Skočiť na obsah

"Slušnosť nadovšetko"?


informator

Odporúčané príspevky

game

 

ale ved ja nezastavam toho Ramosa a ani nehanim novinarov....maju taku pracu....nasledky ale za ich "pero" sa prejavuju aj takto.....nastava otazka....su novinari zrely na nejaku zvlastnu ochranu alebo su zrely na diagnozu od "Chocholouska"?.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,

 

obávam sa, že tento príklad si celkom nevystihol, povedal si ním čosi úplne iné, než si chcel pzrejme pôvodne povedať.

 

keď sa nezastávaš toho Ramosa a ani nehaníš novinárov, tak k čomu bolo to citovanie vlastne príkladom?

k ničomu z témy - typický psychopat a typické malomestské noviny, kde noviny sú radi, keď sa v meste niečo udeje a môžu o tom písať, kde sa psycho nevedel zastaviť a kde sa nakoniec novinári zahrali na hrdinov á la Charlie Hebdo... čo by sme prijali v pohode, nebyť toho prehlásenia hrdinného novinára, čo to ukončil desivou trapošinou ktorá by mala ísť do zlatého fondu diletantov novinárov.

 

keď sa vrátime k slušnosti nadovšetko, tento prípad je na bedňu, ale v skutočnosti konkrétne u tohto podivného chlapíka - keď je pravdivé to, ako to opisujú noviny - nie novinári ho dohnali k vražde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

mylis sa....ja som tento pripad vystihol tak, ako som mal na mysli.....

 

pozri, u nas teraz rezonuje dost divna poziadavka, aby novinar pozival nejaku ochranu.....a za co by mal mat tento "vydobytok"?...ze sa sprava niekedy ako dobytok?.....a tento tragicky pripad je toho dokazom, ze medialna "sloboda" sa stala svojim aktom...lebo citatelnost.....katom sama sebe. Podla mna, by sa malo na pracu medii pozerat, ako na hocijaku inu pracu, ktorou sa ten-ktory jedinec zivi. Su rozne povolania, v ktorych sa stavaju tragicke nehody castejsie, ako v medialnej oblasti, tak z akeho dovodu by sa mali novinari vymedzovat do sfery verejneho cinitela a mat jeho vyhody?..... plati ich statna kasa?...su to predsa vsetko zamestnanci sukromnej sfery, tak nech sa o nich postara ich zamestnavatel tak, ako sa ma kazdy zamestnavael postarat o svojho zamestnanca....ci nie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator

 

mylis sa....ja som tento pripad vystihol tak, ako som mal na mysli.....

 

možno, v poriadku - zo svojho pohľadu si ten prípad vystihol tak, ako si to mal na mysli,

ale čo si vlastne mal na mysli, stále nie je celkom jasné v súvislosti s toutu tvojou tému.

 

chápem, prečítala som aj ten zbytok príspevku, ale stále to nie je jasné... "slušnosť nadovšetko" ako kto?

psychopat, ktorý tento amok začal a nedokázal prijať ani rozsudok súdu, malomestské noviny, ktoré z takýchto správ žijú?

novinár, ktorý na kapote auta rediguje noviny a just sa pridáva k ublíženým novinárom /koniec koncov im bolo ublížené, a poriadne - bez debaty/

alebo novinár, ktorý v svatom zápale tresne donebavolajúcu kravinu, len aby pripentlil ich martýrstvo ?

 

kde, kto tu mal byť ako slušný nadovšetko?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebudem sa rozpisovat......samozrejme novinar. Ja som ale tento priklad daval do rovnice s novinarom u nas doma, pretoze nasa medialna elita sa sprava nejako podobne, ako v tomto priklade.....pise rozne veci o roznych ludoch a ich osudoch a to sposobom aby bol dobre napomocny v predaji novin........jednoznacne ide o profit s predaja a tak nemozem stravit, ak nasa medialna elita sa drzo dozaduje akejsi ochrany.....zaco a pred kym?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak toto je asi mozne iba na slovenskej politickej scene......a to v podani "elity" naroda......pravnik a poslanec za SaS obvini verejne sudkynu, ze patri k justicnej mafii....hm len tak bez dokazov a este sa ide obhajovat imunitou......tak nasa justicia je vlastne mafiansky produkt a v takom Polsku sa ide robit nejaka reforma sudneho systemu a je tu poplach az v "Bruselexi"...zajmave, ze nasa "slusna" opozicia sa nechysta na ziadnu reformu mafianskeho sudnictva na Slovensku....doterz jej to vyhovovalo a teraz ked ma ten "pravnicky" trtko zaplatit aj s toho co si nahonobil mozno bokom, tak uz je to vraj likvidacny trest......dalsi moralny vzor z radov "slusnej" ulice :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nuz problem mam ak fasista hovori o slusnosti.  Ale skusim sa nad to povzniest.

Problem s toutou kauzou je iny,   v parlamente je na vyroky v jeho plene imunita, to ma racionalne dovody uz dlho.   Bez ohladu na to co je obsahom chrani poslanca pred nasledkami,  dovod je aby ziadna moc nemohla umlcat poslanca.   Ak sud rozhodne ze na takyto vyrok je mozne dat likvidacnu pokutu, tak  to neplni ucel.      

V takom pripade sa da sudna moc zneuzit na ktoreholkovek poslanca a na lubovolny kriticky vyrok.   

A iste principy treba branit aj vtedy ked nesuhlasis s obsahom,   pretoze nasledne ti budu pokutovat celu fasisticku bandu ktoru mas rad. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ha...ha.....tak sa nepovznasaj a pozri si, co si napisal v tejto teme. Kde ja "fasista" mam problem s vyrokovou imunitou poslancov? Skor s nou ma problem "liberalik" Baranik.......V tej vyrokovej imunite je spomenuta aj nejaka imunita o napadani tretich osob? A zasa mne anil neslo o tu jeho (ich) poslanecku vyrokovu imunitu, ale o to, ze elitny poslanec Baranik ma silne indicie o tom, ze existuje na slovensku justicna mafia a aj ako funguje a nedava ziadny podnet na trestne vysetrovane resp. ak ma, a asi ma, dokazy, preco ich uz davno neposkytol organom na to ustanovenym....aj tu pre neho plati vyrokova poslanecka imunita?....moze verejne obvinovat a nedat trestne oznamenie na vec, o ktorej je presvedceny, ze sa deje?....sprava sa ako pravy liberal a ja "fasista" to nemozem pochopit :(

 

A ked sme uz pri tom mna tebou oznacenym za fasistu, tak som zvedavy, ako dopadne dalsi liberalik a "elitna" medialna hviezda (dufam, ze o chvilu iba kometa) Havran(ik) ked sa ocitne na sude za svoje pripspevky....jeden tot nedavno sudeny fasista sa obhajoval (zatial uspesne) pocitacovou debilitou, co nemoze tento liberalik pouzit na svoju obhajobu....mozno pouzije ustavne zarucene slobodne prejavenie nazoru....no neviem ci mu to justicna mafia uzna, lebo co je zarucene ustavou neplati pre kazdeho a vzdy :)

 

no ale, ako hore aj ty pises, iste principi sa maju branit hoci nesuhlasi s obsahom, co ja "fasista" plne podporujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak aby som pochopil co pises,     Si za to aby bol Baranik potrestany pokutou 200 tis EU a zaroven si za  vyrokovu imunitu.  

Ak ano,  tak myslim ze si splnil vyznamnu cast prijmacich predpokladov do LSNS

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)   no tak ano presvedcil si ma.......si z inej dimenzie. Na objasnenie pre teba....tema je "slusnost nadovsetko", takze jeden z elity v snemovni SR ukazuje svojim spravanim, ako je trebe implementovat slusnos smerom k verejnosti....hm.....ako  vidim tebe sa to paci...mne nie..rozdiel v chapani slusnosti verejneho cinitela v snemovni :)

 

A co sa tyka tej pokuty, tak ano  ja osobne s nou suhlkasim a este by som pridal zopar rokov v nejakom dusevnom zariadeni na skolenie zo spravania a vystupovania....vies ja "fasistaô si potrpim na slusne vystupovanie verejneho cinitela hlavne z okruhu liberalkov.....

 

tento citat neviem ci ozaj patri osobe menom Boris Filan, ale ak nie tak aj tak z jeho znenim suhlasim a preto ti ho sem dam.....

 

 

Boris Filan o médiách
Blíži sa koniec roka a s ním prichádzajú rôzne predpovede.
Niektoré z nich sa týkajú budúcnosti Baraka Obamu, iné toho, že
sme sa predsa len neučili v škole ruštinu zbytočne. Ja mám jednu
predpoved, ktorá je dlhodobá:

Pamätajte si!
Raz príde doba, ked sa vynoríme z tohto šialenstva, ktoré nám
teraz vzblklo v hlavách a budeme sa za seba strašne hanbit
Budeme sa prepadat od hanby, ked' si spomenieme, na čo sme sa
pozerali, čo sme čitali a čo sme počúvali. Ako sme dovolili, aby
nás pár šikovných zvrhlíkov dostalo k novinám, časopisom a
televíziám, ktoré sú žumpa plná zvratkov a výkalov
Nebudeme chápat, ako bolo možné profitovať na chorobách a neštastí našich bližnych.
Nebudeme schopní vysvetliť našim detom a vnukom, ako sme to dopustili. Budeme sa snažiť
nemysliet na to, akých blbcov a hlupane sme to považovali za celebrity. Budeme sa hanbit za
dobu, ked boli denne na prvých stránkach nagelovaní pajáci a usmievavé opice, ktoré neznášali
väčšie série orgazmov s tým istým partnerom. Budeme hovorit, že na vine vtedy boli oni, akýsi
neurčití oni, a tí budú medzi nami a budú ukazovať prstom na niekoho neexistujúceho.
Ale my sme spolupáchatelia tohto hnusu, nie iba tí čo to píšu, vydávajú a vysielajú. My s nimi
ochotne kolaborujeme tým, že to pozeráme, počúvame, čítame a kupujeme
Iba tolko som Vám chcel povedat, respektíve nie chcel, ale musel, lebo už mi praskne hlava od
toho mlčania

 

 

.....lebo sa tryka nielen urovne medii a kultury, ale aj vystupovania nasich zastupcov v parlamente SR

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, ja pri tvojich prispevkoch mam pravidelne  zaludocne nevolnosti,   celkom rad by som veril ze to je dane tym ze si z inej planety. Ale obavam sa ze nie.   Ale ze sam seba povazujes za slusneho a etalnom slusnosti je prilis silna kava,  na dnesok staci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prepac, ale nikdy nebolo mojim umyslom a snahou, aby si mal z mojich prispevkov zaludocne problemy....skor bolo a aj je mojim umyslom priviest ta do reality......nedari sa my to, ale ja som trpezlivost sama, takze mozno aj ta motyka raz vystreli :)

 

a este by si mohol dat sem nejaky moj prispevok, v ktorom sam seba udavam, ako etalon slusnosti...vdaka. Myslis, ze ked kritizujem spravanie verejneho cinitela tzv.elitu moralne cistoty, tak tym sam seba povysujem nad neho?....hm....takze ty suhlasis, bez nejakeho zacudovania sa, zo spravanim sa toho (v tomto priklade) neomylneho pravnika, co je teraz volenym zastupcom v parlamente a jeho verejnym obvinenim tej sudkyne, ze je clenkou justicnej mafie?.....moze poslanec takto znehodnotit svoj mandat?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, si uplne mimo. nasledne mu prisla staznost, on sa ospravedlnil ze mal zle info. moze sa tym este zaoberat poslanecka disciplinarka.

ale to ze suhlasis aby za to zaplatí 200tis a tvoje dovody su ze je liberal, bohaty a neslusny. to je ukazka ideogickej nenavisti, zavisti a hluposti.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mylis sa....ja som nikde netvrdil, ze Baranik je liberal, ale ze je liberalik, pretoze liberal by sa takto nespraval...to za prve....no a ze ten liberalik mal zle info, to je akoze paragraf nevinnosti?....tym sa da teda ospravedlnit vsetko a vsetci tak mozu argumentovat na svoju obhajobu?.....no a ten disciplinarny "trestny senat" je dobry akurat tak na priestupkove ocistenie poslanca a nie na vedome poskodenie tretej osoby resp. bez dokazov oznamit, ze slovenske pravo ma v rukach mafia...ci takto sa ma spravat poslanec liberal?......a uz prestan uvadzat vo svojch prispevkoch klamstva o tom, co som povedal....nepovedal som ze je liberal...ze je bohaty...a ze je neslusny, je pravda a to je odo mna slusne oznacenie jeho spravania sa.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To su akurat tak zaklady ohovarania. S demokraciou to nema nic spolocne. 

 

A to uz sa radsej ani nebavme o komentovani politikov sudov. To je zasah do nezavislosti sudneho systemu. Politik sa nema co vyjadrovat k rozhodnutiu sudu. Ak niekde pochybyla, na to je disciplinarny sud aby to riesil. A nie politici. 

 

To je vystavna ukazka idiocie nasej akoze opozicie. Ohanaju sa v jednom kuse ako musi byt sudnictvo nezavisle, no oni sami donho najviac zasahuju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napriklad to ze v parlamente mas pravo povedat cokolvek aj ked to nemas podlozene. to su take zaklady parlamentarizmu. to vy fasisti jednoducho netusite.

 

aj na tretiu osobu?.......a to je z akeho dovodu netrestatelne?.....samozrejme, ak poslanec slovne napadne ineho poslanca, tak je to v poriadku, s tym ja nemam ziadny problem, ale v tomto pripade "pravnik" Baranik verejne obvinil nase justicne organy, ze tam rozhoduje mafia a verejne aj pomenoval osobu, co ma byt clenom tejto justicnej mafie.......mysls, ze takyto poslanec ma mat imunitu na takyto jeho verejny prejav?......a este tu ides ty popisat, ze ved sa ospravedlnil za obvinenie, lebo mal zle informacie....to myslis vazne?....A na druhu stranu zasa si uvedom, ze ta 200 000-va "pokuta" nie je v trestnopravnom konani, ale v obcianskopravnom a to su dve rozdielne veci. Kazda sa riesi inak a nemaju spolu nic spolocneho....mozno o chvilu utne sa aj multioteckovi a mozno aj idol slusnej ulice, p.poslanec Matovic a jeho safari spolok, pride na radu...takze ja "fasista" to vidim takto, pretoze  v ramci demokracie su tiez iste pravidkla  slusnosti....co tebe liberalikovi asi nic nevravi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nechapes slovu princip,  to nie je vtedy ked sa ti paci.  K tomu principy nie su,  ctit ich vtedy ked sa ti nepacia to je to co robi demokraciou demokraciou.       Ale to tebe nikdy neslo,   ziadas obranu svojich divnych nazorov ale  nikdy nie cudzich.

Nazor ze sudcovska mafia existuje je celkom bezny, a ak ani poslanec nesmie v plene toto povedat, tak   kto ?  

Alebo je na Saskara kazdy prostriedok dobry ?        Ale co sa budem divit, tak Kotlebovci mozu Kisku oznacit za vlastizradcu ale povedat o sudkyni ze je clenom sudcovskej mafie sa nesmie.       A fasisti budu rozpravat o slusnosti, no grc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

princip je u mna to, co sa dodrzuje a nie je snaha ten princip zneuzit, teda znehodnotit. A ten zbaraneli Baranik (vraj pravnik), to chcel zneuzit a tym aj znehodnotit. V parlamente je imunita na povedane slova.....no ale urcite nie na osoby mimo parlamentu a hlavne nie na tie, co su mimo akehokolvek politickeho dianie. Imunita je na politicke "boje" a nie taku politicky nesvojpravnu vetu na adresu tej dotknutej osoby. Co to ma spolocne s politickym bojom? Podla teba moze poslanec v plene vykriknut verejne na hocikoho hocico?

 

A co sa tyka tej fasistickej akcie pri prejave prezidenta.....tak ja "fasista" to vidim takto....prezident je politicky cinna osoba....fasisti maju svoj politicky program (ako kazda politicka strana), co viem a je aj verejne dostupny, tak su za vystupenie z NATO a EU, preto kazdy, kto je politicky aktivny a je opacneho nazoru, je  pre nich politicky rival. To, ze prejavili svoj postoj k prezidentovi sposobom aky zvolili, je ich vec a je to v sulade s tou imunitou, co ma kazdy poslanec...ak by tento sposob zvolili na tvoju adresu a ty nie si politicky cinny a nie si v parlamente, tak vtedy by spravili to, co ten "pravnik" Baranik z politickej strany SaS (teda Sprosty a Sprostejsi). Ozaj je to na grc......

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a tu je este cast zo stanoviska ZSS........aj poslanec by mal dodrziavat zakony, lebo to prisahal pri preberani mandatu poslkanca....

 

https://www.topky.sk/cl/100535/1723047/Opozicia-sa-snazi-posobit-na-rozhodovanie-sudu-o-Baranikovi--tvrdi-Zdruzenie-sudcov-Slovenska

 

....a vraj sa Baranik ospravedlnil....hm...a zaco?......ked ma imunitu tak nie je dovod na ospravedlnenie,,,,ked uz sme taky zasadovy....urazat a ponizovat a obvinovat by potom taky trpak, ako v tomto pripade Baranik, co sa dostane do parlamentu, mohol vsetkych beztrestne aj menovite podla toho, akou nohou sa vytrepe z postele.....opozicne bluznenie uz nema nic spolocne zo zdravym rozumom....IRIS terez nikoho z nich neirituje, ale ked niekto "prefikol" fetacku, tak sa Blahova z Nicholsonocou a Sulikom skoro vyzliekli z dresov od poburenia.... :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Inak Vilma okrem Kotlebovcov asi este kto sa ma s tebou  spajat? Debilny fico pocuvac. Co pocuva placlive fico nareky(Soros),alebo este nejaky mafian. Vydierac. 

 

Vilma mna s tebou nespoji ani danko ani fico ani nik. 

 https://martindroppa.blog.sme.sk/c/486722/mat-rad-slovensko-a-preco.html

Nik viac za posledne desatrocie nerozdeluje narod  ako Fico. Mna priam odpudzuje este zijem v tejto krajine a ostanem. Ale vsimlasisi ,ze nejaky odisli?  Kvoli Kiskovi? Ha zadumem a kto rozdeluje narod. Ha nerobi to ani fico,ani kotleba - robi to sama vilma.

 

Inak povedz mi ake fasa lepidlo mi muselo by byt aby nas dvoch spojilo? Peniaze a kolko? A zaco? Charakter by vedel povedat aj Danko aj fico ani sa spojili.

 

a ved ja sa s tebou spájať nechystám, len nechápem, ako môže niekto akceptovať toho hada na tróne, úžerníka, daňového podvodníka a ešte aj osobu, čo na svoju volebnú kampaň požila peniaze z nedovoleného zdroja. A ešte aj podvodom získala lacno lukratzívne pozemkz, ktoré patrili niekomu inému, a samozrejme že ten nemal o tom, že by svoje pozemky predal, ani potuchy. A takého človeka ty a tebe podobní uznávate za svojhu hlavu štátu? NIKDY!!! HOCIKTO by bol lepší ako on. To ste rovno mohli voliť hocakého mafiánskeho bossa, čo tak Černáka, aká škoda, že nekandidoval.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A fasisti budu rozpravat o slusnosti, no grc.

Rovnaky grc ako ked o slusnosi hovoria protestujuci za "slusne" Slovensko a ako chodi uzernik kazat o moralke po skolach. A ako miesto ucasti na oslavach statnych sviatkov sa ide lyzovat a na festival plny sfetovanych deti.

Tam naozaj nemoze nikto, nikomu, nic vycitat.

 

Nazor ze sudcovska mafia existuje je celkom bezny, a ak ani poslanec nesmie v plene toto povedat, tak kto ?

 

To ze nejaky nazor existuje, este neznamena ze je pravdivy. A nie, poslanec to povedat nesmie, treba si to nastudovat v Ustave. Pokial na to ma dovod, nejake podozrenie ci dokazy, ma to riesit na prislusnych miestach a nevyblakovat kade chodi. To su co za sposoby? Ved ta opozicia okrem vyblakovania na kazdu stranu nerobi nic. Keby robili co maju, tak by aj nieco zmenili. Takto su akurat na smiech.
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vilma,   skutocne nie je dovod na milovanie politikov.  A kludne kritizuj.  Ale ak chces kritizovat  ad hominem, tak  len  zopakujem

1.  Nevyzera ako had a nema tron.    Zrejme tym chces nieco povedat,  kludne povedz.

2. Uzernik ?   To je ciste Ficov narativ,  realne to je nezmysel.   Zalozil  napriklad quatro, co su normalne splatkove spolocnosti,  aj dnes funguju.  Nazvat splatkove spolocnosti uzerou je bud cielane klamstvo alebo hlupost. 

teda ak nejdes do extremu ze kazdy urok je od diabla.     O ich vyhodnosti mozeme debatovat ale aj za socializmu existoval splatkovy predaj. 

3. Danovy podvodnik a pouzitie penazi z nedovoleneho zdroja.    Kedze ide o ten isty cin, tak doplnim podstatu.  Kiska uzavrel zmluvu zo spolocnostou ktoru vlastnil on a jeho brat,   v zmluve stalo ze spolocnost bude financovat jeho kampan a ze vsetky prijmy ktore Kiska ziska ( knihami, prednaskami atd )  dostane firma.    Pisal som uz skor ze to nebol dobry napad, ale   nebol to priamo ani podvod.   Danovy urad  taketo naklady neuznal a to znnamenalo doplatit dan.  keby kazdy podnikatel ktoremu danovy urad neuznal naklad bol hned danovy podvodnik tak ich mame milion.   Ale aky je to nedovoleny zdroj ?  Firma ktoru vlastnil ? :)  Dan uz doplatil.   Tu len politicky bonmot,   je to horsie ako zlocin je to chyba.    Ak netusil ze finacna sprava nie je nezavisla a ze mu SMER zrata vsetko  tak bol hlupak a nemal tam ist, ak to vedel a  nenasiel si lepsieho pravnika  tak urobil chybu a spravne za nu plati.

4. Pozemok,   klucove slovo je tu lacno.   Tvrdi ze kupil pozemok za ceny bezne.  A nikto to zatial nespochybnil.  Ak je to tak, tak je rovnako obetou podvodu.    Ak totiz sud rozhodne ze doslo k podvodu, Kiska pride o pozemok a peniaze nedostane.    Podvodnik je ten co mu ho predal.

 

 

A porovnavat masoveho vraha Cermaka s podnikatelom ktoremu danovy urad neuznal vydavok je trochu ( teda trochu dost ) prehnane.     nemusis s nim suhlasit, ale trochu objektivity si snad zasluzi.   Neprivatizoval, z korupcie ziadne podozrenie nema, nevrazdil  ani  10 deti s roznymi zenami nema.   Urcite su lepsi ako on, ale hocikto ?


informator,    predstava ze mladistvu ak je fetacka tak moze kazdy prefiknut  je  taka svojska.    Ale o tom ze netusis co je moralka uz viem.   take nieco ze slabsich treba chranit a nie zneuzivat, to sa u vas fasistov nenosi.

 

Ale k Baranikovi,   na trestanie poslancov je poslanecky vybor,  podobne ako sudcovia maju disciplinarne senaty.     Moze dostat pokutu ( sudca moze dostat zrazku z platu ). 

Cena za to ze v plene moze hovorit uplne slobodne  je to ze moze aj klamat, urazat atd.   Je toto prilis velka cena ?  ved kazdy poslanec moze vystupit a oponovat mu.

Dovod na ospravedlnenie je ten ze zistil ze nemal pravdu.   Mozno tebe sa to nezda ako dovod ale ja ho chapem.   Ked nieco vyhlasis a neskor zistis ze nemas pravdu, tak  ludia ktori nie su ako ty sa normalne ospravedlnia.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov