Skočiť na obsah

Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?


sonara

Odporúčané príspevky

Pekný deň všetkým
Aké máte skúsenosti s čiernou mágiou? V poslednej dobe mám len samé neštastia.
Kamoška mi povedala aby som išla k veštici-bosorke, že môže ísť o kliatbu.
Je to vôbec možné niekoho prekliať a podobné veci?
Myslím si, že to je len v rozprávkach pre deti. Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?
Voodoo, čierna mágia tomu veria a praktizujú len niekde v Afrike.
Neviem čo si mám o tom myslieť.
Sama som na pochybách. Čo ak je to predsa možné?
Nemá niekto kontakt na nejakého "šamana" čo sa zaoberá preklínacou mágiou?

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a v aboriginskej Austrálii, kde šaman keď ukázal na niekoho kosťou, bol to rozsudok škaredej smrti.

 

mimochodom, prečo dnes mladé mamky vešajú na vozíčky s bábatkami červené mašle?

v krajine, kde je nejakých 70 či koľko % veriacich v kresťanov, veria zaklínacím praktikám - červená stužka má ochrániť pred prekliatím,

zaujímavá kombinácia, niečo na tom zrejme bude : )

 

šamana nie. možno bude nejakého poznať google.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V poslednej dobe mám len samé neštastia.

Kamoška mi povedala aby som išla k veštici-bosorke, že môže ísť o kliatbu.

Je to vôbec možné niekoho prekliať a podobné veci?

Myslím si, že to je len v rozprávkach pre deti. Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?

 

Nemá niekto kontakt na nejakého "šamana" čo sa zaoberá preklínacou mágiou?

na podobnú tému bola celkom "výživná" diskusia priamo v tejto sekcii fóra :thumbsup: konkrétne tu

 

nejaké skúsenosti so samozvanou vešticou som zase spomínal v inej téme, tá mala aj kontakt aj na kolegyňu z BA, ktorá údajne vedela zrušiť kliatbu :yes_yes: ale nevidel som ju už dávno, tak neviem -_-

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera sme písali s jedným fórumákom o tomto hľadaní šamanov, napísala som mu, že toto je nenápadná sofistikovaná príprava na reklamu... : )

a tu ho máš... asi začnem vykladať aj z kariet :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

mám pred takými vecami rešpekt. ešte tak veštenie z kávy či karát som skúšala, ale do čiernej mágie by som sa vôbec nepúšťala. ja síce občas zadriem, že ten a ten je taká sv-ňa, že asi urobím jeho woodoo bábku a napichám do nej špendlíky, ale reálne nie je veľa vecí, pre ktoré by som sa do takého čohosi pustila, ak vôbec. Obávam sa, že potom už by som sa takej aury nezbavila a už nikdy by sa veci okolo mňa nedostali do normálnych koľají. No, smejte sa. Ale s takým čímsi nie je sranda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nesmejem sa, myslím, že sú veci medzi nebom a zemou...

aj austrálski šamani fungujú, bez ohľadu na to, či je človek členom ich komunity s vrodeným rešpektom, či nie... to neznamená, že veríme každej povere a každému veštcovi či kartárovi, len že ešte neviem o tomto svete úplne všetko, a to vskutku nevieme : )

mimochodom... tú auru aj vidíš?

mám kamarátku, ktorá ju vidí. asi ako Kirlianove fotky, tie skutočne existujú, a objavené boli náhodou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevidím, našťastie. radšej som aj s kartami prestala, odkedy sa mojej sestre všetko, čo som jej povedala, aj splnilo. Možno ešte tak z recesie by som skúsila obyčajné sedmové, ale cigánske som dala do šuflíka spať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

tisíckrát ďakujeme :klobuk:

 

už si sem tú reklamu nedávno dávala, ale aj tak ďakujeme, kam by sme sa podeli bez sibýl? :)

ale už bude vážne stačiť, ešte raz ju sem nedávaj, skutočne stačilo... vrelá vďaka :ahooj:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 rokmi...
Citát

Bosorky, čarodejníci, veštice, voodoo, mágia.. veríte tomu?

Nie neveríme. Toľko chlopotín čo tie dve veštice u ktorých som bol, natárali že ani 20% nebola pravda. Ale to je ako pri horoskope že sa snažia rozprávať čo najvšeobecnejšie, najobšírnejšie, aby sa to nedalo identifikovať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bolo to ešte niekedy v rokoch keď som sa kamarátil s Mirkou a Ivanou. Nedovolím si odhadnúť lebo vy by ste boli schopní tie príspevky nájsť a tvrdiť že som zlý rok napísal. A cenu si už tiež nepamätám keďže to bolo dávno. Pamätám len to že tá prvá bola vďaka Mirky a išli sme tam s autom KIA ktoré sme mali ako rodinné keď som začal mať vodičák, naveštila také klasické veci že nájdem si ženu keď budem niekam cestovať a že bude mať niečo s nohou (to bude znamenie) a že budem mať dve deti, že budem dlho žiť a takéto všeobecné veci, nič extra. Na druhýraz som šiel s Ivanou a tam som dostal také že budem dlho žiť a že vždy sa v živote uchytím, že nebudem mať problémy, taký pohodový kľudný život ma čaká, a že vidí tam aj ženu a deti (počet neuviedla) ale že o tú ženu budem musieť bojovať lebo že tam bude stáť v ceste iný chlap...

Mňa by takáto sprostosť nenapadla nikdy, ale obe slečny boli tak trochu mierne naklonené ezoterike, a to už viete že ja som sa pri každej snažil pretvarovať že ma jej záujmy, zaujímajú aby som si šplhol. Tak som pri nich študoval horoskopy, astrológiu, na všetko im pritakával a odpovedal s nebiflenými vecami a tak. Oni boli v tom že ma to zaujíma a išlo sa teda k veštici.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teda Mariška a Juliška naveštila. takto sa moc nenarobí.

mám pocit, že som to sem už niekde písala, že občas sú veci medzi nebom a zemou, ale teta Juliš to nebude.

kamarátka pred asi 10 -15 rokmi  riešila hodne zapeklitú vec... odcestovala hodne ďaleko, na juh Maďarska, aby si dala veštiť od jednej vyhlásenej veštice.
hovorili jej v dedine mama Polly, pri reči mala na sebe šatovú zásteru a varila a občas miešala v hrnci v letnej kuchyni paprikáš krumpli
a okrem iných vecí je povedala, že kľud, že sa jej problém do roka vyrieši.
a medzi rečou  spomenula, že minule tiež varila paprikáš krumpli, keď bol u nej Orbán, aj ho ponúkla, a povedala mu, že žiadny strach... do dvoch rokov je pri moci.
sranda, je, že sa u kamarátky pomýlila o mesiac, u Orbána sa trafila :)

kto sa venuje politike, vie, kedy sa naposledy Orbán nadobro vrátil k moci, ja len odhadujem, podľa istých vecí, kedy tam priateľka bola... :)
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov