Skočiť na obsah

Som bohatý fórumák, alebo - naše hriešne potešenia


Hellé

Odporúčané príspevky

pred 2 hodinami, Jovzin napísal:

Uff ako to tu tak citam tak ste makaci.

Táto téma je len irónia. Na počesť @Tomáša, ktorý je taký frajer, že si môže dovoliť vydrbať posledných 25 centov (čo je jeho celý finančný majetok) na napolitánku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 10. 1. 2021 at 20:23, slimak napísal:

...? Ze ja neviem kde davat peniaze. .

.. Neviem kde mam tie miliony minut. Peniiaze sa len hromadia a hromadia. a zbytocne.

Z 9/10 co som napisal je pravda a fakt.

no ty tomu neborákovi Tomášovi dávaš. Ten po prečítaní tvojho príspevku oka nezažmúri.

chystám sa kúpiť si nové záclony. Niežeby na mňa niekto bol zvedavý, ale budem sa lepšie cítiť.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 16. 1. 2021 at 22:31, Vilma Flinstonova napísal:

ja by som si v takej posteli pripadala ako kráľovná :) 

Pre mna postel nech je na nozkach(zena ci deti povysavaju prach spod postele) a potom moze vyzerat ako chce. Aspon tak si zena kupila minuly rok postel,uz bola dlho nasrana co sme zdedili od rodicov -my sme sa vymenili. Postupne to tam meni. Keby mala viacej casu chuti mohla by si to cele zmenit podla seba. Aj rychlejsie aby som mal uz klud.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 12 hodinami, slimak napísal:

Pre mna postel nech je na nozkach(zena ci deti povysavaju prach spod postele) a potom moze vyzerat ako chce. Aspon tak si zena kupila minuly rok postel,uz bola dlho nasrana co sme zdedili od rodicov -my sme sa vymenili. Postupne to tam meni. Keby mala viacej casu chuti mohla by si to cele zmenit podla seba. Aj rychlejsie aby som mal uz klud.

ak je bez nožičiek, aspoň to netreba tam pod ňou pucovať. Či je to považované za výhodu, aby sa deti mali kam schovať? :smile: My so segrou sme sa radi schovávali pod kanapu, ktorú sme mali kedysi v kuchyni. Mamka nám to síce zakazovala, ale keď odbehla na nákup alebo musela do školy a strážila nás jej sestra, tak to bola naša obľúbená skrýša. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nová sedacia súprava ma teší... :smile: Priala som si  pre zmenu, práve s nožičkami, keďže  mám skúsenosti doma aj so sedačkami bez nožičiek...,    prach sa dostane naozaj všade, a odťahovať ťažšie sedačky, dávať pozor, aby sa nepošriabala plávajúca podlaha, či dlažba,  mať po ruke stále niekoho, to tiež nie vždy ide,  tak preto som radšej zvolila sedačku s  nožičkami,   ľahko povysávam/e, umyjem/e pod sedačkou.. spokojnosť.

-

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 13. 1. 2021 at 14:33, game napísal:

ale ano,
aj vešiak za 1600 je o rozhadzovačných fórumákoch :)

čooo? Toľko by som nedala za vešiak ani keby bol z ebenu či aké je to to vzácne drevo. Mohol by byť aký len by chcel...nenene!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 2 týždňami...

Ja som vytiahol moju starú elektrickú gitaru (po 30-tich rokoch) a začal som ju repasovať. Asi lepšie by bolo kupiť novú ,ale to nie je nostalgia, tak si robím potešenie letovaním, prerábaním....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my sme sa spamatali z rotlčeného lustra,  síce došiel v črepoch, ale  hladko sme dostali  peniaze späť...
tak sa moji páni pustili do míňania v e-shopoch, a vlastne trochu aj ja, pre syna kopu športového oblečenia Kilpi, zaslúžil si,
páni si kúpili super mobily,
a syn začal meniť nábytok, stoličky, lustre, sedačku, a kdečo...  jarné upratovanie peňaženiek prebieha :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 35 minútami, game napísal:

  jarné upratovanie peňaženiek prebieha :)

Závidím ľuďom, ktorí majú radosť z nakupovania. Ja som mal naposledy radosť, keď som dostal na vianoce báger na baterky. Mal som asi 10 rokov a pamätám si, že ešte v ten večer som si zodral tepláky na kolenách, čo som sa za ním plazil. Spomenul som si na to, keď som si kúpil prvé auto a žiadna radosť neprišla. Keď som si kúpil toto, zrejme posledné, ani som sa nešiel na ňom povoziť.

Ešte, že mám vnúčatá, tie najmenšie sa dokážu úprimne tešiť z darčekov. Naposledy od zajačika.

  • Páči sa mi to 2
  • Sorry! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vidíš Tono, ľudia sú rôzni. Tomáš má radosť aj z hotdogu, na ktorý vyvalí posledných 70 centov, čo mu zostali na účte týždeň pred výplatou. 40 ročný hotový chlap.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rada obdaruvávam, aj rada som obdarovaná. Mám radosť zo všetkého pekného, samozrejme, nejde  len o veci, ktorých sa dá dotknúť.., no ako žena, mám   radosť aj z nakupovania. Dnes nám kuriér priviezol nové dekoračné obliečky na vankúše, pekný dekoračný záves na okno, náramok pre mňa, manželovi peknú košeľu. Objednanú máme  menšiu komodu, do zimnej záhrady ešte kúpime ďalšie živé kvety, tak postupne, kvety mám veľmi rada. Som dospelá žena, radosť mám zo všetkého pekného, viem sa tešiť ako dieťa. :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kúpila som si skladací stolík pod notebook, záclony do mojej kutice, a deckám drevenú kuchynku pre bábiky, je veľká a ťažká, takže to dostanú na domov, nemám to kde tu mať rozložené. A ešte som im kúpila drevené priestorové puzzle-nábytok pre barbíny, musia si ho samé poskladať. Tiež teplomer bezdotykový. Dúfam, že ho tak skoro nebudem nútená aj použiť. 

A nesmiem zabudnúť na vysávač. Krabice od neho slúžia deckám ako "domčeky", takže ich tu musím svätiť.

V poslednom čase som sa praštila po vačku. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V zime som kupil Hi Fi od Yamahy za viac ako liter (je to iba entry level) a tak sa mi to zapacilo, ze som teraz kupil rovnaky, do obyvacky. Oni maju totiz paradny MusicCast system, prepojis si aparatury a hra ti to ako MultiRoom v celom baraku. Dneska na obed sme jedli halusky a hralo nam piano od Musorgskeho na plne gule. Este planujem gramofon a Yamaha bude kompletna (alebo sa uvidi). 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov