Skočiť na obsah

Som bohatý fórumák, alebo - naše hriešne potešenia


Hellé

Odporúčané príspevky

Ano mam, nepocitam skuter, vodicak na skupinu A si robim kvoli cestovnemu enduru. Mam vyhliadnutu jednu starsiu ale stale legendu, Honda Africa Twin 750, poctive zelezo ktore ta zoberie na koniec sveta a nazad. Nie ako tie plastove hnoje co sa teraz vyrabaju.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 19 hodinami, chlapeczjuhu napísal:

po vodicaku motorecka :-)))

to som čakala, takúto odpoveď :) len opatrne :) :agree:
 

pred 17 hodinami, Tono napísal:

To sa dá nazvať "kríza pred smrťou".

to sa dá nazvať radosť z bytia... aj keď je to deprimovaný Tono... :agree: 

helmet-jet-vintage-smile-jam-dmd.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 18 hodinami, chlapeczjuhu napísal:

... Mam vyhliadnutu jednu starsiu ale stale legendu, Honda Africa Twin 750, poctive zelezo ktore ta zoberie na koniec sveta a nazad. ...

Asi príliš rýpem, ale ... čo na toto hovorí manželka. Vôbec nemyslím na peniaze, ale na záľubu.

Samko by bol určite všetkými desiatimi čo jeho ocinko má, ale maminka bude pri tvojich jazdách asi neustále stŕpať strachom ...

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

manzelka ma pozna ako najrozumnejsieho vodica minimalne v stredoslovenskom kraji...a kedze je tu samko mam o dovod viac vratit sa domov zdravy.

ci ma zomelie niekto iny, nie mojou vinou, nuz to neviem. ale stat sa mi to moze aj na bicykli. 

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

objednala som si z Anglie špeciálne tričko a hrnček... poštovné vychádza drahšie ako samotný tovar, ale som predsa bohatý fórumák, tak čo :klobuk::innocent: :rolleyes:
Tomáško by si preto zabehol zrejme na bicykli :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

objednala som obraz väčších rozmerov,  namaľovaný na plátne, optimistický, nádherná príroda... v izbe je  sedačka, komoda s knihami, lampa, živé kvety, spríjemní  aj obraz,  krásne vynímajúc sa  na stene..    príma relax aj v interiéri...:smile:

mlsám práve taliansky krémeš,  je lahodný, chutí božsky.

Taliansky krémeš.jpg

  • Díky! 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@iskra

ked som začala čítať, čo si napísala, neverila som chvíľu vlastným očiam, že vraj príroda, a na obrázku nejaký zákusok...:smilieee: 

až po prečítaní celého textu mi bolo všetko jasné. 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som si kúpila sandále na slávnostnú príležitosť, manželovi tričko a kraťasy na bežné nosenie, vnučke Klárke pekné oblečenie,  a ešte hľa, tieto farebné kocky a knihu .. :smile:

IMG_20210707_155115.jpg

  • Páči sa mi to 2
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hriešne potešenia - každý deň sme si dopriali fajne drinky.  Flinstone silou mocou chcel, aby som si niečo kúpila v obchodíku v kúpeľoch,ale vlastne ja mám,čo potrebujem, tak ma neprehovoril. Musela som s ním chodiť po obchodoch, a chcel mi kúpiť šaty, tričko, klobúk...ale to všetko ja mám. Tak som si na jeho účet nedopriala hriešne potešenie...iba ak skvelú zmrzlinu, tú som si neodoprela. 

  • Díky! 1
  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...

moje okuliare na čítanie 

pre vnučku čiapka, nákrčník, náramky, náhrdelník.. minule, keď sme boli na návšteve, Klárka si prosila požičať môj náramok.. páčilo sa jej, tešila sa, vravela, že ako babička .. ešte jej vyberiem pekný baťoh,  maličkú  kabelku pre dievčatká .. vnučka je veľmi roztomilá, šikovná, mentálne aj fyzicky.... a keď sa usmeje a  povie, že pusu babičce ...:poletujem:

Okuliare.jpg

VK.jpg

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov