Skočiť na obsah

"Slušnosť nadovšetko"?


informator

Odporúčané príspevky

https://www.aktuality.sk/clanok/601166/herec-martin-huba-adresoval-tvrde-slova-pellegriniho-vlade/

 

Dovolím si citovať autora. Je to tak silné, že cítim povinnosť pridať úryvok:
"Dno je, keď ťa prídu zavraždiť k tebe domov za to, že si napísal o našich ľuďoch.
O tých, čo žijú pre hodinky a kvôli ######ičkám, o tých, ktorí bývajú v haciendach pod Slavínom, lebo robia podvody s DPH, o tých, čo trávia dovolenky na motorkách, zatiaľ čo decká nemajú ani na výlet do okresného mesta, nie o tých, ktorým učitelia platia opekačku ku Dňu detí, ani tých, ktoré nechodia v zime do školy, lebo nemajú teplé oblečenie, ale o tých, čo sa dávajú oslovovať Grófka a po cestách jedenástej triedy jazdia na Maserati odpočítanom ako pracovné vozidlo na obrábanie asfaltových polí,..."

Znie to ako sci-fi,
kto nežije na Slovensku, nepochopí.

Čítajte viac: http://komentare.sme.sk#ixzz5JGrqYUSF

 

Ja som to cele necital, mame predplatene SME,len ten pocitac dnes vpraci nebol - zobralsi ho kolega na zahradu - tam robil. V pondelok ak to bude stat zato tu to dam. Pre vilmu.

 

https://www.tyzden.sk/podlampou/48921/pod-lampou-co-s-nami-urobilo-100-rokov-ceskoslovenska/

Toto preplatene mam aj sme. Ale vraj si to vypocut mozte. Ja som to dnes len pocuval. Robil som uctovnictvo. Pre vilmu.

 

https://www.tyzden.sk/spolocnost/48899/korda-a-magusin-live-s-protestujucimi-farmarmi-ake-su-ich-pribehy/

aJ toto  sa da pocuvat. Tiez som nevedel ake maju problemy. A oco im ide. Preco? Pre vilmu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator, ty si uz uplny ###### !

 

ps - ano, na informatora som pouzil velmi, ale velmi hrube slovo

 

Nehnevam sa za tvoje pouzitie toho prirovnania, ale ked uz take nieco pouzijes, tak by si mal zo slusnosti aj napisat dovod toho oznacenia.....alebo je to iba za to, ze mam iny nazor ako ty?.....inak, ja som reagoval na tysovo prirovnanie mna k fasistom a komunistom a som aj preto napisal, ze tribuni na tom "mitingu" o slobode a demokracii sa spravali, ako tysom pouzite fasisticke a komunisticke ideologicke "elity"...ja som ich tak vnimal, ale tebe a tysovi take vystupovanie lahodi...pre mna zabavne a usmevne kazanie o demokracii, slobode a pravnom state... :)

 

 

a tebe sa na tomto Kiskovom "statnickom prejave" co paci?.....mne to pride, ako vybavovanbie si jeho osobnych uctov z Ficom a spol.    :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je novinar ako novinar?....ked nam zabili Kuciaka, tak sa nasa liberalna novinarska obec isla potrhat o pisani o zasluhach tohoto novinara a dovodoch jeho smrti. Teraz je nieco podobne v UK, akurat s pozehnanim statnych organov.....nevsimol som si nejaku zasadnu odozvu od nasej slobodomilnej medialnej obce.....ze by nebolo dovodu na apel?.....alebo vdaka dovodom je konanie statnych organov v poriadku?

Kuciak dostal od ANM ocenenie in memoriam a ANM poslala otvoreny dopis Mayovej....len tie nase media s tymto novinarom maju asi nejaky zasadny problem, ked o nom a jeho cinnosti nejako neinformuju

 

http://www.rukojmi.cz/clanky/6368-asociace-nezavislych-medii-predavala-krameriovu-cenu-za-nezavislou-zurnalistiku-za-rok-2018

zdroj;

 

tak aby by dostatok informacii

 

mozes si precitat o tej slavnej ANM

http://biztweet.eu/article/3626-jana-si-do-ust-neberte-proti-konspiratorom-bojoval

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ja sa tu nebudem s tebou hadat o tom kto je v tomto pripade in a kto out v medialnom rozdavani oceneni....v tom mojom prispevku, na ktory reagujes, som ja nedaval na zvazenie to, co tu ty ides davat, ale mna iritovalo, ze nase media nic nerobia na ochranu toho novinara z UK, ktoreho chcu dat do vazenia s muslimskou vacsinou hoci sa mu tito odsudneci uz dopredu vyhrazaju smrtou....preto aj ta moja otazka, ze ci nie je novinar, ako novinar, ale ked je nas tak ho branime a ked nie je nas, tak s..t na neho....teba  netrapi takato novinarska spolupatricnost?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k tomu sa nevyjadrujem, pretoze mi chybaju doveryhodne zdroje

s mojou slabou anglictinou neviem posudit tie UK zdroje, ktore ujo Google na mna vychrlil

priznacne je, ze z nasich su to len tie konspiracne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no az na to ze nejde  o novinara ale miestneho Kotlebu, odkial mas informaciu ze ho daju do vazenia s muslimami ?   Pokial viem tak ho brania aby do vazenia vobec nesiel.    Ci mas overene zdroje ako parlamentne listy ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

k tomu sa nevyjadrujem, pretoze mi chybaju doveryhodne zdroje

s mojou slabou anglictinou neviem posudit tie UK zdroje, ktore ujo Google na mna vychrlil

priznacne je, ze z nasich su to len tie konspiracne

 

Tak este raz......mne je jedno, aka resp. kto, komu  a zaco dal nejake ocenenie, ale sa pozastavujem nad tym, ze tzv.novinarsky „cech“  SR robi rozdiel medzi novinarom a novinarom...a na dovazok ide este aj nejakym svojim hodnotenim hodnotit niekoho, kto rozdava resp. udeluje ocenenia v medialnej sfere....nie su v tomto pripade (a nielen v tomto) v takej istej suterennej polohe tie media, co poukazuju na ineho konanie, ako na nieco neakceptovatelne v modernej a vyspelej medialnej stoke, ktora sa necha  oslovovat veladostojnym pomenovanim....“hlavny prud“.....pritom robia to iste, ako nimi pranierovany oponent....nie je nas, tak co je nas ponom.... a tu mas clanok o tom novinarovi...vyber si z neho co chces, ale ja ti sem ho davam, aby som ti dokazal, ze ten zly clovek, je ozaj novinar....

 

http://www.reflex.cz/clanek/komentare/87471/zatceni-britskeho-novinare-tommyho-robinsona-nestaci-jen-oznacovat-ideove-protivniky-za-nacky.html

 

 

no az na to ze nejde  o novinara ale miestneho Kotlebu, odkial mas informaciu ze ho daju do vazenia s muslimami ?   Pokial viem tak ho brania aby do vazenia vobec nesiel.    Ci mas overene zdroje ako parlamentne listy ?

 

 

si sa zasa ukazal, ako odkojeny na fasistickom a komunistickom resp liberalnom (co je to iste) ideovom mlieku....vidim, ze  mna asi preto z vyznavania tychto ideologii obvinujes, lebo si nezbadal brvno co mas v oku, no hlavne, ze v mojom  oku vidis triesku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to potom aj kocner je novinar, kazdy kto natoci nenavistne video.

ale kedze nesedi za svoje zvratky, tak co je problem? ze fasista sa boji basy?

a novinar ako vodca extremistickej strany? no jo u vas fasistov je to vzdy tak,

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to zhrnme, miestny britsky fasista ma ist do vazenia, nejde tam za svoj prejav ale za porusenie nariadenia sudu. a jeho priaznivci ziadaju aby tam nesiel pretoze tam mu moslimi mozu robit zle. odhliadnem od faktu ze toto je snad uloha vaznic. aj keby to bol slnieckar a nositel pulitzera, tak tu nejde o novinarske prava. a samozrejme miestny fasista informator sa toho chyti. smiesne, podobne ako sa fasista mazurek a komunista blaha spolocne lutuju nad cenzurou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak a toto by sa hodilo snad do vsetkych tem na tunajsom fore
ale dam to sem, lebo je to zive a NEslusne

 

 

Je pekné sledovať, ako takáto kampaň v praxi vzniká, ale to je asi tak jediné, čo na tom pekné je. Konečne si vytvorili argumenty, konečne to môžu vyťahovať na ľudí, ktorí ani nebudú vedieť, o aký článok ide a s Denníkom N nemajú nič spoločné. Konečne vieme, čo sú poľnohospodári zač. Aj tí ľudia, čo im nosili raňajky. Môžu to hovoriť dookola a dookola, až kým to druhá strana nevysvetlí, lenže vysvetliť sa to nedá, lebo vysvetľovať nie je čo. Navyše, keď ťa raz zašpinia, vysvetľovať môžeš koľko chceš, ale špinavý už budeš navždy. Môžeme čakať, či a kedy to vytiahnu.

 

cely text blogu tu:

 

 

Samuel Marec

4 h

AKO SA VYRÁBA ŠKANDÁL (sorry za nadpis veľkými písmenami)

V nedeľu vyšiel na blogu Denníka N článok so šokujúcimi odhaleniami o vedúcom protestov farmárov. Autorka v ňom opísala, ako zachytila jeho meno a keďže je (ako on) sama od Košíc (z Čane), spýtala sa pár známych a pohrabala sa na internetoch. Zistila, že vedúci nie je žiaden malý farmár, naopak, berie dotácie.
Problémy boli len dva:
a) nebolo to žiadne šokujúce odhalnie, pointou naozaj bolo len to, že *berie dotácie*. Žiadne uliate peniaze, žiadne podozrivé prevody, žiadne peniaze za veci, ktoré neexistujú. Nič také, ako keď Rošková obhospodaruje cudziu pôdu, alebo keď má Pellegrini byt a ani nevie odkiaľ. Proste len berie dotácie.
b) o autorke nikto nikdy nepočul, na jej Facebooku nie sú žiadne posty, iba jedna ilustračná fotka a medzi kamarátmi samí známi ľudia. Máme 16 spoločných priateľov, pozrite sa, či nie ste medzi nimi (https://goo.gl/Cw19mv). Neviem čo, ak nie toto, je definíciou fakeového profilu. Navyše, pri zakladaní blogu, ktorý si založila len preto, aby uverejnila tento článok, použila falošné údaje. Všetky.
Denník N jej práve preto celý blog zrušil. Základným pravidlom totiž je, že publikovať sa má pod vlastným menom. No a vznikol škandál.

Andrea Kováčová, ktorá neexistuje, oznámila, že jej článok zmazali, lebo odhalila. Lukáš Machala (známy z ministerstva školstva) sa toto hneď chytil, napísal o slobode slova a šírení fake news a aby potvrdil, že boj proti fake news myslí vážne, v ďalšej vete vyjadril podporu falošnému profilu.
Pridal sa aj Ľuboš Blaha. V statuse spomenul aj mňa (o to fakt nejde), ale najmä písal o obludnom novinárskom faule, ktorý sa, samozrejme, udial preto, lebo najavo vyšli nepohodlné skutočnosti. Zdieľajte, zdieľajte!!!
Ani slovo o tom, že fakeový profil si založil fakeový blog, na ktorom nič neodhalil a zmazaný nebol kvôli odhaleniam (nič veľké predsa neodhalil), ale preto, že porušil úplne základné pravidlo blogovania na Denníku N. A ľudia sa pohoršujú, lajkujú a zdieľajú (momentálne 540).
Najlepšie na tom je, že redaktori Denníka N mu tam napísali oficiálne vyjadrenie, kde mu to slušne a normálne vysvetlili: základné pravidlo je, že články sa *musia* písať pod vlastným menom, ak nie, je to dôvod na zrušenie blogu. (Ak sa nemýlim, ide o pravidlo, ktoré je od úplného počiatku aj na blogoch SME, zrušené takto boli desiatky, ak nie stovky blogov). Kto s tým nesúhlasí, môže ísť blogovať na Pravdu, budú radi. Miesta na internetoch je viac než dosť, ale porušiť pravidlá a potom sa sťažovať, že som ich porušil, veľký zmysel nedáva.
Ľuboš Blaha všetky reakcie, ktoré mu to vysvetľovali, vymazal alebo skryl, a napísal, že redaktori sa síce zapojili, ale “vyhovárali sa na formality” a on ich zablokoval, lebo “páchajú cenzúru” a “nemajú morálne právo diskutovať na mojej stene”. Nemôže teda tvrdiť, že *nevie*, ako to je. Ono je to od Blahu v zásade neospravedlniteľné, teda ak aplikujeme aspoň minimálne štandardy, ale to je jedno, sú to bežné internetové hlúposti.

Dôležitejšie je, že vznikol pekný naratív: vyšiel článok, ktorý odhaľoval veci, Denník N ho zmazal, lebo cenzúra a nepohodlné odhalenia v jednom, malý farmár nie je malý farmár ale agrobarón (to v článku zaznelo), čiže celé protesty sú zas raz podvod. Smer má pravdu, a ak aj pravdu nemá, kradnú všetci, čiže je to celé úplne jedno. A stretol sa s ním Kiska a o Kiskovi tiež vieme, čo je zač.
Takto sa vyrába škandál, toto je profi akcia: vymyslíš si profil, potom blogerskú identitu, uverejníš článok, v ktorom nie je nič zásadné (link tu https://archive.fo/6qqCi),a keď noviny podľa svojich pravidiel (s ktorými súhlasíš) zakročia, šíriš to ako cenzúru a snahu o ututlanie. Všetky príspevky, ktoré ani nekritizujú iba vysvetľujú, dáš preč, lebo - a toto je super - cenzúra. Dokonca ho autor/ka poslala aj do agentúr, sponzorované odkazy naň sa objavujú na rôznych anonymných stránkach, teraz pridala otvorený list šéfredaktorovi Denníka N. Valí sa to.

Je pekné sledovať, ako takáto kampaň v praxi vzniká, ale to je asi tak jediné, čo na tom pekné je. Konečne si vytvorili argumenty, konečne to môžu vyťahovať na ľudí, ktorí ani nebudú vedieť, o aký článok ide a s Denníkom N nemajú nič spoločné. Konečne vieme, čo sú poľnohospodári zač. Aj tí ľudia, čo im nosili raňajky. Môžu to hovoriť dookola a dookola, až kým to druhá strana nevysvetlí, lenže vysvetliť sa to nedá, lebo vysvetľovať nie je čo. Navyše, keď ťa raz zašpinia, vysvetľovať môžeš koľko chceš, ale špinavý už budeš navždy. Môžeme čakať, či a kedy to vytiahnu.

No a aby sa nezabudlo, posolstvo pod čiarou je jasné a je presne také, aké razia dlhodobo: Smer síce kradne, ale aj tak kradnú všetci, takže to vychádza narovnako. Nič nemá zmysel, nič sa nedá, nikto nie je lepší, všetci sú špinaví rovnako. A toto tvrdenie, je pre spoločnosť cestou do hrozného pekla.
Uvádzať to na pravú mieru je asi tak všetko, čo sa s tým dá robiť, ale, ako hovoril Julius Cézar, špina je hodená. Je mi divné to napísať, nemám rád takéto výzvy, ale asi by bolo dobré, keby ste tento status zdieľali, možno sa dostane aspoň k pár ľuďom.

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to zhrnme, miestny britsky fasista ma ist do vazenia, nejde tam za svoj prejav ale za porusenie nariadenia sudu. a jeho priaznivci ziadaju aby tam nesiel pretoze tam mu moslimi mozu robit zle. odhliadnem od faktu ze toto je snad uloha vaznic. aj keby to bol slnieckar a nositel pulitzera, tak tu nejde o novinarske prava. a samozrejme miestny fasista informator sa toho chyti. smiesne, podobne ako sa fasista mazurek a komunista blaha spolocne lutuju nad cenzurou.

 

spravne, ked porusil zakon tak ide do vazenia....ja som to niekde kritizoval?......vyrabas nieco, co tu dolu popisuje a sem zavesil D´Ady....si ozaj mentalna elita, vdaka akym sa EU otriasa v zakladoch :(

 

 

tak a toto by sa hodilo snad do vsetkych tem na tunajsom fore

ale dam to sem, lebo je to zive a NEslusne

 

 

cely text blogu tu:

 

 

Samuel Marec

 

4 h

 

AKO SA VYRÁBA ŠKANDÁL (sorry za nadpis veľkými písmenami)

 

V nedeľu vyšiel na blogu Denníka N článok so šokujúcimi odhaleniami o vedúcom protestov farmárov. Autorka v ňom opísala, ako zachytila jeho meno a keďže je (ako on) sama od Košíc (z Čane), spýtala sa pár známych a pohrabala sa na internetoch. Zistila, že vedúci nie je žiaden malý farmár, naopak, berie dotácie.

Problémy boli len dva:

a) nebolo to žiadne šokujúce odhalnie, pointou naozaj bolo len to, že *berie dotácie*. Žiadne uliate peniaze, žiadne podozrivé prevody, žiadne peniaze za veci, ktoré neexistujú. Nič také, ako keď Rošková obhospodaruje cudziu pôdu, alebo keď má Pellegrini byt a ani nevie odkiaľ. Proste len berie dotácie.

B) o autorke nikto nikdy nepočul, na jej Facebooku nie sú žiadne posty, iba jedna ilustračná fotka a medzi kamarátmi samí známi ľudia. Máme 16 spoločných priateľov, pozrite sa, či nie ste medzi nimi (https://goo.gl/Cw19mv). Neviem čo, ak nie toto, je definíciou fakeového profilu. Navyše, pri zakladaní blogu, ktorý si založila len preto, aby uverejnila tento článok, použila falošné údaje. Všetky.

Denník N jej práve preto celý blog zrušil. Základným pravidlom totiž je, že publikovať sa má pod vlastným menom. No a vznikol škandál.

 

Andrea Kováčová, ktorá neexistuje, oznámila, že jej článok zmazali, lebo odhalila. Lukáš Machala (známy z ministerstva školstva) sa toto hneď chytil, napísal o slobode slova a šírení fake news a aby potvrdil, že boj proti fake news myslí vážne, v ďalšej vete vyjadril podporu falošnému profilu.

Pridal sa aj Ľuboš Blaha. V statuse spomenul aj mňa (o to fakt nejde), ale najmä písal o obludnom novinárskom faule, ktorý sa, samozrejme, udial preto, lebo najavo vyšli nepohodlné skutočnosti. Zdieľajte, zdieľajte!!!

Ani slovo o tom, že fakeový profil si založil fakeový blog, na ktorom nič neodhalil a zmazaný nebol kvôli odhaleniam (nič veľké predsa neodhalil), ale preto, že porušil úplne základné pravidlo blogovania na Denníku N. A ľudia sa pohoršujú, lajkujú a zdieľajú (momentálne 540).

Najlepšie na tom je, že redaktori Denníka N mu tam napísali oficiálne vyjadrenie, kde mu to slušne a normálne vysvetlili: základné pravidlo je, že články sa *musia* písať pod vlastným menom, ak nie, je to dôvod na zrušenie blogu. (Ak sa nemýlim, ide o pravidlo, ktoré je od úplného počiatku aj na blogoch SME, zrušené takto boli desiatky, ak nie stovky blogov). Kto s tým nesúhlasí, môže ísť blogovať na Pravdu, budú radi. Miesta na internetoch je viac než dosť, ale porušiť pravidlá a potom sa sťažovať, že som ich porušil, veľký zmysel nedáva.

Ľuboš Blaha všetky reakcie, ktoré mu to vysvetľovali, vymazal alebo skryl, a napísal, že redaktori sa síce zapojili, ale “vyhovárali sa na formality” a on ich zablokoval, lebo “páchajú cenzúru” a “nemajú morálne právo diskutovať na mojej stene”. Nemôže teda tvrdiť, že *nevie*, ako to je. Ono je to od Blahu v zásade neospravedlniteľné, teda ak aplikujeme aspoň minimálne štandardy, ale to je jedno, sú to bežné internetové hlúposti.

 

Dôležitejšie je, že vznikol pekný naratív: vyšiel článok, ktorý odhaľoval veci, Denník N ho zmazal, lebo cenzúra a nepohodlné odhalenia v jednom, malý farmár nie je malý farmár ale agrobarón (to v článku zaznelo), čiže celé protesty sú zas raz podvod. Smer má pravdu, a ak aj pravdu nemá, kradnú všetci, čiže je to celé úplne jedno. A stretol sa s ním Kiska a o Kiskovi tiež vieme, čo je zač.

Takto sa vyrába škandál, toto je profi akcia: vymyslíš si profil, potom blogerskú identitu, uverejníš článok, v ktorom nie je nič zásadné (link tu https://archive.fo/6qqCi),a keď noviny podľa svojich pravidiel (s ktorými súhlasíš) zakročia, šíriš to ako cenzúru a snahu o ututlanie. Všetky príspevky, ktoré ani nekritizujú iba vysvetľujú, dáš preč, lebo - a toto je super - cenzúra. Dokonca ho autor/ka poslala aj do agentúr, sponzorované odkazy naň sa objavujú na rôznych anonymných stránkach, teraz pridala otvorený list šéfredaktorovi Denníka N. Valí sa to.

 

Je pekné sledovať, ako takáto kampaň v praxi vzniká, ale to je asi tak jediné, čo na tom pekné je. Konečne si vytvorili argumenty, konečne to môžu vyťahovať na ľudí, ktorí ani nebudú vedieť, o aký článok ide a s Denníkom N nemajú nič spoločné. Konečne vieme, čo sú poľnohospodári zač. Aj tí ľudia, čo im nosili raňajky. Môžu to hovoriť dookola a dookola, až kým to druhá strana nevysvetlí, lenže vysvetliť sa to nedá, lebo vysvetľovať nie je čo. Navyše, keď ťa raz zašpinia, vysvetľovať môžeš koľko chceš, ale špinavý už budeš navždy. Môžeme čakať, či a kedy to vytiahnu.

 

No a aby sa nezabudlo, posolstvo pod čiarou je jasné a je presne také, aké razia dlhodobo: Smer síce kradne, ale aj tak kradnú všetci, takže to vychádza narovnako. Nič nemá zmysel, nič sa nedá, nikto nie je lepší, všetci sú špinaví rovnako. A toto tvrdenie, je pre spoločnosť cestou do hrozného pekla.

Uvádzať to na pravú mieru je asi tak všetko, čo sa s tým dá robiť, ale, ako hovoril Julius Cézar, špina je hodená. Je mi divné to napísať, nemám rád takéto výzvy, ale asi by bolo dobré, keby ste tento status zdieľali, možno sa dostane aspoň k pár ľuďom.

 

 

presne takto sa vyrabaju "zarucene" pravdive udaje o skutkoch co sa stali a aj nestali......akurat sa vyrabaju vo vsetkych mediach a vytvaraju ich vsetci novinari...staci iba trochu pozmenit slovosled a nic neporusis iba si zvysis citatelnost a reputaciu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

iste toto pisalo tvoje "slusne" alter ego :  sic "ale mna iritovalo, ze nase media nic nerobia na ochranu toho novinara z UK, ktoreho chcu dat do vazenia s muslimskou vacsinou. "

 

A co teda kritizujes ?  Alebo sa zase vyhovaras ako mazurek ?       Alebo si skutocne taky hlupak ze nevies ze rozsudok sudu nikdy nie je " do vazenia s muslinskou vacsinou ides", ide do basy a to kam presne to urcuje vazensky system, a v akom bude rezime to tiez.  A v GB su  iste na dennom poriadku vrazdy vo vazniciach, ze ? 

Takze media maju byt hlupe ako fasisti,  to je tvoja vizia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidim, ze to mas popletene, ako nasa novinarska obec.....

 

1. je ten Brit novinar?....je;

2. pise o temach, co poklada za dolezite?...pise;

3. pisala o dolezitych temach aj zavrazdena novinarka na Malte resp. zavrazdeny novinar Kuciak?....pisali;

4. boli zavrazdeny za tieto aktivity?....boli (pravdepodobne);

5. pozaduju nasi novinari pre seba ochranu?....ano;

 

.........teda podla tebou sem danych argumentov, by sa teda  novinari mali podriadit nasledkom zo svojej prace a neziadat nic od statu, pretoze je to ich praca, za ktoru iba oni osobne nesu zodpovednost. Takze Kuciak resp. ta novinarka na Malte, su iba nutnymi nasledkami svojej verejnej cinnosti....tak isto ako aj sofer auta, co nedal prednost kamionu na krizovatke...sam si je na vine. Tak nejako si to predstavujes?....a neplet do prace novinara jeho osobny zivot a jeho spravanie ci politicke postoje...skus sa odosobnit a vidiet iba novinarsku pracu. Neviem ako by sa spraval nas cech novinarov, ak by nebodaj za nejake porusenie zakona sud odsudil jedneho z nich na "posed v base" a vrazil by ho do vazenia s priekupnikmi drog, co  previnili novinar mal za dolezitu temu a pisal o nich nekompromisne kriticke clanky. To by bolo staznosti mozno aj v tretej galaxii........lenze ako ja vidim, tak pre nich nie je novinar, ako novinar  :(

 

a neplet sem ziadnu ideologiu, pretoze kazdy novinar pise iba o tom, co je pre neho dolezita tema!!


a este som zabudol na toto....ak by ta novinarka na Malte nebola zavrazdena a vdaka nej by odsudili nou odhalene osoby, tak by bola v ohrozeni zivota, ak by bola za svoje mozne porusenie zakona odsudena a umiestnena do vaznice, v ktorej su posadene aj tie nou odhalene osoby?....ja myslim, ze ano....len mna by zaujmala reakcie novinarov na to jej miesto odsedenia si trestu.

 

https://www.postoj.sk/34426/upozornil-na-ksefty-so-schengenskymi-vizami-teraz-sa-boji-o-zivot

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a obecne,   ak by kazdy koho mozu vo vaznici ohrozit ( vacsiniu jeho byvali spolocnici) mal ist na slobodu, ta by boli vaznice prazdne.

A to nehovorim ze policajti by do vazenia  nesmeli vobec.  A kedze u nas je v kazdej base aj par ciganov, tak by aj nasi fasisti mali mat imunitu.  A tiez pisu na facebook, tak su novinari. Pisu o temach co povazuju za dolezite  ( ako sa treba branit proti zberbe,  pisu o nasili ciganov, o Sorosovi a Kiskovi,  ),

 

A samozrejme v base rizika vyhodnocuju,   na jednu celu s moslimom ho nedaju.    Ale je fajn vidiet ze je vystraseny a boji sa VSETKYCH moslimov,  to celkom jasne dokazuje jeho extremizmus.  A ciste logicky ak sa boji moslimov, tak vonku je ovela viac ako v base,   tam to bude bezpecnejsie. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ty si uz uplne strateny pripad,

 

tvoj argument?......takto sa konci tvoja argumentacna schopnost :)

 

 

a obecne,   ak by kazdy koho mozu vo vaznici ohrozit ( vacsiniu jeho byvali spolocnici) mal ist na slobodu, ta by boli vaznice prazdne.

A to nehovorim ze policajti by do vazenia  nesmeli vobec.  A kedze u nas je v kazdej base aj par ciganov, tak by aj nasi fasisti mali mat imunitu.  A tiez pisu na facebook, tak su novinari. Pisu o temach co povazuju za dolezite  ( ako sa treba branit proti zberbe,  pisu o nasili ciganov, o Sorosovi a Kiskovi,  ),

 

A samozrejme v base rizika vyhodnocuju,   na jednu celu s moslimom ho nedaju.    Ale je fajn vidiet ze je vystraseny a boji sa VSETKYCH moslimov,  to celkom jasne dokazuje jeho extremizmus.  A ciste logicky ak sa boji moslimov, tak vonku je ovela viac ako v base,   tam to bude bezpecnejsie. 

 

k tej prvej casti sa neda ani rozumne vyjadrit, takze to ani nebudem komentovat.

 

a v tej druhej casti ty uz verejne neobhajujes demokraciu a slobodu, ale nejaku ideologiu.......lebo v tedy sa da vyhlasit to, co tam pises....kto nie je nas, tak toho nech natahuju na deres aj kazdy den....si proletar alebo liberal?....   :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

netrep.....ved ty tu stale urazas osoby, co maju nejaky iny nazor na fungovanie sveta, ako ty...to je jasne znama diagnoza ideovo zanieteneho  proletara a liberala....a to je co to vynytie mozgu?...podla seba sudis ineho? Ak uz mas mat vymyty mozog, tak by si musel zit v bubline podobnej Kimovmu svetu. Da sa tu vnasom priestore a v takomto medialne prepletenom svete nejako niekomu vymyt mozog? Ano, ak by sa zaviedlo to, co pretlacaju ideologovia z Bruselu, tak v tom pripade je to mozne, ale aj to iba u osob narodenych priblizne od r. 1990. Ale teda dobre, mozem aj ja uvazovat ako ty......takze podla tvojho vnimania fungovanie sveta by malo vypadat asi takto.....novinar Kuciak nie je moja krvna skupina a ked doplatil na svoj profesny zivot smrtou, je to jeho tragedia a tragedia jeho rodiny....mna sa to netyka. Beriem to ako epizodu v zivote niekoho, co zomrel pri vykonavani svojerj prace a teda by mu mal zamestnavatel vyplatit posmrtne celu mzdu ktoru by bol zarobil po dochodkovy vek...takto akosi by to malo podla teba fungovat.....no co uz, podla tvojej ideologie, da sa aj takto uvazovat :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj to treba....no nikdy neupratuj po inom, ale vzdy iba po sebe...je to slusnejsie a hlavne nevyzeras potom ako upratovacka :)....hoci nemam nic proti zamestnaniu upratovacky........resp. novinar :(

 

dalsia epizoda zo zivota novinarov...tentoraz z USA....hm...co uz novinarska praca sa prejavuje aj takto.....casto dozenie svoje obete k samovrazdam a aj, ako v tomto pripade k vrazdam......teraz som zvedavy na reakciu prezidenta, koordinatorov a ucastnikov nasej slovenskej "slusnej ulice".....mozno poslu do USA demars aj z navodom, ako predchadzat k vrazdam novinarov....jedna uz zo strany "smetiarov" je na svete.....za utoky su zodpoveny politici.,...ze by im drzali ruku s perom?..... :(

 

https://svet.sme.sk/c/20860500/prehral-spor-s-novinami-potom-isiel-vystrielat-redakciu.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,

toto ale nie je tak jednoznačné, ako to podávaš.

 

začal si ten človek, Ramos, predsa bol súdený za to, že nechutne obťažoval a urážal svoju spolužiačku na facebooku - čo je to isté, ako keby svoje urážky dal do pofidérnych novín. Spolužiačka na neho podala trestné oznámenie a miestne noviny o tom napísali.

za toto Ramos podal trestné oznámenie na noviny za urážku na cti, súd prehral - čo je logické, aj na americké súdnictvo:

nebola to urážka na cti, bol to fakt, že na neho podala za jeho nechutné výpady verejne na facebooku spolužiačka trestné oznámenie.

 

kde tu v tom hľadáš dohnanie k vražde? keby to nebol psychopat, ktorý v sebe živil celé roky imaginárnu krivdu, dávno by sa na to celé zabudlo, každý zázrak trvá tri dni, medzitým bolo aj na malomeste xy iných správ, trebárs že sa susedova krava otelila a mala trojčatá.

 

 

a na stranu novinárov:

 

a toto... ja skutočne nič proti slušným ani investigatívnym novinárom, ale takúto facovinu môže napísať len malomestský americký hrdinský novinár:

“Niečo takéto sa môže stať v Afganistane alebo v Iraku, no neočakávate to v tichej kancelárii oproti miestnemu obchodnému domu,” povedal Pat Furguson podľa denníka Guardian. “No noviny aj tak vyjdú,” odkázal.
 
v krajine, kde sa takmer každý týždeň vystrieľa minimálne jedna škola či čokoľvek iné.  ohmygod.
 
(ako sa píše aj v článku: V Spojených štátoch ide totiž už o 154. masovú streľbu v tomto roku - a to je koniec júna)
 
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov