Skočiť na obsah

Som bohatý fórumák, alebo - naše hriešne potešenia


Hellé

Odporúčané príspevky

rano som si kavu zalievala na tretikrat..furt mi tu niekto vosiel..idem si teraz sparavit snad sa to podari hned..klop klop

 

ja rozmyslam, aj keby Tomas mohol kavickovat v praci..bol by si schopny tu kavu urobit sam? ci by mu mala  byt pridelena sekretarka?

 

no uz mi tu klopu ludia..tak nic :drakula:

 

ale rano som nasla v kabelke zabudnutu cokoladku..tak je radost zit

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak to by sa mu mohlo zísť, bude to mu počítať kroky do kebabizne, cukrárne, na pumpu, do bordelu, tak keď bude v meste a bude mať dilemu, kam ísť, pozrie na krokomer a ten mu ukáže, čo má najbližšie :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ja som si objednala háby a kabelku a nový šál a dve drahé tričká z dvoch online obchodov, nikdy v živote som nemala viac ako jednu kabelku naraz - jednu na sviatok/piatok/prácu...

teraz mám už 5...

 

a robím zmeny v kúpeľni... došli mi pekne drahé nádoby, ktoré som si vypozerala na pracie prášky, zajtra sa pojdu kúpiť nové skrinky so zrkadlami, rovno tri kusy naraz, a teraz si idem dať pizzu,

a potom idem kutať ešte po online obchodoch, čo by som si len tak pre radosť zo života a bolestné... :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes som hriesne roztrieskal par desiatok eur na modelarskej zime v Bratislave :)

attachicon.gifWP_20171125_13_24_39_Pro.jpg

presne preto som tam nesiel, aj ked som v BA po cely vikend. pamatam si minuly rok, skoncil som rovnako :-)

 

ale ano, zhresil som. kupil som si kindermikulasa, nedalo sa okolo toho len tak prejst, majuc v hlave tomasa... a celeho ho zozral. plus novy mobil.

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kde kupujete tých kinderčokoládových mikulášov?? Aj ja chcem, aj nový mobil chcem!

 

 

Dnes som hriesne roztrieskal par desiatok eur na modelarskej zime v Bratislave :)

 

Najprv som myslel, že si ich roztrieskal na automatoch, to by som uznanlivo pokýval hlavou, lebo nie každý si to môže dovoliť :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do Billy chodím, ale ešte som ho tam nevidel, nevadí, pozriem :)

 

 

Že jeden, na celú zimu..... :hufi: vieš ako si sa práve strápnil v očiach Tomáša? :zubiska:

 

 

 

Ešte som zabudol ukázať Tomášovi, je to bohužiaľ už staršia fotka, ale nevadí, on to bude závidieť aj tak :D

 

post-2-0-99390600-1511786807.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hah, musela som ho vidieť... tak som ho vyhrabala, ja som tohto slávneho mikuláša ešte ani nevidela, do obchodov nechodím, tak hľa:

 

tu je v celej svojej kráse, a tu tesco píše, že je v ZĽAVE, prosím pekne: https://tesco.sk/akciove-ponuky/akciove-produkty/produkt/trvanlive-potraviny/cokolada/kinder-mikulas/

 

post-3-0-42524100-1511880270.jpg

už aspoň viem, ako vyzerá :)

 

 

a ja čakám a čakám na rozmaznávajúci balíček, a mešká, potvora :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nemohla som odolať, pred tromi dňami som natrafila na nádherný kabát, a dnes som si ho objednala, aj s dvomi šálmi...

premýšľala som nad jedným, ale oba boli božské, jeden zimnejší, jeden letnejší, tak oba...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Do konca oktobra som chcel stihnut jesenny Canon cashback a tak som si v poslednej chvili -31.10 kupil zrkadlovku za skoro 900 eur.  Stovku mi vratia, ale teraz som zbezne pozrel na internety a ten fotak isiel medzitym o stovku dole a stovku by mi zasa vratili v ramci zimneho cashbacku. Co uz, stovka sem, stovka tam. Este som si kupil fukaciu harmoniku v Lidli za 5 eur (odporucam oholit si fuzy, predtym nez do toho zacnete fukat, lebo dopadnete ako ja..)

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som... veľmi sebecky pripomenula domácim, že dnes chodí Mikuláš

(zabudla som, mne to pripomenula Hellé :innocent: )

 

a dostala som dupľovaného tučniačika aj s lentilkami... pingvin matrioška - veľký, v ňom malý, a ešte aj lentilky :happyroll:

 

post-3-0-67280500-1512501181.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som si kúpila domáci odev...staroružový. Mne sa páči. Z príjemného materiálu.

Sladké si teraz kupovať nemusím, jednako som pribrala, čo ma sere, ale dostala som študentskú pečať. Virtuálne sa s Tomášom  dokonca podelím, nech priberá aj on :) - v rámci príslovia, že ak skape koza mne, nech skape aj susedovi, alebo aká je na Slovensku najväčšia radosť...

ostatné veci som nakúpila pre svoju rodinu, ešte to pozabaľovať do balíčkov a vianočné dárky mám vystarané.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som citala, nedavno horoskop, ze ludia mojho znamenia v decembri k peniazom pridu...

a bum ..je to tu  :zubiska:

 

no je to vlastne stabilny prijem, lebo mam niekde panu bohu za chrbtom par akrov zdedenej pody...kym sa na mojom pozemku najde ropa alebo diamanty, ma to zatial v prenajme nejake polnohospodarske druzstvo

no a akurat vcera mi poslali prachy za prenajom - spolu 3,29 eur /slovom tri eura, dvadsatdevat centov/  :zubiska:   pojdem na postu, vystojim rad, prachy budem mat.

 

nejaky maloverny si tu iste povie, ze to je malo..ale kdeze..ved to je viac ako su Tomasove celozivotne uspory  :agree:  :thumbsup:

 

este upresnim..su to prachy za cely rok..o rok dostanem dalsie 3,29 eur, no nie je to krasne??

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov