Skočiť na obsah

Som bohatý fórumák, alebo - naše hriešne potešenia


Hellé

Odporúčané príspevky

Dňa 1. 10. 2017 at 21:12, doll napísal:

Ale chápem, že zbaliť nejakú "ajtacku" môže byť problém.

Sniper, my vo firme jednu mladú ajťáčku máme, to by bolo pre teba, by ste mohli sedieť nad databázami celý večer... :zalubeny:

Inák ceľkom dobrá téma. Keby som nemusel ísť o 5 minút na halu tak ju dočítam celú. Som len na prvej strane, takže nepíšte sem moc veľa a počkajte ma! 4:10 mám fajront tak v autobuse cestou domov prečítam celú a doma z PC poodpisujem keďže na mobile sa nedá tak dobre multicitovať časti príspevkov.

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 16 hodinami, game napísal:

jupíííííí.... záviďte mi!!!!!!!!!!!!!!   mám nový Notebook !!!!!! :yahoo:

Tesim sa s tebou..dufam, ze z bazaru:smilieee:

Ja som si kupila vcera gatky s pernickom:yes_yes:

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, Hellé napísal:

Tesim sa s tebou..dufam, ze z bazaru

kruci... nie, to je problém, čo? :sad:

poctivo som si nasporila, a trvalo to pár mesiacov, to som pos.ala, asi.... ale čo, tu sú len tí bohatí fórumáci, čo nevedia co roupama a peniazmi! :king:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 22. 10. 2017 at 14:34, Vilma Flinstonova napísal:

Bola som zvedavá, čo na tom také neodolateľné bude, že Tomáš bez toho nemôže byť...

Koľko ľudí toľko chutí. Nie každému chutia rovnaké veci. Napríklad ja som mal v Samsungu sirupovú vodu "rumový čaj" to je moderná verzia tej "presso tea" čo bola za komunistov a Zdenka si odpila že to chce ochutnať a keď si lokla sa zhnusila a povedala fuuuj aké to je sladké. Brat pije len light verzie pepsi a coly lebo že tá cukrová je až hnusne sladká. To isté platí aj pre kebab. Ja ho zbožňujem. Nič lepšie som nejedol.

Dňa 3. 11. 2017 at 11:33, tyso napísal:

ja sa hlasim :),  denne aj 8 kav a krabicku cigariet.   Ale platia ma nie za cas ale  za pracu,  to by Tomas doplacal.

To je ako tí všelijakí montéri a remeselníci že má prerobiť kúpeľku a kávičkujú si, pijú pivá lebo ide o to aby bola kúpelka spravená do večera, a nie o to či sa dokončí o 13:45 alebo o 14:23.

Dňa 3. 11. 2017 at 18:58, lopata555 napísal:

Zhrešil som. A urobil Vianoce aj ked to ešte neprišlo

https://www.alza.sk/sport/garmin-vivosport-optic-black-slate-l-d5110401.htm

post-1464-0-17815900-1509731925.jpg

 

 

 

Tieto máme aj my v robote ale cigáni chcú len Apple Watch 6 a nie takéto šuvixy. Keď ma nútili hľadať smart hodinky tak som im vravel že sú v debničke len garminy a že to nechcú, buď apple watch alebo výprask za bránou. Našťastie sa nestalo nič. Teda stalo že ich vyhodili, osud sa postaral. To je moje jediné šťastie že 99% grázlov nekradne s rozumom a začnú byť nenásytný a potom už začnú hromadne vynášať veci, vyhrážať sa ťuťmákom aby pre nich kradli, a skôr či neskôr ich niekto bonzne alebo prichytí SBS.

Dňa 26. 11. 2017 at 9:47, chlapeczjuhu napísal:

ale ano, zhresil som. kupil som si kindermikulasa, nedalo sa okolo toho len tak prejst, majuc v hlave tomasa... a celeho ho zozral. plus novy mobil.

Gratulujem ti, si môj človek, dobre si spravil. Aj ja by som to robil tak. Bravo si frajer! :thumbsup:

Dňa 27. 11. 2017 at 13:41, Sniper napísal:

Ešte som zabudol ukázať Tomášovi, je to bohužiaľ už staršia fotka, ale nevadí, on to bude závidieť aj tak :D

post-2-0-99390600-1511786807.jpg

Ano ano toto závidím, keby som povedal nie tak klamem a stejne by mi to nikto neveril keby som tvrdil nie. Tak dobrú chuť dodatočne aj keď si to už dávno skonzumoval. Keby si to postol pred výplatou tak by si ma vedel psychicky vytrestať lebo pre mňa by to bol pocit ako keď smädný pes pozerá na misku vody z poza mreží na ktorú nedočiahne.

Dňa 5. 12. 2017 at 20:13, game napísal:

a dostala som dupľovaného tučniačika aj s lentilkami... pingvin matrioška - veľký, v ňom malý, a ešte aj lentilky :happyroll:

post-3-0-67280500-1512501181.jpg

Samozrejme aj toto závidím...

Dňa 7. 12. 2017 at 9:42, Vilma Flinstonova napísal:

v rámci príslovia, že ak skape koza mne, nech skape aj susedovi, alebo aká je na Slovensku najväčšia radosť...

A Vilmuška to krásne zaklincovala lebo presne pre toto vám všetko závidím lebo prečítajte si citát tam je to tak dobre vysvetlené že toto by som si mohol dávať do profilu do kolónky "o mne"

Dňa 11. 12. 2017 at 15:09, Hellé napísal:

som citala, nedavno horoskop, ze ludia mojho znamenia v decembri k peniazom pridu...

O ktoré znamenie sa jedná???

Dňa 14. 12. 2017 at 9:53, iskra napísal:

moje  hriešne potešenie,  kúpila som si počítačový monitor, červený šál  a tiež  čokoládku    Rumba.

Ja monitor mám ale už plánujem napojiť PC na TV lebo je na telke aj VGA vstup, hlavne na filmy by to bolo super.

Dňa 14. 12. 2017 at 10:50, Darkman napísal:

Jezisko dosiel, 300 eur odislo z vrecka, len taky fukot :D

post-32-0-26061100-1513244986_thumb.jpg

Tu platí tá istá odpoveď akú som dal nižššie na ten x box...

Dňa 17. 12. 2017 at 17:47, Hellé napísal:

Ja som si cez vikend uzivala vianocne trhy v Krakove..dobre bolo:-)

Pre Snipera a ostatných čo mi stále protirečia ak všetko zvalujem na Matoviča. Tu máte dôkaz!!! Tvrdíte že to nie Matovič ale že máme covid a opatrenia musia byť. Tak v Krakowe prečo niesu? Akože pre PL zrazu korona neplatí? Ak to tak môžu mať poliaci tak prečo to nemôže byť aj na SK? Prečo? Prečo? LEBO MATOVIČ!!! Mal som pravdu vidíte. Ale aby som vám nekrivdil tak: Ak uvidím že v celej EU budú platiť rovnaké opatrenia na covid tak sľubujem že už Matoviča nespomeniem ani raz!

Dňa 14. 1. 2018 at 23:26, chlapeczjuhu napísal:

mne preskocilo a kupil som si xbox one s. a taky volant by celkom bodol. ale ta strasna cena....

Takéto veci by som ti závidel, ešte dávnejšie ale akosi ma tá herná mánia už prešla. Už hrám len pištove vajcia (cigánska verzia toho počkajzajaca čo chytal vajcia do košíka) a Age of Mythology (brutálne zastaralá strategická hra). A Tetris na Nokii keď sa nudím pri čakaní v rade na pokladni. Smartfón sa bojím nosiť von.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...

pred 26 minútami, Tomáš napísal:

Tu máte dôkaz!!! Tvrdíte že to nie Matovič ale že máme covid a opatrenia musia byť. Tak v Krakowe prečo niesu? Akože pre PL zrazu korona neplatí?

Tomáškám... Hellé to písala v roku 2017.

  • Haha 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 3 hodinami, Tomáš napísal:

Jaaaj prepáčte nevšimol som si. Ja dátumy vôbec nepozerám.

to by si teda mal.  :zubiska:   

ja sa neviem dožrať gumových medvedíkov alebo húseníc. Kým ešte bývali želatinové Citrus- mix, kupovala som si tie, najlepšie cukríky, aké boli za posledné desaťročie. A ked prestavali kaufland, aj Citrus-mix z pultov zmizli. Dnes som si kúpila 4 sáčky - 2 medvedíkov a 2húsenky, do zásoby. 

A neviem sa dožrať pistácií. Lúskam si ich pri telke. A práve mi Flinstone doniesol nakrájané mango. To bude pošušňání. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

gumáci sú dobrí na vlasy a nechty :biggrin:

Citát

Elixír mladosti

Postupom času získali gumoví medvedíci rôzne druhy príchutí – od klasických, až po tie s chuťou exotického ovocia. Najobľúbenejšou a asi najpredávanejšou farbou je červená. Zaujímavosťou je, že aj v prípade sladkej cukrovinky nemajú tuk a cholesterol, takže sa môžu konzumovať aj pri rôznych diétach. Sú nízkoenergetické a nedávno ich dokonca vylepšili pridaním extraktu z aloe vera, čím získali aj neuveriteľné regeneračné vlastnosti. Chutné želatínové medvedíky dokonca môžu byť aj elixírom mladosti, sú totiž bohatým zdrojom bielkovín nenahraditeľných pre stavbu kolagénu. Od neho závisí sviežosť a pružnosť pokožky. Podľa prieskumov medvedíci pomáhajú aj pri podpore zdravia pohybového ústrojenstva, chrupaviek, kostí a pomáhajú spevňovať nechty a vlasy.

Gumových medvedíkov môžu na kilá spotrebovať aj tí, ktorí držia bezlepkovú diétu. Je až neuveriteľné, ako sa dá pojedanie chuchvalčekov z vosku, olejov a kyselín povýšiť na medzinárodný biznis. A celosvetovú zábavu, o čom svedčí aj spísanie Ústavy gumových medvedíkov, ktorej jednotlivé body vraj majú bezhraničnú platnosť. Na záver, pri príležitosti 95.narodenín gumového medvedíka, vyberám tie najdôležitejšie: Gumoví medvedíci sú si rovní pred zákonmi. Žiadni z nich nie sú znevýhodnení kvôli farbe či zloženiu. A každé želé má právo združovať sa s inými sladkosťami. https://slovenka.zenskyweb.sk/clanok/45124-najslavnejsi-medvedikovia-co-ste-o-nich-netusili

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, game napísal:

Vilma píše o Citrus -mix... :)

dnes si nejaký nesústredený, Tomi.

Som myslel že ona má na mysli to farebné taký mackovia to boli taký priehladní.

Kúpil som si PC za 60€. Ale vzhladom na moju finančnú situáciu to je pálka ako pre ostatných fórumákov niečo za 500€.

  • Haha 1
  • No neviem, neviem 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 hours ago, Tomáš said:

Takéto veci by som ti závidel, ešte dávnejšie ale akosi ma tá herná mánia už prešla. Už hrám len pištove vajcia (cigánska verzia toho počkajzajaca čo chytal vajcia do košíka) a Age of Mythology (brutálne zastaralá strategická hra). A Tetris na Nokii keď sa nudím pri čakaní v rade na pokladni. Smartfón sa bojím nosiť von.

(Ked uz si ma quotovanim 3 rocneho prispevku vyhnal z jaskyne :D )

Niekoho mania prejde, a niekto, ako ja, sa za 3 roky totalne opustil :D (Kupene k tohtorocnym vianociam :) )

IMG_20201204_112535.thumb.jpg.7019c4309ac421ed18f7572270a0f426.jpg

 

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pfuuu vyzerá to dobre, tak to máš inú zábavku. Ja už ani FreeSpace nehrávam, akurát na mobile State of Survival, to je moja jediná zábavka, čo sa týka hier, inak voľný čas trávim v lese, počítaču mám dosť v pracovnej dobe :smile:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, Tomáš napísal:

Ja monitor mám ale už plánujem napojiť PC na TV lebo je na telke aj VGA vstup, hlavne na filmy by to bolo super.

nové auto, po rokoch. foto som odstránila, aby nedráždilo :smile:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov