz vzda, vsetka cest.

 

edit, uz je to viacmenej oficialne

 

https://dennikn.sk/1393622/obrat-vo-volbach-mistrik-odstupuje-a-podporuje-caputovu/?ref=mpm&fbclid=IwAR0f6j6iRh2Ffx1HyG9i9Q6UcArscfn1lFROlmNVg_zOfj-7U0C-b1U1gL8

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uprimne,  nie celkom chapem co sa udialo. Budem si musiet pockat na prieskumy.   Z trendu bolo jasne ze Caputova ziskava naskok ale Harabin bol riadne vzadu a  tak kludne mohli pokracovat dalej obaja.  Jedine ze by Mistrik usudil ze to nema zmysel a usteril peniaze. Odstupenim spravil silne gesto ale neviem si predstavit ako by ho vedel politicky zurocit ( pre istotu,  cakame uz dlho na Dzurindu 2, niekoho  kto dokaze zjednotit opoziciu do stavu, kde by mohla vladnut.  Zatial ani na obzore) kedze Mistrik je vsetko ine len nie politik.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem, ako znela ich dohoda a ci vobec mala nejake znenie, zachytil som nejaky termin pred spustenim tlace volebnych listkov, ale este nedavno sa ocakavalo, ze ak niekto odstupi, bude to skor Caputova v prospech Mistrika. Co sa stalo dnes je mozno nepochopitelne, ale Caputova za posledne tyzdne ukazala, ze ma potencial rast, na druhej strane Mistrik stagnoval. Netrufam si predpovedat vysledky prveho kola, ale v pripade postupu Sefcovica a Caputovej to bude velmi zaujimave finale.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jednoducho si myslim, ze Mistrik prisiel na tu zjavnu vec, ze je vedec, ale nie politik.

Zrejme tam prebehli aj zlozitejsie veci, ale videla som ho v diskusii, nedokaze ppovedat otvorene svoj nazor, na palivu ale dolezitu otazku blaboli nezmysly... odstupil, a ano, stagnoval a nema kam dalej alebo na to nemal zaludok, volu, zistil, ze takyto boj je kopa spiny a on skutocne nie je politik. To by som si u neho aj cenila.

 

Co s tym sposobil medzi volicmi, z toho dobre pocity nemam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď je hendikep, že je žena, je to choré.

 

hendikep podľa mňa bude skôr to, že je príliš liberálna a rozpráva o tom - to cez niektoré vrstvy obyvateľstva neprejde, radšej si zvolia starého mečiarovca ficovca s veľmi podivnou minulosťou Harabina.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teda nie ze by som bral finale Sefcovic - Caputova ako hotovu vec, ale ak postupia do druheho kola, bude to ozaj zaujimavy suboj. Zatial co Caputova bude musiet zabojovat o konzervativneho volica, Sefcovic ako podpredseda EK aj o volica euroskeptickeho. Treba mat na zreteli aj to, ze fasisticko-konspiracny elektorat (cca 20%) sa bude vznasat vo vakuu a ja budem zvedavy, aku taktiku teamy zvolia. Bude to zrejme poriadna nazorova schizofrenia. Ukaze to tiez, nakolko je este Slovensko patriarchalnou spolocnostou. "Socialny demokrat" Blanar uz napisal status o prirodzenosti, neprirodzenosti a posliapavani tradicnej rodiny, keby bol pod nim podpisany Kuffa, vobec by som sa necudoval, ale necudujem sa ani teraz. 

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz sa zacina vylievat aj vedro spiny na nu,    vraj je to lesba. Nie je mi sice celkom jasne preco by ju to malo diskvalifikovat ked mentalne postihnuty moze byt predsedom parlamentu ale este sa toho vela dozvieme

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uz sa zacina vylievat aj vedro spiny na nu,    vraj je to lesba. Nie je mi sice celkom jasne preco by ju to malo diskvalifikovat ked mentalne postihnuty moze byt predsedom parlamentu ale este sa toho vela dozvieme

 

Vlastne by sme boli celkom tolerantnou krajinou. Predseda vlady gay, predseda parlamentu mentalne zaostaly a prezidentka - zena, lesbicka :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mistrikovi (ako dominantnemu kandidatovi-podla zhuleneho Sulika) urcite odlahlo, ze sa "musel" vzdat.....a to jeho "ustretove" gesto voci Caputovej ja skor vnimam ako jeho pomstu.....teraz budu mat cast povytahovat na Caputovu vsetko mozne a nemozne...vdaka "vedcovi" Mistrikovi sa z nej stala stvana zver....preco to tento prezidentsky "dominator" nenechal az na uplny koniec mozneho sa vzdania?....a tiez je mozne, ze tento akt bol Mistrikovim najvacsim vedeckym dielom.... :)

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ha ha ha.....ste tu akysi pokakany....coho sa obavate?....mne je jedno kto vyhra prezidentsky pohar.....urcite to bude jeden z dvojice Sefcovic-Harabin...neomarxisticku nominantku urcite nebudem preferovat a ani jej "bombasticky" cin v Pezinskej skladke...vlastne v nicom inom som nezachytil jej verejnu cinnost....ozaj a preco zacala sa v tej "zelenej" veci angazovat az ked jej apko odstupil z dozornej rady tej firmy?....ze by rodina na prvom mieste?....Kiska tiez preferoval vzdy svoju rodinu...myslim teraz jeho spoluputnika v boji pana brata......kosela blizsia ako kabat....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Ja ju volit budem, a som rad ze aj v prvom kole. Zena. Podla mna Radicova prehrala len kvoli tomu ,ze bola zena. Ine vysvetlenie nieje.

 

 

Ma sancu Caputova vacsiu vyhrat to dufam ako prehrat.  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kazdy ma sancu.....teda aj tato Caputova...... :)

 

tu je iny pohlad na konanie Caputovej v tej Pezinskej "zelenej" aferke...

 

http://www.ekologickaskladka.estranky.sk/clanky/pezinska-skladka-ucinkovali.html

 

a tu je jej konecne vyhodnotenie.....

 

https://www.webnoviny.sk/caputovu-nominovali-na-clintonovej-cenu-za-odvahu/

 

....dufam ze nasa buduca "prva dama" neskonci na tej skladke.... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to moje linkovanie o Caputovej celozivotnej kariere v Pezinskom prostredi je bombastickou spravou?....hm...hm....tak ja som iba sem dal to, co o Caputovej viem a tym som chce naznacit, ze je pre mna uplne neznamou osobou a tato jej cinnost mne osobne nestaci na to, aby som ju zacal preferovat ako prezidentsku kandidatku nieto este ako buducu prezidentku...pre mne je to nevyrazne nic....ale aj to jej "zelene" veldielo svedci o urcitej crte jej charakteru....zacala sa silne v tom angazovat, az ked jej otec odisiel z dozornej rady v inkriminovanej firme...udajne odtial odisiel nedobrovolne a preto som aj podotkol, ze, ako v pripade Kisku, kosela blizsia ako kabat...ak by ocinko zostal, tak asi by ani ona nekonala tu "zachrannu" akciu...to je ale iba moja domnienka, ale, ako som uz neraz tu napisal, moje domnienky sa zakladaju na nejakych faktoch a tie su pre mna rozhodujuce a nie tie, co mne tu nejaky zakomplexovany liberal podsuva...a to nepisem o tom, ze za Caputovou stoji neomarxisticke Stefunkovo "progresivne nieco", co je uz hlavna pricina, ze caputova je pre mna persona zo zakazom, co len priblizenia sa ku mne...taktiez Caputova doteraz nevysvetlila jej slogan na jej reklamnom putaci...."spolu proti zlu" (parafraza)......pre niekoho mozno nedolezite, ale pre mna podstatne...

 

a co sa tyka toho Harabina....poznam ho a viem co mozem od neho ocakavat...na rozdiel od Caputovej....o nej neviem nic....a uz nechcem volit ako v pripade Kisku...tzn. mensie zlo...poucil som sa...nepoznam teda nevolim...staci tak?...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prieskum Focusu spracovaný  27.2. 2019 - len časť kandidátov, ten zbytok má v prieskume pod 1 percento:

https://domov.sme.sk/c/22062815/prezidentske-volby-2019-prieskum-focus-caputova-vedie.html?ref=tit

v meraní bol zahrnutý ešte aj Mistrík, takže to bude celé ešte ináč, a do volieb ešte ďaleko.

 

post-3-0-94152300-1551369822.jpg

 

pán Šefčovič zatiaľ s predsedom Smeru ako moderátorom oslavujú po mestách MDŽ

https://video.sme.sk/c/22062587/prezidentske-volby-2019-sefcovic-oslavoval-so-smerom-mdz.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Treba sa zmobilizovat a ist volit aby druhe ani nemuselo byt. 

 

Predvcerom som mal oslavu a spytal som sa dvoch sestier zeny ,koho budu volit. Ci podporia zenu. Ze kvolitomu,ze je zena volit ju nebudu.

 

Ale mozno jej daju hlasy.To si myslim ja. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov