Skočiť na obsah

Som bohatý fórumák, alebo - naše hriešne potešenia


Hellé

Odporúčané príspevky

  • Pred 4 týždňami...

Mam s frajerkou take trampoty. Ja viem, ze je rozhodnuta tu somarinu kupit, ale prave sme dotelefonovali hodinovy telefonat, kde som jej sa snazil nacrtnut vsetky mozne roviny, v akych sa da o tom uvazovat a ona nakoniec zvalila vsetku zodpovednost na mna:
"Ty rozhodnes, ty povies ANO, alebo NIE"

https://www.technogym.com/us/artis-recline.html

:sad:

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@dead a popis k tomu ste prečítali? dávam prekkad via googl :biggrin:

 

Citát

je ideálnou voľbou pre mierne kardio tréningy.Artis® Recline, ktorý je určený na ubytovanie ťažkých ľudí alebo kohokoľvek s problémami s mobilitou, je tiež ideálny pre každého, kto dáva prednosť cvičeniu v pohodlí a so zábavou.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mam s frajerkou take trampoty. Ja viem, ze je rozhodnuta tu somarinu kupit, ale prave sme dotelefonovali hodinovy telefonat, kde som jej sa snazil nacrtnut vsetky mozne roviny, v akych sa da o tom uvazovat a ona nakoniec zvalila vsetku zodpovednost na mna:
"Ty rozhodnes, ty povies ANO, alebo NIE"
https://www.technogym.com/us/artis-recline.html
:sad:
 
 
Oblecte sa, obujte sa, vybehnite von na cerstvy vzduch na bajk alebo si zabehajte.
Kardio jak vysite.

A prave ste usetrili 8000.




...

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved ona ma uz vopred precizne vybudovane odpovede na moje argumenty


-mozes si ist vecer zabehat
-na to nemam cas
-mas v telocvicni stacionarny bicykel, bezecky trenazer a vezu na posilnovanie
-bolia ma krize
-nemusis si kupovat bicykel s televizorom za 8000, kup si bicykel a televizor samostatne za 1000
-ja na televizor potrebujem okuliare a v okuliaroch nebudem cvicit! a je to investicia do buducnosti!
 

(no a tak)

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Investicia do buducnosti je prsten od Tiffanyho:zubiska: a nie susiak na uteraky ..jej vysvetli

Ale chapem rozhodnuta zenska je rozhodnuta zenska...ak ked je jasne, ze je to glupocina

Ale tak pre teba odporucam nieco z tohto segmentu https://www.outfit4events.cz/czk/kategorie/563-kozene-bice-a-dutky/

Ak nebude slapat..do pedalov..vies co mas robit:agree:

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sry ale to nie su argumenty, na behanie cas nema ale na stacionar ano? v telocvicni ju bolia krize ale doma nie? Atd.

 

Je to cipovina jak mraky.

 

Ak chces ulozit/ investovat peniaze tak si za to radsej kup investicne zlate mince alebo zliatky. Za to budes mas dobre 4 trojske unce zlata.

 

...

 

 

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja tri roky som nezvysil cenu,jednej restauracii dam 50% zlavu. Viete co je na.eb.utejsie? Ze ja neviem kde davat peniaze. Dcera ma nejake v stavebnej sporitelni, poviem zene chod to vybrat kasle nato. Prerabal kupelnu. Mal na milimeter vypocitane kolko tam odrobil, ci nejaky material(drobne) dokupil. Chcel 6 euro, ja ze si spravil dobru robotu zober 7 za hodinu, on nie ze nie dohodol sa na 6. Neviem kde mam tie miliony minut. Peniiaze sa len hromadia a hromadia. a zbytocne.

 

Z 9/10 co som napisal je pravda a fakt.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved ja vam vsetkym rozumiem :) Sam uz roky cvicim vahou vlastneho tela. Okrem toho, ze pracujem manualne, mam rad turistiku, bicykel v lete aj v zime atd. Ona presedi cele dni v kancli, chodi domov neskoro poobede, ma velky barak, zahradu, kde ma vela povinnosti a rozumiem jej, ze nestiha. Nema kazdy druhy tyzden volno ako ja. Asi ju laka predstava, ze si sadne na ten stroj, pusti si telku a bude relaxovat. Na to som jej povedal, ze keby som kupil taku chujovinu za 8000, uz len z principu by som z nej nespravil vesiak na pradlo, lebo by ma to neskutocne sralo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh dobrá spomienka, moj kamoš cvičí vlastnou váhou . boli sme vonku, tak cvičil , na konci sa uz len predvádzal a robil stojky . a yebol tak na tvár, ze šipka na pohotovost . potom sa hanbil chodit von :hufi::hufi:

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doma, v meste, máme veslovací trenažér, využíva ho syn a manžel, ja nie.. oproti nášho domu máme Fitness,   nechodíme tam

v rodnej dedinke ešte pred x rokmi sme si kúpili posilňovací stroj,  máme taký menší fitness,   osobne ho takmer nevyužívam, manžel áno

 rada si zacvičím na  podložke na cvičenie, zapnem hudbu a cvičím... s manželom máme radi turistiku..ja aj rýchlu chôdzu, občas  beh

manžel hral dlhé roky futbal, v súčasnosti okrem cvičenia, ktoré som spomínala, veľmi rád behá, skoro každý deň..či  leto, či zima, nemá problém

čiže, ja osobne  ako žena, nepotrebujem k relaxu, na cvičenie stroj, stačí chuť.., a to,  že málo času  a pod. to sú zrejme len výhovorky.. chodíme do práce, máme domy, záhradky, a nájdeme si čas.. kto chce cvičiť a  môže, aj bude.. aj bez stroja... ale samozrejme, ak po Artis Recline, alebo niečom podobnom,  niekto  túži , nech si kúpi.. :smile:

..........................................

po obede si vychutnávam   belgické pralinky :smile:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mne fitko zatvorili, mám ho blízko domu a tam ma to baví chodiť, je to vhodné aj pre staršie tety ako som ja. Na fitko mám Multisport, Mne to za tie prachy stojí. Chýba mi aj plaváreň, tú nemám čím ani len čiastočne nahradiť. 

teraz, ked nie je, cvičím doma, ale zdaleka sa to nevyrovná fotku. Mám doma len fitloptu, tú som si kúpila pred lockdownom pred sviatkami, aj na tej poznám pár celkom dobrých cvikov, a mám takú tú rozťahovaciu pásku (zakúpenú spolu s fitloptou), aj s tým poznám pár celkom dobrých cvikov. Točňa chuderka už má asi 45 rokov, ešte som nebola plonoletá, ked som ju mala, už som na nej aj gufero (ja sama!!!) menila, ale už nie je vhodná, potrebujem novú. A snažím sa aj chodiť viac peši. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov