Skočiť na obsah

Som bohatý fórumák, alebo - naše hriešne potešenia


Hellé

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...

Doručili  nám   komodu, tak  s manželom montujeme. Prisámvačku ako lego, šrubiek do aleluja, ešteže muž sa v tom vyzná... :happyroll: Odskočila som  pre Muškát, že sa občerstvíme.:drink:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som si všimol že teraz je rozorbatý nábytok v móde. Za socíku veľké pevné skrine boli, vynášali to sťahováci. Teraz sú to tie lisované piliny čo hneď sa vylupne. Však ja som strhol závit už pri montáži nového nábytku veľakrát. Veľmi to je labilné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Komoda zmontovaná, priala som si ju do zimnej záhrady, máme tam ratanovú sedačku, rôzne kvety... Vďaka mužovej šikovnosti,   trpezlivosti, jemnosti.. aj mojej spoločnosti.. :-) nedošlo k poškodeniu. 

Zhodli sme sa tiež, že  za tie peniaze,  by mohli komodu aj zmontovať... 

S výsledkom, ako to v zimnej záhrade vyzerá a že splní účel som spokojná,  mužovi sa tiež páči.

Inak, starší nábytok, a to teraz myslím aj na nábytok našich rodičov a starých rodičov, to je  kvalita.. my aj v novom dome..., sme si v kuchyni dali staré kvalitné stoličky, ktoré sú pohodlné,  pevné, ošetrili sme ich, prebrúsili trošku, nafarbili a sme spokojní. Nejde o šetrenie peňazí, ale prečo vyhadzovať kvalitné stoličky, keď sú vysoko  kvalitné a pekné. To je ako v hudbe, nadčasová krása... :smile:

A teraz idem uvariť kávu. Ja klasika, mužovi írsku.

 

 

 

Komoda.jpg

  • Díky! 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akurat som odklikla kozmetiku pre mamu na Den matiek..dufam, ze nepopletu dorucovaciu a fakturacnu adresu :zubiska:

nejako ma nebavi uz nakupovat pre seba..nepotrebujem nic:hmmm:ale najblizsie sa planujem rozsupnut u kadernika..uz vyzeram jak strasidlo

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes na obed bola šnicla s varenými zemiakmi a zeleninovým šalátom a pred chvíľou som si dal výborné krémeše. To taký degustátor ako @Tomáš by si aj vajcia oblizoval

kremese.jpg

A v chladničke je ich ešte asi 15, to bude napotom :)

  • Páči sa mi to 2
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 1 hodinou, game napísal:

a tie Sniperove krémeše by som prijala úplne v pohode aj ja :)

na tie Sniperove krémeše som sa už dnes prišla  3x pozrieť :)

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zákusky, jahody v čokoláde, ulahodia oku aj chuťovým pohárikom, osviežujúce, chutné, zdravé. Samozrejme :smile: mlsať s mierou.

Tenisky,  dnes  boli  mojimi spoločníčkami...  :smile: spokojnosť,  pohodlné, prospievajú zdraviu, úžasné!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, chlapeczjuhu napísal:

Meninove pokusenie...

také fotky sem radšej nedávaj, lebo Tomáš začne slintať jak Pavlovov pes, sadne na bicykel a príde ti zagratulovať :zubiska:

  • Díky! 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

objednala som si červené úpletové šaty...chcela som ešte jedny, ale nemali moju veľkosť. tak zhreším menej ako by som bola chcela...

ale mám chuť Flinstona roztrhnúť. Furt si objednáva nejaké trafené pamätné mince, pritom ani nie je numizmatik, akurát čo to potom zavadzia, na kýho výra mu to bude, v živote si neotvoril pixľu s tými mincami, iba vtedy, ked si tam pridáva ďalšiu. Neviem, či nedokáže odolať tej ženskej, čo to ponúka cez telefón...mňa varila zakaždým aspoň 15 minút, a trpezlivo som jej vysvetlila, že mňa mince nezaujímajú a nechcem to, ale on nie...:certisko:

  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov