Skočiť na obsah

Som bohatý fórumák, alebo - naše hriešne potešenia


Hellé

Odporúčané príspevky

tak som tie svoje nové nakoniec musel reklamovať. jedno sklo bolo bez antireflexu. človek si to hneď nevšimne. síce mi tam čosi nesedelo, ale pripisoval som to cylindru, ktorý som predtým nemal a zhodou okolností antireflex chýbal práve na tom skle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

@SniperNie sú drahé (100 €),    rada  volím  zlatú strednú cestu,  nie najlacnejšie, nie najdrahšie.. nie, žeby som si nemohla dovoliť, ale zbytočne nemíňam, kde netreba .. hlavne, že sa mi hodinky páčia, že výborne slúžia.. pre mňa, majú veľkú hodnotu .. :smile: môj manžel, tiež nerád nosí hodinky na ruke, vraj mu zavadzajú .. :smile: 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 18. 11. 2021 at 10:58, iskra napísal:

@SniperNie sú drahé (100 €),    rada  volím  zlatú strednú cestu,  nie najlacnejšie, nie najdrahšie.. nie, žeby som si nemohla dovoliť, ale zbytočne nemíňam, kde netreba .. hlavne, že sa mi hodinky páčia, že výborne slúžia.. pre mňa, majú veľkú hodnotu .. :smile: môj manžel, tiež nerád nosí hodinky na ruke, vraj mu zavadzajú .. :smile: 

ja som bez hodiniek hotová, hodinky potrebujem, je pre mňa jednoduchšie len otočiť ruku a kuk ako mobil ťahať z kabelky alebo z ruksaku. Vo vrecku ho nenosím, je dosť veľký. Tie malé typy čo boli ešte len na telefonovanie a písanie sms som nosila aj vo vrecku, ale tieto už sú na to veľké.

Kedysi okolo 1990 som si kúpila od kolegyne také vraj od Poliakov, mne sa páčili, a veru išli skvele, dakedy predvlani či vlani už odmietli ďalej a nejdú. Boli pre mňa super presné, ponáhľali sa o minútu asi tak za mesiac, aj hodinár sa tomu čudoval, že také hodinky majú taký dobrý strojček.

Ďalšie som mala od VUB darček za uzavretie zmluvy na stavebné sporenie, tie tiež išli a ešte aj idú dobre. A posledné mám od Oriflame – tam už som nemala takú šťastnú ruku, ale ujo hodinár to poriešil výmenou strojčeka, a už idú spoľahlivo.

Ale poďme k hriešnYm potešeniam.

Tento mesiac som priam zahýrila...

* 4 ks pletené šaty od Bonprix, všetky sú fajn

* Nový mobil – ešte ho nemám, snáď mi bude robiť radosť

* Mikina či čo to je, do polky stehien, takej staroružovej farby do hneda, taká „krátkosrstá“, voľného strihu od HaM

A ako darčeky:

* DVD Bol raz jeden život pre dievčatká

* Magnetickú stavebnicu pre dievčatká

* Kreatívnu stavebnicu pre malých majstrov – ore najmenšieho kutila Šimiho

* UV lampu pre Flinstona a mňa na dezinfekciu bytu

* Trekingové palice v Sportissime a šatka na krk pre Flinstona

Hrozné, toľké prachy omlátiť, dúfam, že to neoľutujem.

 

  • Páči sa mi to 2
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

takže hýrime  .. :smile: 

  ja som si  kúpila  sukňu, tričko, manželovi košeľu, synovi  tričko,  kamoške  darček, domov  do spálne nové závesy, dekoratívne sviečky, na tie mám tiež slabosť ... aj  nový mobil mám, ten mi daroval manžel ...  ešte  som si peniaze  aj odložila, ušetrila ..

 teraz  tiež hýrim, sladké k nedeľnej káve 

n.jpg

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...

Hýrila som :smile: mám nové tenisky, kabelku, synovi som darovala  kožený náramok na ruku, mojej drahej polovičke tričko.

 Našej roztomilej vnučke som objednala letný klobúčik, sukničku, tričko. Máj sa blíži, ak všetko vyjde podľa plánu, vyobjímam si vnučku.  :zalubeny::slniecko:

IMG_20220331_100523.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akože sa môžme chváliť? :zubiska:

 

Mám auto :caavo: chcela som aj havarijnu poistku :biggrin: lebo však vodičák mám pol roka, ale manžel že zbytočnosť, tak som zvedavá :blink: tfuj tfuj 

A ešte som si kúpila mikinu na dojčenie, kraaaasnu, a drahú. A malú :lach: Vahala som či vrátiť, ale vravím si že schudnem .. ehm, 10 kíl by som rada ... :hehe:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Bol na predaj iphone se 1 za 40€ v Žihárci (to ani neni ďaleko tam by som aj dobicykloval) a veľmi dobrá cena lebo také idú po 70-100€. A ešte by pridal novú baterku a dve ochranné sklá. Ale nemal som toľko peňazí tak som volal Zdenovi či by sme nešli napoly a kým sme sa dohodli inzerát stiahli. Taká dobrá ponuka že hneď to kúpili. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fakt nerozumiem načo do alaha ty chceš stále vyhadzovať peniaze na kraviny, ktoré sú ešte aj pod cenu. Aj si sa pýtal, prečo je o polovicu lacnejší, či nie je kradnutý alebo poškodený, že by ti po týždni skapal? A ešte volaj Zdenovi, či by išiel napoly :doh: fakt jak v nejakom ústave toto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 1. 4. 2022 at 21:33, doll napísal:

Inak dosť ma to baví, a keď nie je lenivé auto tak o to viac :zubiska:

Športiaka kúp s turbom. Staré favority a felície sa velmi pomaly rozbiehajú, chýba im život. Fiaty sú dosť živé. Kamoš hovoril že keď presadol s favorita do fiata úplne temperamentné auto. Sused čo je tuningáč si dal športový filter aj to pomôže.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 hours ago, Tomáš said:

Bol na predaj iphone se 1 za 40€ v Žihárci (to ani neni ďaleko tam by som aj dobicykloval) a veľmi dobrá cena lebo také idú po 70-100€. A ešte by pridal novú baterku a dve ochranné sklá. Ale nemal som toľko peňazí tak som volal Zdenovi či by sme nešli napoly a kým sme sa dohodli inzerát stiahli. Taká dobrá ponuka že hneď to kúpili. 

iphone se je sunka. 

nie si normalny.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nový luster do kuchyne, blíži sa leto, tak pre seba letné šaty, plavky, šľapky do wellness, parfém pre manžela, pre syna kraťasy. Mladší syn s manželkou si kúpili nové auto, teším sa s nimi...:smile: Ešte som  kúpila keramickú rýchlovarnú konvicu a iné  drobností do domácnosti ako napr.  dekoratívne vonné sviečky, vankúše na sedačku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov