Skočiť na obsah

Som bohatý fórumák, alebo - naše hriešne potešenia


Hellé

Odporúčané príspevky

Ale toto je téma o luxuse že ak si dovolíte niečo čo vám zasiahne do rozpočtu alebo na to musíte sporiť. Takéto veci sú riešiteľne za pár eur. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

objednala som si červené úpletové šaty...chcela som ešte jedny, ale nemali moju veľkosť. tak zhreším menej ako by som bola chcela...
ale mám chuť Flinstona roztrhnúť. Furt si objednáva nejaké trafené pamätné mince, pritom ani nie je numizmatik, akurát čo to potom zavadzia, na kýho výra mu to bude, v živote si neotvoril pixľu s tými mincami, iba vtedy, ked si tam pridáva ďalšiu. Neviem, či nedokáže odolať tej ženskej, čo to ponúka cez telefón...mňa varila zakaždým aspoň 15 minút, a trpezlivo som jej vysvetlila, že mňa mince nezaujímajú a nechcem to, ale on nie...certisko.gif
Su aspo z draheho kovu alebo len maju povrchovku?
Jeeezisi snad nie su z Narodnej Pokladnice, to su zberatelsky bezcenne mince od sukromnej firmy ktora s narodnou bankou nema nic spolocne len sikovne vymysleny nazov.


...

Ale toto je téma o luxuse že ak si dovolíte niečo čo vám zasiahne do rozpočtu alebo na to musíte sporiť. Takéto veci sú riešiteľne za pár eur. 
Tomas ta krabica zakuskov ma stala okolo 25 euro.
25 euro je a bude pre mna dost vela penazi, za blbe zakusky, ci uz budem zarabat 500 alebo 2500 v cistom.

...


  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To bolo myslene na sniperove napolitanky nie na zakusky.

A ja som nechal rekordnych 100€ u zubara, takze luxus, strasny luxus na nezamestnaneho bez prijmu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach




A ja som nechal rekordnych 100€ u zubara, takze luxus, strasny luxus na nezamestnaneho bez prijmu.


Hehe, ja 25 som dnes nechal. Podľa tvojej logiky by som zvyšných 75 mal prežrať. Alebo premaškriť? TERAZ mám peniaze, tak si to môžem luxusne dovoliť.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najnovsie si idem na znacke Maxpedition. Dnes mi prisla tretia brasna cez rameno. Je to paradna vec, mas to na chrbte, pretocis si to dopredu a vyberies si co chces. Len pre zaujimavost som zratal tie tri objednavky. Nieco cez 420 eur, stale to nema na kabelku mojej frajerky.

20210528_192448.jpg.59bf9c57880668d963264d1c05155998.jpg

 

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@chlapeczjuhu pravdaže sú so len také mince na s prepáčením odrb somárov, čo to kúpia. To už skôr majú hodnotu mince z čias Prvej republiky, čo ešte moja babka mala odložené...ja nie som numizmatik a takéto čosi ma vôbec nezaujíma, a pokiaľ viem, ani on  nie, preto nechápem, načo to kupuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Vilma Flinstonova povedz mu nech si radsej raz mesacne kupi striebornu investicnu mincu (alebo aj zlatu ak ma na to :-) ) a urobi mudrejsie....

...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V piatok som si objednal dalsie pero. Tentoraz vsak z limitovanej edicie, kde bude vyrobenych iba 70 kusov. Rozpredali sa za hodinu. 595€ z tajnych zasob. Predpokladam vsak, ze by som ho vedel predat za par rokov aj drahsie, kedze z tejto edicie ich nebude viac ako 70. Uz ale koncim, v poslednom case som si tych pier nakupil viac nez dost. Idem do striebornych minci, ako radi @chlapeczjuhu. Aj Stanek radi investovat viac do striebra, kedze ma az 1200 ci kolko vyuziti. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už zasa... čakám jeden balíček, ale len taký maličký, s letnými handrami, kvôli liečbe musím trochu pomeniť šatník :innocent:
moje večné sukne dostali na frak, čipkované a všelijaké krásne blúzky k nim idú do dôchodku, na rade sú nohavice, legíny, o ktorých som si myslela, že to nikdy v života nedám na seba... takže dám, ale nie napasované, to teda nie, takže objednávam k tomu vhodné topy, ešte letné... už ich mám hromadu, len v skrini sa mi nechce robiť poriadok, hoci sa tam už nezmestím :)
takže zasa objednávam, no :happyroll::jaaaj:

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@game, aj ja sa  nezmestím, v skriniach oblečenie,  a občas akosi nemám, čo na seba... :biggrin: 

šatník je  fajn aj obnoviť.. riešim to aj  novou komodou,  takže tiež rada objednávam, nakupujem.. sebe, ale aj mužovi, synovi, vnučke.., a nielen oblečenie...:smile:

minule som kúpila vnučke roztomilé šatičky s klobúčikom, bábiku, knihy so zvieratkami.. :smile:  kúpim, čo pekné uvidím a čím poteším seba aj svojich blízkych...

kamarátka sa minule sťahovala do nových priestorov, tak som jej kúpila peknú dekoráciu, vedela som, že ju poteším...

ďalšia kamarátka sa sťahuje blízko BA, tak som jej kúpila súpravu šálok, knihu  a malú šperkovničku.. bude mi chýbať, ale dúfam, že si nájdeme cestu k sebe  aj v budúcnosti ... veľmi dobrá, vzácna žena.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ešte pred covidom v New Yorku na letisku si synátor kúpil parfém Paco Rabanne 1 Million... v primeranom flakóne :)

raz som sa mu ponúkla, že aby neminul ten newyorský celý, keď mu bude dochádzať, kúpim mu ja... tak teraz k tomu došlo, a aby mal aj malý flakón na prípadné cesty, keď už budú povolené, aj na bežné použitie, objednala som aj malý aj väčší flakón... nuž trochu rozhadzujem, ale pre koho iného, než pre syna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zhrešila som cestou od notára...kúpila som si plavky, len tak som si vyskúšala a sadli mi, no nekúp to, keď máloktoré sedia...a dopriala som si aj letné šaty, biele s červeným vzorom, bavlnené. A to som si hovovrila, že nebudem si nič na leto kupovať, všetko, čo potrebujem, mám...

a objednala som pre dievčatá obliečky na vankúš s výášivkami Anny a Elsy (postavy z Frozen či ako sa tá rozprávka volá), a tiež plátené taštičky cez rameno s vyšitými postavami z ich obľúbených rozprávok. Snáď mi to neotreieskajú o hlavu. Zato drevenú kuchynku (ťažké je to jak sviňa), čo majú spoločné, mi určite otrieska o hlavu dcéra...

  • Páči sa mi to 3
  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov